Обговорення користувача:Leon II

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Питання про найменування

Вітаю! Раніше стаття про Лечберзький базисний тунель називалася Лечберг (базисний тунель), а потім ви її перейменували на поточну назву. Сьогодні відкрили базисний тунель Ченері, однак я не впевнений, яку назву надати новій статті. Якщо це буде Ченерський/Ченерійський базисний тунель, то втрачається повна назва гори, а якщо це буде Ченері (базисний тунель), то зникає гармонія з Готтардом і Лечбергом, які є частинами одного проєкту AlpTransit і залізничної мережі Швейцарії. Хотілося б почути ваш коментар з цього приводу. --  Gzhegozh обг. 16:35, 4 вересня 2020 (UTC)

@Gzhegozh: Вітаю! Я відштовхувався від оригінальних назв: німецькою (Lötschberg-Basistunnel, Gotthard-Basistunnel і т.д.), італійською (Galleria di base del Lötschberg, Galleria di base del San Gottardo і т.д.) та французькою (Tunnel de base du Lötschberg, Tunnel de base du Saint-Gothard і т.д.), з яких, як на мене, очевидно, що Lötschberg, Gotthard (Saint-Gothard) і т.д. - то частина назви тунелю, яка, зазвичай, пов'язує його з певним геопунктом, а не власне його назва і тому її краще передати через прикметник. Зрозуміло, що це не догма, а лише спосіб уникнути недоречного уточнення в дужках у назвах статей, тому моя думка щодо Монте-Ченері така, що мають право на існування і варіант Ченерійський базисний тунель (з огляду на те, що не лише ми припустимось втрати частини назви, напр. нім. Ceneri-Basistunnel), і варіант Базисний тунель Монте-Ченері - від італ. Galleria di base del Monte Ceneri.--Leon II (обговорення) 17:29, 4 вересня 2020 (UTC)
Дякую за відповідь і розвернуту аргументацію! Я вже пишучи вам зрозумів, що Ченерійський базисний тунель — непогана назва, тепер ще більше в цьому впевнений. --  Gzhegozh обг. 20:17, 4 вересня 2020 (UTC)
Про́шу!--Leon II (обговорення) 04:24, 5 вересня 2020 (UTC)

Файл:Вугленосні райони Донбасу.svg

Вітаю! Дякую за зроблену схему, що використовується в популярній добрій статті. Будь ласка виправте Старобільськ на ньому. Цей svg-файл без текстових полів, тож самостійно й швидко це зробити не можу. А ще кордон між 11 та 16 площами. --Dim Grits 18:23, 15 вересня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено Ще Дніпро виправив.--Leon II (обговорення) 18:37, 15 вересня 2020 (UTC)
Дякую! Відразу про географію. У статті «Геологія» краще було б мати першим свій вертикальний шаблон, як в «Геодезії». Добре ж саме як є. Геологія входить до циклу наук про Землю, тобто землезнавства в широкому сенсі, тобто фізичної географії, що є, разом із соц-економічною (антропо-), одним з двох крил географії. Звичайно, існує безліч шкіл, які можуть не тільки гідрометеорологію не включати, але зводити все лише до регіонального описового країнознавства. Проте в нас традиційно саме так. У найширшому розумінні, виходячи і з хорологічної, і з комплексної, і з системної, і з... парадигм.--Dim Grits 18:56, 15 вересня 2020 (UTC)
Прошу! Щодо другого - я не готовий дискутувати з цього питання на фаховому рівні, але мені здається, що має місце надмірно розширене тлумачення терміну землезнавство (нім. Erdkunde за Карлом Ріттером, чи не так?), який в країні його походження еквівалентний географії (Die Geographie, ... (altgriechisch γεωγραφία geographía, abgeleitet von aus γῆ gē „Erde“ und γράφειν gráphein „(be-)schreiben“) oder Erdkunde...), яка, в свою чергу, одна з геонаук - de:Geowissenschaften#Die_einzelnen_Wissenszweige.--Leon II (обговорення) 07:27, 16 вересня 2020 (UTC)

Флуор/фтор

Доброго вечора!

Є таке джерело: Глосарій термінів з хімії. Його електроніка має статус вільної інформації і розташована ось тут: Вікіпедія:Одержані дозволи. Копіюю позицію 7745 Флуор. (російською - фтор). Прошу надалі не міняти українські назви на російські. З повагою і дружнім привітом --Білецький В.С. (обговорення) 20:38, 29 жовтня 2020 (UTC)

7745 Флуор фтор fluorine Хімічний елемент, символ F, атомний номер 9, атомна маса 18.9984, електронна конфігурація [He]2s22p5; група 17, період 2, p-блок. Єдиний ступінь окиснення –1, (даних, які би підтверджували існування додатних ступенів окиснення, не- має), сполуки з елементами з нижчим ступенем окиснення йонні (NaF, CaF2), з елементами з вищим ступенем окиснення — ковалентні (WF6, SF6). Йон F– — добре комплексуючий агент. Флуор утворює сполуки з усіма елементами, за винят- ком He, Ne, Ar (з цими елементами утворюються сполуки лише в збудженому стані). Проста речовина — флуор F2. т. пл. –219.62 ºС, т. кип. –188.11 ºС. Найлегший і найреактивніший з галогенів.

