Обговорення користувача:Great Cockroach 007

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Статтю Містер Метан номіновано на вилучення

Чи допомагаєте Ви новим учасникам?

Генріх фон Пітрейх

Олександp Беля Архімандрит

Згущівка з кавою

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
Побачив Вас в номінанти в патрульні. Ви написали 2 статті церковної тематики про Кошице. Свого часу я шалено багато часу витратив, щоб знайти цього роду інформацію. Дякую Вам за цей Ваш внесок і удачі в голосуванні в патрульні. Jack Bulitlo (обговорення) 13:57, 11 лютого 2018 (UTC)
  • Я дуже радий, що мій внесок оцінений. Мені приємно, правда. Дякую. ---GC 007 (обговорення) 14:02, 11 лютого 2018 (UTC)


Щодо статті Cleveroad

Подяка

вопрос

Вітаю. Вип'ємо ж кави.=)

Cup-o-coffee-simple.svg Вітаю з набуттям прав патрульного. Заслужено. BiNA (обговорення) 16:24, 4 березня 2018 (UTC)

Щодо перекладів

помогите

пропозиція

Вікі любить музику

Питання

Стаття IPMS Boryspil (UA) пропонована до вилучення як спам

1

Правка

Невідомий Патріот

В продовження теми

Пролетарське (електродепо, Нижній Новгород)

Стаття Містерія(реп-виконавець)

Маленьке проханнячко

Білоруська партія свободи

Рейтинг ФІФА

Запрошення

Крик душі

Чому інформація про університети це нормально, а про кафедру — ні?

Трохи пахлави для вас!

Baklava - Turkish special, 80-ply.JPEG Дякую а то я вже самовандаленням занявся) там ще багато дизінфи якщо порівнювати з неофіційним сайтом. Тип можна звонити на номери фіксованого звяку України і тому подібне. UkrainianCossack (обговорення) 19:46, 14 грудня 2018 (UTC)
  • @UkrainianCossack: Прошу. По-перше, це суцільна маячня написана казкарем на цьому сайті. Я якийсь час був користувачем даного оператора зв'язку, коли перебував в Донецьку і української зв'язку не було, і знаю деталі роботи цього горе-оператора. У статті написана в цiлому правда, на відміну від цього сайту. По-друге, навіть якщо це був офіційний сайт — це не є АД. Офіційний і неофіційний сайт неможна використовувати як джерело, так як він є афілійованим. З повагою, GC 007 (обговорення) 05:27, 15 грудня 2018 (UTC)
@Great Cockroach 007: А ого не знав. Так я пам'ятаю ти вже вказував на це. Я чомусь затикав.--UkrainianCossack (обговорення) 11:47, 15 грудня 2018 (UTC)
@UkrainianCossack: Та нічого, буває. Не думаю, що це можна розцінити як вандалізм, але краще бути обережним. Якщо знайдеш більш-менш адекватну інформацію в ЗМІ, в тому числі і псевдо-республіканського розливу, можеш і додати якісь відомості. Пройде. --GC 007 (обговорення) 12:03, 15 грудня 2018 (UTC)

Адміністратори та автопатрульні

Порушення авторських прав у статті про Андрія Шипіцина

Долац (Загреб)

Філімонов Сергій Федорович

ВП:КДВ для живих осіб

Діалог чи балачка всіх з усіма?

Місячник 10 000 необхідних статей

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019

Харченко Валерій Володимирович

Про статтю Пупс

Tag bombing

Прошу номінувати на видалення

чи не маєте

Запитання до ЗПА

Мітрідат VI Евпатор

Але джерела, джерела... адже всі джерела треба подавати мовою, якою вони написані! Як патрулювати, то патрулювати... Mykola Swarnyk (обговорення) 04:23, 6 травня 2019 (UTC)

ВП:ЗПА

здрастуйте. ваше рішення на ВП:ЗПА максимально гідне. ви взагалі один з найбільш гідних користувачів укрвікі. дякую вам за ваші реакції і внесок. головне не залишайте вікіпедію. я прошу вас, починайте прям зараз відраховувати 60 днів і без роздумів подавайтеся знову!!! всіх благ. 46.211.143.237 14:09, 5 травня 2019 (UTC)

  • Вітаю. Велике дякую. Рано чи пізно — обов'язково. --GC 007 (обговорення) 14:11, 5 травня 2019 (UTC)

