Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Leonst»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Порвідомлення: про позов)
Рядок 49: Рядок 49:
 
І чим завинив цей шаблон?--'''''[[Користувач:Ahonc|<font color="purple">Анатолій</font>]]''''' ([[Обговорення користувача:Ahonc|обг.]]) 20:38, 17 листопада 2009 (UTC)
 
І чим завинив цей шаблон?--'''''[[Користувач:Ahonc|<font color="purple">Анатолій</font>]]''''' ([[Обговорення користувача:Ahonc|обг.]]) 20:38, 17 листопада 2009 (UTC)
 
:Шаблон було вилучено за запитом [[Користувач:Вальдимар|Вальдимара]] чезез наявність шаблону {{[[Шаблон:Удмуртія|Удмуртія]]}}.--[[Користувач:Leonst|Leonst]] 15:20, 27 листопада 2009 (UTC)
 
:Шаблон було вилучено за запитом [[Користувач:Вальдимар|Вальдимара]] чезез наявність шаблону {{[[Шаблон:Удмуртія|Удмуртія]]}}.--[[Користувач:Leonst|Leonst]] 15:20, 27 листопада 2009 (UTC)
  +
  +
==Повідомлення==
  +
Проти всіх адміністратори української Вікіпедії, в тому числі і вас мною подано позов: [[Вікіпедія:Запити на арбітраж/Адміністратори української Вікіпедії]].--[[Користувач:Ink|Ink]] 12:24, 1 грудня 2009 (UTC)

Версія за 12:24, 1 грудня 2009

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Служба громадських зв’язків

Доброго дня! Ми колись працювали разом на створенням повідомлень для преси. Зараз організовується постійна прес-служба УкрВікі. Запрошую вас приєднатися, ваша допомога буде дуже корисною! --Shulha 08:23, 3 жовтня 2009 (UTC)

Претензія

малошановний п. Leonst, Вам що не має що робити? Чого Ви лізете куда попало і головне - як попало? Ви якщо намагаєтеся втрутися, то хоча б дивиться коли - що там вноситься. Пояснюю: я почав писати статтю "Клокушна". Почав лише сьогодні ввечері. Скопіював з іншого файла початковий статистичний текст на російській мові, зберіг і розпочав його редагувати, перевів на українську мову і додав до нього нові матеріали. Але у Вас в заді явно відразу розпочалася сверблячка і я видко саме через Вашу сверблячку не зміг навіть зберігти зміни, бо при зберіганні сервер видав, що на сервері якісь короткочасні проблеми. Як згодом виявилося: ця проблема це деякі гоношливі самозванні адмінстратори з проблемами у задньому проході. Невже у Вас там так горіло у прямій кішці, чи хотілося себе показати дуже крутим і розумним? Чи це прояви комплексу неповноцінності? Потрібно бути більш уважним і більш шанобливо ставитися до користувачів, хоча б дивитися коли створено статтю і мати хоча б трохі терпіння. А до проктолога все ж такі зверніться.

Волинь ська область

Ш. п. ви додали деякі зміни у статтю "Волинь". Я їх скасував і дещо там написав у обговореннях. Прошу пояснити свою позицію. Bulka

Вітаю

зі своєрідним повернням :) та хочу уточнити, як так вийшло, що Музей Ізабелли Стюарт Гарднер був Вами відпатрульований? ні оформлення, ні інтервік.. --Erud 08:38, 15 вересня 2009 (UTC)

Поверненням, начебто нікуди й не зникав. Пригадав, тм був шаблон "у роботі", все йшло начебто нормально, тому я нічого й не виправляв. Проте я випустив той момент, що автор ще не навчився проставляти інтервікі.--Leonst 10:19, 15 вересня 2009 (UTC)

Голосування по НікК

Вітаю. У мене питання — на якій підставі закрито голосування по НікК ? Також просив би Вас або підтримати мене з приводу повернення адмінправ, або висловитись проти/утримуюсь. Дякую заздалегідь. --IgorT 13:08, 11 жовтня 2009 (UTC)

