Обговорення користувача:Begemot-Bot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 18:48, 30 січня 2016, створена Begemot-Bot (обговорення | внесок) (→‎Запрошення на Вікіфлешмоб 2016: пфф…)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Galkovsky 18:30, 15.02.2007

До н.е.[ред. код]

І категорії «перейменувати» не забудь.--Ahonc (обг.) 19:27, 12 лютого 2008 (UTC)

Добре. --ΑΜακυχα Θ 20:28, 12 лютого 2008 (UTC)
Вибачте, я поспішно погодився. Бо ж категорії не перейменовуються і їх треба створювати. Цим зайнятися можу на цьому тижні, якщо ніхто інший не зробить (там їх всього 40). --ΑΜακυχα Θ 20:46, 12 лютого 2008 (UTC)
Я ж і написав в лапках перемейнувати. У категоріях з Р.Х. поставити {{Db|порожня}}, створити категорії з н.е., і поміняти в статтях [[категорія:XX до Р.Х.]] на [[категорія:XX до н.е.]] -- Ahonc (обг.) 20:55, 12 лютого 2008 (UTC)
Замінив у самих статтях Р.Х. на н.е., «перейменував» та створив відповідні категорії — залишилось замінити всюди інде. --ΑΜακυχα Θ 16:14, 15 лютого 2008 (UTC)

Запити на перенесення ілюстрацій[ред. код]

Якщо ви знайшли потрібні ілюстрації, які присутні в одному з розділів Вікіпедії, але відсутні на Вікісховищі, будь ласка, додавайте сюди запит на перенесення зображення (перенесення ілюстрацій ботом здійснюється швидше ніж вручну):

Про астероїди[ред. код]

Доброго! Якщо надалі плануєте заливати статті про астероїди, за можливості автоматизуйте деякі виправлення (вікіфікація «маси Церери» відповідною українською статею, переклад тексту, який є стандартним, у числах - кома замість крапки, шаблон наукового формату). Я знайшов кілька подібних, виправив вручну. Схоже, воно частенько зустрічається (5 Астрея, 24 Феміда). Якщо складно автоматизувати все перелічене, то хоча б вікіфікацію. --Olvin 20:31, 27 грудня 2010 (UTC)

Просто бот для простоти не заглядає в примітки. Все інше локалізується по максимуму. --Α.Μακυχα 21:30, 27 грудня 2010 (UTC)

Про бота[ред. код]

Прошу вас дуже скиньте скрипт для бота (працюю над його створенням ) - заливатиму статті про астероїди-кентаври коли вивчу принципи роботи(а я вивчу можете не сумніватися). З повагою Teodret 06:00, 6 жовтня 2011 (UTC)

Про правки[ред. код]

Кількість редагувань за останній місяць. --Дядько Ігор (обговорення) 22:28, 30 березня 2012 (UTC)

Завтра поновлю. --Α.Μακυχα 22:47, 30 березня 2012 (UTC)
Кількість правок редагувань за останній місяць --Дядько Ігор (обговорення) 23:06, 30 березня 2012 (UTC)
Правка = «зміни, що вносяться в текст; виправлення» [1] Чому б і ні? --Α.Μακυχα 00:08, 31 березня 2012 (UTC)

Кількість редагувань за листопад.--Білецький В.С. (обговорення) 04:42, 25 грудня 2012 (UTC)

Статистика активності[ред. код]

Бегемоте-боте, підкажи яка регулярність оновлення статистика найактивніших користувачів?

Загалом раз на місяць, але іноді Бегемота підводить пам'ять або вчасна наявність інтернету. Тож дякую за нагадування. — Оновив.
P.S. Коли буду в Лондоні напрошусь на нічліг ;) --Α.Μακυχα 18:17, 16 лютого 2013 (UTC)

Щодо Файл:Evpatoria vokzal.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Evpatoria vokzal.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:35, 13 червня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Begemot-Bot!

В минулому ви створили 1191 (!!!) стаття Вікіпедії та додали понад 2,7 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:37, 24 квітня 2014 (UTC)

:) --Begemot-Bot 23:35, 18 травня 2014 (UTC)

Статус Файл:T-84U oplot.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:T-84U oplot.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 21:20, 20 лютого 2015 (UTC)