Відмінності між версіями «Обговорення користувача:VoidWanderer»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 260: Рядок 260:
   
 
== Прохання заблокувати вандала ==
 
== Прохання заблокувати вандала ==
  +
{{закрито}}
 
 
* Користувач: {{IPvandal|Василь Теліщак}}
 
* Користувач: {{IPvandal|Василь Теліщак}}
 
* Стаття: [[Soul Eater]]
 
* Стаття: [[Soul Eater]]
 
* Вандальні редагування: {{diff|25865367|25865332}}, {{diff|25865332|25865319}}, {{diff|25865319|25854010}}
 
* Вандальні редагування: {{diff|25865367|25865332}}, {{diff|25865332|25865319}}, {{diff|25865319|25854010}}
 
Добрий вечір. Прохання відреагувати — приховати редагування і заблокувати користувача. Ви уже звертали увагу на дії цього користувача, тому прошу допомогти ще раз. Дякую. --[[Користувач:ZxcvU|ZxcvU]] ([[Обговорення користувача:ZxcvU|обговорення]]) 19:54, 7 серпня 2019 (UTC)
 
Добрий вечір. Прохання відреагувати — приховати редагування і заблокувати користувача. Ви уже звертали увагу на дії цього користувача, тому прошу допомогти ще раз. Дякую. --[[Користувач:ZxcvU|ZxcvU]] ([[Обговорення користувача:ZxcvU|обговорення]]) 19:54, 7 серпня 2019 (UTC)
  +
: Відреагував, забув тоді відписатися. --[[Користувач:VoidWanderer|VoidWanderer]] ([[Обговорення користувача:VoidWanderer|обговорення]]) 17:52, 15 серпня 2019 (UTC)
  +
</div>
   
 
== Щодо Вікіпедія:Перейменування статей/Мангеттен → Манхеттен ==
 
== Щодо Вікіпедія:Перейменування статей/Мангеттен → Манхеттен ==

Версія за 17:52, 15 серпня 2019


Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7

P history icon fire.png Цей користувач є учасником проекту «Військова історія»
Адміністратор — не володар, адміністратор — слуга народу :) Цей користувач є адміністратором української Вікіпедії (перевірити)
Патрульний редагувань
Цей користувач є одним із патрульних української Вікіпедії (перевірити)

Прохання прокоментувати

ред.№ 25069252--195.242.219.21 16:41, 10 травня 2019 (UTC)

Ситуація непроста, комплексна, має довгу історію. Тому швидко не відповім — спершу маю вивчити що тут відбулося, а відбулося, бачу, чимало. Тому не сприймайте як вияв байдужості, що мінімум тиждень цьому не приділятиму уваги. Маю на меті опублікувати низку тез для спільноти, які вже цілий рік не доходять руки викласти. Після цього повернуся до розгляду питання — я безпосередньо зацікавлений у його вирішенні по суті, а не просто заради галочки. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 16:48, 10 травня 2019 (UTC)
Вітаю VoidWanderer! Цікавить чи мали ви змогу ознайомитися з ситуацією та чи можете озвучити своє рішення? Дякую наперед за відповідь.--piznajko (обговорення) 18:59, 25 травня 2019 (UTC)

Невелике питання

Вітаю. Що робити з численними правленнями Rausha / Milenca (він же Shmurak і прочая, прочая ...), який на сторінках викидає з шаблону "Особа" комірки з даними, тому що вони підтягуються з Вікіданих. Мені здається, десь було, що вміст комірок в такій ситуації можна викинути, але слід залишити саму комірку? (приклад ред.№ 25210105). Чи може по-іншому? З повагою, --АВШ (обговорення) 16:23, 21 травня 2019 (UTC)

Так, здається, десь був такий підсумок, про який ви говорите, але його треба знайти. Якщо не знайдемо, маємо десь врешті виписати як правильно, а як неправильно робити використання даних з Вікіданих. Бо ці вилучення я корисними не назву. --VoidWanderer (обговорення) 16:30, 21 травня 2019 (UTC)
Дякую. Поки що не затверджую. --АВШ (обговорення) 16:31, 21 травня 2019 (UTC)

Це нормально???

