Обговорення користувача:Liubomir G

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Liubomir G!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:47, 10 травня 2019 (UTC)

Сторінку Східний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Східний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 травня 2019. Що ще можна зробити? --Helixitta (t.) 09:11, 14 травня 2019 (UTC)

Сторінку Північний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Північний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 травня 2019. Що ще можна зробити? --Helixitta (t.) 09:14, 14 травня 2019 (UTC)

Про блокування

Привіт! Ви у Кнайпі пишете, що Вас було забанено за якесь редагування. Але я не бачу за Вашим акаунтом колишніх блокувань. Тим більше про блокування адмін зобов'язаний повідомити Вас на Вашій сторінці обговорення. Також не бачу спроб створення юзербоксу. Можливо, це було з іншого акаунту або коли Ви ще були незареєстровані?. Щодо шаблонів, то Ви не можете видаляти шаблони про вилучення, швидке вилучення та перейменування. Інші шаблони, після покращення, можете вилучати. Також, щодо Ваших статтей: у Вікіпедії є критерії значимості статей. Якщо визначено, що Ваша стаття не відповідає цим критеріям, її буде видалено. Але Ви не розчаровуйтеся, продовжуйте писати. Успіхів Вам!--Стефанко1982 (обговорення) 07:19, 23 травня 2019 (UTC)

Доброго дня! Стефанко1982 (обговорення) Дякую ! Прийшло повідомлення, що користувач Користувач:Goo3 заблокував. Написано було, що це можливо через ійпішнік, а не особисто мене як користувача. Оскільки я тоді мучив шаблон
М'яч футбол.png Користувач грає у футбол

зробив висновок, що через мої криві руки).


Щодо видалення моїх статей, які номіновані на вилучення чи об'єднання, то статтю Східний офіс Держаудитслужби я доробив спробувавши врахувати критерії значимості статей. Чекаю підсумку обговорення по цій статті. Якщо її не вилучать доопрацюю інші статті про офіси Держаудитслужби. Якщо ж ні то подумаю чи потрібно і як її всунути в статтю Державна аудиторська служба України.
Можливо, було заблоковано діапазон ІР-адрес, під який Ви попали, а не через те, що Ви створили шаблон. З шаблоном немає проблем. Якщо у майбутньому, Ви потрапите під подібне блокування ІР-адрес, зверніться до адмінів, щоб Вам зробили виключення з блокування.--Стефанко1982 (обговорення) 08:26, 23 травня 2019 (UTC)
Якщо вилучать Ваші статті, то можете створити відповідні розділи в материнській статті.--Стефанко1982 (обговорення) 08:28, 23 травня 2019 (UTC)
Дякую. --Liubomir G (обговорення) 06:28, 24 травня 2019 (UTC)

Сторінку Південний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Південний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:40, 10 червня 2019 (UTC)

Приєднання

Вітаю! Дайте знати, якщо збираєтесь приєднувати інформацію зі статей про регіональні офіси Держаудитслужби до основної статті, бо вже давно пора підбивати підсумки в номінаціях. Дякую. --Mcoffsky (обговорення) 08:51, 7 липня 2019 (UTC)

Доброго дня! Mcoffsky Об'єднувати наразі не планую. Я доопрацював статтю Східний офіс Держаудитслужби, і планував доопрацювати статті про інші підрозділи Держаудитслужби у разі, якщо за цією статтєю буде позитивне голосування, що сумнівно. Окрім того наразі багато моїх змін до статті Державна аудиторська служба України не пройшли патрулювання тому в статті не відображаються, тому доповнення зараз материнської статті 5-ма розділами призведе лише до нагромадження тексту. --Liubomir G (обговорення) 10:58, 8 липня 2019 (UTC)
Справа в тому, що в усіх номінаціях користувачі висловились щодо вилучення статей, тож якщо щось і приєднувати, то зараз, бо ті статті будуть вилучені, відповідно, інформацію доведесться додавати до основної статті в ручному режимі. Також щодо нагромадження: якщо додавати інформацію до материнської статті, то не слід її переносити в тому вигляді, що в статтях про регіональні офіси, це має бути стислий виклад, вказати лише на особливості, якщо такі є. --Mcoffsky (обговорення) 11:06, 8 липня 2019 (UTC)
Інформацію я собі скопіював. Тому доповнити потім не проблема в обрізаному чи іншому варіанті. Якщо є рішення видаляти - видаляйте, я вважаю що такі статті доцільні як окремі і аналогічних прикладів досить багато (щодо тер. органів ЦОВВ), приклади я навів в обговореннях. Поки стаття Державна аудиторська служба України не буде перевірена до стабільної версії зміни я в неї вносити не буду. --Liubomir G (обговорення) 11:24, 8 липня 2019 (UTC)
Статтю відпатрулював. Успіхів! --Mcoffsky (обговорення) 11:39, 8 липня 2019 (UTC)
Створив статтю Міжрегіональні територіальні органи Держаудитслужби. Щоб не нагромаджувати основну статтю Державна аудиторська служба України і як компромісний варіант. Прошу не ставити її на вилучення, планую ще доповнювати інформацією можливо з доданням . Приклади сторінок майже без особливостей діяльності чи історії - теж територіальні органи ЦООВ Головне управління Національної поліції в Харківській області, Управління НБУ в Чернігівській області, Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України , Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. Дякую, що відпатрулювали статтю. --Liubomir G (обговорення) 07:46, 9 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Острів Відо

