Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Sapin»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 40: Рядок 40:
   
 
Будь-ласка, при редагуванні сторінок-шаблонів, що відображаються на головній сторінці не додавайте надто багато інформації, шаблон збільшується і це спотворює вид першої сторінки. В цей шаблон входить тільки кілька найголовніших дат в історії, а все інше можна додавати у статтю про дату, в даному випадку [[13 січня]]. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] 12:38, 13 січня 2011 (UTC)
 
Будь-ласка, при редагуванні сторінок-шаблонів, що відображаються на головній сторінці не додавайте надто багато інформації, шаблон збільшується і це спотворює вид першої сторінки. В цей шаблон входить тільки кілька найголовніших дат в історії, а все інше можна додавати у статтю про дату, в даному випадку [[13 січня]]. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] 12:38, 13 січня 2011 (UTC)
  +
  +
==Розділ «Погляди, вірування та традиції» в статті Жидівствуючі ==
  +
Згідно з ''[[ВП:АД]]: Статті у Вікіпедії повинні ґрунтуватися на опублікованих авторитетних джерелах.'' Поки не найдете авторитетні джерела до цього розділу не додавайте його в статтю, оскільки він містить явно провокативний та ненейтральний текст.--[[Користувач:SamOdin|<span style='color: Blue'>SamOdin</span>]]<sup>[[Обговорення користувача:SamOdin|<span style='color: blue'>自分の会話</span>]]</sup> 17:20, 16 січня 2011 (UTC)

Версія за 17:21, 16 січня 2011

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia!

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 11:36, 18 грудня 2010 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Декларація Бальфура 1917 року

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Декларація Бальфура 1917 року, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://librar.org.ua/sections_load.php?s=military_science&id=132&start=5. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Декларація Бальфура 1917 року. Надалі пропонується:

  • ящо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --yakudza 23:05, 27 грудня 2010 (UTC).

Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/13 січня

Будь-ласка, при редагуванні сторінок-шаблонів, що відображаються на головній сторінці не додавайте надто багато інформації, шаблон збільшується і це спотворює вид першої сторінки. В цей шаблон входить тільки кілька найголовніших дат в історії, а все інше можна додавати у статтю про дату, в даному випадку 13 січня. --yakudza 12:38, 13 січня 2011 (UTC)

Розділ «Погляди, вірування та традиції» в статті Жидівствуючі

Згідно з ВП:АД: Статті у Вікіпедії повинні ґрунтуватися на опублікованих авторитетних джерелах. Поки не найдете авторитетні джерела до цього розділу не додавайте його в статтю, оскільки він містить явно провокативний та ненейтральний текст.--SamOdin自分の会話 17:20, 16 січня 2011 (UTC)