Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(вересень 2019) (поточне) (список архівів) (листопад 2019)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Опитування щодо адміністрування

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:30, 3 жовтня 2019 (UTC)

@Submajstro: Доброго дня. В мене трохи інший розподіл: я в принципі можу робити все, але мене обмежують час і бажання. Яка мета цього опитування? — NickK (обг.) 15:16, 3 жовтня 2019 (UTC)
Відповів на сторінці опитування. Мені хочеться знати чому Ви так робите або не робите і як часто. --Submajstro (обговорення) 15:34, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

непорозуміння

Прошу негайно вилучити наклеп на мене, який був щойно повернутий, diff. З твого боку це переслідування. Посилене переслідування, diff: ти продублював наклеп на мене, який мав вилучити і забути.

Юрій Владиславович в) 18:07, 18:09, 18:20, 8 жовтня 2019 (UTC).

@Dzyadyk: Якщо наклеп десь і є, то в цьому вашому коментарі: ви безпідставно спочатку Агонка в наклепі, а тепер і мене в наклепі та переслідуванні. Будь ласка, припиніть звинувачення та оцініть ситуацію об'єктивно: ви вказали на мовну помилку іншого користувача, самі припустившись мовної помилки (замість згідно з орудним написавши згідно родового); коли вам вказали на вашу помилку, ви замість визнати її почали звинувачувати інших та вилучили коментар опонента. Такі дії неприйнятні, на що я вам і вказав — NickK (обг.) 18:56, 8 жовтня 2019 (UTC)
Де і коли я написав згідно родового? цього бути не може! — Юрій Владиславович в) 19:04, 8 жовтня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: Ви написали це рівно в тій репліці, на яку відповів Агонк, і в якій ви написали, що аргумент не приймається через мовні помилки — NickK (обг.) 19:08, 8 жовтня 2019 (UTC)
А, тоді це непорозуміння, пуризм. Повністю "згідно з правилом ВП:ПП", скорочено "згідно з ВП:ПП", але ВП:ПП не змінюється, і прийменник "з" може випадати, у Вікіпедії майже завжди пишеться "згідно ВП:ПП". Наприклад, ВП:ДЗ, перед незмінюваними словами прийменника "з" ніде немає, перед змінюваними - завжди стоїть "згідно з" + орудний відмінок. Чи тут, зовсім поруч "згідно з настановою ВП:ПП" скорочено до "згідно ВП:ПП". — Юрій Владиславович в) 20:15, 8 жовтня 2019 (UTC).
 • Можливо варто у Вікіпедії у правилах та статтях завжди писати "згідно з", без випадіння "з", Якщо буде пропозиція, то я підтримаю таку пуристичну вимогу. — Юрій Владиславович в) 20:28, 8 жовтня 2019 (UTC).
Якщо випадає з — то відмінок уже буде інший. Ви, замість визнати помилку, шукаєте виправдання.--Анатолій (обг.) 20:52, 8 жовтня 2019 (UTC)
Не вигадуйте за інших. У мене завжди після "згідно" орудний відмінок, і у правилі ВП:ДЗ завжди після "згідно" орудний відмінок, хоча перед невідмінюваними словами прийменник випадає. — Юрій Владиславович в) 21:27, 8 жовтня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: Випадання прийменника «з» і написання «згідно чогось» буває лише в російській мові, в українській мові це русизм — NickK (обг.) 21:30, 8 жовтня 2019 (UTC)
