Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Ink»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Зауваження: нова тема)
Рядок 81: Рядок 81:
   
 
Хочу ще раз звернути вашу увагу, що рішенням АК вам заборонено робити будь-які редагування у просторі імен Вікіпедія. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] [[Обговорення користувача:Yakudza|''พูดคุย'']] 22:17, 29 листопада 2009 (UTC)
 
Хочу ще раз звернути вашу увагу, що рішенням АК вам заборонено робити будь-які редагування у просторі імен Вікіпедія. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] [[Обговорення користувача:Yakudza|''พูดคุย'']] 22:17, 29 листопада 2009 (UTC)
  +
*Я згоден на блокування за право ігнорувати сумнівні рішення АК, тим більше ухвалені лише 3 членами з 5-ти.--[[Користувач:Ink|Ink]] 22:21, 29 листопада 2009 (UTC)

Версія за 22:21, 29 листопада 2009

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Stop x nuvola.svg Цей обліковий запис заблоковано безстроково. Вказана причина: обхід блокування, прогресивне блокування в виконання рішення АК. Див. Журнал блокувань.
На вилучення: 15 листопада 16 листопада 17 листопада 18 листопада 19 листопада 20 листопада 21 листопада
Див. також: Список усіх кандидатів на вилучення, Статті, що необхідно поліпшити (статті, яким загрожує вилучення), Критерії вилучення статей
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. додати тему
Довідка · Пісочниця · Кнайпа · Портали · Проекти · Запити · Портал спільноти
Вікіпедія:Проект:Шаблони
Вікіпедія:Перейменування статей/Шаблон:Film-stub → Шаблон:Кінематограф-доробити
[[Користувач:{{{1}}}|{{{1}}}]] ([[Обговорення користувача:{{{1}}}|обговорення]] • [[Special:Contributions/{{{1}}}|внесок]]блокуваннязахиствилученняперейменування • [[Special:CentralAuth/{{{1}}}|CentralAuth]])
Вікіпедія:Запит на рецензію/Шаблон:film-stub
Важливо
Шаблон:Browsebar
Вилучення "моїх" сторінок
Статті з помилками цитувань
Статті, які слід категоризувати
Статті в процесі редагування
Статті, які слід доробити
Статті без карток
Прапори
Prima_klasy4na(обг·вн·пс·cc)
Ink(обг·вн·пс·cc)
10,7
років
Цей користувач в українській Вікіпедії вже 3898 днів (10 років, 8 місяців, )
Адміністратори мають бути безсторонніми, мають відстоювати та пояснювати принципи нейтрального погляду та інші правила і засади Вікіпедії. Для того, аби бути адміністратором, не досить мати довіру та підтримку, потрібно також мати бажання та можливості добре виконувати роботу адміністратора. Адміністратор має більше обов'язків, ніж простий користувач, права мають урівноважуватися відповідальністю.
Цей користувач проти свавілля і деспотизму адміністраторів та інших користувачів


НЕ ГАЛЬМУЙ І НЕ БУКСУЙ! БУДЬ РІШУЧИМ!
Цей користувач намагається бути рішучим


Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, перегляньте сторінки Вікіпедія:Довідка, Довідка:Редагування#Формат розмітки тексту в Вікі. У Ваших коментарях на сторінках обговорень бажано ставити підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою кнопки підпису Button sig.png, що розташована 12-тою зліва Signature button.png зверху вікна редагування.)