Нейтральність російської вікі

Вітаю. Попрошу Вас на деякий час забути, що ви з Донецька і що ви бачили війну на власні очі, це допоможе вам краще мене зрозуміти. Гадаю, не виникне заперечень, що погляд Росії теж погляд, який підтримує 100 млн. людей. Навіть яким би безглуздим він не був, але згідно ВП:НТЗ ми повинні враховувати й його також. Тому ми зобов'язані вказувати й те, що на думку росіян Крим - частина Росії. Ми зобов'язані врахувати погляди 1,5% від усього земного населення. Для мене маячнею є багато чого, наприклад, що гороскопи та екстрасенси існують, але ми повинні вказувати, що багато людей вірять у них, але наука повністю їх спростовує. Так само й тут. Що ж це за частина України, коли до неї віл но в'їхати з України не можна? І що ж це за частина Росії, коли весь світ (окрім, власне, Росії, Зімбабве, Нікарагуа...) вважають це Україною? Ось вам і "спірна територія". Я більш ніж упевнений, що ви не буддист, а отже для вас є маячнею, що в нього хтось вірить, але ми повинні це вказати, сказавши, що це спірно. Т Ну і на останок, в росвікі стаття Путин-хуйло є доброю. Сподіваюся, ви мене зрозуміли. П.С. Я ні в якому разі те кажу, що ваш погляд неправильний, я навіть такої самої думки, але це й є майстерність - переступити через себе й писати нейтрально, навіть іноді доведеться називати Зевса - богом. З повагою, DiMon2711 13:29, 14 травня 2019 (UTC)

  • @Dimon2711: Добрий день. Ваш меседж я розумію, не зрозуміє держава. По-перше, у нас все вкрай нейтрально. Більш того, існує стаття Республіка Крим, а в статті АР Крим звучить поняття «приєднання». Чим Вам не нейтральність? По-друге, ми всі повинні пам'ятати про те, що Вікіпедія це не просто мовний розділ якогось там проекту українською мовою, це проект функціонуючий в Україні. Для будь-якого проекту перш за все важливі закони держави де він розташовується територіально, а після вже внутрішній статут (правила, наприклад). У нашому випадку юридично зареєстрована організація «Вікімедіа Україна», яка є відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні. Відповідно, подібні формулювання автоматично несуть за собою звинувачення в посяганні на територіальну цілісність, сепаратизмі, підтримці тероризму (якщо історія зі статтями про Донбас). У 2014 році активним обшукам СБУ була піддана редакція газети «Вести» і лише за ті формулювання, якими вони апелювали в матеріалах. І найчастіше страждає не людина яка написала матеріал, а проект. Що стосується статті про Путіна, то цей формат нічого не порушує в законодавчому плані (не порушував). І навіть при цьому статті не існувало дуже довго. Я сподіваюся Ви вивчили перш ніж наводити як приклад той факт, що згадану статтю видалили ще в 2014 році і будь-які спроби відновити йшли в нікуди аж до 2018 року. У будь-якому випадку потрібно бути обережними з будь-якими своїми поглядами в мережі, як в соцмережах, так і в Вікіпедії тим більше. --GC 007 (обговорення) 15:23, 14 травня 2019 (UTC)
    на щастя я не живу в Росії, де заборонено обзивати владу, тому мені нічого боятися. Ну а щодо проекту, то його блокували, проте це викликало неабияке обурення, зокрема в Туреччині. Та і я ж не називав Крим Росією чи ДНР - повноцінною республікою, я до сих пір вважаю це (краще заміню епітети на "протизаконним"). Ну й так, я знаю, що статтю про мем видаляли купу разів. Я привів росвікі лише як приклад, зручний для нас, адже російську ми краще розуміємо за англійську, проте в енвікі, здається, така сама ситуація. У будь-якому разі, завжди можна нейтральніше. Аби не було конфлікту, краще брати тези як в інших "нейтральних" із цього приводу вікі, таких як англійська, німецька, французька та подібні. Про всяк випадок повторю, що я вважаю Крим, ЛДНР та подібне територією України, але мої погляди, на жаль/на щастя, не в усіх однакові, тому й маємо складності, а тим паче, що ми є учасниками цієї війни, яка ще й перейшла до Вікіпедії. З повагою--DiMon2711 15:35, 14 травня 2019 (UTC)

Завали

Вітаю. Ви ще любите завали? Он на ВП:ПС сторінка не вантажиться повністю через завались обговорень. Я пробував позакривати, але слабо вийшло і ще й переслідування до мене є, тому я туди пзатися бажання не маю і сподіваюся, що ви маєте, адже багато обговорень вже декілька місяців неактивні, а підсумки підбивати нікому. Буду дуже радий, якщо ви врятуєте сторінку. Дякую--DiMon2711 09:29, 18 травня 2019 (UTC)

Привіт, друже. Я подивлюся, обов'язково. Зараз трохи насичений робочий графік, але він спаде протягом тижня. Але біда є і в тому, що я активно стежу за тим, що відбувається на ПС і маю в собі яскраво виражену позицію по більшості обговорень. А в такому випадку, я вважаю неправильним підводити підсумок, коли у тебе є позиція, нехай і не публічна. Це буде нечесним. Але я пройдуся. --GC 007 (обговорення) 01:48, 19 травня 2019 (UTC)