Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(грудень 2019) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Допомога Вікі любить пам'ятки

Вітаю. Побачив ваш нік на цій сторінці, тому вирішив написати. Ось тут я написав про допомогу, але ніхто не відповідає. Можливо, я не туди написав. Підкажіть, куди мені звернутись? Дякую. --Mitte27 (обговорення) 04:50, 14 січня 2020 (UTC)

Доброго ранку! Дякую, що звернули увагу, відповів там — NickK (обг.) 09:42, 14 січня 2020 (UTC)

Щодо неукраїномовного речення.

Добридень. В чому ви бачите причину повернути неукраїномовне речення на сторінку запиту позбавлення статусу адміністратора української вікіпедії під трохи дивним приводом? Чого уся українська спільнота має терпіти незрозуміле речення заради одного стюарда? З чого Ви вирішили що їм воно потрібно? Це більше схоже на якісь комплекси меншовартості. Чогось у боснійців я ніяких англомовних речень на аналогічній сторінці не побачив, і у греків, і у турків і усюди. Всі мовні розділи стюарди можуть розібрати, а от український, бідненькі, ні? Сумніваюсь. Хтось із стюардів звертався з цим проханням, чи це дійсно наша особиста ініціатива заснована на комплексі меншовартості в усьому угоджати старшим братам навіть шкодячи собі?
ПС. Дякую за відновлення посилання на архів, який я навіть не розумію яким чином вилучився тим же моїм редагуванням. --YarikUkraine (обговорення) 22:39, 30 січня 2020 (UTC)

@YarikUkraine: Привіт. Як на мене, це не комплекс меншовартості, це спрощення життя іншим. Позбавлення прав адміністратора здійснюють стюарди за підсумками нашого обговорення. З усіх стюардів лише Base володіє українською, але він не може закривати українські заявки через конфлікт інтересів. Як наслідок, з нашими заявками на позбавлення майже напевно працюватиме неукраїномовний стюард. У таких умовах додавання англійського перекладу мені видається жестом ввічливості. Відповідно, варіант з точним перекладом англійською мені здається кращим, що я і зробив — NickK (обг.) 17:32, 31 січня 2020 (UTC)
Спрощення життя іншим шляхом ускладнення життя собі - це і є комплекс меншовартості, аби одному-однісінькому старшому брату було зручніше, ми усіма сотнями користувачів потерпимо незрозумілі тексти його мовою. Я навів приклад інших мовних розділів і сумніваюсь що є стюарди, що знають, до прикладу, як іноземну боснійську мову. Але боснійці себе поважають і свою мову у своєму просторі. Тому жест ввічливості і бездумна услужливість то не одне і те. Але нехай вже, хочете аби таке ставлення було до укрвікі, то влаштовувати війни редагувань чи великі обговорення не маю бажання. ) Дякую за пояснення Вашої думки та позиції. --YarikUkraine (обговорення) 17:45, 31 січня 2020 (UTC)
@YarikUkraine: З урахуванням уточнення, яке чомусь початково не було перекладено, в нас зараз не бачу уточнення життя собі. Натомість є шанси виграти час у випадках номінацій на межі. Я теж не дуже наполягаю, якщо це заважає, можна й прибрати — NickK (обг.) 18:15, 31 січня 2020 (UTC)
Ну Ви ж повернули, значить хай буде. Не будемо на двох вирішувати за усю спільноту укрвікі. Успіхів. --YarikUkraine (обговорення) 18:17, 31 січня 2020 (UTC)

Пропоную глянути статті

Доброго дня!

Знаю у вас чималий досвід. Прошу глянути точний переклад назв комітетів у статті Національна асамблея (Кенія).

