Обговорення користувача:CommonsDelinker

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

--Galkovsky 18:30, 15.02.2007 --ElimBot 18:40, 12 жовтня 2008 (UTC)

Щодо MIUI

Шановний, поясніть будь-ласка, чому ви вилучили фотографії з цієї сторінки? --PED 14:02, 21 жовтня 2011 (UTC)

Користувач вам не відповість, бо він голландець, української не знає. А вилучає він не зображення, а посилання на зображення, які були вилучені іншими користувачами.--Анатолій (обг.) 14:44, 21 жовтня 2011 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:24, 25 січня 2013 (UTC)

Вилучив файл Voloshin_V_S

А не пробовали проверять информацию ПЕРЕД тем как удалять файлы? Тяжело сходить по ссылке - [1] и посмотреть что там написано - "Матеріали данного розділу дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах"?

Или вы ТУПО повторяете все что сделано на Wikimedia Commons? Library PSTU (обговорення) 09:14, 14 грудня 2015 (UTC)

Удаление фотографий Муха Богдан Павлович

А что за беспредел творится в украинской википедии? на каком основании происходит удаление всех фотографий? Какие авторские права если это наши фотографии, статья писалась о человеке, который дал разрешение на использование своих фотографий. И после этого есть желание развивать украинскую википедию?