Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Nickispeaki
Правила обговорень

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Шаблон Edited у статті Джиммі Воха-Воха

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джиммі Воха-Воха був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:17, 14 січня 2019 (UTC)

Від Serhijpetrovich на рахунок зображення дня у Вікіпедії

Вітаю Nickispeaki!!! Дякую, що цінуєте мою роботу! Хотів Вам допомогти!!! На рахунок зображення [1] просто хотів поділитись цікавим фото про цікаве місце на нашій планеті! Не знав про принципи вибору зображення у Вікіпедії! Але моя особиста думка, що інтернет-ресурс Вікіпедія вільний і матеріали можуть додавати будь-який зареєстрований користувач, тим паче краще буди унікальними і відмінними від інших Вікіпедій, а не робити все по шаблону як в інших, і підтримую думку іспанців, французів і хорватів, що зображення потрібно обирати самим і по-більше українських також, це привабить людей із інших країн, що відвідують українську версію Вікіпедії і підвищить зацікавленість до нашої держави, можливо потік туристів в Україну) Це моя думка! Якщо є ще запитання пишіть обов'язково відповім!

Дякую за відповідь. Ну, іспанці, якраз не дуже оригінальні. Їхня оригінальність хіба що в тому, що вони іноді дублюють деякі місяці. :-) Щодо оригінальності французів - то так! Але це треба обговорити. І я таки за те, щоб додавати Вибрані зображення - у нас і їх, я гадаю, вистачить. Крім того, добре було активізувати роботу щодо обрання Вибраними саме українських фотографій. Ну, в крайньому випадку - Добрих. Так що тут хорвати - не найкращий приклад. Крім того - підписуйтеся! Може тут - Обговорення Вікіпедії:Проект:Вибране зображення - Обговорити? Питання з часом... --Nickispeaki (обговорення) 23:56, 20 січня 2019 (UTC)

Дякую!

Trophy.png Вдячність
Дякую, що проголосували за мене☺ ДораСайд (обговорення) 12:35, 22 січня 2019 (UTC)
Та, будь ласка! :-) Хоча я думав-думав і так не пригадав, де я міг за Вас голосувати! :-) --Nickispeaki (обговорення) 14:48, 23 січня 2019 (UTC)
Згадав! Логотип! :-) --Nickispeaki (обговорення) 15:17, 25 січня 2019 (UTC)