Ви вважаєте адекватним, коли користувач роками порушує правила, а ніхто не реагує????!!!! Блокуйте мене одразу безстроково! Якщо ви будете далі просто сидіти й нічого не робити, я продрвжу свою діяльність, подобається це вам чи ні!--DiMon2711 05:49, 24 травня 2019 (UTC)

Dimon2711, як ви думаєте, чому вам порадили не взаємодіяти з користувачем? --VoidWanderer (обговорення) 05:51, 24 травня 2019 (UTC)
спершу я думав, що для того, щоби це потім зробили адміни. Тепер я розумію, що це для краси--DiMon2711 05:56, 24 травня 2019 (UTC)
Думаю, ви спершу були ближчими до істини. Дивіться яке діло — по-перше, думаю, ви не будете сперечатися, що адміни знають, що із користувачем Бучач-Львів важко. Чимало в минулому було позовів, та й зараз досі висить у кнайпі обговорення на тему дій щодо користувача, без підсумку. Тобто ніхто не вдає, ніби все гаразд.
Але. Складна проблема не вирішується просто. Вам порекомендували утриматися від контактів тільки через те, що ви наразі не маєте достатньо досвіду, щоб цю складну проблему порозуміння вирішити. Ви чомусь думаєте, що можна помахати шашкою, і все стане на свої місця. Маю вас запевнити — не стане. Вирішення проблеми починається з її окреслення. Причому окреслення самого кореня проблеми, а не симптомів, які її супроводжують. Нічого не каже, що ви таку роботу щодо користувача могли б зараз проробити, тому найкраще що ви можете — не робити гірше. Тобто триматися подалі.
Рано чи пізно, непорозуміння і проблеми будуть вирішені. Можливо, ні в кого немає просто зараз часу довести діло до кінця. Але давайте почнемо з того, що ви просто не будете робити гірше, гаразд? --VoidWanderer (обговорення) 06:08, 24 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ

Дякую за ваші думки з приводу вікіфікації. Шкода, що пізно для цього голосування, але... тут нічого не буває запізно. Єдине, з чим принципово не можу погодитись - це посилання "раз на абзац". Таке формулювання цілком знівелює правило, зробить його практично неаплікабельним. Нинішнє формулювання - з винятком для великих статей, співмірних за розміром з добрими й вибраними, де допускається раз на розділ (не на абзац!) і посиланням раз на статтю для всіх інших. Ця пропозиція була висловлена як компромісна в ході обговорення і отримала певну підтримку. Загалом текст правила формулювався з вихідних позицій і тоді з додаванням пропозицій (якихось суттєвих, а якихось може й не дуже) - але така логіка здобуття підтримки. Ну та менше з тим. Підтримка, як я бачу, все одно невелика - отже, вам карти в руки, після завершення цього раунду - може вам вдасться отримати більше загальне схвалення, аніж мені. Загалом же, робота над формулюванням і затвердженням правил, а тоді над їх впровадженням - дуже і дуже важлива. Якби нам вдалося створити якийсь моментум навколо цього процесу - було б дуже чудово. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 08:41, 30 травня 2019 (UTC)

Хай буде раз на розділ, не принципово. Однак його потім переписувати. Суть полягає в тому, що розділення за якістю статей має бути відсутнім.
Логіка здобуття підтримки не означає, що до зауважень треба некритично ставитися. Зауваження треба слухати, аналізувати, критикувати і включати справді цінне раціональне зерно, а не першу-ліпшу спробу.
--VoidWanderer (обговорення) 08:45, 30 травня 2019 (UTC)
Маленького наполегливого дятла вам на сторінку!
Дякую, що взяли на себе підведення остаточного підсумку. В мене було бажання зробити це самому, додавши дещо з ваших пропозицій, але не знав як іти - приєднувати, долати чи ігнорувати тих що були проти. Вийшло мені легше, що це зробили ви. Тепер, справді, треба подивитись як воно діятиме на практиці. В мене було ще бажання додати хоча б згадку про нього при номінації на патрульного, але може слід трохи з цим зачекати. Там, також, слід орієнтувати "новопосвячених" редакторів на ідентифікацію невичитаного автоперекладу, бо це якась масова хвороба. Ну та «one step at a time». Радий співпраці. Mykola Swarnyk (обговорення) 08:34, 5 червня 2019 (UTC)
Навзаєм.
Щодо патрульних, увесь цей інститут треба давно переглянути, він застарів і не надто добре справляється із покладеною на нього задачею. Добре, що розмови про це у спільноті вже тривають. --VoidWanderer (обговорення) 12:27, 5 червня 2019 (UTC)
Дякую за птаха! Гарний. --VoidWanderer (обговорення) 11:54, 6 червня 2019 (UTC)