Додаткові вимоги

Позов вже прийнято до розгляду, додаткові позовні вимоги у ньому не розглядатимуться. --yakudza พูดคุย 00:02, 7 жовтня 2009 (UTC)

ВП:А

Там висунув Іллю на позбавлення прав. Якщо цікаво, підтримайте. З повагою, --Vasyl` Babych 18:13, 7 жовтня 2009 (UTC)

Шаблон

Створіть будь ласка шаблон картку Архітектор o:-!. Дякую --Анатолій Смага 09:42, 10 жовтня 2009 (UTC)

 • Дякую за довіру. В зв'язку із скасуванням NickKом великої кількості моїх редагувань на разі утримуюсь від початку нових війн, бо створення цього шаблону обов'язково і безперечно до цього призведе. --Ink 10:14, 10 жовтня 2009 (UTC)
 • Прохання: зверніться, будь ласка, з тим самим проханням до NickK, я думаю, він охоче допоможе. --Ink 10:47, 10 жовтня 2009 (UTC)
 • Та ну перестаньте! ніхто той шаблон не чіпатиме! мені наприклад дуже неприємно бачити Гауді із карткою особа тощо, тоді як в інших сильних вікі є Infobox Architect, буду дуже вдячний якщо зробите. --Анатолій Смага 11:10, 10 жовтня 2009 (UTC)
Дякую, здається у нас такий вже є ). Але я хотів ще якісь шаблони, вас давно не було.. забув..згадаю — напишу. --Анатолій Смага 11:12, 10 жовтня 2009 (UTC)

Блокування 10 — 26 жовтня 2009

Вас заблоковано за порушення правила ВП:НДА у цьому редагуванні [1] Враховуючи те, що це порушення далеко не перше, термін блокування складає шість діб. --yakudza พูดคุย 14:17, 10 жовтня 2009 (UTC)

 • Ніякого порушення не було.
 • Ви самі порушили правила блокування ВП:БЛОК.
 • Хотів сказати засуньте пораду ВП:НДА в ж..., але утримаюсь.--79.124.169.135 14:22, 10 жовтня 2009 (UTC)
  Якщо ця причина вам не подобається, то вважайте, що це блокування за "шаблонні війни" --AS 15:52, 10 жовтня 2009 (UTC)
 • Ніяких "шаблонних війн" з моменту закінчення мого останнього блокування не було. Детальні пояснення на сторінці ВП:ЗА.--91.145.230.8 16:01, 10 жовтня 2009 (UTC)
 • Думаю, що мій внесок та адмінство (бюрократизм) Якудзи та Ніка несумісні. Тому 2 варіанти: 1. робіть все, що завгодно, але без мене. 2. Почекати якіхось 5-6 років, поки їх знімуть, або вони самі підуть.--91.145.230.8 16:01, 10 жовтня 2009 (UTC)

Перейменування Категорія:Політичний режим → Категорія:Форми політичного режиму

Вітаю. Оскільки відповідно до історії редагувань Ви були редагуючим вказаної категорії, можливо Вам цікаво було б залучитися до обговорення. --Ліонкінг 19:24, 27 жовтня 2009 (UTC)

Категорія:Незавершені статті про анімацію 28 жовтня 2009

Шановний Ink, у вказанній категорії ви переробили посилання {{Мультфільм-доробити}} на {{Анімація-доробити}}, що не відповідає контексту, в якому його вжито. Адже шаблон {{Анімація-доробити}} має використовуватись для загального поняття Анімація, а шаблон {{Мультфільм-доробити}} — для поняття Анімаційний фільм, що є тільки окремим випадком Анімації. Вважаю за потрібне відмінити ваше редагування. --Konstrooktor 12:35, 28 жовтня 2009 (UTC)

 • Саме про це я і писав. Текст, в якому використано посилання, наступний: "Пишіть {{Мультфільм-доробити}} у незавершених статтях про анімаційні фільми (мультфільми)." — тобто тут йдеться про те, який шаблон використовувати для недоброблених статей про мультфільми. Це текст-застереження, аби статті про мультфільми не потрапляли в цю категорію. Таке саме попередження розміщено на сторінці відповідної англійської сторінки en:Category:Animation stubs. Я відміню ваше редагування, сподіваюсь ви не проти. --Konstrooktor 12:14, 29 жовтня 2009 (UTC)
 • Я не проти, але логіки бракує. Зазвичай вказують лише один шаблон. Можете не відмінити, а доповнити/розширити.--Ink 12:20, 29 жовтня 2009 (UTC)