Голосування закрите бюрократами, є консенсус бюрократів з цього питання. Тому самовільно відкривати голосування на сторінці ВП:А не можна. Якщо Ви не згодні з цим рішенням, то напевне можете його оскаржити, наприклад через АК.--Leonst 15:34, 11 жовтня 2009 (UTC)
Я зрозумів Вас. Ви часом не посміхались, коли писали, що можна «оскаржити рішення через АК» ). От Вам і замкнуте коло, свобода волевиявлення та дотримання правил. Дякую ще раз за роз'яснення... --IgorT 15:37, 11 жовтня 2009 (UTC)
Не обов'язково до АК, можете обговорити це безпосередньо з бюрократами абощо. Хоча також не зовсім розумію Ваш скепсис стосовно АК. Підведення підсумків це їхня справа, думаю не варто пояснювати наслідки ситуації, коли всі будуть діяти наперекір один одному. Необхідно притримуватитись певного порядку дій. Стосовно Вашої кандидатури, маю відзначити, що "голосування — зло". Тим більше не глюкава ж система визначає кому бути адміном, а кому ні. Тому не бачу жодної потреби в цьому голосуванні.--Leonst 15:55, 11 жовтня 2009 (UTC)

Шаблон:Bio-stub

Вітаю :) скажіть, будь ласка, чому Ви відкотили зміну піктограми? Я в УкрВікі вже рік, але і досі не можу звикнути, чому у статті про персоналії з США, Франції, тощо, має бути Шевченко :/ До того ж у шаблоні {{ukr-bio-stub}} також Шевченко. Мені правка Олексія здавалась навпаки дуже вдалою. --Erud 18:35, 17 жовтня 2009 (UTC)

Вітаю. Тому, що це ПЕРСОНАЛІЯ) Мені він не здається невдалим, чудово вписується, та й форма підходяща, а цей безликий шаблон з інших вікіпедій не гармоніює з системою подібних шаблонів у нас, взагалі виглядає дуже незвично. Як відомо, "талант не має вітчизни", у даному випадку це не українець, а просто видатна персоналія. Нехай це залишиться, як маленька особливість нашого розділу.--Leonst 20:59, 17 жовтня 2009 (UTC)
Особливість особливістю, тільки бракує логіки, як на мене. До чого Шевченко у персоналіях інших держав? Тим паче, що виглядує він ну дуже темно та «уныло». Портрет у більш зрілому віці {{ukr-bio-stub}} набагато приємніший. Гадаю, ліпше все-таки повернути версію Олексія: так логчніше, і вигляд шаблону не викликає депресію. --Erud 05:49, 18 жовтня 2009 (UTC)
Можна абстрагуватись від того, що то Шевченко. У користувачів укрвікі образ Шевченка асоціюється з образом видатної особистості, і асоціативний зв'язок тут не порушується. По-друге, краще ніж у зрілому віці? Той дідуган у кожусі і шапці, еталонний забронзовілий образ, що культивувався і зараз культивється для виклику нападів нудоти у школярів лише при одній лиш згадці цього імені. Портрет у кожусі давно вже пора замінити. На мене, наприклад, жах наганяють ті два мутанти без очей, носів і т. п., це виглядає справді лиховісно.--Leonst 10:44, 18 жовтня 2009 (UTC)
До речі, питання: а до чого тут Олексій? Насправді картинку замінив латвієць Maarcis. Він міняє іконки стабів у багатьох проектах, завжди без обговорення з метою якоїсь «стандартизації» і не завжди вдало: наприклад, тут він для незавершених статей про напої поставив тарілку замість пляшки вина, у чехів замінив мапу країни на прапор, хоча в них шаблони стабів використовують лише мапи. Те саме він зробив у фіннів, за що його попередили. У simple-Вікіпедії за подібні зміни його взагалі заблокували. Олексій же насправді вилучив звідти категорію, а от картинку замінював не він — NickK 12:49, 18 жовтня 2009 (UTC)
Ок, усім дякую за увагу. --Erud 13:06, 18 жовтня 2009 (UTC)

Запитання

Пане скажіть буд ласка чи не продали Ви часом душу нечистому Копірайту? --Рейдер з нікчемного лісу 07:09, 22 жовтня 2009 (UTC)

