Обговорення користувача:Ihor Melnyk Lwiw

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 08:59, 2 травня 2016, створена Antanana (обговорення | внесок) (автосповіщення про відсутність дозволу на використання Файл:2009 IhorMelnyk.jpg)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 11:10, 16 грудня 2008 (UTC)

Вулиці Львова[ред. код]

Ви додаєте статті з книги «Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини». Якщо ви автор книги, то надішліть дозвіл на використання матеріалів (за зразком Вікіпедія:Дозволи) на адресу permissionsAt sign.svgwikimedia.org (або попросіть дозвіл у автора, якщо ви не автор). Інакше статті можуть бути вилучені як такі, що порушують атоврські права.--Анатолій (обг.) 11:37, 16 грудня 2008 (UTC)

Це слід надіслати на permissionsAt sign.svgwikimedia.org.--Анатолій (обг.) 11:25, 23 грудня 2008 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошуємо вас на Дев'ятнадцяту вікізустріч, яка пройде у Львові 28 березня 2009 року. Детальніше тут --Крис 13:34, 27 березня 2009 (UTC)

Щодо Файл:2009 IhorMelnyk.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:2009 IhorMelnyk.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 08:59, 2 травня 2016 (UTC)