Обговорення користувача:Mitte27

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --AS 21:48, 5 грудня 2008 (UTC)

Проект:Крим

Вітаю! Запрошую Вас долучитись до учасників новоствореного проекту про Крим і взяти участь у кримському вікі-тижні, який проводитиметься з 1 по 15 грудня. З повагою --Dimant 19:42, 23 листопада 2010 (UTC)

Не вітаю

вам оце грання в пісочниці вік продовжує? підіть під обзір снайпера і скажіть що то ніхто нікого не вбив. --Л. Панасюк (обговорення) 18:18, 20 лютого 2014 (UTC)

тут енциклопедія! Mitte27 (обговорення) 19:31, 20 лютого 2014 (UTC)
а її пишуть живі люди чи Роберти Верцюхи? --Л. Панасюк (обговорення) 19:54, 20 лютого 2014 (UTC)
я з вами не збираюся вступати в дискусії не по темі статті Mitte27 (обговорення) 19:58, 20 лютого 2014 (UTC)

Статтю Курятенко Олег Анатолійович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Курятенко Олег Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 травня 2014. Олег (обговорення) 21:10, 14 травня 2014 (UTC)

Питаннячко

Окуляри приміряли? --Л. Панасюк (обговорення) 20:19, 17 травня 2014 (UTC)

Це вважати образою? Mitte27 (обговорення) 21:09, 17 травня 2014 (UTC)

Пам'ятники Мордору

Порушення авторських прав у статті Пам'ятник Великої Жовтневої революції (Ростов-на-Дону)

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Пам'ятник Великої Жовтневої революції (Ростов-на-Дону), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://rostov-region.ru/books/item/f00/s00/z0000042/st032.shtml. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Пам'ятник Великої Жовтневої революції (Ростов-на-Дону).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Пам'ятник Великої Жовтневої революції (Ростов-на-Дону), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Basio (обговорення) 07:50, 11 грудня 2017 (UTC)

Щодо статті Пам'ятник Великій Жовтневій революції (Ростов-на-Дону)

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Пам'ятник Великій Жовтневій революції (Ростов-на-Дону) за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Mykola Swarnyk (обговорення) 16:10, 14 грудня 2017 (UTC)

Від себе додам: У самому джерелі, з якого скопіпащений текст, наведений не реальний опис подій, а тупа пропагандистська легенда про "подію", яка сама по собі не значима. Сам пам'ятник, ймовірно, чимось значимий локально для Мордору, оскільки має там охоронний статус. Але в Україні подібний пам'ятник однозначно був би знесений згідно з Законом про декомунізацію. Тому ваша ініціатива рівнозначна написанню статей про пам'ятники Гітлеру, які колись були споруджені по всьому ІІІ Райху. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:10, 14 грудня 2017 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Дякую за видалення статті! І якщо можна видаліть другу мою статтю написану в рамках конкурсу. Про що я вже казав на форумі. Від себе додам, що в українській вікіпедії є стаття про пам'ятник лідеру «кривавого Мордора», яка спокійно існує. — Mitte27 (обговорення) 18:35, 14 грудня 2017 (UTC)
Так, я переглядав цю статю і думав про ситуацію. Та ви мабуть і самі знаєте, чому він там досі іще стоїть. У мене особисто є скромний оптимізм, що рано чи пізно і цей пам'ятник долучиться до своїх братів у Ородруїні, тоді статтю можна буде вилучити. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:03, 15 грудня 2017 (UTC)
@Mykola Swarnyk: Наскільки мені відомо є настанова «Значімість - не тимчасова» (+ «значимість не стосуються вмісту статей»), тому не розумію чому стаття повинна бути видалена після можливої декомунізації. Зрештою добре, це вже справи укр вікіпедії майбутнього. — Mitte27 (обговорення) 21:13, 15 грудня 2017 (UTC)
Щодо об'єктів - формальним критерієм є внесення їх до відповідних переліків. Так на Маріупольщині у списках є десятки/сотні незрозумілих "могил визволителям" (мабуть тим, які визволяли моїх предків від хліба), і - жодного храму. Тимчасом, коли я проходжувався вулицями цього стародавнього міста, я сам помітив неймовірної краси закинуті будиночки, якісь колонади, альтанки, не кажучи вже про церкви, музеї і т. ін. Значимість перших - до першого нормального немордорського перегляду, значимість других - вічна або доки не заваляться. Але поки нема в списках чи немає якихось статей журналістів - це ніким не бачений алмаз у пилюці. І ніхто про них не напише, не сфотографує. А будуть писати далі про героїв Мордору. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:40, 16 грудня 2017 (UTC)

Яка власна назва нагороди?

Категорія:Нагороджені золотою медаллю імені М. І. Туган-Барановського.?--Avatar6 (обговорення) 19:37, 11 серпня 2018 (UTC)

Якщо ви бажаєте перейменувати категорію, то я не проти. — Mitte27 (обговорення) 19:44, 11 серпня 2018 (UTC)

що це?

Доброго ранку, колего!

Як це diff могло трапитися?

Юрій Дзядик в) 07:05, 3 березня 2019 (UTC).

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.

Також запрошую взяти участь у Тижні жіночого футболу, який розпочався в українській Вікіпедії. Статті, створені в рамках тижня, можуть брати участь також у WikiGap-виклику. --Tespaer (обговорення) 02:21, 16 березня 2019 (UTC)

"Копана"

Д.Д. Побачив, що Ви проредагували мою статтю Копана (Association Football). Бул ласка, зніміть із неї значок "неперевіреної". Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 18:51, 18 березня 2019 (UTC)

Вітаю. Ставити позначку "перевірена" мають право тільки користувачі з правами патрульних, а в мене ще немає таких прав. ) Можливо, вам варто звернутись на цю сторінку Вікіпедія:Запити до патрульних. Успіхів! --Mitte27 (обговорення) 19:01, 18 березня 2019 (UTC)