Ерзяни та мокшани

В нас категорії персоналії не за національністю, а за країною. За якою країною тоді виходять Категорія:Мокшанські громадські діячі чи Категорія:Ерзянські скульптори? Як ця країна називається? Як на мене, доцільно повернути цим діячам категорії за їх країною та перенести їх підкатегорії до Категорія:Ерзянська культура чи чогось подібного, якщо вони зробили внесок у розвиток культури цього народу. Категорія:Ерзянські письменники слід перекатегоризувати на письменників за мовою чи щось подібне, але так само не за країною. Плюс до статей можна додати Категорія:Персоналії:Мордовія, якщо діяч там працював. Тобто до статей треба повернути їх категорії за географічною ознакою (Російські ХХХ (чи які там вийдуть) + регіональні категорії на кшталт Категорія:Персоналії:Мордовія), а окремі категорії перенести до Категорія:Ерзянська культура, яка буде підкатегорією Категорія:Ерзяни, і прибрати з них категорії за країною, бо таких країн, які представляють Ерзяни та Мокшани, не існує в природі. Чи будуть в тебе якісь заперечення? — NickK 18:35, 25 жовтня 2009 (UTC)

Чи є якісь заперечення проти такого варіанту? — NickK 18:21, 27 жовтня 2009 (UTC)
Чесно кажучи не розумію Вашої пропозиії.--Leonst 18:22, 27 жовтня 2009 (UTC)
Суть в тому, що Категорія:Ерзянські ХХХ та Категорія:Мокшанські ХХХ не мають потрапляти до Категорія:ХХХ за країною, бо таких країн нема. Натомість вони всі мають бути в Категорія:Російські ХХХ чи які там ще в них були країни, але ці категорії ти прибрав. Тому пропоную відновити ці категорії за країною у статтях, а з категорій Категорія:Ерзянські ХХХ та Категорія:Мокшанські ХХХ прибрати Категорія:ХХХ за країною — NickK 18:25, 27 жовтня 2009 (UTC)
Ситуація з класифікацією письменників та й іншими за країною в нас дуже заплутана і неоднознача. Якщо класифікувати за країною, то потрібно називати не "українські письменники" а "письменники України", так як у росіян. І що саме ще розуміти під країною, якщо не підходити з визначенням країни як держави, а з більш поширеним, за яким караїна це "територія, що становить єдність із погляду історії, природних умов, населення тощо." тобто певна культурна спільність. Під це визначення цілком потрапляють і ерзянія з мокшанією, як певні території, з слабко виокремленими межами, де проживали відповідні етноси, зі своїми соціальними "єдностями". І сучасною респіблікою Мордовія вони не обмежуються абсолютно. Якщо ж говорити про країни в значенні держави то до російських письменників варто віднести Тараса Шевченка і всіх хто творив до 1991 року. Точніше до письменників СРСР і Російської імперії. Взагалі тоді вже письменників варто категоризувати за трьома значеннями: держава, національність (або культурна ідентифікація) і мова творів. На сьогодні наша категоризація найбільше підпадає під визначення категоризації "за країною" (не державою). Якщо ж робити її справді "нормальною" то ми отримаємо такий ступінь катгоризації, що й не снився англвікі. Можна лиш уявити яких це коштуватиме титанічних зусиль, і скільки викличе суперечок. Це тема не для інтернет-бесіди, а скоріше для вікізустрічі.--Leonst 20:35, 27 жовтня 2009 (UTC)

Міста Удмуртії

(Журнал вилучень); 02:24 . . Leonst(A) (обговорення | внесок) вилучив «Шаблон:Міста Удмуртії» (зміст: «{{db|Дивись Шаблон:Удмуртія}} {{Navigation |templateName = Міста Удмуртії |color=#ccccff |header = Міста Удмуртії |body = Воткінськ · Глаз...»)

І чим завинив цей шаблон?--Анатолій (обг.) 20:38, 17 листопада 2009 (UTC)

Шаблон було вилучено за запитом Вальдимара чезез наявність шаблону {{Удмуртія}}.--Leonst 15:20, 27 листопада 2009 (UTC)

Повідомлення

Проти всіх адміністратори української Вікіпедії, в тому числі і вас мною подано позов: Вікіпедія:Запити на арбітраж/Адміністратори української Вікіпедії.--Ink 12:24, 1 грудня 2009 (UTC)