Достопримечательности 31 жовтня 2009

Якщо не помиляюся, то це перекладається як пам'ятки. --А. Погодин 15:07, 31 жовтня 2009 (UTC)

Попередження 2 листопада 2009 про неприпустимість коментарів в розділі "Проект рішення" на підсторінках сторінки Вікіпедія:Запити на арбітраж

Пане Ink, попереджую вас про те, що всі ваші коментарі в розділі "Проект рішення" на сторінці Вікіпедія:Запити на арбітраж/NickK було вилучено як недоречні. Якщо хочете коментувати, коментуйте на сторінці обговорення. Подальші спроби вставити коментар в розділі "Проект рішення" будуть вважатися неповагою до АК і як наслідок - блокування. --Gutsul 17:23, 2 листопада 2009 (UTC)

 • Дякую. Запитання: на чому ґрунтується ваше попередження? Де відповідне правило, його обговорення, консенсус спільноти?--Ink 18:20, 2 листопада 2009 (UTC)

Блокування 2 листопада 2009 року о 22:13 за UTC на 3 дні за порушення правила Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз й агресії

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушення ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

За порушення ВП:НО ось у цьому редагуванніNickK 22:13, 2 листопада 2009 (UTC)

↑↑↑Нову тему додавайте тут↑↑↑

Статті з помилками цитувань
Статті, які слід доробити
Статті без карток
Статті, які слід категоризувати
Статті в процесі редагування
Прапори
Prima_klasy4na(обг·вн·пс·cc)
Ink(обг·вн·пс·cc)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з обходом обмежень за рішенням АК (ВП:ПЗВ10) для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

За війну відкотів, до того ж у просторі, який вам редагувати заборонено. Наступного разу пропонуйте свої зміни в обговоренні — 15:53, 6 листопада 2009 (UTC)

Рішення АК

Можливо ви неуважно читали це рішення, але вам заборонено робити будь-які редагування у просторах імен Вікіпедія, Обговорення Вікіпедії та Шаблон. Ви п'ять разів за останню добу порушили цю заборону, якщо це відбудеться ще раз, вас буде заблоковано на тиждень, після ще одного порушення - на місяць, а потім назавжди. Також враховутимуться порушення із ваших інших облікових записів. Якщо ви обіцяєте утиримуватись від порушень рішення АК, то деякі із цих обмежень будуть зняті, і ви зможете робити попередньо узгоджені з наставником редагування у Шаблонах. Хочу зауважити, що подібні обмеження (тобто попереднє узгодження суперечливих редагувань) не є якоюсь особливою мірою, яка призначена особисто для вас, а є загальним правилом роботи у Вікіпедії. Гляньте, будь ласка, розділ ВП:БР#… але не будьте безрозсудні!. Чекаю на вашу відповідь. --yakudza พูดคุย 22:19, 9 листопада 2009 (UTC)

Можливо варто переглянути рішення щодо обмеження участі в обговореннях. Це якось занадто. --Drundia [ˈd̺r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 22:52, 9 листопада 2009 (UTC)
В рішенні ці обмеження не тотальні, можуть бути зняти або призупинені на розсуд наставника, а у випадку, якщо протягом 2-х місяців не буде суттєвих порушень, можуть бути взагалі зняті. --yakudza พูดคุย 23:31, 9 листопада 2009 (UTC)

Блокування 11.11.09

Вас заблоковано за порушення рішення Арбітражного комітету у цьому редагуванні [2]. Враховуючи попередні порушення, термін блокування складає 7 діб. --yakudza พูดคุย 13:40, 11 листопада 2009 (UTC)

Зауваження

Хочу ще раз звернути вашу увагу, що рішенням АК вам заборонено робити будь-які редагування у просторі імен Вікіпедія. --yakudza พูดคุย 22:17, 29 листопада 2009 (UTC)

 • Я згоден на блокування за право ігнорувати сумнівні рішення АК, тим більше ухвалені лише 3 членами з 5-ти.--Ink 22:21, 29 листопада 2009 (UTC)