Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Legal Pride»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 55: Рядок 55:
 
# Ви можете викласти цей текст на іншому авторитетному сайті без реклами, тоді його можна використати у Вікіпедії, навіть без дослівного копіювання, просто переказати. --[[Користувач:Basio|Basio]] ([[Обговорення користувача:Basio|обговорення]]) 13:44, 6 квітня 2019 (UTC)
 
# Ви можете викласти цей текст на іншому авторитетному сайті без реклами, тоді його можна використати у Вікіпедії, навіть без дослівного копіювання, просто переказати. --[[Користувач:Basio|Basio]] ([[Обговорення користувача:Basio|обговорення]]) 13:44, 6 квітня 2019 (UTC)
 
--Вітаю Вас [[Користувач:Basio|Basio]]. Не хочу навіть розбирати зміст того, що Ви написали. Якщо б уважно перечитали звернення: '''ОСТАТОЧНО підвести ВИСНОВОК й ВИЧЕРПНО зазначити: Які саме я правила порушую публікуючи гіперссилку на джерело для статті в Вікіпедії, за якими я автором, як Legal Pride?? Що я роблю не так, необхідно визначити: чи то відповідне, авторитетне, спам, самореклама...??''' Тобіш перелік порушень, перелік правил що це регламентують на Вікіпедії й перелік санкцій, якщо вони передбачені. Всеодно дякую за увагу!
 
--Вітаю Вас [[Користувач:Basio|Basio]]. Не хочу навіть розбирати зміст того, що Ви написали. Якщо б уважно перечитали звернення: '''ОСТАТОЧНО підвести ВИСНОВОК й ВИЧЕРПНО зазначити: Які саме я правила порушую публікуючи гіперссилку на джерело для статті в Вікіпедії, за якими я автором, як Legal Pride?? Що я роблю не так, необхідно визначити: чи то відповідне, авторитетне, спам, самореклама...??''' Тобіш перелік порушень, перелік правил що це регламентують на Вікіпедії й перелік санкцій, якщо вони передбачені. Всеодно дякую за увагу!
  +
  +
Щодо порушення правил. Посилання на сайт порушує [[ВП:АД#Веб-сайти компаній і організацій]] і є саморозкрученням, що порушує п.6, 7 [[ВП:Чим не є Вікіпедія#Вікіпедія — не трибуна]], бо користувачі для перевірки джерел перейдуть на комерційний сайт. Чому ми повинні вірити, що Ви є власником сайту, адже будь-хто може зареєструватися під таким іменем? Крім того Ваше ім'я порушує [[ВП:ІК#Неприйнятні імена]], як рекламне, тому потрібно його змінити. --[[Користувач:Basio|Basio]] ([[Обговорення користувача:Basio|обговорення]]) 16:13, 6 квітня 2019 (UTC)

Версія за 16:13, 6 квітня 2019

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Legal Pride!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:27, 30 березня 2019 (UTC)

Створені статті і вебсайт legalhome.com.ua як джерело

Вітаю.

Я вже відповів коротко щодо вашого запиту на ВП:ЗА — ред.№ 24805800, тепер я хочу пояснити ще кілька моментів щодо того, як Вікіпедія функціонує.

Дивіться, ситуація виглядає так:

 1. ви маєте вебсайт legalhome.com.ua
 2. ви створюєте низку статей (узаконення, узаконення будинку, будівельна амністія, ДК 018-2000, Будівельний паспорт, Введення в експлуатацію будинку), посилаючись на свій вебсайт.
 3. користувач Mitte27 вилучив із створених вами статей посилання на ваш вебсайт. Як я зазначав раніше, це відбувалося цілком відповідно до правил Вікіпедії ВП:НЕРЕКЛАМА, розділ 6 — Не саморозкручування. Ваш сайт, найімовірніше, не відповідає критеріям авторитетних джерел, тому вилучення виправдане з усіх сторін.

А тепер дивіться що відбувається. У Вікіпедії є суворе правило ВП:Авторські права. Так, якщо текст у статті Вікіпедії просто перекопійований із джерела, захищеного копірайтом, той текст, який порушує авторські права, має бути просто вилучений. Водночас, у Вікіпедії існує таке поняття як ВП:Критерії значимості — це набір певних характеристик, яким має відповідати поняття, щоб для нього було виправдане створення окремої статті.

