Обговорення користувача:SRT~ukwiki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 21:04, 19 липня 2019, створена Mitte27 (обговорення | внесок) (Статтю УкрБаш номіновано на вилучення (NominateForDel.js))
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem) --Tomahiv 19:24, 12 лютого 2008 (UTC)

клаптик довідки[ред. код]

У ваших коментарях на сторінках обговорень бажано ставити підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~) або за допомогою кнопки підпису Button sig.png, що розташована 12—тою зліва Signature button.png зверху вікна редагування.

Підпис, а також час і дата його створення з'являться після збереження сторінки обговорення. Ви можете потренуватись на сторінці Грамайданчик.

У статтях підпис ніколи не ставиться.--178.92.246.99 13:38, 2 березня 2010 (UTC)

Статтю УкрБаш номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття УкрБаш, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 лютого 2011. , поставив на вилучення --Курка Аалямб 08:52, 13 лютого 2011 (UTC), повідомив --Consigliere Обг 03:29, 14 лютого 2011 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред. код]

09:13, 20 березня 2015 (UTC)

Обліковий запис перейменовано[ред. код]

00:40, 23 квітня 2015 (UTC)

Сторінку УкрБаш номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття УкрБаш, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 21:04, 19 липня 2019 (UTC)