У Вікіпедії теж помилки трапляються, не всі знають про орудний відмінок після згідно (що поробиш, такий у нас рівень редакторів), але це не значить, що треба повторювати помилки. ВП:ДЗ виправив, тепер там дійсно всюди орудний відмінок після згідно.--Анатолій (обг.) 22:28, 8 жовтня 2019 (UTC)
І уточню ще :
 1. Це ви ставите вимоги пуризму, а не я чи Агонк. Якби ви не порушили питання того, що підсумки мовних обговорень можна підбивати лише за бездоганного знання мови, цього всього не було б.
 2. Ваш аргумент, що хтось пише згідно правила, не означає, що так правильно: цей інший користувач може сам писати з помилками (в цьому випадку так і 'є)
NickK (обг.) 21:40, 8 жовтня 2019 (UTC)
Повторюю. Обидва скорочення "згідно з ВП" / "згідно ВП" вимагають орудного відмінку, і повністю читаються "згідно з правилом ВП". А "згідно чогось" це русизм, жодних сумнівів. Найбільш дивно читати "згідно з офіційного перекладу". — Юрій Владиславович в) 21:59, 8 жовтня 2019 (UTC).
Згідно з ВП — це згідно з чим?, згідно ВП — це згідно чого? Відповідають на різні питання, отже це різні відмінки. Ознакою орудного відмінку у випадку зі згідно якраз є прийменник з. Покажіть мені мовне правило, де б перед скороченнями випадали прийменники. Або не видумуйте виправдання і визнайте помилку.--Анатолій (обг.) 22:28, 8 жовтня 2019 (UTC)
Раз уже заговорили про пуризм, може ви тоді ще поясните, чому вжито «на Кнайпі», а не «у Кнайпі»? І там є ще одна помилка (хоча все ж питання дискусійне, можливо там два варіанти правильні, мені видається за помилку) у вашому тексті, якщо за добу самі не знайдете, завтра розкажу.--Анатолій (обг.) 22:35, 8 жовтня 2019 (UTC)
 • Pictogram voting comment.svg Коментар. Сторінка ВП:ДЗ з січня 2007 року до 8 жовтня 2019 усього мала 168 правок 50 користувачів (разом з ботами). З них 22 правки Ahonc-а (з жовтня 2008), та 8 правок NickK-а (з лютого 2009‎), майже п'ята частина (>2/11) усіх правок. За 12 років жодного разу ніхто не виправив "згідно ПП" на "згідно з ПП". Іншими словами, 12 років існував консенсус, який до жовтня 2019 року ніхто не заперечував, що в укрвікі випадіння прийменника "з" після "згідно" перед невідмінюваним словом не варте уваги, є мовчазною нормою. — Юрій Владиславович в) 21:48, 9 жовтня 2019 (UTC).
  @Dzyadyk: Ви робите неправильні висновки з правильних фактів:
  • Особисто я робив якісь редагування на цій сторінці, але ніколи не вичитував її. Відповідно, якщо й були помилки, то я просто не звертав на них уваги.
  • Невиправлені мовні помилки не є мовчазною нормою, натомість їх треба виправляти. ВП:БР: якщо ви бачите помилку, виправте її, і якщо помилка висить довго, тим паче виправте її, а не кажіть, що вона так довго висить, що може й не треба виправляти, бо всі звикли.
  • Зрештою, я й не претендую на статус істини в останній інстанції з мовних питань. Абсолютну грамотність вимагаєте ви, а не я. Якщо можна толерувати вашу помилку, бо «десь так написано», то треба й толерувати помилку Andriy.v, бо неправильне написання «не» теж можна знайти в просторі Вікіпедія
  NickK (обг.) 22:47, 9 жовтня 2019 (UTC)
