Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Goo3»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітки: відповісти вікірозмітка
Рядок 134: Рядок 134:
 
:: Тому щоб конфлікт дійсно вважався вичерпаним пропоную вам повернути [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Moneyveo&diff=31637455&oldid=31597790 моє редагування].
 
:: Тому щоб конфлікт дійсно вважався вичерпаним пропоную вам повернути [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Moneyveo&diff=31637455&oldid=31597790 моє редагування].
 
::: Якщо ні, тоді я буду вимушений звернутися з запитом до адміністрації, та до арбітражу. --[[Користувач:МоторнийПривид|МоторнийПривид]] ([[Обговорення користувача:МоторнийПривид|обговорення]]) 10:53, 14 травня 2021 (UTC)
 
::: Якщо ні, тоді я буду вимушений звернутися з запитом до адміністрації, та до арбітражу. --[[Користувач:МоторнийПривид|МоторнийПривид]] ([[Обговорення користувача:МоторнийПривид|обговорення]]) 10:53, 14 травня 2021 (UTC)
  +
  +
:Додав більше джерел, які стверджують те, що ви намагаєтесь видалити. Користувач Olvin нічого вам не відповів на той момент, отже ви зробили висновок, що можна й надалі прибирати неприємні об'єктивні дані, підтверджені автритетними джерелами, зі статті. Взагалі, це нонсенс, ви погрожуєте мені з вимогою дозволити вам порушувати правила. --[[Користувач:Goo3|Goo3]] ([[Обговорення користувача:Goo3|обговорення]]) 18:18, 14 травня 2021 (UTC)

Версія за 18:18, 14 травня 2021


Архів обговорень

Нагорода за надзвичайний особистий внесок

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 5,1 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:25, 4 січня 2020 (UTC)
Perohanych, дякую, радий, що ми спільно розвиваємо Вікі --Goo3 (обговорення) 18:09, 4 січня 2020 (UTC)

Згущівка для вас

Zguschene moloko.png
Згущівка
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020! Acedtalk 12:57, 11 березня 2020 (UTC)

Оформлення новин

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоб інші читачі могли прочитати про новину більше й перевірити додану інформацію. Ця новина повинна бути розміщена також у розділі «Портал:Поточні події/Останні новини» з посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» й не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «червень 2021». Дякую за розуміння. З повагою, П.С.: також зазначаю, що все-таки Друга карабаська війна з маленької, і у джерелах так же. У нас стиль прикметника з маленької, наприклад Друга світова війна чи Друга російсько-чеченська війна. З великої літери це більше англомовний стиль, який у нас не використовується. І джерел на назву в преамбулі бажано відфільтрували, я вважаю, що і перших двох з головою вистачить для підтвердження назви, на крайняк ще одне англомовне джерел. Дякую за увагу! --Gouseru Обг. 19:50, 13 листопада 2020 (UTC)

@AlexKozur дякую за пораду щодо Останніх новин, додаватиму. --Goo3 (обговорення) 14:51, 14 листопада 2020 (UTC)

Проект із боротьби із вандалізмом

Привіт! Ви є активним патрульним і адміністратором, тому, можливо, вам було б цікаво долучитися до нового міні-проекту із боротьби із вандалізмом?

Ідея в тому, що завжди має бути хтось, хто перевірить усі невідпатрульовані редагування анонімів за конкретний день на предмет очевидного вандалізму. Бо маємо доволі осяжну проблему із тим, що часто вандалізм довго залишається непоміченим, що шкодить чистоті Вікіпедії і її репутації. Півгодини-годину вашого часу раз на тиждень-два було б достатньо.

Деталі — на сторінці проекту. Дякую наперед. --Acedtalk 22:07, 22 грудня 2020 (UTC)

@Aced, вітаю, це чудова ідея, долучуся до перевірки. --Goo3 (обговорення) 12:09, 23 грудня 2020 (UTC)

Пропозиція

Вітаю!

Хочу Вам запропонувати шаблони блокування.) Наприклад тут підійшов би шаблон {{Indefblocked-virtual}}, бо "Вас тимчасово заблоковано. Термін блокування — назавжди. Коли термін блокування буде вичерпано..." читається трохи дивно. Ну, але це лише пропозиція, за Вашим власним бажанням.) --Mykola Обг 21:54, 28 грудня 2020 (UTC)

@Mykola7 дуже вам дякую, це те що треба! --Goo3 (обговорення) 22:50, 28 грудня 2020 (UTC)

Актуальні події

Добрий день, враховуючи останні Актуальні події, чи не могли ви мені допомогти? Я бачу, що останнім редагували статтю про Онищенка. Допоможіть мені будь ласка. Враховуючи, Санкції проти Онищенка, створіть будь ласка карту: Країни, проти які ввели проти Онищенка Санкції. Там мають бути такі країни: Україна, США. За приклад може використовувати карту у цій та цій статті. Можете також зробити такі карти про Дубінського і Деркача.--NOSFERATU (обговорення) 02:20, 13 січня 2021 (UTC)

@NOSFERATU, вітаю, колего, прошу. --Goo3 (обговорення) 08:58, 13 січня 2021 (UTC)

