Обговорення користувача:Bunyk/Архів 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

(образа вилучена)

Це (образа вилучена). --Antiplagiat (обговорення) 21:50, 20 травня 2019 (UTC)

Відкриття Вікібібліотеки у Львові

Запрошую відвідати відкриття Вікібібліотеки у Львові ) Одна з ідей розвитку бібліотеки — стати осередком, де можуть збиратися вікіпедисти й вікіпедистки, проводити заходи тощо. Відкриття буде 17 червня з 16:00 по 19:00 (facebook). Її адреса: проспект Червоної калини, 58 (з центру найпростіше доїхати трамваєм №8 до зупинки «Центр Довженка»). Буду радий зустрічі! --Юрій Булка (обговорення) 13:10, 16 червня 2019 (UTC)

Створені шаблони

@Yasnodark: Мені прийшло повідомлення що на вашій сторінці мене згадали і запитали щось "По категоріях та шаблонах не". Але так як ваша сторінка обговорення не завантажується, пропоную вам вести її тут, тут вона архівується і завантажується на будь-якому пристрої без проблем. То що там по категоріях? --Буник (обговорення) 07:30, 19 серпня 2019 (UTC)

Буник вітаю та дякую за відповідь, можна редагувати окремі розділи сторінки, щоб не висло, та можна й тут. Свого час я писав вам і Ilya, що не працює сторінка зі статтям, ви обидва по черзі надали мені аналог на зразок цього [1], тепер мене цікавлять такі самі сторінки-аналоги щодо створених категорій та шаблонів. Хоча щойно перевірив і бачу, що зараз старі варіанти знову запрацювали та все ж непогано мати сторінки-страховки.--Yasnodark (обговорення) 12:20, 19 серпня 2019 (UTC)

@Yasnodark: Ось є форма для запиту: https://xtools.wmflabs.org/pages/uk.wikipedia.org Там вибирається користувача, простір імен (можна зразу всі) чи включати редиректи і діапазон дат (якщо треба). А щодо поради зберігати секцію, то це працює, якщо сторінку можна хоча б відкрити. Якщо сторінка не завантажується, то ніякі розділи з кнопкою [ред.] біля них не завантажуються. --Буник (обговорення) 12:39, 19 серпня 2019 (UTC)

І якщо не вмієте архівувати сторінку - то це робиться за кілька простих кроків:

  1. Перейменовуєте Обговорення користувача:Yasnodark на Обговорення користувача:Yasnodark/Архів1.
  2. (Не обов'язково). На сторінку Обговорення користувача:Yasnodark поверх перенаправлення переносите теми в яких ще йдуть якісь активні обговорення.
  3. Вгорі своєї сторінки обговорення додаєте посилання на Обговорення користувача:Yasnodark/Архів1.
  4. Через рік-два повторюєте пункти 1-3 ще раз. Назви для сторінок архівів можна придумати свої (приклад є на цій сторінці обговорення).

У вашому випадку архів поточної сторінки варто б розбити на дві частини, якщо маєте достатньо потужний комп'ютер, інакше його важко буде читати, якщо комусь захочеться. --Буник (обговорення) 12:39, 19 серпня 2019 (UTC)

Щодо першого дякую, що другого: в мене вже є одна сторінка архіву і плодити їх поки не хочу (згодом активізую другу), кому дуже захочеться почитати - це зробить, я ж редагую окремі розділи сторінки і проблем з цим не маю. Я доправляю туди лише те, що є для мене вже пройденим етапом і не згодиться у першу чергу. Тож на другу вашу пропозицію - у мене свій погляд: як бачите певні теми в мене зберігаються вже кілька років, а якихось більш нових вже нема. Я архівую поступово і на свій лад.--Yasnodark (обговорення) 12:52, 19 серпня 2019 (UTC)
@Yasnodark: Ок, я зрозумів, ваша сторінка обговорення важлива і ви ведете її на свій лад. Але тоді коли вам треба щоб хтось ще крім вас міг читати ваші повідомлення - пишіть їх не там. --Буник (обговорення) 14:40, 19 серпня 2019 (UTC)

