Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(січень 2020) (поточне) (список архівів) (березень 2020)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Пропоную глянути статті

Доброго дня!

Знаю у вас чималий досвід. Прошу глянути точний переклад назв комітетів у статті Національна асамблея (Кенія).

Також думаю ви поправите картки виборів у - Президентські вибори в Румунії 2019 та Вибори до Парламенту Польщі 2019. Що ви скажете? --Андрій Гриценко (обговорення) 14:39, 4 лютого 2020 (UTC)

@Андрій Гриценко: Доброго дня. Прямо зараз не можу, можливо, за кілька днів матиму час зробити це — NickK (обг.) 15:17, 4 лютого 2020 (UTC)
Так, дякую, коли буде час! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:49, 4 лютого 2020 (UTC)
Я теж якраз зараз дивився. Я так розумію - починати треба звідси - Шаблон:Картка виборів і... В статтях про польські і румунські вибори, я так розумію, просто ще деякі підшаблони не створені/не перенесені.... Принаймні при попередньому перегляді польських вилазить штук 5 червоних вигляду Шаблон:Конфедерація Свобода та Незалежність/meta/color... --Nickispeaki (обговорення) 21:36, 4 лютого 2020 (UTC) Я спочатку гадав, що то через шаблон НЕперекладено типу {{не перекладено|Владислав Косіняк-Камиш|Владислав Косіняк-Камиш|en|Władysław Kosiniak-Kamysz}} і тому їх забрав. Але пізніше зрозумів, що швидше всього через оті ще не створені підшаблони... То можна буде потім і мою ту правку відкотити, якщо вона нічого не ламає....--Nickispeaki (обговорення) 21:36, 4 лютого 2020 (UTC)
Та я також ще коли створював статті шаблони перекладів прибирав і ставив - воно не впливає. Мо ще до кого звернутись? --Андрій Гриценко (обговорення) 07:59, 5 лютого 2020 (UTC)
@Андрій Гриценко: Так, для правильного функціонування шаблонів виборів потрібно переносити також шаблони скорочень та кольорів відповідних партій — NickK (обг.) 12:44, 5 лютого 2020 (UTC)
Так, але таких немає. Це треба ставити шаблони кольорів... --Андрій Гриценко (обговорення) 17:59, 5 лютого 2020 (UTC)
@Андрій Гриценко: Виправив у Президентські вибори в Румунії 2019, наприклад, там шаблони вже існували — NickK (обг.) 20:37, 5 лютого 2020 (UTC)
Дякую за допомогу, хтось створив? Але в деяких країнах більшість партій (крім основних хіба) у нас без шаблонів --Андрій Гриценко (обговорення) 20:41, 5 лютого 2020 (UTC)

Румуни ніби - ок. А що із поляками? Всі шаблони треба створювати, чи як? --Nickispeaki (обговорення) 16:13, 8 лютого 2020 (UTC)

@Nickispeaki та Андрій Гриценко: Думаю, так, не бачу відповідних шаблонів — NickK (обг.) 23:44, 8 лютого 2020 (UTC)

Наша розмова щодо існування перенаправлень в інших відмінках

Доброго дня!

Зараз спробував знайти наш діалог щодо (не)припустимості існування перенаправлень в інших відмінках, окрім називного, і, на власний подив і сором, не зміг його відшукати.

Нагадаю, я відстоював ідею припустимості створення перенаправлень на кшталт Сухопутних військ Збройних сил України лише з тією метою, щоб у візуальному реакторі було легше працювати — тоді текст Сухопутних військ Збройних сил України можна в один клік коректно вікіфікувати з посиланням на Сухопутні війська Збройних сил України. Ви наводили контраргументи, наводячи приклад слова Львова — це Львів у родовому відмінку, а також прізвища жінок. Я тоді відповів, що це не питання існування перенаправлення, а лише коректного його вжитку, де після появи в Українській Вікіпедії статей про жінок з прізвищем Львова, ось це допоміжне перенаправлення для міста могло б бути змінене на щось типу Львова (міста).

