Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(червень 2019) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо. — Це написав, але не підписав користувач YourSweetMango (обговореннявнесок).

@YourSweetMango: Існує значна кількість джерел, які описують погляди Шарія як українофобські та проросійські, і ці всі джерела наведені в статті. Таких джерел щонайменш десяток, і вони явно всі не засновуються на цій одній цитаті. Не знаю, хто писав статтю в російській Вікіпедії і чи знайомі вони та ви з реаліями в Україні, але в Україні 2019 року покращення та розвитку відносин з тими країнами, що активно підтримують свої діаспори в Україні, незаполітизовані взаємовідносини з усіма країнами та Дотримання позаблокового є доволі чіткими маркерами проросійських позицій, бо фактично є синонімами переведення відносин з Росією попри окупацію та військову підтримку нею ірредентизму в площину business as usual ціною відмови від євроатлантичної інтеграції — NickK (обг.) 09:01, 11 липня 2019 (UTC)

Твоє ім‘я

Яке твоє імя? Цікаво знати. --93.78.13.206 13:58, 9 липня 2019 (UTC)

Доброго дня, шановний 93.78.13.206. Моє ім'я Микола, а ваше? — NickK (обг.) 09:01, 11 липня 2019 (UTC)

Removal of edit summary and version for the following revisions

Please remove edit summary and revision for the following revisions:

  • [1] because I put the wrong template by mistake
  • [2] because I put Aero-stub as a non existent template by mistake.

I am not very impressed with these revisons. I am sorry about my errors. I would be happy if you done this. --HutheMeow (обговорення) 13:37, 12 липня 2019 (UTC)

@HutheMeow: There is no point in it. Mistakes happen, but they are not the reason to hide revisions, only vandalism, abuse or clearly misleading things are. Typo has never been a reason to hide a revision, don't worry — NickK (обг.) 15:48, 12 липня 2019 (UTC)

@ NickK I got what you said. Please feel free to remove this discussion. --HutheMeow (обговорення) 18:33, 12 липня 2019 (UTC)

Питання: адміни укрвікі "enforce" правила щодо WP:FORUM?

Вітаю! Цікавить наступне: якщо один з користувачів укрвікі протягом 2-3 років займається діями які суперечать ВП:Чим не є Вікіпедія, зокрема WP:FORUM, цитую