@Білецький В.С.: Добрий ранок, Володимире Стефановичу! Я прокоментував на сторінці Обговорення:Фтор. Там вище є Ваш вичерпний коментар, він буде з цього приводу також доречним, бо 2018 року затверджений новий ДСТУ і спільнота встановила за правило його дотримуватись. З щирою повагою, --Leon II (обговорення) 06:37, 30 жовтня 2020 (UTC)

Бастнезит

Добре розвинули статтю. Дякую. Разом з тим, час від часу є потреба щось узгодити - а телефон Ваш я втратив. Мій сьогоднішній номер: 095-124-52-31. При нагоді затефонуйте, будь ласка. Для встановлення голосового контакту. З повагою.--Білецький В.С. (обговорення) 10:13, 1 листопада 2020 (UTC)

@Білецький В.С.: Надіслав скорегований варіант Вам на пошту. Якщо є зауваження (та й з будь-яких питань) - я повсякчас на зв'язку. З повагою, --Leon II (обговорення) 17:52, 1 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Leon II, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 11:36, 21 листопада 2020 (UTC)

Питання

Вітаю. Ви додали шаблон на перейменування до статті Перелік наукових спеціальностей. Щоб завершити запит, потрібно зробити ще декілька кроків. Тут знаходиться довідка, як це зробити: Вікіпедія:Перейменування статей. Чи, можливо, ви не плануєте це робити і не проти, щоб шаблон прибрали? --Salween (обговорення) 05:53, 11 грудня 2020 (UTC)

@Salween: Вітаю. Можна прибрати. Там, власне, два варіанти дій: 1) перейменування з наступною переробкою статті відповідно до зауваження про глобалізацію; 2) виправлення міжмовної інтеграції (бо в поточному стані інтервікі про інше). Я схилився до 2-го варіанту.--Leon II (обговорення) 08:53, 11 грудня 2020 (UTC)

Ронкадор

Ронкадор

Будь-ласка виправте одиниці виміру у картці - геологічні запаси нафти, млн. т=3 млрд барелів

Дякую! --Shuba (обговорення) 21:11, 6 січня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено--Leon II (обговорення) 09:14, 7 січня 2021 (UTC)

SI <-> СІ

Доброго дня. Вживаючи абревіатуру SI я керувався чинним ДСТУ ISO 80000-1:2016, де зокрема написано

« ...6.5 Міжнародна система одиниць SI

6.5.1 Загальні положення
Міжнародну систему одиниць, позначену SI на всіх мовах, прийнято на 11-й Міжнародній конференції з Мір та Ваг, CGPM [1960] (Conference generate des poids et mesures). SI — когерентна система одиниць відносно ISQ. SI охоплює:

  • основні одиниці, й
  • похідні одиниці,

які разом утворюють когерентну систему одиниць SI. ...

«

А чим керувались Ви, роблячи заміну SI на СІ? --Shkod (обговорення) 06:11, 20 січня 2021 (UTC)

@Shkod: Доброго дня. Ви маєте рацію. Ось ця фраза з п. 6.5.1 пройшла, на жаль, повз мою увагу. Можете скасувати мої правки або я їх скасую ввечері. Власне, відповідно має бути виправлена й стаття Міжнародна система одиниць SI.--Leon II (обговорення) 10:24, 20 січня 2021 (UTC)
YesТак Зроблено--Leon II (обговорення) 18:32, 20 січня 2021 (UTC)

Невільний File:Mathcad_logo.png, який не використовується

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:Mathcad_logo.png. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:09, 26 лютого 2021 (UTC)

Можна спокійно вилучати.--Leon II (обговорення) 12:52, 27 лютого 2021 (UTC)

Статус File:ВП_ВИЛ_прикол.png

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:ВП_ВИЛ_прикол.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 11:09, 26 лютого 2021 (UTC)

@Andriy.vBot: Є джерело (Вікіпедія), є автор (я), є ліцензія ({{Wikipedia-screenshot}}, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права). Що не так?--Leon II (обговорення) 12:57, 27 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 04:15, 12 березня 2021 (UTC)

Тиждень Донеччини 2021

Вітаю, пане Leon II! Запрошую Вас долучатися до проведення тематичного тижня Донеччини, який розпочався в понеділок. В рамках цього тижня ми плануємо як створювати, так і покращувати статті. Перелік до створення чи покращення розміщений на сторінці, але Ви можете обирати будь-які пов'язані з Донеччиною теми. Буду радий бачити Вас серед учасників. З повагою — Шиманський હાય! 15:45, 4 травня 2021 (UTC)