Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Dimon2712»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 60: Рядок 60:
 
*Я Вас інформую, що статтю перейменую в Вермер, що згідно правила передачі з голландської на українську. Якщо вважаєте, що така дія буде хибною - можемо винести на перейменування з обговоренням. [[Користувач:Artem Ponomarenko|Artem Ponomarenko]] ([[Обговорення користувача:Artem Ponomarenko|обговорення]]) 20:44, 22 березня 2020 (UTC)
 
*Я Вас інформую, що статтю перейменую в Вермер, що згідно правила передачі з голландської на українську. Якщо вважаєте, що така дія буде хибною - можемо винести на перейменування з обговоренням. [[Користувач:Artem Ponomarenko|Artem Ponomarenko]] ([[Обговорення користувача:Artem Ponomarenko|обговорення]]) 20:44, 22 березня 2020 (UTC)
 
*Дякую за розуміння та співпрацю [[Користувач:Artem Ponomarenko|Artem Ponomarenko]] ([[Обговорення користувача:Artem Ponomarenko|обговорення]]) 09:37, 23 березня 2020 (UTC)
 
*Дякую за розуміння та співпрацю [[Користувач:Artem Ponomarenko|Artem Ponomarenko]] ([[Обговорення користувача:Artem Ponomarenko|обговорення]]) 09:37, 23 березня 2020 (UTC)
  +
  +
== Одетта (співачка) ==
  +
Вітаю! На сторінці обговорення статті [[Обговорення:Одетта|Одетта (співачка)]] я навів аргументи, чому має бути саме така назва. Будь ласка, скасуйте перейменування. --[[Користувач:Oleh Kushch|Oleh Kushch]] ([[Обговорення користувача:Oleh Kushch|обговорення]]) 11:42, 24 березня 2020 (UTC)

Версія за 11:44, 24 березня 2020

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Dimon2712!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:18, 6 вересня 2019 (UTC)

Сторінка користувача

Вітаю, щоб не було формальностей, за які чіпляються зауваження, вам дуже бажано вказати тут старий обліковий, тим більше, ви це зробили але на ВП:ЗА. — Alex Khimich 18:48, 7 вересня 2019 (UTC)

Втрата доступу до облікового запису

Привіт. А як саме ви втратили доступ? Якщо ви забули пароль, але у вас не була вказана адреса електронної пошти, то ситуація важча, враховуючи, що ви не розвіртуалізовувались, але якщо, бува, ви втратили доступ до другого фактору авторизації, який у вас як в адміністратора інтерфейсу малих проектів мав бути ввімкнений, то доступ можна відновити. --塩基Base 12:56, 8 вересня 2019 (UTC)

@Base: я спеціально змінив пароль на якусь біліберду та видалив його з буферу обміну. Не знаю, як це повинно повернутись. До речі, була якась дивна помилка, при вході в акаунт Дімон2711 я ввів спершу старий пароль, мені написало, що пароль невірний, а потім саме написало в поле для пароля новий пароль, який був вірним. Проблему вдалося вирішити лише радикальним методом - купити новий телефон--Dimon2712 (обговорення) 13:28, 23 жовтня 2019 (UTC)
Тобто ви навмисно позбавили себе доступу? Електронну пошту теж не вказано? --塩基Base 13:50, 23 жовтня 2019 (UTC)
Так. Ел. пошту я прибрав, щоб ніхто не пробував мене повернути--Dimon2712 (обговорення) 17:15, 23 жовтня 2019 (UTC)

Порушення правила ВП:Ляльковий театр

Вітаю.

Перевірка на ВП:ЗПК вказала, що ви створили іншу обліковку — PiXR, — існування якої не підпадає під виключення, які перераховані у ВП:Ляльковий театр.

Створення додаткових обліковок без обґрунтованих причин на те вважається важким порушенням і може призвести до блокування не тільки другорядних обліковок, але й основної. Зважте на це.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 20:18, 28 вересня 2019 (UTC)

@VoidWanderer: але нащо блокувати цю обліковку? Вона ж і є основна. А щодо ПіКСР, то його я створив для написання декількох статей у росвікі, бо сюди в мене не було натхнення, а там я вже побачив що важливе правило пропадає й кинувся його рятувати. Так, справді, я порушив ВП:ЛТ, перепрошую, але чи правда те порушення на щось уплинуло, що ви заблокували мене повністю?--Dimon2712 (обговорення) 13:32, 23 жовтня 2019 (UTC)

Обліковка PiXR заблокована, Dimon2712 дістав попередження. --VoidWanderer (обговорення) 20:20, 28 вересня 2019 (UTC)