Прошу, знайди хоча би в одному правилі Вікіпедії, чи у будь-якій статті ОП, більше десяти років помилку "не достатньо". Тоді твій аргумент наповниться реальним змістом. Досі він дуже легкий: мене, текел, фарес. — Юрій Владиславович в) 08:20, 10 жовтня 2019 (UTC).
Логічна хиба. Ви наполягаєте на тому, що має якесь значення, скільки провисіла помилка, в той час як насправді ні, це не має жодного значення — NickK (обг.) 10:05, 10 жовтня 2019 (UTC)
Логічна хиба. Якщо <щось> десять років ніхто з 50 користувачів не вважав помилкою, зокрема і ти з Агонком не вважали <щось> помилкою, то, правдоподібно, <щось> і не було вважалося помилкою, див. Пойа, 1975. До речі. @Ahonc та NickK: прошу знайти АД, що таке родовий/орудний відмінок невідмінюваного слова, і яка між ними різниця. — Юрій Владиславович в) 22:13, 10 жовтня, виправив на "вважалося", 09:13, 12 жовтня 2019 (UTC).
По-перше, не треба вказувати користувачам, що їм робити, по-друге, користувач не не вважали помилкою, вони просто не бачили її. Ми редагували потрібні нам розділи, а не весь текст. По-третє, ще раз повторю: прийменник якраз є ключовим у цій конструкції, і якраз він вказує на орудний відмінок «невідмінюваного» слова. P.S. Так і не зрозумів, до чого тут шаблон Пойа. Ви хотіли показати, що не знаєте ще й правил патрулювання?--Анатолій (обг.) 22:38, 10 жовтня 2019 (UTC)
@Dzyadyk: Якщо десять років ніхто з 50 вчених не вважав помилкою, що земля плоска, то, правдоподібно, вона і справді помилка? Логічна хиба називається Argumentum ex silentio: якщо ніхто не написав щось (у цьому випадку: що це помилка), то цього не було. Неправда, що я писав, що «згідно + родовий» не є помилкою. Правда в тому, що я не писав, що «згідно + родовий» є помилкою — NickK (обг.) 08:00, 12 жовтня 2019 (UTC)
Виправив на "вважалося", дякую. Так і я про те саме. Ніхто досі не звертав увагу, що у Вікіпедії більш ніж у 90% досі стоїть "згідно + невідм. слово" без прийменника "з". Правдоподібно, ніхто не вважав це помилкою. Не виключено, і ви колись часом писали, не задумуючись, "згідно + невідм. слово", пропускаючи прийменник. Але певен, що кожен миттєво побачить "не достатньо", чи "згідно з офіційного перекладу". Це помилки зовсім різної ваги, за будь-яким алгоритмом зважування. Якщо це консенсус, то на цьому пропоную зупинитися і зафіксувати. Дякую за плідну дискусію. — Юрій Владиславович в) 09:13, 12 жовтня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: У понад 90% випадках? Ця цифра просто неправильна: мій аналіз показує, що «згідно з» щонайменше в половині випадків, а мабуть і більше (на око не можу оцінити краще). Я можу робити помилки, це правда, але несвідомого «згідно + родовий» у мене не повинно випадати, і мені це точно впадає у вічі. Оте «не достатньо» взагалі складне, там контекст на межі між тим, щоб писатися разом і окремо. І ця дискусія абсолютно безплідна: питання тут не про одне слово, а про інші речі. По-перше, подвійні стандарти: не можна критикувати інших за те, що ви робите самі. По-друге, про обмеження людей через те, що ви робите самі, бо в такому разі ви б мали обмежити й самого себе — NickK (обг.) 09:55, 12 жовтня 2019 (UTC)