Порада

Вітаю. При безстроковому блокуванні на СО користувача потрібно додавати шаблон {{Indefblocked-vandalism}}, а то тут якось виходить нелогічно, його вже ніхто не очікує. --Submajstro (обговорення) 16:58, 16 березня 2021 (UTC)

дякую --Goo3 (обговорення) 18:07, 16 березня 2021 (UTC)

Прошу утриматися від звинувачень у вандалізмі

Ви постійно коментуєте зміни на сторінці Спортмастер, що начебто скасовуєте вандальні правки. Однак на СО (на яке ви послалися), ви не пояснили в чому мої дії вандальні окрім одного спірного моменту, який я з радістю повернув у саму сторінку. Тому прошу обговорювати все інше детально і не "продавлювати" свою версію. --Velesovsky (обговорення) 11:51, 31 березня 2021 (UTC)

@Velesovsky версія не моя, я не зацікавлений у редагуванні статті, на відміну від вас :) Вандальність у видаленні критики, що підтверджена авторитетними джерелами, пояснював неодноразово. --Goo3 (обговорення) 13:03, 31 березня 2021 (UTC)

Долучайтеся до «Європейської весни»: створюйте і поліпшуйте популярні статті про Центральну і Східну Європу

Вітаю! Ви є серед учасників проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у конкурсі статей «Європейська весна», що присвячений Центральній та Східній Європі? Серед іншого, у межах конкурсу ми запрошуємо створювати і поліпшувати статті, які є популярними в інших мовних розділах, але які відсутні або надто короткі у нас.

Традиційно за активну участь у конкурсі можна отримати призи і сувеніри (номінації та правила визначення переможців). Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня.

Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення; списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни).

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:21, 14 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Біографія/Життєпис

Добридень! Щодо змін біографія на життєпис є консенсус, тож такі редагування ред.№ 27641519 можуть вважатися початком війни редагувань. Я би зрозумів б, якби статтю переписали чи доповнили доданням нових джерел (усунувши порушення ВП:В) тощо, а не просто використали вікіфікатор. П.С.: Щодо шаблону Позначення вільного вмісту, то він ставиться не на СО, а в розділі Джерела\Примітки. --Gouseru Обг. 00:46, 23 квітня 2021 (UTC)

Сторінку Зонтов Юрій В'ячеславович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Зонтов Юрій В'ячеславович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 квітня 2021. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 21:53, 30 квітня 2021 (UTC)

Спам

Вітаю. Мені ваш опис ред.№ 31598069 не дуже зрозумілий, поясніть будь-ласка. Більшу частину цієї інформації додавав я. Я спамер? Я правильно зрозумів опис вашого редагування? --Salween (обговорення) 11:53, 7 травня 2021 (UTC)

Ви бачили, у що перетворилася стаття? 500 кб тексту зі статистикою за днями. Навіщо ви це зробили? --Goo3 (обговорення) 12:02, 7 травня 2021 (UTC)
Я вас не про це спитав. --Salween (обговорення) 12:04, 7 травня 2021 (UTC)
Буду вважати, що ви обрали невдале формулювання, якщо вам немає що сказати. Сподіваюсь, що статтю доведете до ладу. --Salween (обговорення) 13:04, 7 травня 2021 (UTC)
Ви або поверніть як було, або доведіть до ладу. Якщо вам неподобається як було перенесіть список новин в окрему статтю/шаблон-хронологію, Можливо порозбивати за роками або місяцями для зменшення об'ємів.--KuRaG (обговорення) 11:29, 8 травня 2021 (UTC)
Окремої статті це не вартує, в основній цьому не місце. --Goo3 (обговорення) 12:36, 8 травня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів 29—30 травня: запрошуємо до участі

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)

Наклеп на мене від користувача Goo3, та змова з користувачем Olvin на сторінці Moneyveo за ради підриву її репутації

Це повідомлення стосується @Goo3 та Olvin:

