Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Mcoffsky»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
Рядок 437: Рядок 437:
 
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача [[Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники|на цій сторінці]]. <br/>
 
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача [[Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники|на цій сторінці]]. <br/>
 
Дякую! -- [[Користувач:Ата|<span style="color:SteelBlue">Ата</span>]]&nbsp;<sup>[[Обговорення користувача:Ата|<span style="color:#80A0FF">(обг.)</span>]]</sup> 19:04, 11 жовтня 2019 (UTC)
 
Дякую! -- [[Користувач:Ата|<span style="color:SteelBlue">Ата</span>]]&nbsp;<sup>[[Обговорення користувача:Ата|<span style="color:#80A0FF">(обг.)</span>]]</sup> 19:04, 11 жовтня 2019 (UTC)
  +
:Перепрошую, це я щось по другому колу вже {{смайл|ангел}} Дякую! --[[Користувач:Ата|<span style="color:SteelBlue">Ата</span>]]&nbsp;<sup>[[Обговорення користувача:Ата|<span style="color:#80A0FF">(обг.)</span>]]</sup> 19:26, 11 жовтня 2019 (UTC)

Поточна версія на 19:26, 11 жовтня 2019

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Зміст

Да здравствует Украинская Википедия![ред. код]

Благодарю именно статья: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дахана_(Кулобський_район) я стал участником Википедии, в основном я пишу статьи в таджикскую Википедию который еще не интересный и мне кажется монополия ))) 

Good luck my dear Ukraine Wikipedia!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 4 лютого 2019 (UTC)

ВП:ВИЛ[ред. код]

Добрий день! Звертаюся до Вас як до одного з найактивніших підсумко-підбивачів ВП:ВИЛ. Можете взятися за підведення підсумків з кінця? Тобто, наприклад, 27 вересня, якщо не помиляюся, підвести підсумок однієї статті. І так далі. Бо якось не дуже добре, коли обговорення завершилися (ніхто не дає аргументів або навіть голосів понад місяць), а підсумок не підводять. З ою статею потрібно буде добре попрацювати, як я бачу, думки розділилися дуже сильно. Дякую!--DiMon2711 18:54, 15 січня 2019 (UTC)

Ситуація[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за вилучення "Петро Кречетніков", Ви оперативніше це зробили. Тут не було ніякого умислу, а випадково було опубліковано під моїм ніком під час тренінгу з учнями до Вікімарафону. Дякую.--Качуровська (обговорення) 20:21, 21 січня 2019 (UTC)

Перенесення тексту в іншу статтю[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Ви просто перенесли текст і створили перенаправлення. Але дії порушують АП. Це потрібно робити як вказано в ВП:ОБ, де в Див. має бути посилання на обговорення (Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 листопада 2018#Могила радянського воїна в селі Призове) --Basio (обговорення) 10:20, 24 січня 2019 (UTC)

@Basio: Перепрошую. Читав, знав і пам'ятав, а як стикнувся - той не влучив. Як тепер вчинити правильно? --Mcoffsky (обговорення) 10:46, 24 січня 2019 (UTC)

Просто відкинути редагування за сьогодні і повторити з потрібними коментарями. --Basio (обговорення) 12:32, 24 січня 2019 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю! У мене є питання до вилучення статей. Стаття Приватна синагога ім. А. Зеленського порушує АП, про це було зазначено в обговоренні. У БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" мало незалежних джерел, що істотно висвітлюють організацію, інтерв'ю з членами організації не є незалежними. Крім того у назві не такі лапки. --Basio (обговорення) 08:47, 25 січня 2019 (UTC)

@Basio:

 1. Щодо Приватна синагога ім. А. Зеленського - було висунуто припущення про копіювання тексту з джерела, також було звернуто увагу на стиль, тому на сторінці встановив відповідний шаблон. Так, статтю потрібно доопрацьовувати/переписувати, але не вилучати точно.
 2. Щодо БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" - приблизно така ж ситуація: потрібно доопрацьовувати, а не вилучати. Лапки замінити - то ж п'ять секунд (не звернув уваги, вчитувався у зміст, шукав рекламу).
 3. У нас статті висять на вилученні по півроку, хоч правила встановлюють термін обговорення 1 тиждень. Розумію, що після цього потрібно підбивати підсумки. А варіантів не так багато: чи вилучати, чи залишати безумовно, чи спонукати зацікавлених дописувачів їх поліпшувати. Втім, із того, що я бачу, за спірними статтями взагалі ніхто не бажає підбивати підсумки. Я сам, підбиваю підсумки й бачу, як у мене летить купа каміння. Добре, поки тільки Ви реагуєте, та й більше з конструктивом. Хоч досвіду наберусь... Чи я не правий по суті? --Mcoffsky (обговорення) 11:57, 25 січня 2019 (UTC)
Щодо другого, то можна сперечатися. Але в першому є явне порушення. Текст на 90 % є копівіо. Якщо його викинути, то стаття втрачає сенс. На переробку копівіо відводиться тиждень, а тут 2,5 місяця, автор був пропінгований. Не заперечую певна значимість, але порушення АП дуже важливий аргумент. --Basio (обговорення) 12:46, 25 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Щодо третього: так 1 тиждень, але щодо підбиття підсумку термін необмежений...на жаль. --『 』 Обг. 13:15, 25 січня 2019 (UTC)

Підсумки вилучень[ред. код]

Привіт! Після підбиття підсумку у ВП:ВИЛ, не забувайте ставити Шаблон:Залишено на сторінці обговорення залишеної статті. Шаблон запобігає повторній номінації без нових аргументів.--Стефанко1982 (обговорення) 12:03, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сіньтай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сіньтай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:41, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ханьдань[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ханьдань був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:50, 27 січня 2019 (UTC)

Залишення статей з ВП:ВИЛ[ред. код]

Вітаю. Коли залишаєте статті-кандидати на вилучення, на СО статті потрібно поставити {{залишено|дата (наприклад, 19 січня 2019)}}. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 14:38, 4 лютого 2019 (UTC)