Не пригадаєте де ми говорили про це? --VoidWanderer (обговорення) 12:38, 5 лютого 2020 (UTC)

@VoidWanderer: Доброго дня! Це було Обговорення Вікіпедії:Критерії швидкого вилучення#Уточнення критерію перенаправлення з помилкоюNickK (обг.) 13:35, 5 лютого 2020 (UTC)
Дуже вдячний! --VoidWanderer (обговорення) 13:40, 5 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон edited у статті Легіонер (футбольний клуб)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Легіонер (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:27, 9 лютого 2020 (UTC)

Блог Новопавлівської сільської бібліотеки-філії Каланчацької ЦБС Херсонської області

А ви впевнені що то є АД?--Zvr (обговорення) 22:36, 20 лютого 2020 (UTC)

@Zvr: Думаю, на факт того, що житель села пішов добровольцем на фронт, сайт сільської бібліотеки цілком АД. Село невелике, бібліотеці явно нема жодного інтересу брехати — NickK (обг.) 00:38, 21 лютого 2020 (UTC)

Давня пропозиція

Я погоджуюсь на твоє посередництво. --Jphwra (обговорення) 20:14, 6 березня 2020 (UTC)

@Jphwra: Привіт і радий твоєму поверненню. Можеш, будь ласка, відписати приватно мейлом твої очікування щодо посередництва. Дякую — NickK (обг.) 12:12, 7 березня 2020 (UTC)

Найменування спортивних клубів

Тут намалювалась тема. Тема, як ти пам'ятаєш дуже давня. Десь було обговорення і конкретне рішення по даному питанню? І чи є сенс, якщо було рішення його переглянути в бік енвікі. Тобто ХК, ФК, БК і далі назва. За великим рахунком у нас всі види спорту відрізняються в напису: Баскетбол, Волейбол, Гандбол, Хокей, Футбол. Проблема з хокеєми з м'ячем та на траві (є там пару команд, які мають весь комплект, наприклад Барселона і московське Динамо) і плюс водне поло, як іменувати в такому разі команду з цього виду спорту? ВК може трактуватись і як волейбол і як ватерпольна (за великм рахунком волейбол має більше поширення у світі і клуб має бути суто волейбольним тобто ВК). Пінгую @AlexKozur:, бо ідея власне його і там ще два користувача, одного в силу рішення АК я не можу вказувати аби не отримати блокування за згадку. --Jphwra (обговорення) 09:31, 15 березня 2020 (UTC)

@Jphwra: спортивні клуби це СК «Барселона», але це для загальної теми. Їх розділяють за видом спорту. Якщо брати англомовне правило, то за його логікою en:Wikipedia:Naming conventions (sports teams) і щодо абревіатур:

«Where an article is clearly about a particular sport you do not need to put a prefix or suffix (like RLFC, CCC or FK) throughout the article text but merely in the title. For example, FC Barcelona is the article name but throughout the body Barcelona is sufficient. However, for cross-sport references it may be appropriate e.g. "St Helen's share Knowsley Road stadium with St Helen's FC". Do not extend this to nicknames as they may confuse unfamiliar users.»

Тобто на загальну тему можна писати Барселона, однак є ще місто Барселона, тому кращий варіант СК «Барселона». Щодо водне поло, то це може стати для нас проблемою, бо англомовне правило зазначає, що клуб іменується за офіційним веб-сайтом чи спеціалізованими виданнями. У нас же ВК може означати й ватерпольна, але я більше схиляюся, що це буде ВПК як ВПК «Динамо» Тбілісі. Однак, якщо клуб один на весь світ, то й абревіатура не є потрібною. не думаю, що для Дейтройт Ред Сіті потребується ХК «Дейтройт Ред Сіті». У нас є подібні категоризації для гравців, і у мене завжди виникало писання чому так не називають статті?--Fosufofiraito Обг. 10:09, 15 березня 2020 (UTC)

