Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Dilas25»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 32: Рядок 32:
   
 
== Фільм Матч ==
 
== Фільм Матч ==
Оцінку українофобський дав не лише я, а ціла плеяда українських митців, журналістів та політологів. Суцільна художня агітка про міф українського зрадництва. Якщо Ви етнічний росіянин і насолоджуєтесь такими речами, то хай це залишиться Вашою таємницею.--[[User:AlexusUkr|'''<font face="Monotype Corsiva" color="#1E90FF" style="text-shadow:#FFD700 0.2em 0.2em 0.2em; font-size:125%">AlexusUkr</font>''']] 11:22, 19 липня 2012 (UTC)
+
Оцінку українофобський дав не лише я, а ціла плеяда українських митців, журналістів та політологів. Суцільна художня агітка про міф українського зрадництва. Якщо Ви етнічний росіянин і насолоджуєтесь такими речами, то хай це залишиться Вашою таємницею.--[[User:AlexusUkr|'''<font face="Monotype Corsiva" color="#1E90FF" style="text-shadow:#FFD700 0.2em 0.2em 0.2em; font-size:125%">AlexusUkr</font>''']] 11:22, 19 липня 2012 (UTC)
  +
: Насколько я знаю, громче всех этот фильм обзывало «украинофобским» неофашистское, ксенофобское, русофобское, антисемитское, гомофобское и европофобское ВО «Свобода». Для меня лично — вопли с их стороны об «украинофобии» — знак качества продукта и веская причина обязательно посмотреть этот фильм. После просмотра я не узрел в нём никакой «украинофобии» — только правду, о том, что украинские националисты сотрудничали с гитлеровцами во времена нацистской оккупации и всячески им помогали. Правду видеть свободовцам больно, я понимаю… [[Користувач:Dilas25|Dilas25]] ([[Обговорення користувача:Dilas25|обговорення]]) 11:50, 19 липня 2012 (UTC)

Версія за 11:50, 19 липня 2012

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Amatorov 06:40, 4 лютого 2009 (UTC)

Київ

Ваші дії суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм. За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил й цілей проекту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.— NickK 20:24, 28 квітня 2010 (UTC)

Фільм Матч

Оцінку українофобський дав не лише я, а ціла плеяда українських митців, журналістів та політологів. Суцільна художня агітка про міф українського зрадництва. Якщо Ви етнічний росіянин і насолоджуєтесь такими речами, то хай це залишиться Вашою таємницею.--AlexusUkr 11:22, 19 липня 2012 (UTC)

Насколько я знаю, громче всех этот фильм обзывало «украинофобским» неофашистское, ксенофобское, русофобское, антисемитское, гомофобское и европофобское ВО «Свобода». Для меня лично — вопли с их стороны об «украинофобии» — знак качества продукта и веская причина обязательно посмотреть этот фильм. После просмотра я не узрел в нём никакой «украинофобии» — только правду, о том, что украинские националисты сотрудничали с гитлеровцами во времена нацистской оккупации и всячески им помогали. Правду видеть свободовцам больно, я понимаю… Dilas25 (обговорення) 11:50, 19 липня 2012 (UTC)