Також думаю ви поправите картки виборів у - Президентські вибори в Румунії 2019 та Вибори до Парламенту Польщі 2019. Що ви скажете? --Андрій Гриценко (обговорення) 14:39, 4 лютого 2020 (UTC)

@Андрій Гриценко: Доброго дня. Прямо зараз не можу, можливо, за кілька днів матиму час зробити це — NickK (обг.) 15:17, 4 лютого 2020 (UTC)
Так, дякую, коли буде час! --Андрій Гриценко (обговорення) 15:49, 4 лютого 2020 (UTC)
Я теж якраз зараз дивився. Я так розумію - починати треба звідси - Шаблон:Картка виборів і... В статтях про польські і румунські вибори, я так розумію, просто ще деякі підшаблони не створені/не перенесені.... Принаймні при попередньому перегляді польських вилазить штук 5 червоних вигляду Шаблон:Конфедерація Свобода та Незалежність/meta/color... --Nickispeaki (обговорення) 21:36, 4 лютого 2020 (UTC) Я спочатку гадав, що то через шаблон НЕперекладено типу {{не перекладено|Владислав Косіняк-Камиш|Владислав Косіняк-Камиш|en|Władysław Kosiniak-Kamysz}} і тому їх забрав. Але пізніше зрозумів, що швидше всього через оті ще не створені підшаблони... То можна буде потім і мою ту правку відкотити, якщо вона нічого не ламає....--Nickispeaki (обговорення) 21:36, 4 лютого 2020 (UTC)
Та я також ще коли створював статті шаблони перекладів прибирав і ставив - воно не впливає. Мо ще до кого звернутись? --Андрій Гриценко (обговорення) 07:59, 5 лютого 2020 (UTC)
@Андрій Гриценко: Так, для правильного функціонування шаблонів виборів потрібно переносити також шаблони скорочень та кольорів відповідних партій — NickK (обг.) 12:44, 5 лютого 2020 (UTC)
Так, але таких немає. Це треба ставити шаблони кольорів... --Андрій Гриценко (обговорення) 17:59, 5 лютого 2020 (UTC)
@Андрій Гриценко: Виправив у Президентські вибори в Румунії 2019, наприклад, там шаблони вже існували — NickK (обг.) 20:37, 5 лютого 2020 (UTC)
Дякую за допомогу, хтось створив? Але в деяких країнах більшість партій (крім основних хіба) у нас без шаблонів --Андрій Гриценко (обговорення) 20:41, 5 лютого 2020 (UTC)

Румуни ніби - ок. А що із поляками? Всі шаблони треба створювати, чи як? --Nickispeaki (обговорення) 16:13, 8 лютого 2020 (UTC)

@Nickispeaki та Андрій Гриценко: Думаю, так, не бачу відповідних шаблонів — NickK (обг.) 23:44, 8 лютого 2020 (UTC)

Наша розмова щодо існування перенаправлень в інших відмінках

Доброго дня!

Зараз спробував знайти наш діалог щодо (не)припустимості існування перенаправлень в інших відмінках, окрім називного, і, на власний подив і сором, не зміг його відшукати.

Нагадаю, я відстоював ідею припустимості створення перенаправлень на кшталт Сухопутних військ Збройних сил України лише з тією метою, щоб у візуальному реакторі було легше працювати — тоді текст Сухопутних військ Збройних сил України можна в один клік коректно вікіфікувати з посиланням на Сухопутні війська Збройних сил України. Ви наводили контраргументи, наводячи приклад слова Львова — це Львів у родовому відмінку, а також прізвища жінок. Я тоді відповів, що це не питання існування перенаправлення, а лише коректного його вжитку, де після появи в Українській Вікіпедії статей про жінок з прізвищем Львова, ось це допоміжне перенаправлення для міста могло б бути змінене на щось типу Львова (міста).

Не пригадаєте де ми говорили про це? --VoidWanderer (обговорення) 12:38, 5 лютого 2020 (UTC)

@VoidWanderer: Доброго дня! Це було Обговорення Вікіпедії:Критерії швидкого вилучення#Уточнення критерію перенаправлення з помилкоюNickK (обг.) 13:35, 5 лютого 2020 (UTC)
Дуже вдячний! --VoidWanderer (обговорення) 13:40, 5 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон edited у статті Легіонер (футбольний клуб)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Легіонер (футбольний клуб) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:27, 9 лютого 2020 (UTC)