do not use Wikipedia for any of the following: Discussion forums. Please try to stay on the task of creating an encyclopedia. You can chat with people about Wikipedia-related topics on their user talk pages, and should resolve problems with articles on the relevant talk pages, but please do not take discussion into articles. In addition, bear in mind that article talk pages exist solely to discuss how to improve articles; they are not for general discussion about the subject of the article, nor are they a help desk for obtaining instructions or technical assistance. Material unsuitable for talk pages may be subject to removal per the talk page guidelines. If you wish to ask a specific question on a topic, Wikipedia has a Reference desk; questions should be asked there rather than on talk pages.
як повиннні реагувати адміни укрвікі на це? Щоб бути більш конкретним: якщо ви чи інший адмін дізнаєтесь що один з коирстувачів укрвікі використовує її для створення "Опитування вікіпедистів укрвікі щодо їхньої позиції щодо попкультурної-теми-XYZ" й робе це останні 3 роки, щоб ви зробите в такому випадку? Наприклад якби ви дізналися що користувач вже розмістив це опитування на СО сотні користувачів? Яку були б ваші дії? Прохання бути конкретним: 1) чи очікує на такого користувача просте попередження 2) чи очікує на такого користувача (в разі відмови припинити такі дії) блокування? Дякую за відповідь.--piznajko (обговорення) 16:56, 13 липня 2019 (UTC)
@Piznajko: Доброго дня. Правила англійської Вікіпедії автоматично не застосовуються в українській. Про яке правило української мови йдеться? Або про яке порушення правил в англійській Вікіпедії, до якого я маю якийсь стосунок? — NickK (обг.) 12:25, 14 липня 2019 (UTC)
Правило - ВП:Чим не є Вікіпедія, зокрема теза що ВП - Не дискусійний клуб.--piznajko (обговорення) 15:55, 14 липня 2019 (UTC)
@Piznajko: Залежить від того, як це відбувається. Якщо це опитування сприяє Вікіпедії, наприклад, залучаючи користувачів до роботи над цією темою у Вікіпедії, то це позитив. Якщо це опитування нав'язливе, відволікає людей від написання енциклопедії, то воно заслуговує на попередження. Якщо ж діяльність цього користувача настільки деструктивна, що спрямовує діяльність низки користувачів лише на це опитування, то може бути й блокування — NickK (обг.) 16:38, 14 липня 2019 (UTC)
Відбувається це наступним чином: користувач Yasnodark у період між 2016 та 2019 роками розмістив сотні повідомлень на СО різних користувачів щодо "Анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів укрвікі (список з 50 найкращих жанрових романів)". Ось лише пару прикладів з сотень:
приклад на СО користувача Xsandriel,
приклад на СО користувача I,
приклад на СО користувача MaxSolo,
приклад на СО користувача Rina.sl,
приклад на СО користувача В.Галушко,
приклад на СО користувача Yukh68,
приклад на СО користувача Иван Дулин,
приклад на СО користувача Slovolyub,
приклад на СО користувача Andrew-CHRom,
приклад на СО користувача Olga Loboda 0806,
приклад на СО користувача Lxlalexlxl,
приклад на СО користувача DonDrakon,
приклад на СО користувача Розум,
приклад на СО користувача Anne Vinci,
Ось тут користувач збирає статистику тих хто відгукнулися (відгукнулося набагато менше ніж кількість тих на чиїх СО було залишено повідомлення, а саме 37 редакторів відгукнулися й додали свої варіанти в "список улюблених фантастичних романів редакторів укрвікі" з варіантів Yasnodarka. Я вже пробував робити запит щодо цьго на ВП:ЗА у 2018 року - але реакція адмінів була нульовою (ну окрім того що ви NickK після цього створили обговорення щодо доцільності введення правила ВП:Канвасінґ яке б забороняло канвасінґ інших користувачів, але ІМХО Канвасінґ абсолютно відрізняється від ВП:Чим не є Вікіпедія -> ВП - Не дискусійний клуб. Ось приклад повідомлення яке було розміщено між 2016-2019 роках на 200+ СО користувачів
хотів би вам запропонувати також прийняти участь в опитуванні, яке я вже тривалий час проводжу серед вікіспільноти з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб і ви у вільний час також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних чи прослуханих вами. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок стандартного формату та окремі менші твори, проте лише у випадку, якщо вони названі романами при виданні чи в АД. Сподіваюсь на вашу згоду і що у ви також згадаєте певну кількість достойних прочитаних фантастичних романів та знайдеться час та бажання. [...] та створювати на цій сторінці подібно до цієї або цієї сторінки. Під час відповіді прошу пінгувати. Ваша згода дуже допоможе підвищити репрезентативність узагальненого списку.