Прошу відреагувати

Вітаю. Може я набрид, але побачив, що ви колись оцінювали дії цього користувача, тому звертаюсь. На сторінці Поліомієліт він з упертістю відкидає один абзацред.№ 25348833, обзиваючи джерело "жовтою пресою", звинувачує мене в тому, що я його просуваю, а останнього разу після мого широкого доповнення безпідставно, як на мене, його відкинув (ред.№ 25362455), хоча медичних знань, судячи з його сторінки, він немає. Усе наше з ним спілкування є на СО:Поліомієліт. Демонструє якусь незрозумілу заангажованість, дії на грані з переслідуванням. Він є правим у свої аргументах і діях? Хіба завжди інформація, яку бояться люди сказати, одразу буває в АД? Каюсь, що підтримав приховану війну редагувань, скоріше за все не був повністю дипломатом з холодною головою в обговоренні, хоча образ не зробив начебто. Далі продовжувати конфлікт редагувань не хочу. Чи можна якось закрити саму сторінку (зміни дозволені тільки адміністраторам), повернути доконфліктну версію, а сторінку обговорення не блокувати, аби залишилась можливість ще раз неквапливо поспілкуватися, хоча й мені це здається марним. --АВШ (обговорення) 14:08, 7 червня 2019 (UTC)

Доброго дня.
Це не проблема, що ви звертаєтеся. Я відповів на СО статті: СО:Поліомієліт. --VoidWanderer (обговорення) 10:40, 10 червня 2019 (UTC)
Дякую! --АВШ (обговорення) 18:48, 10 червня 2019 (UTC)

Виконання запиту

@VoidWanderer: Вітаю. Будь ласка, виконайте мій останній запит до адміністраторів інтерфейсу, пов'язаний із обтіканням преформатованого тексту. Також прошу вас долучитися до обговорення моєї пропозиції щодо найменування підсторінок документації в Українській Вікі. Дякую! --  Gzhegozh обг. 11:12, 15 червня 2019 (UTC)

ВП:НО

Ви звинувачуєте мене в наклепі? Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз і агресії: Ні за яких умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. Обговорюйте не авторів, а зміст статей. Особисті образи й погрози ніяким чином не допоможуть вам відстояти свою точку зору. Втім ні від Вас ні від Piramidion я не очікував і не очікую сумлінного дотримання обов'язків адміністратора. Гра правилами — ваш стиль. На жаль. При всій повазі до Вашого внеску як дописувача --93.126.95.15 16:29, 18 червня 2019 (UTC)

