Обговорення користувача:Similartothissimilartothat

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Similartothissimilartothat!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:05, 11 квітня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо

Вітаю @Similartothissimilartothat: вітаю, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 11:03, 9 серпня 2016 (UTC) Можливо вас зацікавить створення цих чи інших статей :

.--Yasnodark (обговорення) 13:39, 9 серпня 2016 (UTC)

Вітаю @Similartothissimilartothat: ще раз, дуже вдячний за ваш різнобічний та потрібний внесок в рамках Місячника фантастичних творів. Проте хотів вас запитати, відсутність вашої реєстрації у таблиці - це ваш недогляд чи заклопотаність (у такому разі раджу зареєструватися) чи якась принципова позиція (чи типа маскування) ) (у такому разі прошу її прояснити). З повагою.---Yasnodark (обговорення) 13:38, 3 вересня 2016 (UTC)
@Yasnodark:: Спочатку не знав чи щось напишу, а потім і забув. )
@Similartothissimilartothat: Доброго дня прошу вас поглянути на ru:Обсуждение проекта:Вымысел, тема знизу. Якщо en:User:Andreasmperu щось вам відповість - там є аргументи, бо та я його переприв'язка статей - ні в які ворота. А у вас здається з англійською краще ніж у мене. Бо в мене для предметних детальних дискусій анлійською знань не вистачає. Проте у темі все докладно "Speculative fiction" и "Фантастика" пояснено, тож сподіваюся ви скористаєтесь моїми аргументами в розмові з цим вікіхакером ) високого польоту.---Yasnodark (обговорення) 13:03, 27 вересня 2016 (UTC)
@Yasnodark:: обговорення пересунулось до d:Wikidata talk:WikiProject Books#Speculative fiction and fantastic. Там француз стверджує що "fantastique" це піджанр фантастики і описує твори з "supernatural beings" (надприродні істоти). Ви не знаєте, може є якийсь відповідний жанр в нашій мові?--Similartothissimilartothat 12:02, 28 вересня 2016 (UTC)
Надприродна фантастика та стаття вона як і більшість піджанрів в укрвікі не має.--Yasnodark (обговорення) 15:54, 28 вересня 2016 (UTC)
@Yasnodark:У нас є Химерна проза яка з'єднана з en:fantastic яка виглядає нібито як менша fantastique. Можна від'єднати звідти, перейменувати і з'єднати з fantastique, і поставити там шаблон доперекласти з англійської чи французької версії. Чи химерна проза це теж інший жанр? )
То зовсім інше. Проте "містика" підходить як найбільше - перев'язав. Сподіваюся на ваше повернення до написання фантастичних статей. А то в мене самого стільки часу на ці обговорення та перев`язки пішло, що у самого місячник на другий план змістився - треба буде надолужувати. А той француз настирний ще джерела вимагає. .---Yasnodark (обговорення) 15:38, 29 вересня 2016 (UTC)

@Yasnodark: хотів вас запитати: чи були б ви не проти якби я переніс розділи статей до створення (письменники-фантасти, книги, і т.д.) на окремі підсторінки проекту, так само як Вікіпедія:Проект:Фантастика/Фантастика за країною? Тоді їх можна буде вставляти на різні сторінки шаблоном, і редагувати список в одному місці. Знаю що місячник закінчився, але можливо знадобиться на майбутнє. --Similartothissimilartothat 16:43, 12 жовтня 2016 (UTC)

