Обговорення користувача:Pavlo Chemist

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Шаблон:Речовина

Шановний @Pavlo Chemist:, можна Вас попросити доповнити шаблон? В ідеалі зробити його ідентичним, і взаємозамінним, до відповідного із англійської? Зараз по можливості перекладаю статті про речовини із англійської. Полів значно більше. Частину даних воно взагалі бере із вікіданих. Сам пробував розібратися, але не зумів (. З повагою, --Dars (обговорення) 15:18, 8 січня 2018 (UTC)

Доброго дня, @Dars:. Коли я цим шаблоном займався, я намагався зробити його "ідентичним" до англійського. З того часу в англійській Вікіпедії вони все змінили і синтакс нашого шаблону відображає їхній старий шаблон. Я колись глянув на новий англійський шаблон і зходу не зміг розібратися. Зараз в мене, на жаль, зовсім нема на це часу. Спробуйте попитати в кнайпі, в нас багато умілих людей, може хтось захоче взятися. --Pavlo Chemist (обг.) 15:25, 8 січня 2018 (UTC)
Дякую, буду пробувати щось. --Dars (обговорення) 15:28, 8 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії!

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Chemist!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Неперекладені статті з математики не відкриваються

Доброго здоров'я, пане Павле!

Щось сторінка Користувач:PavloChemBot/Неперекладені_сторінки/Математика вже й у бразуерах не відкривається, і в списку спостереження не з'являється. Чи, бува, нема в ній якоїсь помилки, чи, може, розмір вже критичний? Якщо друге, то, може, відділити від математики комп'ютерні науки?

З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 21:10, 30 січня 2018 (UTC)

Доброго вечора, пане @Olexa Riznyk:! Дякую за повідомлення. Виглядає так, що сторінки завеликі. Може розбити їх всі на декілька, наприклад по тисячі внесків, які необхідно перекласти? --Pavlo Chemist (обг.) 19:55, 1 лютого 2018 (UTC)
Наскільки я розумію, якось розбити треба. Як саме — то як Вам простіше, в першу чергу. Логічно було би розбити не за кількістю, а підгалузями, але якщо це надто складно, то буде добре й за кількістю. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення)
добре, спробую як тільки зможу (що, на жаль, може тривати...) --Pavlo Chemist (обг.) 10:05, 2 лютого 2018 (UTC)

Помилково математичні статті

Вітаю, пане Павло!

Намагаюсь зрозуміти, чому серед неперекладених математичних статей опинилась MTV Europe Music Awards 2013. Побіжно перевірив категорії та посилання. Можливо не правильне посилання існувало раніше і тому всі посилання на неперекладених виконавців було додано у список. Чи можлива така ситуація? Чи можу я руками вичистити ці посилання зі сторінки? Тобто, я розраховую, що їх не буде поновлено автоматично, і для перевірки я спочатку видалю лише декілька. Заздалегідь дякую за відповідь. --Vlasenko D (обговорення) 16:27, 12 серпня 2018 (UTC)

 • Подивився, що для глибини рекурсії 5 беруться не тільки математичні статті. Наприклад, Категорія:Математика(1) --> Категорія:Портал:Математика(2) --> Категорія:Наукові портали(3) --> Категорія:Портали(4) --> а тут вже що завгодно. Чи є можливість десь відредагувати щось на кшталт текстового файлу та виключити певні категорії, якщо це не було зроблено раніше? --Vlasenko D (обговорення) 17:33, 12 серпня 2018 (UTC)
  @Vlasenko D: Нарешті дійшли руки і створив таку сторінку: Математика. Перед тим як щось змінювати, почитайте коротку інструкцію. Зараз бот вважає, що наступні категорії належать до теми матиматики: [1]. --Pavlo Chemist (обг.) 13:37, 11 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Дякую, що внесли зміни, але потрібно ще трохи підправити, бо, за посиланням знайшов такі категорії, як "Звуки", "Термохімія" та близькі до них теми. Якщо немає заперечень, то можу спробувати зробити це самостійно. Загалом бачу, що бот по математиці взагалі не працює. Можливо проблема в тому, що сторінка занадто велика і її слід видалити чи почистити. --Vlasenko D (обговорення) 15:34, 13 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Бот після оновлення і змін чогось не хоче зберігати сторінки, навіть доволі малі, такі як звіт з Хімії. Намагаюся розібратися чому. Дам знати, як вирішу цю проблему. --Pavlo Chemist (обг.) 15:58, 13 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: полагодив. Тепер бот розбиває великі сторінки на підсторінки по 2000 елементів (+ залишок в останній підсторінці), див. для Математики. Можете гратися з категоріями для бота. --Pavlo Chemist (обг.) 12:29, 14 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: ... як завершите, дайте мені знати, перезапущу бота для математики, щоби швидше відобразити зміни. Інакше змін бачити лише через декілька днів (бот дууууже повільно обробляє велику кількість включень шаблону). --Pavlo Chemist (обг.) 12:37, 14 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Категорії додав, JSON перевірив. Перезапустіть, будь ласка. Подивлюсь які тепер будуть категорії. Дякую! --Vlasenko D (обговорення) 16:40, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Бот перейняв Ваші зміни, але статей щось набагато не поменшало. --Pavlo Chemist (обг.) 22:08, 15 лютого 2019 (UTC)

Звітування

Бот перестав писати звіти про сторінки з помилками. Може тому що сторінка має завеликий розмір і він не може її зберегти? --Буник (обговорення) 10:16, 3 вересня 2018 (UTC)

І знову запрацював. :) Дивний він. --Буник (обговорення) 10:49, 4 вересня 2018 (UTC)

Може немає потреби виводити сторінки з помилкою «Language code "d" is not supported»? Хоч це і не мовний код, але в статтях виглядає цілком нормально, посилання працює. --Ата (обг.) 10:45, 17 січня 2019 (UTC)

Маєте рацію, змінив. --Pavlo Chemist (обг.) 22:20, 19 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір!

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Chemist!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)