Категорії

Вітаю. Хотів запитати, як Ви ті щомісячні категорії впорядкування для створення шукаєте? Тут не більше 5000 відображається. Дякую за відповідь. Oleg3280 (обговорення) 16:56, 26 серпня 2019 (UTC)

Я їх не шукаю. Коли бот додає дату в шаблоні впорядкування, стаття може категоризуватись червоною категорією, тоді він створює ту категорію. (Точніше спершу створює, а тоді додає дату в шаблон, але то вже технічні деталі) --Буник (обговорення) 19:46, 26 серпня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Long mode

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Long mode був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:02, 2 вересня 2019 (UTC)

За Long Mode ;)

Intel 4004.jpg Intel 4004, піонер важливої справи!
Дякую за вдосконалення статті! Yuriz (обговорення) 18:14, 3 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

А чого було прибрано було шаблон-попередження?

Вітаю! А чому ти прибрав шаблон-попередження? У статті й досі є порушення ВП:УКР / ВП:Іншомовні джерела. Як воно буде усунуто, тоді можна буде й прибрати.--piznajko 08:31, 19 вересня 2019 (UTC)

@Piznajko: Наприклад? Там 15 джерел, з них одне "типу українською" і 3 іншими мовами. Тобто 11 джерел українською. --Буник (обговорення) 09:30, 19 вересня 2019 (UTC)
Привіт. Ти СО бачив?, там одне джерело іншомовне на яке існує рівнозначне україномовне (ВП:УКР не працює на всі іншомовні джерела, лише на ті де є рівнозначні джерела українською - наприклад замість Gazeta.ua: Закон про імпічмент надіслали на підпис Зеленському у статті Gazeta.ua/ru/: Закон об импичменте послали на подпись Зеленскому--piznajko 14:30, 19 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

BunykBot та ненадійні джерела (включно з Znaj.ua)

Вітаю бачив що за останні дні твій бот BunykBot почистив статті від посилань на Znaj.ua/Politeka.ua (я це помітив через оцю статтю diff). Я згоден що Znaj.ua/Politeka.ua - публікують фейкові новини, але мені здається перед тим як вилучати посилання на ці ресурси з фейковими новинами (а також забороняти додавати посилання на них), краще це узаконити через Вікіпедія:Список ненадійних джерел: 1) Тобто спочатку треба спільнотою проголосувати за Вікіпедія:Список ненадійних джерел, а 2) тоді вже А) не дозволяти користувачам нижче Патрульного/Адміна додавати посилання на ці ненадійні джерела та Б) можливо давати настанови роботам вилучити ці посилання у вже існуючих джерелах.

Скажи будь ласка, ти коли додавав BunykBot код щоб вилучав Znaj.ua/Politeka.ua, ти якось це обговорив у спільноті, якщо так дай бласка посилання на це. п.с. Дякс за активну участь у боротьбі з фейковими новинами в уквікі!--piznajko 20:51, 27 вересня 2019 (UTC)

@Piznajko: Ні, я колись брав участь в обговореннях, бо думав що цим можна покращити вікіпедію, тепер намагаюсь такою х*ю страждати якомога менше. Якщо є бажання на цю тему поговорити - зверніться наприклад до @VoidWanderer:. --Буник (обговорення) 13:50, 28 вересня 2019 (UTC)

з архіву першої зустрічі

Вітаю!

Дякую, що записав тези мого виступу на зустрічі 66. Якраз зараз актуально, в нагоді. Тоді виступ був конфіденційним, лише для учасників зустрічі. Відкривати було небезпечно. Вибач, що тоді емоційно відреагував.

Див. ВП:К-П#Необхідні правила про публічний статус в укрвікі, diff.

Юрій Владиславович в) 14:30, 30 вересня 2019 (UTC).

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:17, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019

Вітаю @Bunyk:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:27, 20 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку МТ номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття МТ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 19:06, 29 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:10, 2 листопада 2019 (UTC)

Козенятко!

Boer Goat (8742860752).jpg

За те, що твій бот виправляє зайві {{нп}}, у тому числі в моєму Місяці Азії, якому аж погано від кількості включень =) Дякую/ємо!

Ата (обг.) 19:04, 4 листопада 2019 (UTC)