Проти Вікіпедія:Проект:Фантастика/Фантастика за країною нічого не маю. Проте щодо іншого - хотілося б подивитися на чернетці - а то мені подобається коли все разом на Вікіпедія:Проект:Фантастика. Хоча може коли побачу - то зміню думку..---Yasnodark (обговорення) 16:53, 12 жовтня 2016 (UTC)
@Yasnodark:Ну воно зовнішній вигляд ніяк не змінить. Ось я замінив письменників і письменниць Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів#Письменники. Єдина різниця що редагувати можна тільки окремі розділи, все разом не можливо буде. І якщо інша кількість колонок треба то це першим параметром можна задати, наприклад: {{Вікіпедія:Проект:Фантастика/Письменники|5}}--Similartothissimilartothat 17:54, 12 жовтня 2016 (UTC)
Вітаю @Similartothissimilartothat:! Дуже вдячний вам за ілюстрування статей та сподіваюся на подальшу роботу в цьому напрямку, проте прошу вас не скорочувати картку для книги у майбутньому і по можливості поветнути вилучені графи до статей зі скороченими вами картками.
Також бачив, що ви активно створюєте категорії Категорія:Оповідання за роком. Є Категорія:Оповідання Айзека Азімова - завдяки їй можете створити наповнені нові категорії у разі бажання. Також сподіваюся на подальше заповнення пробілів у шаблоні "Неб'юла" творів. З повагою ---Yasnodark (обговорення) 16:23, 22 жовтня 2016 (UTC)
@Yasnodark: Тобто пусті параметри? Їх же можна на Вікіданих задати, а вже якщо треба змінити щось локально, чи якщо укр. видання появиться, то тоді можна додати потрібну графу.
@Similartothissimilartothat:Якщо ви про шаблон "Неб'юла" творів, то я мав на увазі сподівання, що ви і надалі продовжите створення статей про твори, згадані в ньому, поступово перетворюючи порожні червоні посилання на сині перехідні. Якщо прпо категорії о я не зрозумів суті вашого запитання.---Yasnodark (обговорення) 11:53, 23 жовтня 2016 (UTC)
@Yasnodark:Ні, я про скорочення картки про літературний твір. Я там пусті графи не лишаю бо вони і так візьмуться з Вікіданих. Лише почав жанр задавати бо на Вікіданих в той параметр і оповідання, і всяке записують.
@Similartothissimilartothat: Не певен щодо доцільності. А ви не могли аналогічно до письмеників зробити Вікіпедія:Проект:Фантастика/Премії з Вікіпедія:Проект:Фантастика Yasnodark (обговорення) 11:53, 26 жовтня 2016 (UTC)
@Yasnodark: Зробив.
Я тут замітив що Категорія:Фантастична література містить Категорія:Фантастичні твори, яка містить Категорія:Фантастичні відеоігри, та й напевно мала б містити фантастичні фільми і серіали, і будь-які витвори фантастики. То може зробити так як в англійській вікі: там нема категорії фантастична література, а категорії фантастичні твори, письменники, журнали та інше зразу входять в категорію фантастика.
Ні не треба. Довго пояснювати не буду. Та міркування є і рішення також, проте воно не на часі.---Yasnodark (обговорення) 11:53, 23 жовтня 2016 (UTC)
@Similartothissimilartothat:! Проблема з фото Грега Ігена, en:User talk:PrincipalBundle повидаляв його фото з усіх розділів та пояснив, що воно не його, я зрозумів, що ви добре знаєте англійську та водночас технічно підковані. То чи не могли ви запитати у видаляча en:User talk:PrincipalBundle чи не є він власне письменником en:Talk:Greg Egan (це б було то б великою вдачею, бо Скальци та Докторов, що були вікіпедистами вже не відвідуюють вікі) або його особистим знайомим чи феном (що більш вірогідно), та чи не можна отримати спражнє фото потрібного Ігена.---Yasnodark (обговорення) 12:53, 8 листопада 2016 (UTC)
Якщо ви згодні, гадаю, що зручніше буде скористатися сторінкою Обговорення користувача:Nadiya Feliksova, де він відповів господарці.---Yasnodark (обговорення) 12:53, 8 листопада 2016 (UTC)
@Yasnodark: Я звичайно можу його запитати, але здається це не випадковість, що його фото неможливо знайти. З того що він пише на [1] і [2] він чудово знає що його шукають і плутають з іншими, то напевно якби не мав проблеми з цим то виставив би своє фото на сайт, замість того щоб п'ятьма мовами писати «мого фото нема в інтернеті».)
@Similartothissimilartothat:!Мені важливіше дізнатися, хто він такий, чи не є він власне письменником en:Talk:Greg Egan (це б було то б великою вдачею, бо Скальци та Докторов, що були вікіпедистами вже не відвідуюють вікі) або його особистим знайомим чи феном (що більш вірогідно), набагато більше за питання про фото..---Yasnodark (обговорення) 14:53, 8 листопада 2016 (UTC)
@Yasnodark:Він фен. --Similartothissimilartothat 09:25, 9 листопада 2016 (UTC)

Вітаю @Similartothissimilartothat:! Прошу підтримати цю та цю категорії, що необґрунтовано були номіновані на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2016. Прошу допомогти, бо номінатор здається не є зацікавленим у розвитку вікіпедії.--Yasnodark (обговорення) 16:37, 16 листопада 2016 (UTC)

без пайпу (|)?

Не зрозумів. Яким чином рядок без пайпу може коректно обслуговуватсь, якщо він не обробляється як рядок у шаблонах/модулях? (ред.№ 19012823)Питання саме щодо рядка

{{wikidata|p1476 [language!:uk]|{{{Назва мовою оригіналу|}}}

Вибачте, якщо нубую. дякую!--Avatar6 (обговорення) 20:34, 22 жовтня 2016 (UTC)

@Avatar6:Здається параметр передається саме як рядок, а потім обробляється звичайним regexом в Модуль:WikidataSelectors. Проте точно сказати не можу, бо з модулем вікіданих ще не розібрався, але я тестував фільтри на різних сторінках — вони працюють.