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Острів Відо, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://phototours.com.ua/ostriv-korfu/ostriv-vidos-vidos-island-opis-foto-greciya-ostriv-korfu.htm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Острів Відо.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Острів Відо, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --NV (обговорення) 22:43, 31 жовтня 2019 (UTC)
Виправив недоліки статті відповідно до рекомендацій. Докладніше на сторінці обговорення статтіОстрів Відо --Liubomir G (обговорення) 14:58, 4 листопада 2019 (UTC)

Статті проміфи

Доброго дня! Замість шаблону "Особа" доречніше ставити "Міфічний персонаж", який ви можете знайти тут. Або вже ставте шаблон з заповненими вручну полями, бо коли їх нема, з Вікіданих автоматично підтягуються відомості англійською, до того ж часом хибні.--Віщун (обговорення) 07:16, 26 листопада 2019 (UTC)

Доброго дня @Віщун:! Дякую за зауваження. Я просто знайшов в якійсь карточці саме шаблон "особа" і за аналогією поширив, адже справді підтягує окремі дані з Вікіданих. У Вікіданих є можливість українською мовою вносити відомості і підправляти, якщо я з комп'ютера редагую то інколи правлю у вікіданих. Але зазвичай цей шаблон я ставлю з телефону як незначне редагування. Надалі буду використовувати "Міфічний персонаж". Щодо неточностей то у статтях часто є посилання на міста чи річки, які утотожнюються з такими міфічними персонажами, може і через це неточності, буду правити за нагоди.--Liubomir G (обговорення) 08:24, 26 листопада 2019 (UTC)

Патрулювання статей

Вітаю! Дякую за Ваш цікавий внесок до Вікіпедії! Ваші статті мають непогану якість, тому пропонував би Вам подати заявку на статус патрульного. Це дозволить як мінімум аби Ваші статті були автоматично відпатрульовані та заощадить час іншим патрульним. До речі, окрема подяка за статтю про Спартакіаду, мабуть там ми з Вами й бачились ). З повагою, --visem (обговорення) 21:51, 1 грудня 2019 (UTC)

Добридень @Visem:! Дякую за позитивну характеристику! Якщо зберуся з думками то на цьому тижні подамся на права автопатрульного, ще потрібно пару нюансів вивчити для себе. Щодо спартакіади, то радий, що Ви оцінили, планую створити відповідну категорію на сховищі фотографій та об�єкт Вікіданих, тому якщо маєте фото зі змагань доповнюйте, а то в мене фото в основному щодо одного державного органу, а інші обділені увагою ). З повагою, Liubomir G (обговорення) 08:18, 2 грудня 2019 (UTC)
Та у мене теж десь якісь фото були, але я не знаю чи збереглися, а сайт оновили, то не знаю чи перенесли їх на новий, бо новий сайт вже під вільним ліцензуванням, то можна було би звідти завантажити. --visem (обговорення) 08:24, 2 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Піраміда (більярд)

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Піраміда (більярд), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://billiardcenter.kiev.ua/billiard-article.php?id=1&lang=2 https://proficamp.blogspot.com/2019/01/blog-post_90.html http://billiard.net.ua/rules/пирамида/общие-правила.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Піраміда (більярд).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Піраміда (більярд), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (t.) 19:00, 17 грудня 2019 (UTC)
Вітаю @Helixitta:! Статтю поправив. Чи не могли б Ви перевірити Піраміда (більярд)/Temp. Liubomir G (обговорення) 07:37, 22 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Пул (більярд)

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Пул (більярд), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://billiard-partner.com/ua/pul-bilyard-pravila-igry-v-amerikanskiy-bilyard.html http://www.cosmos-bowling.com/category/95/pravila-amerikanki/ http://billiardcenter.com.ua/terminu.php?lang=1 тощо. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Пул (більярд).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Пул (більярд), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (t.) 19:07, 17 грудня 2019 (UTC)
@Helixitta:. Статтю поправив. Чи не могли б Ви перевірити Пул_(більярд)/Temp.Liubomir G (обговорення) 08:16, 21 грудня 2019 (UTC)
Вітаю. Перемістила всі три сторінки в основну назву. Дякую що зробили це на підсторінках, як запропоновано в шаблоні. --Helixitta (t.) 21:44, 23 грудня 2019 (UTC)
Дякую @Helixitta:! Постараюсь більше не грішити :)

Пропозиція

Вітаю Liubomir G! Я не є організатором, проте додав своїх пропозиції до цього кінотематичника. Можливо вас зацікавить.--Yasnodark (обговорення) 15:20, 9 лютого 2020 (UTC)

Ці категорії захоплень вас раптом не зацікавлять?--Yasnodark (обговорення) 15:41, 9 лютого 2020 (UTC)
Вітаю @Yasnodark:! Дякую. Щодо тижня кіно скоріш ні ніж так. Хочу пару статей про книжки дописати. А за категорії дякую, тре добавити пару.Liubomir G (обговорення) 16:08, 9 лютого 2020 (UTC)