Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Krupski Oleg»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(автосповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:Гасло НАТО.jpg)
(→‎Імпортна згущівка: нова Вікісимпатія)
Рядок 147: Рядок 147:
 
* зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 
* зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 
* зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). [[Користувач:AlexKozur|'''『<span style="color:darkgreen;">Fosufofiraito</span>』''']] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:#c77b00;"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 19:00, 29 грудня 2019 (UTC)
 
* зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). [[Користувач:AlexKozur|'''『<span style="color:darkgreen;">Fosufofiraito</span>』''']] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:#c77b00;"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 19:00, 29 грудня 2019 (UTC)
  +
  +
== Імпортна згущівка ==
  +
  +
{| style="background-color: #fdffe7; border: 1px solid #fceb92;"
  +
|rowspan="2" style="vertical-align: middle; padding: 5px;" | [[Файл:BandW condensed milk.jpg|100px]]
  +
|style="font-size: x-large; padding: 3px 3px 0 3px; height: 1.5em;" | '''Імпортна згущівка'''
  +
|-
  +
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Just doing the good.Have a good day!))) [[Користувач:Papapizza 1|Papapizza 1]] ([[Обговорення користувача:Papapizza 1|обговорення]]) 06:42, 24 березня 2020 (UTC)
  +
|}

Версія за 06:42, 24 березня 2020

Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…Подяка за участь у Місяці Польщі

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Krupski Oleg!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:16, 17 січня 2019 (UTC)

Єврейська енциклопедія Брокгауза та Ефрона

Чому у створенній вамі статті Єврейська енциклопедія Брокгауза та Ефрона написано Ефрона, а не Єфрона? Podorozhnyk (обговорення) 14:22, 19 січня 2019 (UTC)

Але при цьому Єфрон Ілля Абрамович. Podorozhnyk (обговорення) 20:24, 19 січня 2019 (UTC)

Нецевичі

Вітаю! Прошу Вас переглянути статтю. Прошу звернути увагу на файл 102 Списку дворян Волинської губернії. З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:47, 23 січня 2019 (UTC)

  • @Nikolay.sinitskiy:, стаття "Нецевичі" потребує більшого насичення джерелами й відомостями про рід. Вступ "Нецевичі" має містити відомості про історію походження прізвища "Нецевичі" (+етимологія), а "Нецевич Віктор-Станіслав-Костка Гнатович" є окремим персонажем вартим згадки у статті. Стаття не містила категоризації й посилання на джерело "Список дворянских родов Волынской губернии, Волынская губернская типография, г. Житомир, 1906". У розділі "Сім'я" ви маєте додати дати життя на кожну персону та вказати родоначальника роду. Можете додати статистику розповсюдження прізвища, варіанти запису у документах на різних мовах і т.п.. За приватною власністю і т.п. ідентифікувати підданство (щодо хронології в шаблоні "Рід"). А також, на відомих осіб створити окремі біографічні статті. Успіхів! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 19:38, 23 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:51, 15 березня 2019 (UTC)

Шаблон:Угода

Вітаю!
Гляньте, будь ласка, шаблон: не можна поставити зображення, наприклад, Версальський договір.--Ejensyd (обговорення) 17:37, 22 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Федоров Іван Євграфович

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Федоров Іван Євграфович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:08, 25 березня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Кілька доповнених Вами статей потребують поліпшення

Вітаю! Звертаю Вашу увагу на статті Етногенез слов'ян і Ятвяги, які Ви недавно редагували. Вони потребують негайного допрацювання. У першій дуже плутаний стиль і неточності, у другій я мусив вилучити Ваше оригінальне дослідження, яке окрім того містило грубі мовні помилки. Прошу допомогти написати розділ наново, тепер згідно з надійними джерелами. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:56, 13 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 18:04, 22 липня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019

Вітаю @Krupski Oleg:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 09:16, 26 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Мій вибір — НАТО номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Мій вибір — НАТО, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 11:47, 25 листопада 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Гасло НАТО.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Гасло НАТО.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 19:00, 29 грудня 2019 (UTC)

Імпортна згущівка

BandW condensed milk.jpg Імпортна згущівка
Just doing the good.Have a good day!))) Papapizza 1 (обговорення) 06:42, 24 березня 2020 (UTC)