За активну участь у Місяці фантастичних творів

Доброго дня! Хочемо віддячити за працю на благо Вікіпедії в царині фантастики і подарувати Вам книжку. Заповніть, будь ласка, цю анкету, де йдеться про те, що і як би Ви хотіли отримати. Нехай це буде передноворічним подарунком ) Наснаги Вам на подальшу роботу! --ViraMotorko (WMUA) (talk) 11:22, 5 грудня 2016 (UTC)

Дуже дякую! Проте мушу відмовитись з особистих причин. --Similartothissimilartothat 19:30, 11 грудня 2016 (UTC)
Similartothissimilartothat Сподіваюся на створення чергових фантастичних статей в рамках вікімарафону. --Yasnodark (обговорення) 17:35, 28 січня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Запити на статті

Доброго дня Similartothissimilartothat. Чи не могли на вище названій сторінці аналогчно до того як ви зробили щодо фантастики переробити посилання на зміст сторінок Вікіпроект:Гідрологія:Вчені-гідрологи та Вікіпроект:Геологія:Вчені-геологи, з функцією редагування одразу на сторінці проектів.

Окрім того, також сподіваюся на ваше якомога швидше повернення до написання статей про премійовані фантастичні твори. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:16, 9 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Привітання та інше

Доброго дня Similartothissimilartothat ! Хочу привітати вас з прийдешніми Днем Прапора та Днем Незалежності і хай буде з нами сила! --Yasnodark (обговорення) 16:31, 22 серпня 2017 (UTC)

Дякую! Вас також зі святами. --Similartothissimilartothat 10:13, 23 серпня 2017 (UTC)
Навзаєм.--Yasnodark (обговорення) 12:29, 28 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо

Similartothissimilartothat вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:29, 28 серпня 2017 (UTC)

Вітаю Similartothissimilartothat, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячнику, у якому ви зареєструвалися, тож буду радий новим статтям та ілюстраціям, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:19, 20 вересня 2017 (UTC)
Вітаю знову Similartothissimilartothat, щось цього року ваша участь у місячника є набагато менш суттєвою, можливо ви все ж знайдете час та наснагу на активізацію в завершальні три тижні окреслених термінів тематичника. Хотілося б побачити у вашому виконанні чергові статті про помітні літературні твори фантастики, премійовані повісті та оповідання, як раніше, чи ще краще роману з переліку на сторінці проекту. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:16, 20 жовтня 2017 (UTC)

Список державних і національних гімнів

Вітаю, пане Similartothissimilartothat! Поясніть, будь ласка, навіщо плодити стільки підсторінок до статті Список державних і національних гімнів? --Рассилон (обговорення) 09:26, 16 вересня 2017 (UTC)

@Рассилон: Див. ред.№ 21102218. — Це написав, але не підписав користувач Similartothissimilartothat (обговореннявнесок) 15:06, 18 вересня 2017‎.
Гм… Якщо вся штука в перевантаженні сторінки шаблонами, тоді нехай лишається. Поки що… --Рассилон (обговорення) 12:32, 18 вересня 2017 (UTC)

Патрулювання

Можна вас попросити про допомогу? Подайте будь ласка заявку. ;) --Буник (обговорення) 13:19, 20 жовтня 2017 (UTC)

@Bunyk: Чесно кажучи я не дуже бачу сенс у патрулюванні. Якщо зайти на сторінку з неперевіреними зміннами незалогіненим, то автоматично буде показана неперевірена версія — тобто від вандалізмів воно особливо не захищає.
Та й взагалі я не великий фанат правопису, та і правилами вікіпедії не сильно переймаюсь. Тож напевно це погана ідея. ) --Similartothissimilartothat 15:14, 20 жовтня 2017 (UTC)

Патрулювання просто означає чи дивився версію статті хтось, хто не напише в тексті слово на три букви просто заради розваги. Я сам не великий фанат правопису, скасував би його якби міг. Face-devil-grin.svg--Буник (обговорення) 15:15, 20 жовтня 2017 (UTC)

Пропозицію підтримую, і правопис - це все не все, а от з технічними навичками у вас все гаразд. Та й у тому ж правописі ніколи не помічав за вами вад. Тож погоджуйтесь.--Yasnodark (обговорення) 14:16, 20 жовтня 2017 (UTC)

Ну я подав, бо бачу що ви мої малі правки перевіряєте, і напевно не хочете ). Але різниці між вікіпедіями з патрулюванням і без все одно не дуже бачу. Та й вимог тут накатано немало, а пряників ніяких не дають. --Similartothissimilartothat 18:47, 20 жовтня 2017 (UTC)