Обговорення користувача:TenaliBorogovy/Зображення дня (03.08.2010—06.08.2010)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
< Обговорення користувача:TenaliBorogovy
Версія від 21:11, 29 січня 2011, створена ElimBot (обговорення | внесок) (архівую обговорення)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повний архів: Обговорення_користувача:TenaliBorogovy/АвтоАрхів
Обговорення: Обговорення_користувача:TenaliBorogovy

Зображення дня[ред. код]

Доброго дня. Будь-ласка, додавайте зображення дня з загального проекту Commons (Commons:Commons:Зображення дня).--Leon 10:35, 3 серпня 2010 (UTC)

Доброго дня. Не зовсім розумію, як воно працює, оскільки в проекті Commons:Commons:Зображення дня один в один повторює російську вікі й відрізняється від інших вікі... Зрештою, я також вибирав зображення з категорії «зображення дня» в іншомовних вікі й робив підписи. Тому, на моє сподівання, вони б мали автоматично входити до загального проекту Commons. Разом з тим було б справедливим, коли користувачі вже пропонують якесь зображення на цю категорію, то нехай роблять відповідні підписи під ними також, щоб інші могли голосувати за чи проти опираючись на якусь певну інформацію. Чи воно все відбувається як прийдеться? Це я до того, що зроблену роботу могли б і залишити, чи зберегти десь. А так де його шукати зараз?Вітер 20:16, 3 серпня 2010 (UTC)
Ви поміняли місцями причину та наслідки :) Не коммонс повторює рувікі, а навпаки. На даний момент більшість вікіпедій, в тому числі рувікі та наша - українська, беруть зображення дня, обрані на мета-проекті у коммонс. Голосування та обрання зображень дня відбувається на коммонс (кожен може брати участь, без проблем, з будь-якого мовного розділу), ми лише робимо дубль у нашому проекті. Окремі проекти (власні) є у декількох великих мовних розділах, зокрема - у французькому, звідки, як я здогадуюсь ви теж брали зображення. Але то їх внутрішній проект; у нас відповідного рішення спільноти не було.--Leon 12:54, 4 серпня 2010 (UTC)
Спасибі за інформацію! Так, ви праві, я брав зображення з французької вікі та дещо зі шведської. У них там своє голосування, так само як і в англійській... Ну що ж зачекаємо, може й українська спільнота активується :) Вітер 21:39, 4 серпня 2010 (UTC)
Будь ласка ) До речі, щодо відсутності відповідного рішення спільноти я був неправий - рішення було, ще три роки тому, але, на жаль, у "активістів" (і у мене в тому числі) часу на розробку власного проекту не вистачило, та й схоже більшість влаштовує поточний варіант. Набирайтесь досвіду і вперед ;)--Leon 17:36, 5 серпня 2010 (UTC)
Я там вичитав, що ви намагалися пристосувати німецький проект «Зображення дня» до української вікі. Що з того вийшло? З німецькою я не дуже, але з програмуванням можна було б і погратися, поки ще літо на вулиці :) Я там замінив «Зображення дня» в українській вікі за 24 серпня на вітальну листівку з Днем Незалежності. Думаю, що українцям це буде приємніше побачити, а ніж просто качок :)Вітер 23:09, 5 серпня 2010 (UTC)
На все часу не вистачило. Нічого й не починалось - проекти "злітають", коли учасників більш ніж один ))--Leon 15:46, 6 серпня 2010 (UTC)