@Димон2711: Перепрошую, де пропустив? — Це написав, але не підписав користувач Mcoffsky (обговореннявнесок).
Доброго дня! Це робить бот у 2 часа ночі. Можливо є якісь його особливості, але цього я не знаю. --『 』 Обг. 17:15, 4 лютого 2019 (UTC)

Алі Ріда Баша ар-Рікабі[ред. код]

Доброго дня! Дещо уточнив у статті Алі Ріда Баша ар-Рікабі. Як на мене, треба перейменувати у Алі Ріда аль-Рікабі або Алі Ріда Паша аль-Рікабі. Таке ім'я, як зараз, в джерелах не знайшов. Ваша думка з цього приводу? Чи потягне значні зміни у статтях, що посилаються? --SaltVisor (обговорення) 09:55, 6 лютого 2019 (UTC)

@SaltVisor: Згоден з Вами. Якщо не проти, перейменую на Алі Ріда аль-Рікабі. Пов'язані статті - не проблема, тим більше, якщо залишити перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 6 лютого 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Дякую. --SaltVisor (обговорення) 10:46, 6 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Єпископат УПЦ КП та УАПЦ[ред. код]

Вітаю, ви видалили ці два шаблони у звязку з тим що церкви вже не існує. Це виглядає дивним, тому що якщо чогось вже не існує то це так чи інакше наша історія, і шаблони варто зберегти --August (обговорення) 13:14, 10 лютого 2019 (UTC)

@Augustus-ua: Ці шаблони відображали не історію, а сьогодення. Наразі єпископатів УПЦ КП та УАПЦ немає. Чинний єпископат - у шаблоні Єпископат ПЦУ. Не розумію, в чому проблема. Якби мова йшла, наприклад, про такий шаблон, то була б інша справа. --Mcoffsky (обговорення) 13:19, 10 лютого 2019 (UTC)
Ну шаблон вже ж неможливо побачити, тому я не можу проаналізувати що там було, але судячи з назви то можна було б залишити, позицію чому я вже написав. --August (обговорення) 13:21, 10 лютого 2019 (UTC)
@Augustus-ua: Обговорення відбувалось тут. Якщо в двох словах, ті шаблони містили склад єпископату церков на той момент, коли було утворено ПЦУ, тобто після того моменту вміст шаблонів уже не відповідав дійсності й був перероблений на цей шаблон. Фактично вміст, за деякими винятками, залишився, але вже відповідно до реалій сьогодення. Сподіваюсь, я Вас не заплутав. --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 10 лютого 2019 (UTC)

Не надо путать названия стран с фамилиями[ред. код]

Уважаемый участник! Есть известная ошибка (идущая из английского языка), когда китайские государства называют "династиями", в результате чего несведующие люди путают названия государств с фамилиями (империю Тан, где правил род Ли, называют "династией Тан", империю Цин, где правил род Айсиньгьоро, называют "династией Цин", и т.д.). К сожалению вы начали внедрять эту путаницу на Викиданные, внося названия государств в свойство P53, предназначенное для отображений фамилий. В результате во многих языковых разделах википедии, где в шаблоны-карточки автоматически подставляются сведения с Викиданных, теперь из-за ваших действий отображается полный бред, типа "Чжан Сюаньцзин из рода Ранняя Лян". Пожалуйста, больше так не делайте, сейчас другим участникам приходится вручную вычищать всё то, что вы натворили. Slb nsk (обговорення) 19:59, 21 лютого 2019 (UTC)

+ 1. Від себе додам: у літературі китайських монархів найчастіше називають за власними прізвищами і іменами, а не за храмовими чи посмертними іменами (ХХХ-цзун чи ХХХ-ді). Бо останні часто омогліфічні й омонімічні у різних родів. Інтерес до теми — штука добра, але він не заміняє компетентності. Якщо ви не опановували хірургію, не варто робити операції. --N.Português (обговорення) 13:34, 22 лютого 2019 (UTC)

@N.Português:, вчора відкрив нове обговорення тут, прохав допомоги з даного питання тих, хто в темі. Поки не дійшов до династії Тан, іменував статті за особистими іменами, однак, щоб не починати війни редігувань з Haida, виніс обговорення на загал. За більш, ніж добу не відгукнувся ніхто, в тому числі й Ви! А тепер Ви, не надто розбираючись, що й до чог, закидаєте мені некомпетентність чи щось інше. Щодо Вікіданих - пішов за аналогією з тим, що було до мене в інших статтях, хоч у певний момент усвідомив помилку та припинив додавати не ті дані. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 14:27, 22 лютого 2019 (UTC)
Дякую за обговорення. Я не відгукнувся бо не мав часу.
Я не «закидаю некомпетентність». Я просто констатую факт: інтересу недостатньо, треба володіти матеріалом.
Якщо ви називали імператорів за власними іменами — треба було продовжувати це робити. Зрештою, якщо ви хірург, вивчали академічну медицину і збираєтеся робити операцію, то з хіромантами з цього приводу не радяться. Радяться з іншими хірургам.
Haida не розбирається в більшості тем, про які пише. У мене з цього приводу була з ним невтішна розмова. Він не усвідомлює шкоди своїх дій.
Слід перейматися не «війнами», а достовірністю інформації, яку ви публікуєте. Інакше через вікіпедію ширяться фейки. Вони отруюють читачів і б'ють по самому проекту. --N.Português (обговорення) 03:16, 24 лютого 2019 (UTC)

Дякую за допомогу[ред. код]

Шановний Mcoffsky!

Вчора я працював над статтею Робочий варіант, на той момент статті не було,а був проект з робочими матеріалами. На даний час уже є кістяк статті, але я ще буду її доопрацьовувати. Дякую за підказку з шаблоном Пишу! З повагою, --ЮрійІІ (обговорення) 17:04, 25 лютого 2019 (UTC)

Ягода[ред. код]

Доброго дня, я створив статтю про нову українську співачку Yagoda, а Ви вирішили що стаття не є значущою. У неї вже багато прихильників, а Вікіпедія була б чудовим джерелом інформації для нових. Її пісні вже в ротації на радіостанціях. Вважаю ваше рішення помилковим. — Це написав, але не підписав користувач Yagoda.official (обговореннявнесок).

