Обговорення користувача:CommonsDelinker

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Deletinig Pulse film posters because of copyright issues

Hi, I'm the official agent of the copyright holder for this poster, FILM.UA Group. FILM.UA official representatives have sent a letter with the permissions for using this poster to permissions-commons@wikimedia.org. So please don't delete it again as it doesn't violate any copyright. --Марія Балабанова (обговорення) 16:37, 10 березня 2020 (UTC)

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

--Galkovsky 18:30, 15.02.2007 --ElimBot 18:40, 12 жовтня 2008 (UTC)

Щодо MIUI

Шановний, поясніть будь-ласка, чому ви вилучили фотографії з цієї сторінки? --PED 14:02, 21 жовтня 2011 (UTC)

Користувач вам не відповість, бо він голландець, української не знає. А вилучає він не зображення, а посилання на зображення, які були вилучені іншими користувачами.--Анатолій (обг.) 14:44, 21 жовтня 2011 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:24, 25 січня 2013 (UTC)

Вилучив файл Voloshin_V_S

А не пробовали проверять информацию ПЕРЕД тем как удалять файлы? Тяжело сходить по ссылке - [1] и посмотреть что там написано - "Матеріали данного розділу дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах"?

Или вы ТУПО повторяете все что сделано на Wikimedia Commons? Library PSTU (обговорення) 09:14, 14 грудня 2015 (UTC)

Удаление фотографий Муха Богдан Павлович

А что за беспредел творится в украинской википедии? на каком основании происходит удаление всех фотографий? Какие авторские права если это наши фотографии, статья писалась о человеке, который дал разрешение на использование своих фотографий. И после этого есть желание развивать украинскую википедию?