Білоголова мунія

Доброго дня! Можна попросити Вас доперекладати дану статтю (вона невелика), і вилучити посилання на ru.wikipedia.org з коду сторінки? Дякую! --Yuriz (обговорення) 12:58, 23 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Та було б що! В ру-вікі теж саме. В англійській може на пару слів більше. Є якісь пропозиції? Хіба що шаблон можу спробувати вставить.--Nickispeaki (обговорення) 14:44, 23 січня 2019 (UTC)
Вітаю! Я мав на увазі наступне:
  • муния → мунія
  • вьюркові → в'юркові (плюс вікіфікація: родини в'юркових)
  • //ru/wikipedia.org → {{книга | автор = Бёме Р. Л., Флинт В. Е. | назва = Пятиязычный словарь....
Звісно, я міг би все те сам зробити, але знайшов в Українській Вікіпедії десь 976 сторінок, де оте //ru.wikipedia.... використано «не по темі». От вирішив почати просити авторів — на майбутнє, так би мовити — щоб перекладали повністю. Дякую! --Yuriz (обговорення) 15:07, 23 січня 2019 (UTC)
Добрий день! Дякую! Муния - не побачив, в'юркові - щось заворушилося у підсвідомості, коли вчора дивився, але до свідомості не дійшло... Щодо // - видно, на той момент переклад вмісту робив такий глюк. Вияснив, що вже давно створений шаблон для тої книги (ще в 2012, у росіян аж в 2010!), але глюк є глюком - тому і тих 976 сторінок (як Ви їх знайшли? Ботом?) наробив отой переклад вмісту... Шаблон вставив - чи там все ок? Для мене ті біологічні шаблони - ще та жесть! Тому тоді отак і кинув без шаблону у надії на майбутнє. Оце воно і настало те майбутнє. :-) --Nickispeaki (обговорення) 14:05, 24 січня 2019 (UTC) Оце написав і думаю - сам недавно писав новачкам дивитися КОД статті і от, маєш - сам і не подивився! :-) ;-0 Ще таке - чи Ви в темі таких статтей - куди її приліпити? Щоб не була ізольованою? --Nickispeaki (обговорення) 14:05, 24 січня 2019 (UTC)
Див - Категорія:Сторінки із неперевіреними перекладами. Там таких вже більше 300.--Nickispeaki (обговорення) 14:24, 24 січня 2019 (UTC)
Там іще це є - Категорія:Вікіпедія:Статті з іншим значенням на Вікіданих. Зараз подумаю, кого можу пінганути щодо того. @WeT та Димон2711: Дмитре, чи знаєте, що воно? І що з ним робить? --Nickispeaki (обговорення) 14:33, 24 січня 2019 (UTC)
Я, здається, розумію що там таке. Але з мобільного все не так просто робиться. Щавтра буду вдома, якщо не забуду, перевірю. Нагадаєте, якщо що.--DiMon2711 14:43, 24 січня 2019 (UTC)
Ну то як? @Димон2711:--Nickispeaki (обговорення) 22:26, 27 січня 2019 (UTC)
Ніяк. Я дивився, так і не зрозумів, що то за категорія. Пінганіть того, хто створив категорію, він (вона) точно знає.--DiMon2711 05:54, 28 січня 2019 (UTC)
Ага. Категорію взагалі анонім створив. Але часто редагував @Avatar6:. Avatar6, Ви не знаєте, навіщо та категорія?--DiMon2711 05:57, 28 січня 2019 (UTC)
Вітаю! Ні, без усяких ботів, просто у полі пошуку ввести insource:"ru.wikipedia.org". А щодо ізольованості — рекомендую зайти на англійську статтю і подивитися What links here. Щось та й знайдеться :) --Yuriz (обговорення) 09:10, 25 січня 2019 (UTC)
Дякую! Ну, Вам зрозуміло, а я сам навряд чи додумався! У мене лише 931 - це Ви виправили 40 штук? Щодо ізольованості - зараз гляну... --Nickispeaki (обговорення) 13:06, 25 січня 2019 (UTC)
Щодо лінків (щоб виправити ізольованість) - та НІЧОГО! Ви може не дуже уважно дивилися - це досить специфічна пташка! У нас не водиться. І в укр-вікі навіть більш загальної статті (ру - Вьюрковые ткачики) немає! ;-0 Чому я тоді статтю створив? Та, здається, що фото із тою пташкою було в нас на Головній, а посилання - червоне, тобто не існувало статті! От я і переклав, а куди втулити...? Можна ще спробувати у ті країни, де вона живе. Навіть у рувікі лише 2 дотичні знайшов статті. Англійською - 2 десятки, але вони настільки специфічні (типу Sibley-Monroe checklist 17 ;-0 ), що тільки англійською і є!--Nickispeaki (обговорення) 13:46, 25 січня 2019 (UTC)
Додав до інших пташок В'єтнаму.... --Nickispeaki (обговорення) 14:20, 25 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання

привіт! з Новим роком :) чи вдасться Тобі долучитися до Вікімарафону онлайново? якщо не вийшло у Чернігові організувать. долучайся, будь ласка, до патрулювання. і якщо є якісь ідеї щодо статей для створення, то додай, будь ласка до списку --アンタナナ 16:01, 26 січня 2019 (UTC)

Привіт! І тебе вітаю! :-) Ну, наскільки вийде, настільки і приєднаюся! :-) Дякую за запрошення. --Nickispeaki (обговорення) 23:00, 26 січня 2019 (UTC)

This Month in Education: January 2019

This Month in Education

Volume 8 • Issue 1 • January 2019


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 04:41, 29 січня 2019 (UTC)

Трохи чаю з бульбашкам для вас!

Bubble Tea.png Пробую что-то здесь написать... Lord ZiMiN (обговорення) 21:26, 9 лютого 2019 (UTC)
Дякую! Як життя? Щось давно Вас не чути було. --Nickispeaki (обговорення) 23:39, 9 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Зімцерла номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Зімцерла, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 лютого 2019. Що ще можна зробити? KHMELNYTSKYIA (обговорення) 19:35, 23 лютого 2019 (UTC)

This Month in Education: February 2019

This Month in Education

Volume 8 • Issue 2 • February 2019


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 17:52, 27 лютого 2019 (UTC)

Редактори шаблонів

Вітаю. Побачив, що Ви робили редагування на сторінці Вікіпедія:Редактори шаблонів, тож подумав, що Вам було б цікаво взяти участь в обговоренні щодо відокремлення цих прав тут. З повагою,DiMon2711 18:34, 2 березня 2019 (UTC)