Вітаю, @Yagoda.official:! Стаття, яку я вилучив не відповідає правилам української Вікіпедії. Будь ласка, ознайомтесь уважно, передусім, із ВП:КЗ та ВП:АД. Тоді створіть статтю, що відповідатиме правилам, а також вимогам вікірозмітки (бажано), й ніхто її не вилучить. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:30, 3 березня 2019 (UTC)

Щодо вилучення сторінки "Ковмір Юхим Омелянович/Temp"[ред. код]

Даруйте, я завантажив другий раз сторінку, тому що вирішив, що вона не збереглася. Я навіть не міг подумати, що вона може бути миттєво вилучена баз попередження. А тепер я прошу Вас пояснити причину вилучення. Мені було запропоновано переписати сторінку Ковмір Юхим Омелянович, щоб уникнути порушення авторських прав. Що я й зробив. Новий текст я мав розмістити (так конкретно було вказано) на тимчасовій сторінці, саме з такою назвою. Після цього я мав чекати рішення адміністратора, який порушив цю справу. Але Ви її вилучили. Я чогось не розумію. Поясніть, будь ласка. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 20:28, 3 березня 2019 (UTC)

Дякую --Pavelgorn (обговорення) 20:55, 3 березня 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:56, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 16:59, 10 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Dimon2711:. Не певен, що Ви маєте достатні технічні знання та навички, необхідні для адміністрування WD, бо то доволі складна сутність. Бажання стати першим українським адміном там - похвальне, втім упевненості поки немає. Sorry. --Mcoffsky (обговорення) 17:40, 10 березня 2019 (UTC)
Я все розумію, але права мені потрібні лише для боротьби з вандалізмом. Більше я їх використовувати ніде не збираюся (поки що), доки не наберуся досвіду. З вандазілмом там величезні проблеми, бо усі боряться з вандалізмом у своїх домашніх вікі, а про Вікідані часто забувають. Але вирішувати Вам. З повагою, DiMon2711 17:44, 10 березня 2019 (UTC)
@Dimon2711: резони усвідомлюю, втім думка поки така, тож не буду «псувати» картину на сторінці голосування ). --Mcoffsky (обговорення) 17:47, 10 березня 2019 (UTC)
Дякую, що псувати картину не будете ). Але думаю, її і так зіпсують.--DiMon2711 17:50, 10 березня 2019 (UTC)
Так як мене вже нічого не врятує, прошу Вас проголосувати проти та висловити свою думку, щоб я хочаб перед наступною заявкою перечитав зауваження на одній сторінці одразу.--DiMon2711 20:38, 10 березня 2019 (UTC)

Вилучення[ред. код]

доброго дня. Під кажіть будь-ласка причину вилучення статті Никітенко Ростислав Павлович? — Це написав, але не підписав користувач 212.55.77.161 (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю. Яка Ваша думка з приводу номінацій та вилучення статей? Точніше# скільки часу повинно пройти від моменту створення, щоб статтю можна було номінувати на ШВ? Чи якщо стаття підпадає під ШВ, то вона повинна вилучатися одразу? Наперед вдячний за відповіді!--DiMon2711 22:26, 11 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Вітаю! Тут потрібен диференційований підхід. Якщо стаття не вандальна, не рекламна тощо, якщо є хоч якийсь натяк на те, що вона просто в роботі (а шаблон на початку не стоїть), то слід спілкуватись з її автором. Особливо, коли автор новачок, то йому просто потрібно терпляче пояснювати очевидні для досвідчених користувачів речі. Особисто я, коли є хоч найменший сумнів, намагаюсь статтю зберегти. --Mcoffsky (обговорення) 06:55, 12 березня 2019 (UTC)

Критерії значимості телевізійних передач[ред. код]

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, розділ чи сторінку Вікіпедії, де кодифіковано критерії значимості телепередач. Думаю, не одному мені буде корисно на майбутнє. Дякую! --Yuriz (обговорення) 14:09, 12 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Yuriz: Окремих критеріїв значимості для телепередач наразі немає. Якщо мова йде про одну з моїх останніх адміндій, то там я керувався загальними критеріями значимості, конкретніше - істотне висвітлення. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 15:00, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:42, 15 березня 2019 (UTC)

Статистика перегляду "Створені статті LRTools"[ред. код]

Вітаю! Підскажіть, будь ласка, чому нині не працює вказана статистика. Дякую, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:58, 16 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Nikolay.sinitskiy: не знаю, в чому там проблема. Можливо, її буде вирішено найближчим часом, а може й ні. Працює XTools. --Mcoffsky (обговорення) 16:50, 16 березня 2019 (UTC)

Chicken HUT[ред. код]

Доброго дня, не зрозуміло блокування статті про фаст-фуд "Chicken HUT"? Це була зовсім не реклама! Дякую.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

Мапа Китаю[ред. код]

Доброго дня! File:RP Chine administrative.svg зможете перекласти українською?--『 』 Обг. 14:38, 9 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, @AlexKozur: назви перекласти нескладно, от тільки робота з зображеннями не моя сильна сторона. --Mcoffsky (обговорення) 07:09, 10 квітня 2019 (UTC)
https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/File:RP_Chine_administrative.svg (додаток для SVG файлів https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/). Зможете? Якщо будуть складнощі, то я можу все зробити. Мені лиш потрібні україномовні назви. --『 』 Обг. 07:22, 10 квітня 2019 (UTC)
@AlexKozur: зроблю. --Mcoffsky (обговорення) 10:32, 10 квітня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! вибач, що турбую! запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії — є галереї об'єктів із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю» за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, якщо не той об'єкт вказано у списках… списки пам'яток культури, наприклад, Житомирська область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 08:58, 15 квітня 2019 (UTC)