Я вам пояснив у наступному дифі: ред.№ 25444433
Допис користувача не містив обговорення вашої особистості чи ваших рис. Це було обговорення дій людини, а отже не є персональним випадом. Аналіз поведінки не може бути ніким заборонений.
Щодо ваших уявлень про правила Вікіпедії, і того, хто їх, як і коли порушує, я достатньо ознайомлений. Тому ваше звинувачення у грі з правилами розцінюю не більше, ніж черговий наклеп. --VoidWanderer (обговорення) 16:33, 18 червня 2019 (UTC)
Власне, про ваші уявлення яскраво свідчить ось цей диф: ред.№ 25444443. Ви кажете: Використання статусу адміністратора для досягнення переваги в суперечці. Ще й це на Вашій совісті, хоча я не використовував жодних адмінповноважень у дискусії. А тим паче для досягнення переваги в суперечці. Ви розумієте, що ви використовуєте вирвані уривки з тексту правил, абсолютно незастосовні до ситуації, цим самим граючись правилами самостійно? І при цьому звинувачуєте інших у своїй же поведінці? --VoidWanderer (обговорення) 16:37, 18 червня 2019 (UTC)
Хоче і любить — це не аналіз дій людини. Це суб'єктивна трактовка намірів і мотивів. НАКЛЕП, тобто! І від вас теж! --93.126.95.15 16:40, 18 червня 2019 (UTC)
Не хоче використовувати свою обліковку — аналіз дій
Любить критикувати — аналіз дій
У вас викривлені уявлення про ВП:НО і персональні образи. І саме так, наміри і мотиви — це аналіз поведінки. --VoidWanderer (обговорення) 16:43, 18 червня 2019 (UTC)
Доповню: наміри і мотиви — не заборонено аналізувати до тих пір, поки це не переходить межу Ad hominem. Приклад:
  • він так робить, бо любить галушки — Ні Ad hominem
  • він так робить, бо він українець — Ні Ad hominem
  • він так робить, бо був заблокований у Вікіпедії раніше — YesТак аналіз дій
Це ж не складно, погодьтеся. --VoidWanderer (обговорення) 16:47, 18 червня 2019 (UTC)
Ви свідомо примушуєте мене повертатися до нанесеної мені образи? Ваші твердження — брехня! Використовує/не використовує — аналіз дій. хоче/не хоче — приписування об'єкту намірів, тобто суб'єктивна оцінка особистості. Ви знаєте мої наміри? Знаєте чому я роблю те чи інше? Ви чи Piramidion знаєте, що я люблю, а чого не люблю? І кого люблю, а кого ненавиджу? Ви НІЧОГО не знаєте. А при цьому сміливо даєте характеристику. Обидвом, до слова, до одного місця суть питання, піднятого на сторінці, ажде обидва по суті питання навіть слова не сказали — вона вам не цікава. А от прокоментувати мої начебто наміри чи задуми — нєфіг дєлать, хоча до піднятого технічного питання ні мої наміри, ні мої принципи стосунку не мають. І Ви мені кажете, що я граюсь з правилами! Подивіться на себе!!! --93.126.95.15 16:58, 18 червня 2019 (UTC)
Бачу, ви нічого не зрозуміли із написаного. Дії користувачів всередині Вікіпедії коментують, обговорюють, оцінюють, трактують і намагаються зрозуміти наміри, які стоять за цими діями, постійно. Проте це ніколи не було і не є порушенням. Ні коли ви помилково приписуєте комусь якісь мотиви, ні коли вам приписують. Хтось помиляється щодо вас? Напишіть: «ви помиляєтеся, це зроблено з інших міркувань», і все.
Всі ці обговорення, якщо не порушують Ad hominem, не порушують жодні правила. Обговорення мета-діяльності, тобто діяльності у Вікіпедії поза статтями, без таких оцінок — неможливе. --VoidWanderer (обговорення) 17:06, 18 червня 2019 (UTC)
Коментуйте ДІЇ. Не моделюйте мої прагнення, наміри, мотиви, цілі — це частина моєї особистості. Можете прокоментувати Обговорення Вікіпедії:Фільтр редагувань#Баг по суті? Ні? Тоді не чіпайте запитувача. До побачення --93.126.95.15 17:12, 18 червня 2019 (UTC) P.S. Все то ви «бачите» Facepalm3.svg
Користувач коментував дії:
  • ви мали щонайменше два зареєстрованих облікових записи, проте свідомо, добровільно відмовилися від їх використання. Отже: Користувач [..] не хоче редагувати зі своєї обліковки. Це ж був ваш вибір? Отже, не хочете. З тих чи інших причин.
  • ви відзначалися уколами на адресу адміністраторів? Відзначилися. Отже, любить висміювати все, що роблять тутешні адміни.
Можливо, друге узагальнення надто широке. Але жодне з них не містить порушень, і не містить персональних випадів. А звинувачення користувача у порушенні, якщо такого не було — це вже справді гра з правилами з вашої сторони.
По ділу якщо говорити, то фільтр редагувань не просто так налаштований. Ваше зауваження почули, сподіваюся у когось буде час виправити баг. --VoidWanderer (обговорення) 18:00, 18 червня 2019 (UTC)

Файл:Garena+ screen.png

@VoidWanderer: Доброго дня. Помітив, що Ви видалили Файл:Garena+ screen.png, хотів би дізнатися причину. На сторінці файлу написано, що його видалено за результатами обговорення, але як такого обговорення не відбулось, адже з початку обговорення пройшло годин 5, можливо хтось не висловився ще..? