Обговорення користувача:Pavlo Chemist

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Ботозаміна шаблону «не перекладено» на сторінках обговорення

Доброго дня! Звернув увагу, що PavloChemBot замінює шаблон {{не перекладено}} посиланнями на вже перекладену статтю на сторінках обговорення (приклад). На мою думку, така заміна (на сторінках обговорення) не завжди доречна. Ну, принаймні, в наведеному випадку. Я її скасував. --Olvin (обговорення) 14:52, 4 липня 2017 (UTC)

Доброго дня! Бот ніколи не робить замін на сторінках обговорення, тобто на сторінках, що починаються на "Обговорення:" та "Обговорення користувача:". Ваш приклад - це сторінка простору "Вікіпедія" і заміна на цих сторінках дуже часто корисна. Ви можете, звісно, скасувати редагування бота, але ж бот знову зробить заміну. Якщо ж Ви хочете, щоби бот не робив замін на цій конкретній сторінці - дайте мені знати і я додам цю сторінку у список виключень. --Pavlo Chemist (обг.) 15:31, 4 липня 2017 (UTC)
@Olvin: Або замінити шаблон який не треба замінювати на {{нпнб}}, як альтернатива списку виключень. А чому на тій сторінці така заміна не доречна? Сторінка для нередакторів виглядатиме так само, для редакторів - без червоних крапочок, але по суті так само, єдина відмінність - рендеритиметься швидше, бо шаблону не треба буде перевіряти існування десятків сторінок. --Буник (обговорення) 15:42, 4 липня 2017 (UTC)
Доброго дня.
Обговорення на тій сторінці завершено. Там була мова про написання нових статей (для конкурсу), тож бажано, щоб відображався стан справ якраз на той час (коли відповідних статей не було). --Olvin (обговорення) 07:56, 5 липня 2017 (UTC)
@Olvin: Це неможливо (точніше важко), бо посилання статті які стали синіми можна зробити знову червоними хіба що змінивши CSS якимось шаблоном, тому стан справ все одно відображатиметься на сьогодні а не так як було тоді. Та й навіть якщо зробити посилання червоними, це спантеличуватиме редакторів які подумають що їх ще треба створити. Щоб отримати інформацію про статті створені власне під час конкурсу краще дивитись Вікіпедія:WikiPhysContest-2016/Конкурсні статті. Ну і я б не назвав ту сторінку обговоренням, там ж нема жодного підпису, це скоріше TODO, а вони мають викреслюватись. --Буник (обговорення) 08:07, 5 липня 2017 (UTC)
Ще як варіант можна забрати шаблони а збоку замість червоної крапочки писати "створена після конкурсу". --Буник (обговорення) 08:08, 5 липня 2017 (UTC)
Як на мене, червоної позначки біля назви статті (як це відображується у мене зараз) цілком достатньо, щоб зрозуміти, що на час написання сторінки тих статей не було. Для сторінки конкурсу така інформація, на мою думку, важлива. Тому прохав би Вас додати відповідну сторінку у винятки для ботозаміни. --Olvin (обговорення) 10:52, 5 липня 2017 (UTC)
Додав, якщо Вам так хочеться, хоча пан Буник і запропонував інші, кращі рішення і це виключення насправді неважливе. Через декілька днів бот перестане бачити цю сторінку. --Pavlo Chemist (обг.) 21:06, 6 липня 2017 (UTC)

Він і досі її бачить, принаймі згадує на сторінці Користувач:PavloChemBot/Сторінки з невірно використаним шаблоном "Не перекладено". Я прибрав помилки і просто позначив всі місця в яких шаблон ще не замінено кружечком , так що навіть коли статтю напишуть і бот прибере шаблон - вона все одно буде позначена кружечком. --Буник (обговорення) 18:12, 23 серпня 2017 (UTC)