Привіт, @Antanana: зовсім не турбуєш. Спробую, по мірі можливості. --Mcoffsky (обговорення) 10:06, 15 квітня 2019 (UTC)

Список земледельцев и арендаторов Волынской губернии — Житомир: Волын. губ. тип., 1913.[ред. код]

Вітаю! Нарешті вже існує оцифрований вказаний Список Державного архіву Житомирської області. Одначе, використати його в якості Примітки (для бесперешкодного доступу до історичної інформації) неможливо. Прохання увжно подивитися щодо застосування Списку у с. Карпівці (Чуднівський район) та с. Северини. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 11:39, 27 квітня 2019 (UTC) Див. тут: Список землевладельцев и арендаторов Волынской губернии.pdf

Вітаю @Nikolay.sinitskiy: переглянув статті та посилання. Наче все працює, посилання веде саме туди, куди необхідно. Чи Ви щось інше мали на увазі? --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 30 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Дунбей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дунбей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:14, 27 квітня 2019 (UTC)

Галіцька Вікторія Вікторівна[ред. код]

Добрий день! Відновіть, Галіцька Вікторія Вікторівна в особистому просторі, будь ласка. Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/12 березня 2019 --Cabinet Noir (обговорення) 11:40, 30 квітня 2019 (UTC)

Добрий день! @Mcoffsky:допоможіть, будь ласка, зі сторінкою. Я її відредагувала, прибрала слабо підтверджену інформацію і доповнила факти. Розмістила у відкритий простір, і її видалили через повторне розміщення. Мене цікавить, в відредагованій версії достатньо позначена значущість (це причина, по якій вперше видалили)? Для того, щоб я змогла запросити перегляд рішення. Буду дуже Вдячна!--Cabinet Noir (обговорення) 10:00, 29 травня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Каїрська декларація[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каїрська декларація був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:54, 20 травня 2019 (UTC)

Вилучення перенаправлень[ред. код]

Вітаю. Перенаправлення такі як Анна Джейн Харрісон не бажано видаляти тільки через те що там х замість г, правопис хоть і надає перевагу передаванням h через г, але не забороняє використання варіанту через х. Дякую за увагу.--Andriy.v (обговорення) 12:32, 11 червня 2019 (UTC)

@Andriy.v: знаю й прекрасно розумію, втім у даному конкретному випадку була велика плутанина із сумішшю розкладок, тому прийняв таке рішення. До того ж нічого не заважає створити нове, правильне, перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 12:54, 11 червня 2019 (UTC)
Плутанину з сумішшю розкладок вже був вирішив я перейменувавши без перенаправлення. Мені однаково чи там є перенаправлення чи ні, тому створювати заново не збираюсь. Просто хотів зауважити Вам про не зовсім правильність вашої дії (хоч це є дрібницею). З повагою.--Andriy.v (обговорення) 13:11, 11 червня 2019 (UTC)

Причина вилучення статті[ред. код]

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Гуцул Вадим Володимирович?

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Дякую завчасно! Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:05, 12 червня 2019 (UTC)

Якщо я зміню контент, яким чином можлива публікація, якщо ви встановили захист автоматичний?

Прошу вашої допомоги, тому що не мала наміру спамити. Створюю вперше, тому допускаю помилки. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:47, 12 червня 2019 (UTC)

Додати, наприклад, джерела як у цьому випадку? https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8C Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:49, 12 червня 2019 (UTC)

Керівники різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни.


Це один з критеріїв значимості. Ми ж йому відповідаємо.


Завчасно дякую за всі відповіді. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 18:41, 12 червня 2019 (UTC)

ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ[ред. код]

Вітаю. Чи не могли б ви закрити заявки на ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ щодо мене? Дякую--DiMon2711 05:52, 13 червня 2019 (UTC)

Вітаю @Dimon2711:! На ВП:ЗППП зараз не готовий підбити підсумок, бо потрібно більш ретельно розбиратись в історії Ваших дій як патрульного, хоч і з першого погляду ту номінацію не сприймаю надто серйозно. Втім, спостерігаючи за Вашою діяльністю (зі сторони), бачу підтвердження своїм думкам, що їх я висловлював під час Вашого висування на НПА, а також у WD. А така діяльність, повірте, може сильно дратувати окремих осіб, і починається ланцюгова реакція, що користі не додає жодної. Тож, приєднуючись до порад/побажань інших користувачів (передусім адмінів), також пораджу Вам зайняти більш спокійну та виважену позицію, а не кидатись на кожну правку з "усією пролетарською ненавистю". До речі, зауважу, що останнім часом Ви зробили великий крок уперед в цьому сенсі. Щодо ВП:ЗППВ я висловив свою думку, тож, певен, найближчим часом підсумок буде підбито. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 07:44, 13 червня 2019 (UTC)
Там ще дві заявки можна підбити Пізнайка і Воганда. --Jphwra (обговорення) 07:54, 13 червня 2019 (UTC)
@Jphwra: щодо Piznajko однозначної думки не маю. Там і насправді порушення є, втім головна причина - імпульсивність користувача, але ж видно його прагнення зробити проект кращим. Тож поки не готовий підбивати підсумок. --Mcoffsky (обговорення) 08:07, 13 червня 2019 (UTC)
Ок, добре. Можливо хтось з динозаврів підіб'є підсумок? --Jphwra (обговорення) 08:09, 13 червня 2019 (UTC)

Шаблон:Віківихідні[ред. код]

Шаблон:Віківихідні Чи не допомогли б Ви мені створити Шаблон:Віківихідні/документація, де був би такий текст

Використовувати шаблон напрочуд просто: Додайте собі на сторінку Користувача та / або обговорення наступне:

Віківихідні

І спокійно відпочивайте. Це Ваш заслужений відпочинок (чи Ви це заслужили!)

Єдиний параметр:

коли — якщо вихідні закінчуються не в понеділок (що служить значенням за промовчанням), тут можна написати, коли ж вони закінчуються (наприклад, для тих Користувачів, які живуть в Ізраїлі можна написати в неділю)

Буду вдячний, якщо допоможете!