Підсумок топікстартера

NickK-у, оскільки ти не лише не вилучив (з цього я почав), а свідомо знов повторюєш неодноразово спростований вираз Ahonc-а «згідно + родовий», це не є непорозуміння.

Я припиняю спроби пояснити щось. Це ти робиш свідомо.

Юрій Владиславович в) 18:53, 12 жовтня 2019 (UTC).

Взаємно. Ви зациклені на одному варіанті, і не сприймаєте пояснення про те, що цей варіант неправильний — NickK (обг.) 05:17, 14 жовтня 2019 (UTC)
Сьогодні Велике Українське Свято. Вітаю! Прошу, не приписуй мені те, чого я не говорив, і що ніяк не випливає з моїх слів. Я стверджую зовсім інше. По колу йти не буду, читай уважно вище. — Юрій Владиславович в) 11:20, 14 жовтня 2019 (UTC).

Нові фото у списках ВЛП

Привіт! Хотіла б уточнити, чи можна вже у списки ВЛП вставляти нові фото, зроблені на ВЛП-2019?--Xsandriel (обговорення) 13:43, 22 жовтня 2019 (UTC)

Доброго дня! Це передусім залежить від @Ilya: чи дорахував уже твій бот кількісний рейтинг? — NickK (обг.) 15:27, 22 жовтня 2019 (UTC)
Еммм...тут просто, FYI, інші користувачі уже почали додавати нові фото до списків, наприклад, ред.№ 26345230, ред.№ 26345172--Xsandriel (обговорення) 16:21, 22 жовтня 2019 (UTC)
Моєму боту байдуже, чи вставлені фото у списки чи ні. Це було лише, щоби не плутати учасників --Ілля (обговорення) 16:58, 22 жовтня 2019 (UTC)
@NickK: я помітила, що у категорії на Коммонз c:Category:Cultural heritage monuments in Ukraine знову багато невідсортованих файлів, зокрема я знайшла принаймні з десяток, які мали при завантаженні потрапити у відповідну категорію окремої пам'ятки, але чомусь потрапили до загальної категорії. Це там знову бот-сортувальник зламався чи, може, так повинно бути )?--Xsandriel (обговорення) 15:38, 11 листопада 2019 (UTC)
@Xsandriel: Доброго вечора. Так, бот-сортувальник зламався. Наразі нема інформації, коли його полагодять — NickK (обг.) 16:56, 11 листопада 2019 (UTC)
Дякую, зрозуміло. Що ж, будемо по-старому, ручками, помаленьку виправляти--Xsandriel (обговорення) 17:01, 11 листопада 2019 (UTC)
@Xsandriel: Дуже сподіваюся, що ручками не доведеться — NickK (обг.) 17:37, 11 листопада 2019 (UTC)

Оумуамуа

Доброго дня! Я знову прошу Вас, будь ласка, перейменувати статтю 1I/Оумуамуа на просто Оумуамуа. Ця назва вживається, наприклад, тут https://zik.ua/news/2019/07/03/vcheni_doslidyly_shcho_mizhzoryanyy_obiekt_oumuamua__ne_kosmichnyy_korabel_1600491. В англійській версії сайту Вікіпедія теж використовується назва без "1І/". Буду дуже вдячний!--207.180.233.177 08:30, 1 листопада 2019 (UTC)

Я не знаю, які в нас правила іменування статей про комети, тому пінгую кількох дописувачів з астрономії: @Olvin, Mr.Rosewater, Sergento та Sehrg: можливо, ви знаєте, чи в нас є якісь правила щодо іменування комет? — NickK (обг.) 13:10, 1 листопада 2019 (UTC)
Думаю, якщо комета має власну назву й назва є унікальною, то можна опусти її позначення до риски. Про астрономічні об'єкти тут не згадали --Sehrg (обговорення) 14:23, 1 листопада 2019 (UTC)
 • Якихось особливих правил для комет у нас нема. Я бачу традицію так: якщо астрономічний об'єкт має власну назву, то стаття про нього саме так і має називають. Номери не потрібні, бо вони не є частиною власної назви (назва унікальна й без них). Тож, статтю перейменував (без номера). Назву (з апострофом на початку) взяв звідси. Щодо української абетки — не певен, хоча теж схиляюся до такого варіанту. --Olvin (обговорення) 14:43, 1 листопада 2019 (UTC)
 • Мені здається, це обговорення варто перенести на сторінку обговорення статті... --Olvin (обговорення) 14:45, 1 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:01, 2 листопада 2019 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Доброго вечора. Дякую за запрошення, ще не знаю, чи матиму на це час, але спробую — NickK (обг.) 19:04, 2 листопада 2019 (UTC)

Клуб Атлет

Добридень! Можете глянути на відповідність критеріям СДЮШОР Атлет, бо як я розумію це лише СДЮШОР. А сам клуб заснований 2006 року як Футбольний клуб «Атлет».--Fosufofiraito Обг. 06:16, 20 листопада 2019 (UTC)

@AlexKozur: Як на мене, це одна й та сама сутність. Клуб та СДЮШОР існують разом, і відповідають КЗФК щонайменш завдяки участі в ААФУ цього року. Розділяти клуб та школу на дві різні статті нема сенсу, можна просто перейменувати цю — NickK (обг.) 10:10, 20 листопада 2019 (UTC)

Навіщо ?

Навіщо ви це робите? Можна було б попросити, це зробити іншого чек'юзера. У мене є побоювання, що дані, які ви отримали при перевірці можуть бути надані людям, що погрожують мені фізичною розправою. Довіри до вас немає. --Ossie-bird (обговорення) 23:29, 24 листопада 2019 (UTC): Якщо з цим проектом у вас пов'язано стільки всього поганого: довіри нема, фізична розправа, навіщо ви щоразу сюди повертаєтеся, наполегливо обходячи блокування? — NickK (обг.) 23:52, 24 листопада 2019 (UTC)

Я створюю якісні статті, яких так мало в укрвікі. --Ossie-bird (обговорення) 23:58, 24 листопада 2019 (UTC)

п.с. Ви можете зробити все, що заманеться, задіяти свої вікі-зв'язки, навіть допомогти втілити у життя погрози фізичної розправи, але моральна перемога буде моєю, бо на моїй стороні правда, і ви це добре знаєте. Мені здається, що ви просто розважаєтеся переслідуючи мене. --Ossie-bird (обговорення) 00:17, 25 листопада 2019 (UTC)

Правда на боці людини, яка умисно створювала для мене нестерпну атмосферу, то агітуючи голосувати проти мене, то надсилаючи мені на сторінку обговорення погрози розправою, то створюючи фальшиві облікові записи з моїм ім'ям? І потім виявляється, що це я розважаюся. Ви впевненіше закріпилися на позиції наймерзотнішої людини, з якою мені, на жаль, довелося зіткнутися в житті.
Я умисно не блокував ваш акаунт, очікуючи на вашу реакцію. Якби вам були так важливі ці статті і ви продовжили б редагування, можливо, ніхто б і не помітив. Однак ви вирішили зробити те, що особисто ви робите для розваги — цькування. Прощавайте та сподіваюся більше вас не побачити. Якщо мені щось принесе задоволення, то це не бачити вас, а не переслідувати вас — NickK (обг.) 00:42, 25 листопада 2019 (UTC)

Агросем

Доброго дня, NickK! На Ваші побажання та зауваження відреагувала! Прошу ще раз переглянути статтю та прийняти рішення! Стосовно першого зауваження - внесла правки. Тепер Агросем відповідно до джерела просто дилер. Дослідження науковцями виправила на "досліджено молодими науковцями". За потреби - це джерело можу взагалі видалити. Додала незалежні оглядові публікації від незацікавлених осіб [1], [2] і наступні [3] [4], [5]. Прошу погодити внесення правок. Щиро дякую!--Виктория Рогальчук (обговорення) 12:42, 2 грудня 2019 (UTC)

@Виктория Рогальчук: Доброго вечора, відповів на Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок#АгросемNickK (обг.) 18:51, 2 грудня 2019 (UTC)
Вітаю, NickK! Щиро дякую за вказані недоліки. Ще додала частину матеріалу з незалежних публікацій і викинула або підтвердила фактами/джерелами частину оціночних суджень. Прошу перевірити.--Виктория Рогальчук (обговорення) 14:00, 3 грудня 2019 (UTC)
@Виктория Рогальчук: Доброї ночі. Перепрошую за затримку, перечитав та відповів на Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок#АгросемNickK (обг.) 02:47, 9 грудня 2019 (UTC)