. У всіх цих 200+ повідомленнях на СО користувачів жодним чином не згадується що цей список створюється як підготовка "до того, аби покращити якісь статті [про книжки науково-фантастичного спрямування]", тобто про написання статей там у цих повідомленнях не згадується жодним чином - єдине що згадується це "Анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів укрвікі (список з 50 найкращих жанрових романів)"". Прохання пояснити: 1) будь ласка проясніть чи вважаєте ви як адмін укрвікі це порушенням ВП:Чим не є Вікіпедія -> ВП - Не дискусійний клуб 2) Якщо це не є порушенням - прохання чітко по це написати, щоб був прецедент що адміни не вважають такі дії порушенням і щоб редактори знали що й інші мають право вчиняти робити такі дії.--piznajko (обговорення) 00:31, 18 липня 2019 (UTC)
@Piznajko: Я трохи спостерігав за цією ситуацію, і я тут не бачу аж радикально шкідливих дій. З одного боку, безсумнівно такі дії принесли користь Вікіпедії, оскільки завдяки користувачеві Yasnodark та залученим ним користувачам суттєво поліпшилося висвітлення тематики фантастики у Вікіпедії. З іншого боку, мені відомо про кількох користувачів, яким не подобається отримання надмірної кількості повідомлень від користувача Yasnodark. Стосовно конкретно цього списку, варто запитати власне в користувача @Yasnodark: щодо його призначення — NickK (обг.) 08:31, 18 липня 2019 (UTC)
Цей користувач є давнім моїм антипатиком і робить регулярно відносно мене різні подібні особисті випади на кшталт віднесення мене до його "вікідрузів" (цей чорний "розстрільний список" провисів на його особисті сторінці роками) через моє неприйняття його деструктивних дій по деукраїнізації статей До створення проекту "Фантастика" ця тематика в укрвікі була просто на стадії відсутності в окремих моментах чи принаймні загнивання в цілому (за поодинокими випадками), наразі проект належить до тих, що є одним з таких, що найбільш динамічно розвиваються поряд з проектами "Кінематограф" та "Біологія". За час існування проекту "Фантастика" та дочірніх проектів учасниками проекту створено понад 4000 нових статей (це вдвічі перевищує кількість статей, створених за перші 12 років) та поліпшено сотні вже існуючих статей, що суттєво збільшило базу статей фантастики різноманітного характеру і вивело укрвікі з сьомого десятку до першого за кількістю та наповненням цього сегменту вікіпедії. Створення даного списку допомагає виявити думку вікіпедистів та посприяло їх залученню до написання статей з власних варіантів списків преференцій і не лише. Ті вікіпедисти, що висловили певне невдоволення і потім не проявили індивідуальної активності в просторі проекту, у наступних запрошеннях не фігурують, щоб їм не докучати, хоча звісно бувають різні випадки і у різні часи в людей, бо буває різний настрій і не завжди його своєчасно дистанційно відчуєш, так було і зі мною коли мене запрошували проголосувати за міжнародних чи то стюардів чи арбітрів, та все буває і я намагаюся не надокучати тим, від кого почув чітку відмову. Проте це — лише поодинокі випадки і вони не є характерними і носять випадковий, а не системний характер. Тож в цілому створення списку сприяє подальшому наповненню контенту і залученню нових учасників до фантастичних тематичників чи поверненню активності вже існуючих (бо на жаль часто бувалі учасники згодом поступово періодично втрачають цікавість до проекту чи в цілому редагувань в укрвікі або загалом у вікіпедії). Позивача прошу мене не відволікати від підрахунків "Фантастичної осені", і так через вашу діяльність, пане позивач, я втратив чимало часу і неодноразово був змушений відволікатися від цього важливого процесу, витрачаючи час на боротьби з вашими вітряками.
Натомість дії позивача по зміні змісту статей статей вікіпедії носять саме системний та деструктивний характер і не носить жодної користі. Наявність масових неконсесусних та неузгоджених змін у статтях на культурну (передусім кіно-) тематику : 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, а також 16, 17, 18, 19 та інші, які можна ймовірно у переважній більшості випадків трактувати за пунктом 2.5.2. та ймовірно можуть вважатися переважно (особливо стосовно вітчизняних осіб) спрямованими на деукраїнізацію левого пласту української культури (бо це лише деякі випадки з безлічі) в порушення базової статті Конституції України: Стаття 24. «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками», вважаю відверто шкідливими. Так само само, як і вилучення тексту чи посилань у статтях, на які я звертав увагу раніше. На жаль це залишається без уваги та в мене немає зараз часу цим займатися більш прискіпливо, бо я намагаюся витрачати свій час і енергія на конструктив та поліпшення та розширення контенту до тих самих прів, коли тятива цього лука опору не стає натягнутої до межі, тому раджу пану не натягувати мій лук і припинити подібні персональні випади і подібні дії, і поліпшувати контент вікіпедії замість випадів та зміни контексту статей в бік їх зросійщення.Yasnodark (обговорення) 12:51, 18 липня 2019 (UTC)
Дякую за пояснення. Щось мені підказує, що це тривалий конфлікт між Piznajko та Yasnodark, і мені не здається, що в такому контексті порушення питання користувачем Piznajko достатньо об'єктивне... — NickK (обг.) 15:22, 18 липня 2019 (UTC)

