Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Oleshko77»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
(Дешко Іван Іванович)
 
Рядок 121: Рядок 121:
 
Вага: 67 кг
 
Вага: 67 кг
 
Місто: Іршава, Дешковиця [[Користувач:Іван Попов|Іван Попов]] ([[Обговорення користувача:Іван Попов|обговорення]]) 11:51, 12 червня 2020 (UTC)
 
Місто: Іршава, Дешковиця [[Користувач:Іван Попов|Іван Попов]] ([[Обговорення користувача:Іван Попов|обговорення]]) 11:51, 12 червня 2020 (UTC)
  +
  +
: Доброго дня! Чим ця особа така важлива, щоб мати статтю у вікі?--[[Користувач:Oleshko77|Oleshko77]] ([[Обговорення користувача:Oleshko77|обговорення]]) 11:55, 16 червня 2020 (UTC)

Поточна версія на 11:55, 16 червня 2020


Архіви
Архів 1

Queen[ред. код]

Вітаю Вас, пане Олег! Знову звертаюся до Вас за допомогою. У цьому році вийшов автобіографічний фільм «Богемна рапсодія», який привернув велику кількість читачів до статей про гурт в Укрвікі. У зв'язку з виходом фільму, у статті про гурт Queen з'явився новий розділ під назвою "Bohemian Rhapsody". Чи не могли би Ви його перекласти? Він невеликий, там всього три абзаци. Дякую!--Парус (обговорення) 10:12, 14 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня. Постараюсь протягом цього тижня перекласти.--Oleshko77 (обговорення) 09:46, 17 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Выше головы номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Выше головы, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 січня 2019. Що ще можна зробити? --piznajko (обговорення) 19:20, 8 січня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Triplicate[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Triplicate був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:20, 5 квітня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:10, 11 жовтня 2019 (UTC)

Привіт, Ата! Вибачте за пізню відповідь, був у відпустці останні два тижні :) Завжди готовий допомагати новачкам. Чудова ідея!--Oleshko77 (обговорення) 22:25, 24 жовтня 2019 (UTC)


Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Надія тільки на Вас (Шер)[ред. код]

Вітаю Вас пане Олег! Знову звертаюся до Вас за допомогою. Готую до номінації у добру, перекладену з англійської, статтю про американську співачку Шер. Стаття повністю перекладена, але є фрагменти тексту, де я не впевнений, що вони правильно перекладені. Ніяк без цього не можу завершити статтю, над якою працюю понад місяць. Можете їх подивитися? Знизу я вказав ці фрагменти і поряд з ними свій переклад. Можете їх підправити, якщо вони неправильно перекладені? Надія тільки на Вас. Допоможіть. Дякую! З повагою.--Парус (обговорення) 12:03, 27 березня 2020 (UTC)


Ann Powers of The New York Times called it "a quintessential rock voice: impure, quirky, a fine vehicle for projecting personality."

Енн Пауерс з «The New York Times» назвала його «типовим рок-голосом: брудним, химерним, прекрасним засобом для проектування особистості».
Перш за все, хочу відзначити, що мій рівень англійської не є достатнім, що на 100% точно вказувати, де вірно все перекладено, а де можна покращити. Щодо цього конкретного випадку - в цілому ніби ок. Єдиний момент - це переклад слова quintessential (типовий). Як на мене, слово "типовий" не повністю передає те, що хотів сказати автор цитати, я б швидше це переклад як "зразковий" або "ідеально типовий".--Oleshko77 (обговорення) 19:35, 27 березня 2020 (UTC)
Пане Олег, я Вас розумію. Мені достатньо, що хоча б хтось в загальних рисах переглянув мій переклад.--Парус (обговорення) 08:44, 29 березня 2020 (UTC)

Writing about Cher's musical output during the 1960s, Robert Hilburn of the Los Angeles Times stated that "Rock was subsequently blessed with the staggering blues exclamations of Janis Joplin in the late '60s and the raw poetic force of Patti Smith in the mid-'70s. Yet no one matched the pure, seductive wallop of Cher".

Роберт Хілберн з «Los Angeles Times» писав про музичну творчість Шер в 1960-х роках, що «Рок був згодом благословенний приголомшуючим блюзовим зойком Дженіс Джоплін в кінці 60-х і неприборканою поетичною силою Патті Сміт в середині 70-х. І все ж ніхто не міг зрівнятися з чистим, спокусливим гуркітливим голосом Шер».

Виділив зміни вище.--Oleshko77 (обговорення) 09:25, 29 березня 2020 (UTC)

First heard in the 1980 record Black Rose, Cher employed sharper, more aggressive vocals on her hard rock-oriented albums, establishing her sexually confident image.

Починаючи з альбому «Black Rose» 1980 року Шер використовувала більш різкий та агресивний вокал у своїх альбомах, орієнтованих на хард-рок, створюючи свій сексуально впевнений образ.
Все ок--Oleshko77 (обговорення) 09:25, 29 березня 2020 (UTC)

Film critic Kathleen Rowe wrote of Moonstruck that the depiction of Cher's character as "a 'woman on top' [is] enhanced by the unruly star persona Cher brings to the part'".