Допомога в перейменуванні

Доброго вечора, @Nickispeaki:!!! Прошу допомоги у перейменуванні статті Користувач:Ізабела Арагонська (герцогиня Мілана). Це була чернетка перекладу, але перейменовуючи помилково не виставила основний простір. А далі уже для мене не вдається перейменувати. І в імені потрібно Ізабелла(два- л). Буду дуже вдячна. --Качуровська (обговорення) 19:29, 14 березня 2019 (UTC)

Доброго вечора і Вам! Мммм.... Озадачили Ви мене. :-0 Ок. ПІНГУВАТИ на сторінці користувача ще раз його не треба. БЕЗ пінгу пишіть. Він і так побачить відразу, коли зайде до вікі під ніком і паролем (а я тільки так і заходжу). Ок. Стаття. Добре, що Ви за неї взялися. Добре, що у чернетку спочатку писали. Це про хороше. Тепер про те, що ТРЕБА зробити ще до перейменування. Я напишу прямо - там ще треба БАГАТО чого виправити. І лише ПОТІМ перейменовувати - ну як мінімум для того, щоб прискіпливі колеги не видалили Вашу статтю. І як максимум - щоб вона достойно виглядала. Навіть на перший перший погляд там дуже багато помилок. Занадто. ВИПРАВЛЯЙТЕ! Це перше. Друге - там ну Д У Ж Е БАГАТО П Р О Б І Л І В (? гуглперекладач? та або вчіться ним правильно користуватися або не користуйтеся взагалі, бо то жах виходить! І навіть більше того - НАВІЩО ним користуватися, коли є у вікі ВБУДОВАНИЙ перекладач? який робить на 2 порядки менше помилок і не ламає вікі-розмітку?!). ДУЖЕ. Виправляйте! От, бачите, як текст тут читається - попереднє речення і з п р о б і л а м и? Отак десь зараз виглядає Ваша стаття. Ну так, неприємні я такі речі пишу, але стаття потребує НАГАЛЬНОЇ ВАШОЇ уваги. Тому, будь ласка, доведіть її до прийнятного вигляду і тоді перейменуйте - або дайте знати. Ще таке (на випередження) - будь ласка, не пишіть іншим про перейменування, аж поки не виправите там все. Ну там просто ПОВНО всього, що треба виправити - польський текст, категорії яктекстамаютьбутикатегоріямитощо. Там купа роботи! Головне - дійте! Я підключуся, як тільки зможу. Маю роботу, яка забирає майже весь вільний час, але за тиждень, я гадаю, впораємося. Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 11:24, 15 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Джейн Менсфілд

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джейн Менсфілд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:50, 23 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Олександра Шевченко

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Олександра Шевченко був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 23 березня 2019 (UTC)

This Month in Education: March 2019

This Month in Education

Volume 8 • Issue 3 • March 2019


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 06:31, 28 березня 2019 (UTC)

Bring your idea for Wikimedia in Education to life! Launch of the Wikimedia Education Greenhouse

style="Шаблон:Pre style;width:100%"|
Apply for Education Greenhouse


Wikimedia Education Greenhouse logo button.svg

Are you passionate about open education? Do you have an idea to apply Wikimedia projects to an education initiative but don’t know where to start? Join the the Wikimedia & Education Greenhouse! It is an immersive co-learning experience that lasts 9 months and will equip you with the skills, knowledge and support you need to bring your ideas to life. You can apply as a team or as an individual, by May 12th. Find out more Education Greenhouse. For more information reachout to mguadalupeAt sign.svgwikimedia.org

MediaWiki message delivery (обговорення) 11:16, 5 квітня 2019 (UTC)

Зображення дня.

Якщо ви дали запитання на моїй сторінці обговорення то будьте готові отримати відповідь на ній же. Чекаю. --Vova-goc (обговорення) 21:31, 7 квітня 2019 (UTC)

Знову ж таки відповів на своїй сторінці обговорення :) --Vova-goc (обговорення) 00:00, 12 квітня 2019 (UTC)

Як ідею можу подати, а решту нам треба ще обговорити. Наприклад користвачу, який бере участь в проекті достатньо — я так зрозумів — просто вибрати зображення з вікісховища і додати в один з місяців. Але що стосується підпису то він доже бути не перекладений або навіть відсутній, тобто ми цього не повинні вимагати (хіба що просити :) ). Ну і під час оформлення проекту теж будуть виникати питання, тож я можу спитати що́ не розумію. --Vova-goc (обговорення) 15:41, 15 квітня 2019 (UTC)