--Анатолій 17:59, 14 червня 2019 (UTC)

Вітаю, @Анатолій 2000:! Ваш шаблон, наскільки я сильний в технічній стороні шаблонів, не включає додаткових параметрів, тож кожен користувач не може змінювати параметри так, як йому зручно. Подивіться інші подібні шаблони та зробіть за подобою (наприклад {{Відпустка}}). І ще, перечитайте ВП:Підпис і користуйтесь усіма перевагами інтерфейсу, замість того, щоб проставляти підпис вручну. Це, до речі, полегшить спілкування з Вами іншим користувачам. --Mcoffsky (обговорення) 05:50, 15 червня 2019 (UTC)

Щодо статті Курсик Олександр Васильович[ред. код]

Дякую за ваше рішення щодо питання вилучення статті. Я новачок, це неабияк мотивувало вчитися і вносити правки. Перегляньте будь ласка ще раз. Чекаю на наступні зауваження.

Вітаю, @Pavlov.dmytro:! Передусім висловіть свої аргументи на користь залишення статті за цим посиланням. Далі спробуйте додати до статті джерела про діяльність особи як депутата місцевого законодавчого органу, а також про його журналістську діяльність. І ще, приберіть зі статті неенциклопедичні речення, наприклад «Виховує двох донечок» (не використовуйте в статтях пестливі форми, якщо вони не є частиною цитати, наприклад). За необхідності звертайтесь по допомогу. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:17, 15 червня 2019 (UTC)
Доброго дня!, @Mcoffsky:! Звертаюся за допомогою, щодо цієї статті. Внесли багато змін, вони досі не пройшли перевірку. Стаття так і залишається кандидатом на вилучення. Як це поправити? Завчасно дякую!
Вітаю @Pavlov.dmytro:! Стаття буде кандидатом на вилучення, доки хтось з адміністраторів не підіб'є підсумок. Іноді цей процес може бути тривалим, особливо коли немає цілковитої впевненості залишити-вилучити.

Щодо сторінки Самбожук Нікіта Миколайович[ред. код]

Доброго дня! Прошу видалити сторінку Самбожук Нікіта Миколайович за бажанням Самбожука Нікіти Миколайовича, оскільки сторінка є щодо конкретної особи та містить особисті дані, які на даний час автор бажає видалити з вільного доступу, користуючись своїм правом на особисту інформацію, у тому числі у зв'язку із втратою актуальності наведеної на сторінці інформації. Прошу вилучити сторінку Самбожук Нікіта Миколайович з Вікіпедії. Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Князі Білгорода[ред. код]

Добрий день. Прошу дозвіл, на створення сторінки-перенаправлення. Ви видалили її, і я хочу хоча б щоб про неї йшлося в статті Білгородське князівство. --DestroyedShu 09:53, 19 червня 2019 (UTC)

Вітаю @DestroyedShu:! По-перше, окремий дозвіл на таке не потрібен (втім гарантії не дам, що перенаправлення не вилучать адміністратори), по-друге, не бачу в цьому великого сенсу. Можна просто в тілі зазначеної статті згадати книгу (наприклад у розділі «В літературі» чи «Пам'ять»). --Mcoffsky (обговорення) 13:07, 19 червня 2019 (UTC)
Дякую --DestroyedShu 14:05, 19 червня 2019 (UTC)

Перегляньте будь ласка сторінку CreditPlus. Я відредагував сторінку[ред. код]

Доброго дня, я відредагував сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/CreditPlus з урахуванням ваших зауважень. Це мій перший досвід роботи з wikipedia, тому можуть бути помилки. Чекаю вашого рішення. Дякую за вашу думку. — Це написав, але не підписав користувач CreditPlusua (обговореннявнесок).

Вітаю @CreditPlusua:! Ви можете висловити свої аргументи за цим посиланням. Рішення щодо статті буде прийматись за результатами обговорення спільнотою. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:09, 21 червня 2019 (UTC)
перепрошую, що втручаюся. Хочу попросити користувача @CredutPlusua: змінити нік за допомогою Вікіпедія:Перейменування користувачів. Наразі ваш нік є рекламним. У разі невиконання прохання, вас може бути заблоковано. З повагою--DiMon2711 12:49, 21 червня 2019 (UTC)

Вже час[ред. код]

його блокувати. Образи продовжуються. Прошу вчинити якихось дій, доки їх не вчинив я. Дякую--DiMon2711 18:02, 21 червня 2019 (UTC)

@Dimon2711: нажаль, не вмію читати думки. Скажіть хоч про кого Ви. --Mcoffsky (обговорення) 05:56, 22 червня 2019 (UTC)
Сварника, його вчора вже заблокували разом з ним. --Jphwra (обговорення) 06:03, 22 червня 2019 (UTC)
Багато пропускаю... --Mcoffsky (обговорення) 06:06, 22 червня 2019 (UTC)

Доброго вечора[ред. код]

Я бачив, ви підбили підсумок по моїй ЗППП. Обговорення вже синє, тому не буду нічого там писати. Оскаржувати підсумок теж не збираюсь. Але все-таки: ви дійсно вважаєте, що я можу в цьому бути корисним? Бо якщо подивитись обговорення моєї кандидатури, то я ризикував не отримати статус патрульного, мені його дали після того, як я припинив робити те, про що писали. --Володимир Ганджук 18:39, 23 червня 2019 (UTC)

@Vogand: самокритичний погляд це звісно похвально, але не потрібно бути аж занадто самокритичним. Я, за великим рахунком, написав усе в підбитті підсумку, тому працюйте й отримуйте задоволення, якщо, звісно, Ви не збираєтесь робити «те, про що писали» ). Ще раз успіхів! --Mcoffsky (обговорення) 06:21, 24 червня 2019 (UTC)

ВП:АЯСУ[ред. код]

Вітаю. Сьогодні почав перекладати есе ВП:АЯСУ. Як одного з найактивніших адмінів на ВП:ВИЛ, прошу з ним ознайомитись. Воно ще не до кінця перекладене, але суть зрозуміла. З повагою--DiMon2711 21:33, 23 червня 2019 (UTC)

