Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Mytroshyn»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Повідомлення про Вікіфлешмоб (27 квітня 2014))
(Запит на адресу для отримання сувенірів)
Рядок 47: Рядок 47:
   
 
Долучайтеся! --[[Користувач:Amakuha|Amakuha]] ([[Обговорення користувача:Amakuha|обговорення]]) 01:45, 24 квітня 2014 (UTC)
 
Долучайтеся! --[[Користувач:Amakuha|Amakuha]] ([[Обговорення користувача:Amakuha|обговорення]]) 01:45, 24 квітня 2014 (UTC)
  +
  +
== Поштова адреса для отримання сувенірів Вікіфлешмобу ==
  +
Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Mytroshyn!
  +
  +
Дякуємо, що долучились до Вікіфлешмобу пам'яті Ігоря Костенка 27 квітня. Ми цінуємо ваш внесок!
  +
  +
Ми помітили вашу заявку на отримання сувенірів, але від вас не надійшло фізичної поштової адреси для отримання сувенірів. Будь ласка, ''якомога скоріше'' надішліть своє повне ім'я (ПІБ) та поштову адресу через [[Спеціальна:Лист_користувачеві/Amakuha|'''цю форму''']]. Дякуємо!
  +
  +
--[[Користувач:Amakuha|Amakuha]] ([[Обговорення користувача:Amakuha|обговорення]]) 01:23, 20 травня 2014 (UTC)

Версія за 01:23, 20 травня 2014

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 19:37, 18 січня 2009 (UTC)

Статус Файл:ChinaUionPay.png

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ChinaUionPay.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Baseобговореннявнесок 14:49, 20 січня 2013 (UTC)

привіт! даруйте, що турбую. нагадую, що УСІ невільні файли повинні мати {{обґрунтування добропорядного використання}}. допишіть, будь ласка --アンタナナ 12:51, 21 січня 2013 (UTC)
додав опис, даруйте що так довго, останнього разу коли був не побачив шаблону, якщо ще щось потрібно напишіть, дякую за зауваження.

Запрошення на Вікіфлешмоб

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Mytroshyn!

В минулому ви створили 26 статей Вікіпедії та додали 113 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:45, 24 квітня 2014 (UTC)

Поштова адреса для отримання сувенірів Вікіфлешмобу

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Mytroshyn!

Дякуємо, що долучились до Вікіфлешмобу пам'яті Ігоря Костенка 27 квітня. Ми цінуємо ваш внесок!

Ми помітили вашу заявку на отримання сувенірів, але від вас не надійшло фізичної поштової адреси для отримання сувенірів. Будь ласка, якомога скоріше надішліть своє повне ім'я (ПІБ) та поштову адресу через цю форму. Дякуємо!

--Amakuha (обговорення) 01:23, 20 травня 2014 (UTC)