Обговорення користувача:MySun

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, MySun!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:20, 28 вересня 2016 (UTC)

Око

Привіт. Навіщо створювати статтю Людське око, якщо існує стаття Око? Можна удосконалити останню. --Вальдимар 11:05, 13 червня 2017 (UTC)

Був запит на статтю на сторінці нових редагувань. MySun (обговорення) 18:02, 13 червня 2017 (UTC)
Поставив на вилучення. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:45, 6 липня 2017 (UTC)
Ви взялись за око, а комікси лишили дітям поправляти? І хто такі "злодії"? Ви ж у преамбулі вказали "лиходії", чому в назві лишили механічно-російське (але не рівнозначне українському)? Mykola Swarnyk (обговорення) 05:28, 7 липня 2017 (UTC)
Дякую, виправив. MySun (обговорення) 08:18, 7 липня 2017 (UTC)

Ботанічні назви

Шановний колего, при створенні статті про види рослин, тварин не можна просто довільно перекласти назву з будь-якого іншомовного розділу. Так, напр. прийнята назва Trifolium aureum - «конюшина золотиста», є ще серед опублікованих «конюшина-хмелик», «конюшина шарудлива», але ніде не трапляється "конюшина золотава" - джерел на неї просто не існує. Надалі прохання звірятися з визначником чи ботанічними словниками. З повагою Mykola Swarnyk (обговорення) 04:45, 6 липня 2017 (UTC)

Mykola Swarnyk дякую, матиму на увазі MySun (обговорення) 18:32, 6 липня 2017 (UTC)

Номінація Advanced International Translations

Прохання переглянути вашу номінацію на видалення https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Advanced_International_Translations

За вашою рекомендацією стаття збагатилася контентом та посиланнями на незалежні джерела, в тому числі міжнародні друковані, а також матеріали спеціалізованих лінгвістичних вузів. Зараз стаття знаходиться в повільному видаленні і наскільки я розумію, її подальша доля залежить від вашого рішення.

Vchk, якщо ви поліпшили статтю, раджу вам написати про це на сторінці обговорення. Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/10 червня 2017#Advanced International Translations. MySun (обговорення) 21:00, 6 липня 2017 (UTC)

Дідула

Маєте якісь заперечення щодо статті Дідула Роман Теодорович? Місяць минув від номінації. В список на вилучення ви її не поставили, хто її бачитиме?Mykola Swarnyk (обговорення) 05:02, 7 липня 2017 (UTC)

Доброго дня!. Відносно статті я висловився на її сторінці обговорення. Тому, просьба до Вас, приберіть з цієї статті, будь ласка, шаблон номінації на вилучення, який Ви поставили. -- Анатолій Мітюшин (обговорення) 07:11, 7 липня 2017 (UTC)
Прибрав MySun (обговорення) 08:15, 7 липня 2017 (UTC)

Посилання на вікіпедію в вікіпедії через cite web

Вітаю! Ви додали "джерело" до статті Гітара шаблоном {{cite web}} з посиланням на статтю Електричноакустична гітара у вікіпедії. Не треба так посилатися на статті. Достатньо її вікіфікувати. --JTs (обговорення) 23:29, 17 листопада 2017 (UTC)

Вікі любить музику