Кінокритик Кетлін Роу пише про «Владу місяця», що зображення персонажа Шер як «"жінки зверху", посилюється недисциплінованою зіркою, яку Шер привносить у роль».
Описуючи «Владу місяця», кінокритик Кетлін Роу зазначила, що зображення персонажа Шер як «жінки зверху» посилюється недисциплінованою «зірковою» поведінкою співачки.--Oleshko77 (обговорення) 09:25, 29 березня 2020 (UTC)

Author Grant McCracken stated, "The term 'reinvention' is now often used to talk about the careers of American celebrities. But in Cher's case, it is particularly apt [because she] is inclined to lock on to each new fashion wave [and] is swept violently down the diffusion stream and out of fashion. Only substantial re-creation permits her to return to stardom."

Письменник Грант Маккракен заявив: «Термін "перевтілення" зараз часто використовується в розмовах про кар'єру американських знаменитостей. Але у випадку з Шер він особливо доречний [тому що вона] схильна прив'язуватися до кожної нової хвилі моди, яка швидко застаріває і наносить удар по популярності Шер. Тільки істотні зміни дозволяють їй знову повернутися до слави».
Виділив зміни--Oleshko77 (обговорення) 09:25, 29 березня 2020 (UTC)

According to Sonny Bono, "Calling her butterfly tattoos nothing was like ignoring a sandstorm in the Mojave. That was exactly the effect Cher wanted to create. She liked to do things for the shock they created. She still does. She'll create some controversy and then tell her critics to stick it."

За словами Сонні Боно, «Називати її татуюванн з метеликами «нічим» - це все одно, що ігнорувати піщану бурю в Мохаве. Саме такий ефект Шер і хотіла створити. Їй подобалося робити щось для того шоку, яке воно викликало. Вона і зараз так робить. Вона створює певну полеміку, а потім просить своїх критиків дотримуватися її».
Тут я так і не зрозумів до кінця Ваш переклад butterfly tattoos. Можливо краще перекласти буквально? Зміни виділено--Oleshko77 (обговорення) 09:25, 29 березня 2020 (UTC)

Доброго вечора! Мені потрібно трішки часу щоб розібратись із всіма фрагментами. Спробую протягом вихідних дати Вам відповідь.--Oleshko77 (обговорення) 19:00, 27 березня 2020 (UTC)

Питання від NITHEA (14:15, 27 березня 2020)[ред. код]

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста., если я хочу сделать ссылку на источник, который не является сайтом. Например я хочу выложить в подтверждение информации вытяг с реестра в формате ворд или пдф, как мне это сделать? спасибо --NITHEA (обговорення) 14:15, 27 березня 2020 (UTC)

Доброго вечора! Ця інформація була десь надрукована? Або якщо це якийсь реєстр - чи є до нього доступ онлайн?--Oleshko77 (обговорення) 18:58, 27 березня 2020 (UTC)
Доброе утро, это реестр с сайта: https://usr.minjust.gov.ua/ Там по ЕГРПОУ предприятия или ИНН физлица можно делать запрос на общедоступную информацию. Ответ на запрос сайт выдает в формате текстового документа, который нужно скачать, прямой ссылки нету.--NITHEA (обговорення) 07:09, 30 березня 2020 (UTC)
Возможно можно загрузить этот документ например, на файлообменник а-ля гугл-диск и таким образом выложить ссылку на википедию или еще есть какие-то варианты?--NITHEA (обговорення) 08:21, 30 березня 2020 (UTC)
Мені здається, що єдина причина чому ви запитуєте - це редагування статті про Верещук Ірину. І мені чомусь здається, що ці редагуванні ви робите не "просто так". А людям, які заробляться на вікі я, на жаль чи на щастя, не допомагаю. Вибачайте. --Oleshko77 (обговорення) 07:51, 9 квітня 2020 (UTC)

Питання від YaroslavY (20:33, 8 квітня 2020)[ред. код]

Привіт! Я б хотів перекладати українські статті на англійську мову. Як це робити? --YaroslavY (обговорення) 20:33, 8 квітня 2020 (UTC)

Питання від Іван Попов (08:24, 12 червня 2020)[ред. код]

Привіт --Іван Попов (обговорення) 08:24, 12 червня 2020 (UTC)

Питання від Іван Попов (08:24, 12 червня 2020) (2)[ред. код]

Будь ласка підскажіть як створити сторінку --Іван Попов (обговорення) 08:24, 12 червня 2020 (UTC)

Дешко Іван Іванович[ред. код]

Народився: 5 Квітня 2005 (15 років) Бадьки: Дешко Іван, Люба Навчався: Дешковицька, Брвдська ЗОШ Вузи: Мукачівський воєнний ліцей Зріст: 1,69 Вага: 67 кг Місто: Іршава, Дешковиця Іван Попов (обговорення) 11:51, 12 червня 2020 (UTC)

Доброго дня! Чим ця особа така важлива, щоб мати статтю у вікі?--Oleshko77 (обговорення) 11:55, 16 червня 2020 (UTC)