Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Marco Polo~ukwiki»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Нова сторінка: {{subst:Welcome}} --~~~~)
 
м
Рядок 28: Рядок 28:
   
 
--[[Користувач:Tomahiv|Tomahiv]] 06:45, 15 березня 2008 (UTC)
 
--[[Користувач:Tomahiv|Tomahiv]] 06:45, 15 березня 2008 (UTC)
  +
  +
Я хотів би почути вашу думку з приводу вимови японської «ші». --[[Користувач:Yuri koval|yurko]] 19:36, 17 січня 2009 (UTC)

Версія за 19:36, 17 січня 2009

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 06:45, 15 березня 2008 (UTC)

Я хотів би почути вашу думку з приводу вимови японської «ші». --yurko 19:36, 17 січня 2009 (UTC)