Привіт @Goo3
Нещодавно на моїй сторінці ОС ви написали наступне: "Те, що ви написали користувачу про незгоду з його редагуваннями, не є "вичерпаним конфліктом". Це раз. Друге - прибирання об'єктивних даних про компанію з авторитетними джерелами є порушенням правил. При повторенні вас може бути заблоковано."
Для початку розберемо наступні ваші слова "Те, що ви написали користувачу про незгоду з його редагуваннями, не є "вичерпаним конфліктом""
  • По-перше, користувач Olvin нічого не заперечив, чим він підтверджує свою помилку та вичерпаність конфлікту. Він може ігнорувати моє повідомлення місяцями, але це не заперечить також і порушення ним правил даного сервісу, а саме ВП:ОД та ВП:НТЗ.
  • По-друге, ви користувачу Goo3 відреагували саме на "Вичерпаність конфлікту" і закрили очі на порушення правил користувачем Olvin, що дискредитує вас як адміністратора! В мене є підозра що ви разом із Olvin є у змові щодо даної статті, адже підтверджує дії даного користувача у його ціленаправленому вичорнені сторінки Moneyveo. Щоб ви не сумнівалися в моїх словах щодо вичорнення, я нагадаю уривок повідомлення що писав користувачу Olvin цитую нижче:
"Вам слід признати що вживання трактування "Грабіжницьке кредитування" щодо MoneyVeo є абсолютним ОД, як і сама стаття Грабіжницьке кредитування яка не має жодного АД з відповідним словосполученням, але на яку Ви спираєтеся у своїх редагуваннях. Їх використання є порушенням правил ВП:ОД та ВП:НТЗ, адже використовуючи дане словосполученням Ви ціленаправлено понижуєте репутацію компанії.
Надалі попрошу вживати конкретне словосполучення Гроші до зарплати, адже саме даний вид послуг надає вищезгадана організація. Також слід зазначити що словосполучення "Грабіжницьке кредитування" не вживається ні в юридичному полі ні в повсякденному, за приклад візьму пошук з сервісу Гугл 1. Зверніть увагу, при використанні словосполучення "Гроші до зарплати" я його підтвердив джерелом 2 в якому вживається відповідний термін."
  • Виходить що захищаючи дії користувача які порушують правила сервісу ВП:ОД та ВП:НТЗ, ви й самі їх порушуєте. Візьміть це до уваги.
Наступні ваші слова "Друге - прибирання об'єктивних даних про компанію з авторитетними джерелами є порушенням правил." Потрібно зафіксувати що ви говорите саме про наступне редагування - моє редагування.
  • Тому виходить що ви називаєте об'єктивними даними слова про "грабіжницьке кредитування", тобто поняття якого не існує і якому немає жодного АД, а самі прибрали всі об'єктивні дані які я брав з відповідних джерел, перелік яких ви можете бачити вище. Та ви ж самі порушили правила видаливши внесені мною зміні. Для адміністратора це неприпустимо.
А тепер саме важливе! Ви як адміністратор Вікіпедії хочете виставити мене у поганому світлі, і ймовірно намагаєтеся підставити! Це мене неабияк здивувало! Зараз в актуальній версії сторінки Moneyveo ви поставили у підтвердження слів про "грабіжницьке кредитування" абсурдність якого я вже доводив і вам і користувачу Olvin статтю "Обережно, миттєвий кредит онлайн!"- www.epravda.com.ua/columns/2019/08/14/650549/ яка по-перше є "columns" і піддається сумніву об'єктивності, а по-друге колега адвокат не вжив даного словосполучення жодного разу! Він добре знає що за вживання словосполучення "грабіжницьке кредитування" щодо конкретної компанії отримав би позов до суду за наклеп! До того ж мушу звернути вашу увагу, що єдині слова де вживається щось про грабіж є наступна цитата "Преса час від часу пише про грабіжницькі розміри процентів і санкцій у сфері онлайн-кредитування. Чому на це не звертають уваги позичальники?". Це по-перше є риторичне питання, по-друге це є міркуванням та далеко не прямим цитуванням іншої преси або фактів, по-третє він говорить не про кредитування а суб'єктивне тлумачення високої відсоткової ставки і по-четверте це не стосується Moneyveo взагалі, він описує загалом сферу мікрокредитування. Тому, дане джерело там абсолютно недоречне.
Так як вставлення вами джерела, яке є умовним АД після слів "грабіжницьке кредитування" є недоречним, я припускаю наступне: що ви очікуєте що я видалю знову слова про "грабіжницьке кредитування" тому написали на моїй сторінці ОС наступні слова "Друге - прибирання об'єктивних даних про компанію з авторитетними джерелами є порушенням правил. При повторенні вас може бути заблоковано.". Ви вважаєте об'єктивними даними те що вже є на сторінці, тому як адміністратор будете відстоювати наявність "columns" адвоката на Економічній Правді під словами "Грабіжницьке кредитування", і одразу як я це виправлю дану інформацію ви приймете усіх мір щоб мене заблокувати. Тому я розглядаю вставлення недоречного джерела щось на кшталт наживки, щоб ніби піймати мене за порушенням правил. Ваші дії розглядаю нахабними та таким що не відповідають статусу адміністратора, адже ви або не ознайомилися з темою і вельми наполегливо відстоюєте саме такий не вірний варіант висвітлення сторінки Moneyveo. Або навпаки ви гарно ознайомлені з темою і ціленаправлено як і Olvin підриваєте репутацію компанії. В будь-якому з обидвох випадків ваші дії є не припустимими.
Тому щоб конфлікт дійсно вважався вичерпаним пропоную вам повернути моє редагування.
Якщо ні, тоді я буду вимушений звернутися з запитом до адміністрації, та до арбітражу. --МоторнийПривид (обговорення) 10:53, 14 травня 2021 (UTC)
Додав більше джерел, які стверджують те, що ви намагаєтесь видалити. Користувач Olvin нічого вам не відповів на той момент, отже ви зробили висновок, що можна й надалі прибирати неприємні об'єктивні дані, підтверджені автритетними джерелами, зі статті. Взагалі, це нонсенс, ви погрожуєте мені з вимогою дозволити вам порушувати правила. --Goo3 (обговорення) 18:18, 14 травня 2021 (UTC)