залигати статті, бо "значимість розкрито", це все одно, що "вас заблоковано згідно ВП:БЛОК" чи просто "згідно правил". Прошу вас уточнювати конкретні пункти. Дякую--DiMon2711 09:17, 26 червня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую!) Sky and lands (обговорення) 09:21, 27 червня 2019 (UTC)

Блокування[ред. код]

а там точно можна назавжди блокувати? --Jphwra (обговорення) 15:52, 27 червня 2019 (UTC)

Європейська весна 2019[ред. код]

Привіт! Ви зголошувалися оцінювати статті конкурсу — я щиро сподіваюся, що за час, що минув, це бажання у вас ще залишилося ) Ви зараз вже можете працювати в інструменті для оцінювання. На сторінці WikiGrade є загальна інструкція до користування ним, а в разі чого, пишіть мені на СО. Дякую! -- ViraMotorko (WMUA) (обг.) 15:19, 30 червня 2019 (UTC)

Привіт, @ViraMotorko (WMUA):! Часу й бажання не втратив ). Поки в інструменті не бачу своїх статей. --Mcoffsky (обговорення) 06:35, 1 липня 2019 (UTC)
Поки можна оцінювати з загального списку. --Ата (обг.) 08:15, 1 липня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/23 червня 2019#Білгородський кисіль[ред. код]

Привіт. Прошу підвести підсумки у темі. Дякую. --DestroyedShu Обг 12:52, 2 липня 2019 (UTC)<

Прохання запобігти ВР Катерина Ковальчук[ред. код]

Вітання. Аби зопобігти ВР на сторінці Катерина Ковальчук прошу поставити захист на сторінку на редагування. Свої аргументи щодо того чому стара інформація була невірною я виклав на СО. Дякую.--piznajko (обговорення) 03:22, 4 липня 2019 (UTC)

Вітаю @Piznajko:! Поки не бачу підстав для встановлення захисту. Натомість звернувся до Вашого опонента з пропозицією. Також додав статтю до свого списку спостереження. Чекаємо на реакцію. --Mcoffsky (обговорення) 07:44, 4 липня 2019 (UTC)

Варварські наслідування (підробки) монет Боспорського царства[ред. код]

Чому Ви вилучили цю статтю? — Це написав, але не підписав користувач Makuria (обговореннявнесок).

@Makuria: статтю номіновано на вилучення й вилучено відповідно до п. 2 критеріїв швидкого вилучення статей, бо за стилем і змістом вона не відповідає базовим правилам Вікіпедії (ознайомтесь, будь ласка, з правилом Вікіпедія:П'ять основ). Якщо ж Ви не завершили роботу над статтею, ставте на її початку шаблон {{Пишу}}, щоб уникнути втрати внеску. І не забувайте підписувати свої репліки на сторінках обговорень - це полегшує комунікацію (кнопка вставки підпису розташована ліворуч вгорі четвертою). --Mcoffsky (обговорення) 10:09, 4 липня 2019 (UTC)

Шановний, у статті були заголовки розділів. Вона була у стані написання. Як можна таке вилучати, не дуже зрозуміло.

@Makuria: ще раз про шаблон {{Пишу}} (ніхто не заважає створити статтю наново, тим більше, що цінного там не було нічого)! І ще раз про підпис. --Mcoffsky (обговорення) 10:23, 4 липня 2019 (UTC)

DRIMAbeats[ред. код]

Як виправити помилки щоб статтю не вилучили? підкажіть будь-ласка. — Це написав, але не підписав користувач Mr.Boommm (обговореннявнесок).

@Mr.Boommm: все дуже просто: прочитайте уважно правила ВП:КЗ, особливу увагу зверніть на авторитетні джерела, бо їх у статті немає. Тобто, значимість предмета статті потрібно обґрунтувати за допомогою авторитетних незалжених джерел. Тоді стаття точно залишиться. --Mcoffsky (обговорення) 18:24, 6 липня 2019 (UTC)
@Mcoffsky: дякую. я зробив зміни. — Це написав, але не підписав користувач Mr.Boommm (обговореннявнесок).
@Mr.Boommm: гаразд. На сторінці обговорення користувача можна не пінгувати. І не забувайте підписуватись (ВП:ПІДПИС), це значно полегшує комунікацію. --Mcoffsky (обговорення) 18:52, 6 липня 2019 (UTC)

Вилучення сторінки 3NET[ред. код]

Підкажіть чому вилучено сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/3NET? — Це написав, але не підписав користувач Zorbagan (обговореннявнесок).

Вітаю @Zorbagan:. Сторінку було вилучено через невідповідність критеріям значимості. Перечитайте їх, будь-ласка, та спробуйте створити статтю, що відповідатиме правилам. Також зверніть увагу на правила ВП:АД і ВП:РЕКЛАМА.--Mcoffsky (обговорення) 09:53, 12 липня 2019 (UTC)

Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович[ред. код]

=== Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Стаття Панкуеба[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Панкуеба. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 23:48, 14 липня 2019 (UTC)

Стаття Сан-Хосе-дель-Фраґуа[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Сан-Хосе-дель-Фраґуа. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 23:48, 14 липня 2019 (UTC)

Щодо вилучення сторінки Босенко, Лариса Василівна[ред. код]

Прошу надати вмотивовану відповідь чому була видалена сторінка Босенко, Лариса Василівна. — Це написав, але не підписав користувач Kplansetovic (обговореннявнесок).