--Dimon2712 (обговорення) 13:39, 23 жовтня 2019 (UTC)
Ага, я зрозумів у чому справа. Прошу надати мені виключення з ІР-блокування. Дякую--Dimon2712 (обговорення) 13:42, 23 жовтня 2019 (UTC)
  • @VoidWanderer: вітаю. Прошу зняти автоблокування з PiXR, бо я до сих пір чомусь не можу редагувати. Мені раніше здавалося, що АБ діє лише день, а немісяць. Може, я щось пропустив? Дякую--Dimon2712 (обговорення) 19:10, 31 жовтня 2019 (UTC)
Проблема все ще актуальна? Якщо так, то процитуйте повідомлення, яке ви отримуєте. --VoidWanderer (обговорення) 22:16, 3 листопада 2019 (UTC)
Ні, вже не актуальна--Dimon2712 (обговорення) 20:29, 4 листопада 2019 (UTC)

Автоблокування

@Андрій Гриценко: вітаю. Прошу зняти з обліковки PiXR автоблокування, тому що це заважає мені редагувати. З дивних причин автоблокування почало діяти не один день, а вічність. Дуже дякую--Dimon2712 (обговорення) 19:54, 31 жовтня 2019 (UTC)

СК

Добрий день!

Трохи дивно було бачити Ваший нік червоним. Тільки прочитавши обговорення тут, зрозумів чого - втрата паролю... Ок. То може вкажете це на сторінці, якщо Ваша ласка. --Nickispeaki (обговорення) 16:00, 3 листопада 2019 (UTC)

Головна сторінка

Виставлення на головну сторінку статі з архіві було згідно обговорення. Бажаєте заробити собі на Новий рік неприємностей? Зміна вибраних сторінок відбувається у суботу. Сторінка, яку ви ставите — обрана з порушенням правил і будь-якої миті її можуть позбавити цього статусу. Навіть без обговорення. Не займайтесь нісенітницями. --Roman333 (обговорення) 11:36, 29 грудня 2019 (UTC)

дайте посилання на це обговорення--Dimon2712 (обговорення) 11:44, 29 грудня 2019 (UTC)

Спроба розголошення особистої інформації

Вітаю.

Маю вас попередити, що нещодавній ваш запит на ВП:ЗА може розцінюватися як спроба розголошення особистої інформації іншої людини-дописувача Вікіпедії. Уникайте подібного в подальшому, бо це може мати більш серйозні наслідки.

Дякую, --VoidWanderer (обговорення) 08:37, 28 лютого 2020 (UTC)

@VoidWanderer: а хіба вона не на видноті?--Dimon2712 (обговорення) 14:09, 28 лютого 2020 (UTC)

Вермер

Вітаю! На основі якого джерела Ви перейменували Яна Вермера в Яна Вермеєра? Artem Ponomarenko (обговорення) 20:15, 21 березня 2020 (UTC)

Вітаю! Я читав книгу, і зустрів там напис "Ян Вермеєр". Почитав про нього в Вікіпедії, і помітив, що назва відмінна від поданої в книзі. Книга не є авторитетним джерелом із цього приводу, але я також помітив, що російська Вікіпедія використовує "Вермеер". Також Вікікниги подають читання -ее як довге -ее[1]. А за правописом, буде -еє. І на Yakaboo теж Вермеєр[2]. Єдине авторитетне, що знайшов на Вермера, це osvita.ua [3].--Dimon2712 (обговорення) 20:40, 21 березня 2020 (UTC)
В деяких випадках книги українською є перекладом радянських з російської. Навіть Ви навели приклад з російськомовної вікіпедія. Саме тому ми маємо норми передачі українською мовою літер, літеросполук, дифтонгів, географічних назв і термінів, що пов'язані з Нідерландами- Довідка:Нідерландсько-українська практична транскрипція. Artem Ponomarenko (обговорення) 21:05, 21 березня 2020 (UTC)
  • Я Вас інформую, що статтю перейменую в Вермер, що згідно правила передачі з голландської на українську. Якщо вважаєте, що така дія буде хибною - можемо винести на перейменування з обговоренням. Artem Ponomarenko (обговорення) 20:44, 22 березня 2020 (UTC)
  • Дякую за розуміння та співпрацю Artem Ponomarenko (обговорення) 09:37, 23 березня 2020 (UTC)

Одетта (співачка)

Вітаю! На сторінці обговорення статті Одетта (співачка) я навів аргументи, чому має бути саме така назва. Будь ласка, скасуйте перейменування. --Oleh Kushch (обговорення) 11:42, 24 березня 2020 (UTC)