Тому наступні наші дії будуть такі:

 1. Всі твердження і матеріали у створених вами статтях, які ви розцінюєте як порушення авторських прав на ваші матеріали, вилучайте. Просто відкривайте статтю на редагування і вилучайте.
 2. Деякі статті після цього будуть вилучені. Перший кандидат на вилучення — ДК 018-2000. Деякі ваші інші статті, можливо, залишаться, але у зміненому вигляді.

Щодо процедури DMCA — вона абсолютно надмірна у даному випадку. Окрім того, вона до певної міри й беззмістовна, бо це не хтось порушив ваше авторське право, а ви власноруч додали свої матеріали до статті. Кожен раз, коли ви вносите правку до Вікіпедії, у вікні редагування знизу є таке повідомлення у червоній рамці, з яким ви кожен раз погоджуєтеся:

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Коротко підсумовуючи: просто вилучайте із створених статей той матеріал, який ви вважаєте своєю інтелектуальною власністю. --VoidWanderer (обговорення) 14:11, 4 квітня 2019 (UTC)

Поняття які є оціночними у правилах Вікіпедії- оцінюються не на мою користь: спам, авторитетність. Я автор, матеріалу, унікальність сторінок мого сайту страждає, маючи індексовані дублі в інтернеті, що можна компенсувати гіперсиилкою та навіть з вказаним конкретним абзацом, як було. Видаляти до рішення арбітражу нічого не буду. З Вами не згоден, дякую за працю. — Це написав, але не підписав користувач Legal Pride (обговореннявнесок).
Вони не настільки оціночні, як вам видається. Є набір цілком формальних характеристик авторитетного джерела:
 • авторитетність автора матеріалів (в ідеалі — широке визнання у незалежних джерелах як визнаного експерта)
 • майданчик публікації (в ідеалі — профільні друковані видання, або хоча б спеціалізовані у цій сфері вебсайти, авторитет яких підтверджується низкою критеріїв, зокрема і цитованістю іншими джерелами)
А такі речі як Конфлікт інтересів, які у вашому випадку полягають у просуванні власного комерційного ресурсу — це дуже сильні чинники, які грають не на вашу користь. Зауважте, що подача позову до Арбітражного комітету вважається виправданою, якщо були вичерпані всі інші способи вирішення конфлікту. Тому якщо ви не вилучите ці матеріали власноруч, як очевидно найбільш легкий спосіб його вирішення — матимете ще й порушення низки інших правил, які забороняють використання Вікіпедії не за призначенням. В першу чергу:
ПС. Підписуйтесь у обговореннях: ВП:ОФО. --VoidWanderer (обговорення) 14:35, 4 квітня 2019 (UTC)
ППС. Уточнив посилання: ВП:Не грайтеся з правилами про юридичну тяганину і зловживання процедурою. --VoidWanderer (обговорення) 14:47, 4 квітня 2019 (UTC)

трохи почитав і, здається,зрозумів що Ви хочете сказати. Тобто Ви берете інфориацію ізвласного сайту для власних статей? Тоді цеодне. Аье таке запитання: чи копіюєте Ви цнй текст без змін у ньому? Якщо так,то цього категорично робити не можна.Надішліть дозвіл в OTRS-службу (див.Вікіпедія:Дозволи) та зачекайте відповіді. Можете звернутися до користувача Ahonc, бо він є OTRS-агентом. Я Вас правильно зрозумів?--DiMon2711 14:38, 4 квітня 2019 (UTC)

Звісно я редагував і підводив до 1 універсально визначення, наприклад узаконення у звязку з легалізацією, декриміналізацію. Вчитайтеся в ці поняття, якщо цікаво. Якщо є офіційні визначення як у будівельного паспорту, то бралось з закону, а уже допоміжний матеріал після визначення брався з моїх статтей, з вказуванням абзаців.

Дякую за підсказку, пізніше спробою звернутися.