Поля

Тепер так само зробити ще для кількох тисяч сторінок про науковців і буде супер. Догель Валентин Олександрович, Шевяков Володимир Тимофійович, Отто Бючлі, Рудольф Лейкарт, Рудольф Вагнер, Йоганн Лукас Шенлейн, Галілео Галілей ...... --Igor Balashov (обговорення) 19:07, 14 липня 2019 (UTC)

@Igor Balashov: Доброго ранку. Цей поділ на учнів окремо, аспірантів і докторантів окремо виник внаслідок цього редагування. @Leon II:, будь ласка, зверніть увагу на наслідки цього редагування: схоже, виникли небажані дублювання — NickK (обг.) 08:08, 15 липня 2019 (UTC)
Вітаю. Питання не за адресою. Дивіться опис дій тут: ред.№ 25519242 --Leon 16:01, 15 липня 2019 (UTC)
@Leon II: Дякую, відписав там — NickK (обг.) 14:32, 16 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [3] --アンタナナ 19:52, 18 липня 2019 (UTC)

@Antanana: Привіт і дякую за запрошення! Мені однозначно цікаво, але моя участь залежить від наявності вільного часу (накладається на період підготовки й початку ВЛП). Зі своїх трьох сиріт одну вже прив'язав, друга не зовсім моя та відправлена на вилучення, а третя не зовсім стаття, тож так і буде — NickK (обг.) 09:42, 19 липня 2019 (UTC)

тривалий захист

Вітаю! А чи не поставити Запити до адміністраторів на довший полублок? наприклад на 1 рік -- Володимир Золотухін (Обговорення) 18:59, 1 серпня 2019 (UTC)

@Vladimir Zolotuhin: Доброго вечора. На яку сторінку ви в такому разі запропонуєте звертатися незареєстрованим користувачам, які мають запит до адміністраторів? Адже незареєстровані або новачки також мають право звертатися з запитом до адміністраторів — NickK (обг.) 23:42, 1 серпня 2019 (UTC)
  • Ось від таких і треба захищати. -- Володимир Золотухін (Обговорення) 14:13, 2 серпня 2019 (UTC)
    @Vladimir Zolotuhin: Я знаю про існування вандала, який умисно псує ВП:ЗА. Однак цей захист, з одного боку, не вирішить проблеми існування вандала (він просто вандалитиме якусь іншу сторінку), з іншого боку, створить нову проблему браку можливості для анонімів звертатися до адміністраторів — NickK (обг.) 15:16, 2 серпня 2019 (UTC)

І ще

Дякую за попередню відповідь!

І ще можна вас відвернути. Я створив шаблон Шаблон:Користувач з Челябінська }} і Категорія:Користувачі з Челябінська але не зрозумів яку треба добаалять категорію. Я вже нахімічив в шаблоні і поставив категорії якої немає. Допоможіть будь ласка з категоріями. Наперед дякую - Володимир Золотухін (Обговорення) 19:34, 2 серпня 2019 (UTC)

@Vladimir Zolotuhin: Доброго дня. Перепрошую за затримку, виправив категоризацію — NickK (обг.) 10:10, 5 серпня 2019 (UTC)

І знову питання щодо списків ВЛП

Привіт! Підкажіть, будь ласка, який має бути вірний алгоритм дій у випадку, коли пам'ятка в одному списку має відноситися до іншого? Приклад: Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Донецька область/Дружківка, останній рядок — пам'ятка у с. Миколайпілля, яке наразі начебто не входить до Дружківської міської ради (от ще посилання на статут ради, див. ст. 8 «Адміністративно-територіальний устрій міста Дружківки»), а має бути у списку пам'яток Костянтинівського району. Логічно буде перенести пам'ятку з одного списку до іншого, але в мене більше питання до нумерації: зберігати при копіюванні старий номер чи міняти на відповідний порядковий номер з відповідного списку? Заздалегідь вдячна за допомогу!--Xsandriel (обговорення) 14:03, 6 серпня 2019 (UTC)

@Xsandriel: Доброго дня та ще раз дякую за роботу над списками! То в Донецькій області списки занадто старі, адмінподіл змінився ще в 1992 році. Тобто так, треба перенести Миколайпілля в Костянтинівський район. Краще перенести без зміни ID, на Донбасі й без того безлад з ідентифікаторами, тож одним більше нічого не змінить. Можливо, в якихось інших областях ми виправляли б, але поки не усталиться адмінподіл на Донбасі, то хай буде так — NickK (обг.) 15:28, 6 серпня 2019 (UTC)
Добре, буду робити так. Безлад у списках вже побачила, жахнулася, але що ж робити? Лупаймо сю скалу, як казав класик ).--Xsandriel (обговорення) 08:08, 7 серпня 2019 (UTC)
@Xsandriel: Уточню: я пропоную не змінювати ідентифікатори лише по Донеччині й Луганщині. Там свій, особливий безлад зі змінами адмінподілу та особливо поганими списками. У решті областей перенесення населеного пункту з району в район має бути рідкістю, тож там варто змінювати ID, але бажано не в період конкурсу — NickK (обг.) 08:20, 7 серпня 2019 (UTC)
@NickK: не хвилюйтеся, я так і зрозуміла, що це виняток для Донецької і Луганської областей. А під час конкурсу такі зміни взагалі нелогічно робити, але я сподіваюся завершити обробляти Донеччину до початку ВЛП-2019. --Xsandriel (обговорення) 08:37, 7 серпня 2019 (UTC)