@Jphwra та AlexKozur: У нас було обговорення по футбольним (від Unikalinho, якщо я не помиляюсь, закінчилось консенсусом, але без правила).
Але в нас не може бути перегляду в бік енвікі, бо те, що пропонується, не є переглядом у бік енвікі. У «Барселони», наприклад, хокейний клуб називається en:FC Barcelona Ice Hockey, гандбольний — en:FC Barcelona Handbol, а не HC Barcelona (Handball / Hockey було б неоднозначністю). Команда пляжного волейболу називається en:FC Barcelona (beach soccer), а не BFC Barcelona. Адже в них правило інше — оригінальна назва клубу зі скороченням + за потреби уточнення видом спорту, якщо є секції іншого виду спорту. Тобто в цьому випадку є клуб під назвою FC Barcelona, в якого є відповідні секції хокею, футболу, пляжного футболу тощо. І цілком нормально, коли баскетбольний клуб має скорочення ФК, для них це просто частина власної назви, від цього він не стає БК. Якщо ж у назві є БК, то і в назві статті є BC, наприклад, en:BC Žalgiris.
Те ж, що пропонується (примусове скорочення за видом спорту + скорочена назва) — це сербський варіант, де sr:КК Барселона, sr:РК Барселона, sr:КК Жалгирис тощо. Пропагувати сербський варіант — як на мене, сумнівне рішення.
Конкретно ж щодо АТЕК варіант «ХК АТЕК» саме сербський, а не англійський. Самоназва клубу — МК АТЕК (пруф). Чому керівництво клубу вирішило назватися Хокейний клуб «МК „АТЕК“» і що означає це МК (Молодіжний клуб, чи може, президент Микола Коляда?) — для мене загадка, але за англійськими правилами це мав би бути MK ATEK або HC MK ATEKNickK (обг.) 01:12, 16 березня 2020 (UTC)
P.S. І вишенька на тортик: en:Barcelona S.C. — ось так виглядає СК «Барселона» — NickK (обг.) 01:25, 16 березня 2020 (UTC)
Я чесно, проти кардинальних змін. Це просто Алекс вкотре вже пішов на мирову з черговим «революціонером», тому і звернувся. Якщо не складно, то було б непогано посилання на те обговорення. Він до слова це десь про кінотеатр у Харкові затіяв свого часу і саме там зачепии назву Металіста і пішло-поїхало. А так я назви статей називаю за аналогією без зайвих рухів якщо вона оригінальна. Відносно «ХК АТЕК», то якраз я «революціонеру» пояснював, що з'явився інший «революціонер», який перейменував якраз в «ХК АТЕК» без обговорення та й загалом там влаштував війну перейменувань. Я після того просто махнув рукою, а через певний час стаття вже перейменована на «ХК АТЕК» не тільки вона. До слова під дивною аргументацією, «чому в нас як в московитів». --Jphwra (обговорення) 05:38, 16 березня 2020 (UTC)

Шаблон:Чемпіонат Європи з футболу 2020

Поглянь його будь ласка, бо він якось некоректно працює. При спробі на нього перейти, редагувати чомусь відкриває нове вікно для його створення. --Jphwra (обговорення) 16:58, 17 березня 2020 (UTC)
і саму статтю Чемпіонат Європи з футболу 2021 подивись там якійсь тег в примітках зайвий і я його не можу знайти. --Jphwra (обговорення) 17:01, 17 березня 2020 (UTC)

@Jphwra: Виправив статтю. Шаблон, схоже, хтось виправив до мене — NickK (обг.) 21:39, 18 березня 2020 (UTC)

phab:T246293

Привіт. Глянь, будь ласка, останні коментарі там.--Piramidion 11:58, 18 березня 2020 (UTC)

@Piramidion: Так, дякую, що звернув увагу. На мою думку, рішення іншої назви класу слушне — NickK (обг.) 23:31, 18 березня 2020 (UTC)

Новоград-Волинська школа №9

Привіт. Як буде час надай геокоординати. Я тут пас. Розташування на карті Гугл. --Jphwra (обговорення) 19:46, 21 березня 2020 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Додав: у найпростішому варіанті це легко зробити й тобі. Власне координати є в тому лінку, який ти навів: https://www.google.com.ua/maps/place/Школа+№9/@50.5911031,27.5935286,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x3e5f1ba3c960d350!8m2!3d50.5915606!4d27.5973988?hl=uk&authuser=0NickK (обг.) 20:04, 21 березня 2020 (UTC)
але при наближенні вона чомусь далі розташовується ніж в реальному житті і саме як і є на Гугл-картах. --Jphwra (обговорення) 20:07, 21 березня 2020 (UTC)
НікКу переглянь цю школу, бо вона розташована на квартал далі ніж реально знаходиться. --Jphwra (обговорення) 16:52, 22 березня 2020 (UTC)
@Jphwra: А, перепрошую, не ті координати за твоїм лінком скопіював. Правильні ось: https://www.google.com.ua/maps/place/Школа+№9/@50.5911031,27.5935286,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x3e5f1ba3c960d350!8m2!3d50.5915606!4d27.5973988?hl=uk&authuser=0. Замінив у статті — NickK (обг.) 19:23, 22 березня 2020 (UTC)