Вітаю @Kplansetovic:. На Вашій сторінці обговорення я вже надав пояснення, втім спробую пояснити простіше. Стаття не відповідає критеріям значимості, що прийняті в україномовній Вікіпедії, а конкретно ВП:БІО та загальним ВП:КЗ. Ознайомтесь, будь ласка також із правилом ВП:АД і ВП:ІС-П. Ще маю прохання підписувати свої повідомлення (докладніше ВП:ПІДПИС), це спрощує комунікацію. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:28, 17 липня 2019 (UTC)

Дякую за розясннення. Ще одне уточнююче питання. Статя видалена тому що вона не належно оформлена чи тому що особа Босенко Лариса Василівна не достатньо значима для розміщення в вікпедії в принципі ?--Kplansetovic (обговорення) 14:07, 17 липня 2019 (UTC)

@Kplansetovic: до оформлення претензій немає. Якщо предмет статті значимий, то оформлення - другорядна річ. У конкретній статті немає ані відповідності критеріям ВП:БІО, ані широкого висвітлення діяльності особи в незалежних авторитетних джерелах. --Mcoffsky (обговорення) 15:26, 17 липня 2019 (UTC)

Взаэмна допомога[ред. код]

Ви видалили цю сторінку, тому що це спам. Але це неправда, так як насправді спама та незв'язного вмісту тут не було.. Це дуже значима (була) газета в Олександрійському районі яка має бути в Вікіпедії.William Medved (обговорення)

@William Medved: статтю вилучено, бо вона не відповідала критеріям значимості, до того ж стиль написання близький до рекламного. Якщо Ви наполягаєте на значимості статті, подайте заявку за цим посиланням. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:27, 19 липня 2019 (UTC)

Я спеціально брав стиль такий як в Полтавський вісник щоб не було пред'яв по-типу рекламного стиля.... До того ж, 10 000 екземлярів в Цьому районі не значимі? William Medved (обговорення)

@William Medved: для ЗМІ окремі критерії наразі не прописані, втім є загальні ВП:КЗ. Окрім того, я не знайшов видання в каталогах. 10 000 для району немало, втім наклади агітаційних листівок зараз набагато більші, а це не надає їм значимості. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 19 липня 2019 (UTC)

По-перше, газета була офіційно зареєстрована 08.09.2009 наказом МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ.Верховна рада України. Вийщло 100 номерів цієї газети. По-друге, це правозахисна газета, яка відповідає критеріям значимості вікпедії, та не є агітацією, так як була набагато раніше виборів. По-третє, навіть одне з найавторитетніших змі Олександрії раніше випускало цю газету. Сотні змі передруковували газету. William Medved (обговорення)

@William Medved: перепрошую, що затягнув із відповіддю. Викладіть свої аргументи на сторінці ВП:ВВС на розгляд інших адміністраторів, і буде прийнято рішення. --Mcoffsky (обговорення) 13:14, 21 липня 2019 (UTC)

Статтю Сасаїма необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Сасаїма, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Статтю Німаїма необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Німаїма, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Статтю Сан-Мартін (Мета) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Сан-Мартін (Мета), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Богдан Помогайбог[ред. код]

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Помогайбог Богдан Веніамінович ?

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію, + ми навіть не закінчили її наповнення. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є? — Це написав, але не підписав користувач Indigoua1 (обговореннявнесок).

@Indigoua1: передусім об'єкт статті має бути енциклопедично значимим, критерії значимості осіб розписані за цим посиланням. Також ознайомтесь із правилом про авторитетні незалежні джерела, а також із загальними критеріями значимсоті. Якщо Ви продовжуєте роботу над статтею, поставте на її початку шаблон {{Пишу}}. --Mcoffsky (обговорення) 06:19, 5 серпня 2019 (UTC)

Моноподіальне галуження[ред. код]

Сторінку Моноподіальне галуження номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Моноподіальне галуження, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 серпня 2019. Що ще можна зробити? Monolit (обговорення) 18:42, 9 серпня 2019 (UTC)

Часник «Любаша»[ред. код]

Здравствуйте. Данная статья не является дубликатом, это сорт которым интересуются аграрии, селекционеры, журналы, и рядовые граждане. Прошу пересмотреть решение по данной статье и восстановить статью. С уважением, Александр Иванов. — Це написав, але не підписав користувач Ivanov.A.S.1993 (обговореннявнесок).

@Ivanov.A.S.1993: я вилучив статтю не через те, що вона дублює інформацію в основній статті, але через те, що окремої значимості вона не має. Якщо бажаєте, додайте інформацію про сорт до статті Часник, це буде більш доречно й раціонально. --Mcoffsky (обговорення) 12:17, 16 серпня 2019 (UTC)

Вибачте, але я з вами не погоджуюся. Окремий сорт має право на окрему статтю, це як місто у великій державі. Стаття ще буде доповнюватися. З повагою --Ivanov.A.S.1993

Прошу допомогти[ред. код]

Добридень! Вже декілька тижнів прцюю над статею про серію книг "Люди Перемоги", а хам-адмін її видаляє через свої політичні уподобання... Скажіть, будь ласка, що в ній не так? Що виправити? Допоможіть, будь ласка! Адже стільки часу та сил вклала в неї :(( -- On tv (обговорення) 12:35, 16 серпня 2019 (UTC)

@On tv: не мав важливості відповісти відразу. Бачу, що статтю відновлено й почалось обговорення щодо вилучення. Спробую завтра глибше вникнути в проблему. --Mcoffsky (обговорення) 21:11, 16 серпня 2019 (UTC)
Буду уже вдячна за вашу участь. Дякую. -- On tv (обговорення) 12:07, 21 серпня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Zguschene moloko.png тоді чому не видаляються статті про nike, adidas, joma і так далі? я не є представником компанії europaw і не рекламував її
ганьба Степан Ігорович (обговорення) 14:26, 17 серпня 2019 (UTC)
@Степан Ігорович: не мав не меті вилучати саме Ваші статті, а лише ті, що не відповідають вимогам правил Вікіпедії. --Mcoffsky (обговорення) 14:29, 17 серпня 2019 (UTC)
@Степан Ігорович: Якщо маєте таку думку, подавайте заявку на ВП:ВВС. --Mcoffsky (обговорення) 14:33, 17 серпня 2019 (UTC)

тоді чому не видаляються статті про nike, adidas, joma і так далі?[ред. код]

