Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Olesia Berestiuk»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Рядок 12: Рядок 12:
   
 
Спасибі зі інформацію. Візьму до уваги! [[Користувач:Olesia Berestiuk|Olesia Berestiuk]] ([[Обговорення користувача:Olesia Berestiuk|обговорення]]) 20:50, 22 грудня 2020 (UTC)
 
Спасибі зі інформацію. Візьму до уваги! [[Користувач:Olesia Berestiuk|Olesia Berestiuk]] ([[Обговорення користувача:Olesia Berestiuk|обговорення]]) 20:50, 22 грудня 2020 (UTC)
  +
  +
Можливо, Ви могли б мене проконсультувати з приводу завантаження світлин.
  +
Якщо фотокартка 30-ти річної давності, я вказую, зо власником авторських прав є я, а Вікісховище вимагає підтвердження. Що маю роюити у такому випадку?
  +
Попередні фотографії на сторінці було усунено. [[Користувач:Olesia Berestiuk|Olesia Berestiuk]] ([[Обговорення користувача:Olesia Berestiuk|обговорення]]) 20:53, 22 грудня 2020 (UTC)

Версія за 20:53, 22 грудня 2020

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Olesia Berestiuk!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:45, 21 вересня 2020 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Зображення:Юхта Михайло Дмитрович.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Юхта Михайло Дмитрович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Kharkivian (обг.) 08:04, 20 листопада 2020 (UTC)[відповісти]

Службові шаблони

Службові шаблони, які інформують інших дописувачів та читачів про суттєві проблеми у статті, прибирати не можна. Їх може прибрати патрульний після того, як вказані у службових шаблонах проблеми буде усунуто. Будь ласка, не видаляйте їх, оскільки за системичне вилучення таких шаблонів можливе блокування Вашого акаунту. Сподіваюсь на Ваше розуміння! --Kharkivian (обг.) 20:45, 22 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Спасибі зі інформацію. Візьму до уваги! Olesia Berestiuk (обговорення) 20:50, 22 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Можливо, Ви могли б мене проконсультувати з приводу завантаження світлин. Якщо фотокартка 30-ти річної давності, я вказую, зо власником авторських прав є я, а Вікісховище вимагає підтвердження. Що маю роюити у такому випадку? Попередні фотографії на сторінці було усунено. Olesia Berestiuk (обговорення) 20:53, 22 грудня 2020 (UTC)[відповісти]