Обговорення користувача:Dim Grits

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11

«Один з найочевидніших недоліків Інтернету полягає в тому, що Мережа надала можливість дебілам спілкуватися з нормальними людьми…»

It is only managers—not nature or laws of economics or governments—that make resources productive.

Згущівка

Zguschene moloko.png Згущівка
це так собі - хобі )))

але дякую, що помітили Halyna Hnatyshyn (обговорення) 06:59, 21 грудня 2020 (UTC)

Дякую! Зі святами Вас, усіх благ і наснаги в роботі!--Dim Grits 14:04, 3 січня 2021 (UTC)

Питання

Вітаю. Ви додали шаблон на перейменування до статті Л'Успіталет-да-Любрагат. Щоб завершити запит, потрібно зробити ще декілька кроків. Тут знаходиться довідка, як це зробити: Вікіпедія:Перейменування статей. Чи, можливо, ви не плануєте це робити і не проти, щоб шаблон прибрали? --Salween (обговорення) 21:03, 23 грудня 2020 (UTC)

Вітаю, я бачу що ви були активні, та не могли не побачити моє повідомлення. Але, з незрозумілих мені причин, так і не відповіли. Тому — я видаляю шаблон. Якщо ж у вас буде бажання завершити запит, маю надію що ви знаєте як це зробити. --Salween (обговорення) 18:31, 26 грудня 2020 (UTC)
Вітаю! Вибачаюсь, за діями вандалів та старою дискусією не бачив інших повідомлень. Зараз виправлю. Зі святами!--Dim Grits 14:03, 3 січня 2021 (UTC)
Вітаю, і вас зі святами. Ви ж не додаєте їх на Вікіпедія:ПС. Та трохи не дооформлюєте ред.№ 30510545. Можливо на вас якісь обмеження? Цю поки не чіпаю: Вікіпедія:Перейменування статей/Interpipe → Інтерпайп. Почекаю, сподіваюсь що самі оформите. --Salween (обговорення) 14:00, 10 січня 2021 (UTC)
Бачу що ви намагаєтесь. Спочатку потрібно створити заявку, бажано відразу не забувати про це ред.№ 30510545. Якщо не додавати заголовок,то її не буде видно в навігаційному меню, тому ця частина ред.№ 30510545 обов'язкова. Потім додати на Вікіпедія:ПС таким чином ред.№ 30510534. Ще можна активувати модуль в налаштуваннях для автоматичного створення таких заявок. --Salween (обговорення) 14:55, 10 січня 2021 (UTC)
Вітаю і Вас! Обмеження там дуже просте, і воно в головах тих, хто 15 років пасеться на тому підпроєкті й не здатен доробити інтерфейс до пуття. Встановив додаткове для цього мовного розділу розширення QuickRename щоб вам було простіше. Якщо Вас цікавить саме адміністративна робота, можете допомогти менш досвідченим користувачам на цій сторінці. --Dim Grits 14:56, 10 січня 2021 (UTC)
Цікаво, не знав про цю сторінку. Я маю повний список, беру інформацію з іншого місця. Але, дякую. --Salween (обговорення) 15:02, 10 січня 2021 (UTC)

З Новим роком

Вітаю. Отже, минулий рік, якщо його визначати за китайською традицією, - рік коричневого западла. Нехай новий буде краще. Значно краще. Усіх благ!--Citizen X 11:46, 31 грудня 2020 (UTC)

Дякую за поздоровлення! Прийміть і мої щирі вітання з минулими та прийдешніми святами! Усіх благ і наснаги в роботі! --Dim Grits 14:02, 3 січня 2021 (UTC)

Шаблон Edited у статті Класифікація озерних улоговин

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Класифікація озерних улоговин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:59, 18 січня 2021 (UTC)

Кордони Японії

Вітаю, на жаль (чи на щастя) Японія межує тільки з однією країною — Росією. Більше ні з ким. Американсько-японські договори дуже вплинули на її кордони. А в інших випадках відстані достатньо далекі. Не слід плутати Виключну Економічну Зону з територією держави! Найкраще відображені морські кордон на сервісах типу OpenStreetMap. Слід повернути назад мої правки. Chuuuvak (обговорення) 18:05, 18 січня 2021 (UTC)