Export hell seidel steiner.png я не є представником компанії europaw і не рекламував її Степан Ігорович (обговорення) 14:35, 17 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Себастьян де Еслава[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Себастьян де Еслава був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 05:38, 22 серпня 2019 (UTC)

Номіную Вас на позбавлення статусу адміністратора[ред. код]

Номіную Вас на позбавлення статусу адміністратора, оскільки Ви прибрали шаблони про швидке вилучення зі статей Денніс Вілсон і Лінетт Фромм. Ті статті є переважно невичитаним машинним перекладом. Людина, яка зробила той переклад, відмовляється визнавати, що там наявні помилки. Я вважаю, що шаблони про сирий переклад або помилки в цій ситуації не підходять, оскільки користувач уже дуже досвідчений і не збирається підвищувати свою мовну компетентність. Шаблон "швидке вилучення" найкраще підходить у цій ситуації. Тільки так можна зупинити користувача від подальших невичитаних автоперекладів, які компрометують українську Вікіпедію.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 23:21, 27 серпня 2019 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Ваше право. Розумію, що в даний момент Ви аргументи не сприймаєте. --Mcoffsky (обговорення) 23:26, 27 серпня 2019 (UTC)
Сприймаю, але на іншій шальці терезів десятки тисяч невичитаних автоперекладів, які перетворили в очах читачів українську Вікіпедію в смітник. Тож ставлю Вас на позбавлення.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 23:31, 27 серпня 2019 (UTC)

Авторські права у статті Окілко Володимир Миколайович[ред. код]

Вітаю! Допоможіть розібратися, чи не порушує користувач авторські права Окілко Володимир Миколайович#Мій шлях? Наперед дякую --Анна Мороз (обговорення) 13:58, 30 серпня 2019 (UTC)

Вітаю @Анна Мороз:! Так, випадок досить складний, але розібратись можна. Інформація у статті на 94% взята з цього джерела, втім це офіційний сайт не лише тієї особи, про яку стаття, але й автора статті, бо вони співпадають, судячи з ніка. З іншого боку, формального, ми не можемо ідентифікувати автора статті лише за його ніком, тому, знову ж таки формально, можна ставити шаблон {{Порушення авторських прав}} і видаляти копівіо. Загалом зазначена стаття, м'яко кажучи, не зовсім енциклопедична. До того ж на неї можна поставити шаблончик {{КОІ}}, а на сторінку автора - {{Привітання-спам}}. Сподіваюсь допоміг. --Mcoffsky (обговорення) 14:32, 30 серпня 2019 (UTC)
Дякую за чітку та швидку відповідь. Приберу лише розділ, сподіваюсь автор наведе інші джерела --Анна Мороз (обговорення) 14:59, 30 серпня 2019 (UTC)

Підтвердіть авторство світлини[ред. код]

Прошу підтвердити авторство світлини, зробленої у Стокгольмі та написати на сторінці обговорення. Дякую. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:25, 30 серпня 2019 (UTC)

Відповідь[ред. код]

Добридень! Відповім тут, а не на ВП:ЗА. Щодо перекладів, то в мене думка, що якщо переклад опрацьований, то краще почекати 7 днів, навіть якщо немає шаблонів-повідомлень. КШВ не має уточнення щодо понять автопереклад і машинний переклад. Узагалі вважаю, що нам вже давно потрібно було б створити правило щодо переведення таких статей хоча б в особистий простір, а потім їх вилучення у разі недоопрацювання. Узагалі я за так би мовити простір чернетка як в англвікі. Наприклад, мої статті до тижневика відеоігор були створені як машинний переклад і опрацьовані упродовж дня. Я не вважаю, що Ви зробили щось неправильно.--『 』 Обг. 16:32, 6 вересня 2019 (UTC)

Вітаю, AlexKozur! Можливо, Ви праві. Я, наприклад, взагалі майбутні статті опрацьовую в зовнішньому редакторі й частинами вантажу до основного простору, щоб простіше було відстежити можливі помилки. А щодо правила підтримав би таке уточнення. --Mcoffsky (обговорення) 17:11, 6 вересня 2019 (UTC)

Категорії про хокеїстів[ред. код]

Доброго дня. У футболістів чемпіонат світу проводиться раз на чотири роки, а у хокеїстів — щороку. Немає доцільності у таких категоріях. Рагулін Олександр Павлович — 12 додаткових категорій, Васильєв Валерій Іванович — 11. І цей список можна продовжувати. Аналогічні категорії існують лише в одній вікіпедії (словенській чи словацькій). Їх потрібно вилучати: і пусті і повні. --Roman333 (обговорення) 08:56, 10 вересня 2019 (UTC)

Дуже дякую, Roman333, за роз'яснення. Просто не в темі, тому й питаю. --Mcoffsky (обговорення) 08:58, 10 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Список правителів Колумбії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список правителів Колумбії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:38, 17 вересня 2019 (UTC)

Знову[ред. код]

Вітаю! Панна повторила знову. І ще це, якщо можна, а то більше доби висить. --Yukh68 (обговорення) 15:37, 29 вересня 2019 (UTC)

@Yukh68: уже бачив, вилучив і звернувся до авторки на СО. Сподіваюсь все буде ОК. Друге також вилучив (до К:СШВ сьогодні ще не добрався). --Mcoffsky (обговорення) 15:42, 29 вересня 2019 (UTC)
Дякую. --Yukh68 (обговорення) 15:43, 29 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:26, 3 жовтня 2019 (UTC)

Про вилучення перенаправлення на файл[ред. код]

Вітаю.

Поясніть з якою метою ви вилучили перенаправлення Файл:Poltava Airbase.jpg? Тепер в історії статті Авіабаза Полтава там у картці буде червоний лінк без жодної на те причини. Чим це поліпшило Вікіпедію?

--VoidWanderer (обговорення) 12:21, 11 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:04, 11 жовтня 2019 (UTC)

Перепрошую, це я щось по другому колу вже o:-! Дякую! --Ата (обг.) 19:26, 11 жовтня 2019 (UTC)