Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Slobozhanyn»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
Рядок 76: Рядок 76:
 
== Сторінку [[Фисун Артем Миколайович]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
 
== Сторінку [[Фисун Артем Миколайович]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
 
<div class="floatleft" style="margin-bottom:0">[[Файл:Nuvola apps important.svg|42px]]</div>Стаття [[Фисун Артем Миколайович]], значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]]. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 червня 2019#Фисун Артем Миколайович|обговорення номінацій за 20 червня 2019]]. [[Довідка:Що робити, якщо ваша стаття стала кандидатом на вилучення|Що ще можна зробити]]? --[[Користувач:Zvr|Zvr]] ([[Обговорення користувача:Zvr|обговорення]]) 02:37, 20 червня 2019 (UTC)
 
<div class="floatleft" style="margin-bottom:0">[[Файл:Nuvola apps important.svg|42px]]</div>Стаття [[Фисун Артем Миколайович]], значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]]. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 червня 2019#Фисун Артем Миколайович|обговорення номінацій за 20 червня 2019]]. [[Довідка:Що робити, якщо ваша стаття стала кандидатом на вилучення|Що ще можна зробити]]? --[[Користувач:Zvr|Zvr]] ([[Обговорення користувача:Zvr|обговорення]]) 02:37, 20 червня 2019 (UTC)
 
== Сторінку [[Яковлев Кирило Дмитрович]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
 
<div class="floatleft" style="margin-bottom:0">[[Файл:Nuvola apps important.svg|42px]]</div>Стаття [[Яковлев Кирило Дмитрович]], значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]]. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 червня 2019#Яковлев Кирило Дмитрович|обговорення номінацій за 20 червня 2019]]. [[Довідка:Що робити, якщо ваша стаття стала кандидатом на вилучення|Що ще можна зробити]]? --[[Користувач:Zvr|Zvr]] ([[Обговорення користувача:Zvr|обговорення]]) 02:39, 20 червня 2019 (UTC)
 
   
 
== Сторінку [[Булах Дмитро Андрійович]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
 
== Сторінку [[Булах Дмитро Андрійович]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==

Поточна версія на 13:30, 12 жовтня 2019

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --Анатолій (обг.) 23:47, 21 грудня 2013 (UTC)

Населення[ред. код]

Якщо оновлюєте чисельність населення, то оновлюйте відразу і джерело даних, бо так виходить, що населення на 2013 рік, а джерело 2011.--Анатолій (обг.) 23:48, 21 грудня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику зимових Олімпійських ігор[ред. код]

Тиждень Чернігівщини №2[ред. код]

Äggost-1.jpg

Доброго дня! Вітаю Вас із завершенням другого тематичного Тижня Чернігівщини! Хотів би подякувати Вам за Вашу участь у ініціативі і презентувати Вам цей віртуальний десерт, як подяку від мене. ) — Шиманський હાય! 04:11, 28 квітня 2014 (UTC)

Згущівка поштою[ред. код]

Moloko-2011-06.gif
Вітаємо!
У нас для Вас хороші новини — Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою»! Одного з місяців початку Вашої активної діяльності саме у Вас був найбільший баланс доданої інформації до Вікіпедії серед користувачів-новачків. В українській Вікіпедії прийнято дякувати за внесок віртуальним згущеним молоком, але «Згущівка поштою» — реальна.
Вітаємо і бажаємо нових звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 11:37, 9 березня 2015 (UTC)
Зверніть увагу! Вам необхідно перейти за цим посиланням і надіслати нам свою поштову адресу для отримання посилки.

Ескемен[ред. код]

Доброго дня. Скажіть будь ласка, якими правилами ви керувались, коли перейменовували Усть-Каменогорск на Ескемен. Казахська Ө це ніяк не українська Е.--Yozh (обговорення) 10:19, 15 червня 2018 (UTC)

Стаття без джерел[ред. код]

Вітаю! Нагадую, що створена Вами стаття Бологе не містить посилань на джерела. Прохання додати. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 11:30, 16 жовтня 2018 (UTC)

Про джерела[ред. код]

Доброго дня.

Дякую за ваші правки, зокрема у статті Мазур Сергій Дмитрович. Однак, я мав скасувати низку правок, що не підтверджені джерелами. Справа в тому, що Вікіпедія пишеться на основі опублікованих джерел. Про це говорить ключове правило Вікіпедії: ВП:Перевірність. Тобто, ви маєте навести надійне джерело, де була б викладена певна інформація для того, щоб цю інформацію можна було зазначити у статті Вікіпедії.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 14:19, 18 лютого 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Slobozhanyn. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Nickispeaki (обговорення) 08:18, 28 травня 2019 (UTC)

Сторінку Фисун Артем Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фисун Артем Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 02:37, 20 червня 2019 (UTC)

Сторінку Булах Дмитро Андрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Булах Дмитро Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 02:41, 20 червня 2019 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення вам надано статус патрульного. На сторінці обговорення було висловлено декілька зауважень (зокрема щодо оформлення джерел, файлів). Прохання їх врахувати. Невільне фото я допоміг вам оформити за допомогою шаблону {{ФП з ОДВ}}, аналогічні шаблони для інших невільних фото є у Категорія:Шаблони:Добропорядне використання. Також хочу зауважити, що вилучаючи радянську пропаганду зі статей, намагайтесь не вилучати фактичний матеріал. І зверніть, будь ласка, увагу на оформлення джерел. Зокрема це описано у Вікіпедія:Посилання на джерела та Довідка:Примітки. --yakudza 11:08, 29 червня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)