 • Dimon2711, не давайте людині поради, які вводять в оману. Дозвіл OTRS дасть змогу використовувати матеріали з сайту слово в слово (хоча й за умови його зазначення у статті). А користувач хоче залишити посилання на свій веб-сайт у Вікіпедії, що, вочевидь, ніякими дозволами не може бути вирішене, бо суперечить геть іншим правилам і вимогам Вікі. --VoidWanderer (обговорення) 14:58, 4 квітня 2019 (UTC)
  Але користувач може вирішити чи віддавати свій текст в так зване суспільне надбання, написавши на власному сайті "Цей матеріал опублікований на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0". Але (до Dimon2711) матеріал не буде авторитетним як зазначив вище VoidWanderer.--『 』 Обг. 23:35, 4 квітня 2019 (UTC)

Шановні Адміни, хто може ОСТАТОЧНО підвести ВИСНОВОК й ВИЧЕРПНО зазначити: Які саме я правила порушую публікуючи гіперссилку на джерело для статті в Вікіпедії, за якими я автором, як Legal Pride?? Що я роблю не так, необхідно визначити: чи то відповідне, авторитетне, спам, самореклама...?? Ви суб'єкти владних повноважень у Вікіпедії, Ваша позиція визначає модераторство й загальний дух Вікіпедії в Україні. Тому дайте мені ВІДПОВІДЬ! Мені потріно знати ПЕРЕЛІК того, що я порушую! А то СПРАВЕДЛИВОСТІ тут немає, хто як хоче так і визначає пункт правила за якими я 100% не правий. Хтось відпише? А то ПРИЧИНА зазначена розділ 6 — Не саморозкручування. Ваш сайт, найімовірніше, не відповідає критеріям авторитетних джерел, тому вилучення виправдане з усіх сторін. не відповідає дійсності, нуль самореклами в змісті статтей, ЛИШЕ гіперссилка на ДЖЕРЕЛО, яке оціночно Шановні визначають, як не авторитетне, хоч я автор, що статті на своєму ресурсі, що на вікіпедії, яку теж можна вважати не авториттною? Тут є люди вченим званням в юриспруденції, щоб мене перевірити, чи хоча б люди з знанням формальної логіки, що казати відповідально, про авторитетність відповідно до змісту, а не лише сказати, що мій сайт не BBC і тому він 100% не є авторитетним— Це написав, але не підписав користувач Legal Pride (обговореннявнесок).

Якщо пояснити по-простому, то маємо:

 1. Йде посилання на сайт компанії, яка рекламує послуги, це прямо заборонено у Вікіпедії. Сайт є рекламним, бо закликає до здійснення певних дій, навіть якщо вони безплатні.
 2. Якби не було першого, то не можна копіювати текст, бо на сайті є знак ©, який забороняє копіювання тексту без дозволу автору (аналогічно буде і без нього).
 3. Копіювання може бути, якщо на сайті буде вказаний дозвіл про вільну ліцензію або автор надішле до Вікіпедії відповідний дозвіл, бо немає підстав вважати Вас автором, бо таке може написати будь-хто.
 4. Якщо буде усунуте в п.2,3, то все одно не можна використовувати через п.1.
 5. Ви можете викласти цей текст на іншому авторитетному сайті без реклами, тоді його можна використати у Вікіпедії, навіть без дослівного копіювання, просто переказати. --Basio (обговорення) 13:44, 6 квітня 2019 (UTC)

--Вітаю Вас Basio. Не хочу навіть розбирати зміст того, що Ви написали. Якщо б уважно перечитали звернення: ОСТАТОЧНО підвести ВИСНОВОК й ВИЧЕРПНО зазначити: Які саме я правила порушую публікуючи гіперссилку на джерело для статті в Вікіпедії, за якими я автором, як Legal Pride?? Що я роблю не так, необхідно визначити: чи то відповідне, авторитетне, спам, самореклама...?? Тобіш перелік порушень, перелік правил що це регламентують на Вікіпедії й перелік санкцій, якщо вони передбачені. Всеодно дякую за увагу!

Щодо порушення правил. Посилання на сайт порушує ВП:АД#Веб-сайти компаній і організацій і є саморозкрученням, що порушує п.6, 7 ВП:Чим не є Вікіпедія#Вікіпедія — не трибуна, бо користувачі для перевірки джерел перейдуть на комерційний сайт. Чому ми повинні вірити, що Ви є власником сайту, адже будь-хто може зареєструватися під таким іменем? Крім того Ваше ім'я порушує ВП:ІК#Неприйнятні імена, як рекламне, тому потрібно його змінити. --Basio (обговорення) 16:13, 6 квітня 2019 (UTC)