Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Kusluj»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
:<small>''[[Обговорення користувача:Kusluj/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
 
 
{{Користувач:DixonDBot II/config
 
{{Користувач:DixonDBot II/config
  +
| olderThan = 90d
|counter=1
 
  +
| archive = Обговорення користувача:Kusluj/Архів %counter%
  +
| counter = 1
  +
| maxArchiveSize = 70K
  +
| archiveHeader = {{Архів обговорення}}
  +
| minThreadsToArchive = 2
  +
| minThreadsLeft = 5
 
}}
 
}}
   

Версія за 13:42, 18 квітня 2013


Пристрілка вогнепальної зброї

Зробив фотографії для статті пристрілка вогнепальної зброї, кому їх відіслати і як їх знаїти у віксховищі щоб можна було у статтю поставити. РS. для СБУ та інших компетентних органів, ствол росфрезерований ударник спиляний одним словом на фотографії макет.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 00:55, 9 квітня 2013 (UTC)

Звернення до киян

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 00:55, 9 квітня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:27, 25 січня 2013 (UTC)

Оформлення/Структура статті

Вирішив перед тим, як проголосувати за все таки вичитати, тому, якщо ви не проти, буду ставити питання на цій сторінці. Зразу ж питання до Вступний розділ. Справа в тому, що {{otheruses}}, {{about}}, {{не плутати}} при наявності картки можна ставити зверху картки (тоді початок тексту і картка будуть не на одному рівні, що не дуже гарно виглядає) і в кінці картки в одному рядку з }}. Я завжди використовую саме другий варіант. У вас про це ні слова.--Kamelot (обговорення) 10:50, 30 січня 2013 (UTC)

Не виходить вам відповісти, багато роботи, у нас дедлайн. Сьогодні подивлюсь--Kusluj (обговорення) 07:35, 31 січня 2013 (UTC)
Мабуть ви будете голосувати проти
  • Така чим мій варіант не влаштовує. Невже красиво, коли різні рівні тексту і картки?--Kamelot (обговорення) 16:40, 31 січня 2013 (UTC)
    Власне у вашій пропозиції картка стає трохи вища за текст і мені такий варіант виглядає менш красивим. Але. Я старався не орієнтуватись на свої уподобання.--Kusluj (обговорення) 08:20, 1 лютого 2013 (UTC)
    Як дивитись. У моїй пропозиції текст і картка на одному рівні, а у першому (моєму варіанті, бо ви перекрутили) випадку картка нижча за текст--Kamelot (обговорення) 09:09, 1 лютого 2013 (UTC)
    Залежить від того, що вважати за початок тексту. Поки що залишаюсь на такому варіанті, він переважає в нас серед добрих.--Kusluj (обговорення) 12:46, 1 лютого 2013 (UTC)

Defaultsort

Вітаю! Випадково побачив [[Обговорення_користувача:Aeou#{{Defaultsort}}]]. {{DEFAULTSORT}} — це магічне слово. Див. також en:DEFAULTSORT#Default_sort_key.-- Володимир Ф 10:11, 1 лютого 2013 (UTC)

Дякую, я вже розібрався--Kusluj (обговорення) 12:41, 1 лютого 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні кінопремій

--KuRaG (обговорення) 11:03, 1 лютого 2013 (UTC)

Мабуть, ні.--Kusluj (обговорення) 12:41, 1 лютого 2013 (UTC)

Категоризація шаблонів

Вітаю, Kusluj! Будь ласка, категоризуйте Ваші шаблони однією із підкатегорій категорії Категорія:Шаблони. Дякую. --Baseобг.вн. 19:45, 2 лютого 2013 (UTC)

Обговорення Вікіпедії:Оформлення/Структура статті

привіт! перепрошую, що турбую. маю запитання: то чому вирішили не розділити на «примітки» та «виноски / посилання на джерела»? теж вважаю, що різне призначення. одне діло пояснювать якісь речі, якими не варто переобтяжувать основний текст, зовсім інше - перелік посилань на джерела --アンタナナ 08:11, 14 лютого 2013 (UTC)