@Bunyk: вибачаюсь за довгу затримку із відповіддю - три тижні був по відрядженнях. Щойно глянув на код - виявилося, що я додав лише Вікіпедія:WikiPhysContest-2016/Конкурсні статті, а не Вікіпедія:WikiPhysContest-2016/Статті до створення. Змінив виключення так, що тепер бот не повинен бачити жодну із сторінок чи підсторінок з "Вікіпедія:WikiPhysContest-2016" у назві. --Pavlo Chemist (обг.) 13:57, 11 вересня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:43, 31 грудня 2017 (UTC)

Шаблон:Речовина

Шановний @Pavlo Chemist:, можна Вас попросити доповнити шаблон? В ідеалі зробити його ідентичним, і взаємозамінним, до відповідного із англійської? Зараз по можливості перекладаю статті про речовини із англійської. Полів значно більше. Частину даних воно взагалі бере із вікіданих. Сам пробував розібратися, але не зумів (. З повагою, --Dars (обговорення) 15:18, 8 січня 2018 (UTC)

Доброго дня, @Dars:. Коли я цим шаблоном займався, я намагався зробити його "ідентичним" до англійського. З того часу в англійській Вікіпедії вони все змінили і синтакс нашого шаблону відображає їхній старий шаблон. Я колись глянув на новий англійський шаблон і зходу не зміг розібратися. Зараз в мене, на жаль, зовсім нема на це часу. Спробуйте попитати в кнайпі, в нас багато умілих людей, може хтось захоче взятися. --Pavlo Chemist (обг.) 15:25, 8 січня 2018 (UTC)
Дякую, буду пробувати щось. --Dars (обговорення) 15:28, 8 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії!

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Chemist!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Неперекладені статті з математики не відкриваються

Доброго здоров'я, пане Павле!

Щось сторінка Користувач:PavloChemBot/Неперекладені_сторінки/Математика вже й у бразуерах не відкривається, і в списку спостереження не з'являється. Чи, бува, нема в ній якоїсь помилки, чи, може, розмір вже критичний? Якщо друге, то, може, відділити від математики комп'ютерні науки?

З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 21:10, 30 січня 2018 (UTC)

Доброго вечора, пане @Olexa Riznyk:! Дякую за повідомлення. Виглядає так, що сторінки завеликі. Може розбити їх всі на декілька, наприклад по тисячі внесків, які необхідно перекласти? --Pavlo Chemist (обг.) 19:55, 1 лютого 2018 (UTC)
Наскільки я розумію, якось розбити треба. Як саме — то як Вам простіше, в першу чергу. Логічно було би розбити не за кількістю, а підгалузями, але якщо це надто складно, то буде добре й за кількістю. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення)
добре, спробую як тільки зможу (що, на жаль, може тривати...) --Pavlo Chemist (обг.) 10:05, 2 лютого 2018 (UTC)

Помилково математичні статті

Вітаю, пане Павло!

Намагаюсь зрозуміти, чому серед неперекладених математичних статей опинилась MTV Europe Music Awards 2013. Побіжно перевірив категорії та посилання. Можливо не правильне посилання існувало раніше і тому всі посилання на неперекладених виконавців було додано у список. Чи можлива така ситуація? Чи можу я руками вичистити ці посилання зі сторінки? Тобто, я розраховую, що їх не буде поновлено автоматично, і для перевірки я спочатку видалю лише декілька. Заздалегідь дякую за відповідь. --Vlasenko D (обговорення) 16:27, 12 серпня 2018 (UTC)

  • Подивився, що для глибини рекурсії 5 беруться не тільки математичні статті. Наприклад, Категорія:Математика(1) --> Категорія:Портал:Математика(2) --> Категорія:Наукові портали(3) --> Категорія:Портали(4) --> а тут вже що завгодно. Чи є можливість десь відредагувати щось на кшталт текстового файлу та виключити певні категорії, якщо це не було зроблено раніше? --Vlasenko D (обговорення) 17:33, 12 серпня 2018 (UTC)

Звітування

Бот перестав писати звіти про сторінки з помилками. Може тому що сторінка має завеликий розмір і він не може її зберегти? --Буник (обговорення) 10:16, 3 вересня 2018 (UTC)

І знову запрацював. :) Дивний він. --Буник (обговорення) 10:49, 4 вересня 2018 (UTC)