Вітаю, пане @Chuuuvak:! На щастя «тільки» в головах МЗС москви і, о яка несподіванка, саме протоками Лаперуза та Ізмени. У статті зазначено з ким межує держава, а не лише демарковані лінії розмежування територіальних вод. Межі прилеглих зон і ВЕЗ-ів такі самі кордони з дещо іншим правовим статусом, що визначеним морським правом. Без визначення морських кордонів не було б територіальних(sic!) суперечок ні з Кореєю (Ліанкур), ні з Тайванем (Сенкаку), ні міжнародної угоди з Філіппінами. Статтю потрібно читати цілковито.--Dim Grits 18:28, 18 січня 2021 (UTC)
1. Виключна морська економічна зона — це не територія держави в повному розумінні, це відкрите море. Територіальні або внутрішні води — морська частина країни, тобто територія, на яку повністю поширюється державний суверенітет країни. На таких правах, як і сухопутна ділянка. Морський кордон проходить зовнішньою межею територіальних або внутрішніх вод, далі знаходиться "відкрите море". В економічній зоні можливе вільне переміщення, але розробка корисних копалин чи інших ресурсів відбувається тільки державою, якій належать ці води (або іншою за умови, що перша дозволила).
Все так.
2. Вказані вами острови знаходяться досить далеко від прибережних країн, які заявляють права на них. Причому Японія, Південна Корея, Республіка Китай визнають всю територію островів своєю. Може бути таке, що між віддаленими островами країни та основною територією є вільна ділянка. Це досить часто трапляється. Зверніть увагу на лінії. Спірні острови виділені окремими кружками в морі.
Так. Але до чого тут згадка про вільні ділянки, ми ж про межі територій держави?
3. Отже, кордон Японії є тільки з одною Росією. Це Кунаширська протока, протока Зради та Радянська протока. А також 12-мильна лінія кордону проходить від Кунаширської протоки в Охотське море та від Радянської в Тихий океан. Теж це 12 морських миль. Chuuuvak (обговорення) 19:02, 18 січня 2021 (UTC)
Та ні. Мабуть, Ви плутаєте терміни international boundary (міждержавний кордон), maritime boundary (territorial waters + contiguous + EEZ), border (frontier etc.) як кордон, межу. Берете перший конкретний випадок для конкретної країни й намагаєтесь узагальнити до якоїсь єдиної спільної норми морського права, що не відповідає ні дійсності, ні викладу в статті. Японія межує Філіппінським морем з Філіппінами, так само як Україна межує з Росією Азовським, з розмежуванням національних ВЕК-ів. Але дійсно, має лише один спільний міждержавний морський кордон з Росією, яким розмежовуються територіальні води.--Dim Grits 19:47, 18 січня 2021 (UTC)
Вам не дивно, що острівні країни позначені кружками (наприклад, Французька Полінезія, Кірібаті...), які часто мають достатньо великі відстані між собою — це окремі замкнуті кружки. Ці кружки — це, власне, територія держави. Кружок територіальних вод навколо окремого острова чи атолу. Причому зрозуміло, що ці кружки з сусідніми державами не межують. Буває кружки поєднані, якщо відстань від одного острова чи атолу до іншого менша 24 морських миль (!2 + 12).

Поняття кордон можна віднести до ділянок, які формально межують із собою, але не офіційно. Що Ви думаєте про архіпелажні води. Це повноцінна територія держави? На картах країн Океанії позначають, що ці країни межують із собою. Чому? Чи це архіпелажні води?

Я вважаю доцільним під поняттям кордон зазначати тільки спільний міждержавний морський кордон. Ви вважаєте, що Туреччина межує з Єгиптом чи Францією? Це одне Середземне море! Chuuuvak (обговорення) 20:32, 18 січня 2021 (UTC)

Південно-Китайське море і Східно-Китайське море

Поверніть і ці редагування, будь ласка. Я зробив згідно нового правопису. Не я цей правопис видумав. Chuuuvak (обговорення) 18:10, 18 січня 2021 (UTC)

Доброго вечора! Ви так і не зазначили згідно якого нового правила правопису Ви робили ту невдячну роботу. Пункт 2 параграф 154 залишився без змін, змінилась лише нумерація.--Dim Grits 18:16, 18 січня 2021 (UTC)
Ви могли б більше зацікавитись темою та знайти дуже багато статей типу такої:[1]. Всюди вказано, що: "Географічні назви, що починаються зі Східно-, Західно-, Північно-, -Південно-, Центрально-, пишуться з великої літери (обидва слова) і через дефіс: Східно-Китайське море (раніше Східнокитайське), Південно-Західна залізниця, Західно-Казахстанська область". Chuuuvak (обговорення) 18:34, 18 січня 2021 (UTC)
@Chuuuvak: Будь ласка, яке саме нове правило спонукало вас писати за радянським старим правописом, або сучасним російським? Для зручності там є іменний покажчик. Ми не пишемо: «українці — це східно-слов'янський народ, що населяє південь Східно-Європейської рівнини, Львів — найбільше місто Західно-Українського регіону». Але дійсно, так і продовжуємо писати проміжні сторони світу через дефіс, і назви залізниць — Південно-Західна, Північно-Кавказька, Донецько-Дніпровська (це спеціально зазначено). Уманський сайт — це провінційний уманський сайт. До чого тут норми правопису — не зрозуміло. З повагою.--Dim Grits 18:48, 18 січня 2021 (UTC)
Я написав сайти типу такого. Цим мав на увазі багато посилань на такі вже змінені правила. Як бачите, в кожних правилах є винятки. Дивно, що у Вашому джерелі не вказані такі ситуації як написання географічних об'єктів, де перше слово позначає сторону світу. І Ви не довіряєте безлічі інших посилань. В АД, яке ви навели, немає статті, що пишеться Східнокитайське чи Південнокитайське. Chuuuvak (обговорення) 19:27, 18 січня 2021 (UTC)
Тьху ти! Це ж Ви послались при перейменуванні на правило нового правопису. Я попрохав вас вказати його. Навів Вам для зручності його офіційний текст з сайту МОН (це не «моє джерело»). То ж вкажіть його а не розглагольствуйте пусто порожньо. У проєкті нового правопису вказані терміни його запровадження, за ці роки з'являться нові фахові видання (атласи), що є авторитетними джерелами з топонімії. І якщо там з'являться Східно-Китайські моря, то й будете їх вільно застосовувати і з огляду на постанову Кабміну, і з огляду на використання АД. Поки ваші перейменування безпідставні як за нормами нового правопису, так і з боку порушення основного правила Вікіпедії — жодних оригінальних досліджень. --Dim Grits 19:56, 18 січня 2021 (UTC)