Рекомендація не зобов’язує об’єднувати пояснювальні примітки і посилання на джерела, вона допускає таке об’єднання. Це питання піднімалось в обговоренні. Переглянуваши наші якісні статті та обговорення до них я прийшов до висновку, що таке об’єднання допустиме і не є для спільноти принциповим. Чому ми маємо нав'язувати підхід, який не є домінуюючим серед добрих та вибраних?--Kusluj (обговорення) 12:47, 14 лютого 2013 (UTC)
бо ми хочемо, щоб було краще? --アンタナナ 13:30, 14 лютого 2013 (UTC)
Розумієте, зараз я нічого не можу поміняти, бо користувачі голосували за такий варіант. Крім того, я дійсно вважаю поточний підхід найкращим, елементи впорядковані, але без надмірної строгості. Якщо все буде працювати нормально, можна потім буде підняти питання про строге рорзділення цих розділів. Я так бачу, що з рекомендацій оформлення в нас практично нічого немає і це свого роду "новшество". Мені ця тема цікава і найближчий місяць сподіваюсь додати на обговорення рекомендацї до вступу.--Kusluj (обговорення) 08:11, 15 лютого 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії

--SteveR (обговорення) 11:10, 10 березня 2013 (UTC)

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:127817.jpg


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 00:55, 9 квітня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:127817.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:127817.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Зробив--Kusluj (обговорення) 15:43, 13 березня 2013 (UTC)
привіт. будь ласка, робіть це українською мовою. хоча б через шаблон {{постер з ОДВ}} (з subst). також інший мовний розділ вікіпедії НЕ МОЖЕ бути джерелом зображень, тож треба вказувать таки джерело --アンタナナ 16:08, 13 березня 2013 (UTC)
Ми вже це обговорювали. Не може стати джерелом, але став. Оскільки не може, то маєте всі підстави видаляти.
Справи копірайту міжнародних зображень є міжнародні, тож цілком можна користуватись міжнародною мовою (тобто використовувати готовий феер-юз). То напевно лінощі, але навіщо робити щось зайве, коли є всі підстави цього не робити.
Про {{постер з ОДВ}} не знав, буду користуватись--Kusluj (обговорення) 16:22, 13 березня 2013 (UTC)

Запрошення

--Krupski Oleg (обговорення) 20:41, 13 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:409px-Munich poster.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:409px-Munich poster.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:10, 14 березня 2013 (UTC)

Зробив--Kusluj (обговорення) 12:44, 17 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Arizonadreammovie.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Arizonadreammovie.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Зроблено--Kusluj (обговорення) 13:21, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Atentat.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Atentat.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:05, 23 березня 2013 (UTC)

Зробив--Kusluj (обговорення) 13:26, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Away From Her.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Away From Her.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

Зробив--Kusluj (обговорення) 13:29, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Austin Powers- The Spy Who Shagged Me.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Austin Powers- The Spy Who Shagged Me.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

Зробив--Kusluj (обговорення) 13:33, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Battle of Kranji.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Battle of Kranji.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:53, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Carne treumla.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Carne treumla.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:40, 24 березня 2013 (UTC)

Зроблено--Kusluj (обговорення) 13:36, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Constantine poster.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Constantine poster.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:15, 25 березня 2013 (UTC)

Зроблено--Kusluj (обговорення) 13:39, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Cpf Logo.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Cpf Logo.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:16, 25 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Dasexperiment.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Dasexperiment.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:18, 25 березня 2013 (UTC)

Зроблено--Kusluj (обговорення) 13:43, 29 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Dds1.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Dds1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:19, 25 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Dirty pretty things2.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Dirty pretty things2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:22, 25 березня 2013 (UTC)

Зроблено--Kusluj (обговорення) 13:46, 29 березня 2013 (UTC)

Структура статті

То як ви ставитеся до того, аби обговорити назви розділів із посиланнми на джерела та примітками (окремо від структури статті). --Olvin (обговорення) 11:10, 1 квітня 2013 (UTC)

Особисто я вважаю це зайвим.--Kusluj (обговорення) 11:32, 1 квітня 2013 (UTC)

Законотворчість

Добре було б підготувати українську редакцію настанови en:Wikipedia:Naming conventions (geographic names), якщо у вас є час і бажання на це. Теперішнє нашвидкоруч затверджене правило Вікіпедія:Іменування статей (топоніми) має проблеми, насамперед з назвами і уточненнями, тому є сенс його просто переписати. Як видно з останнього обговорення є підтримка, щоб використовувати саме найбільш вживану назву, а не офіційну (яких може бути кілька, проблема з невизнаними державними утвореннями тощо) --DixonD (обговорення) 13:33, 18 квітня 2013 (UTC) P.S. Налаштувати вам архівування на сторінці? --DixonD (обговорення) 13:34, 18 квітня 2013 (UTC)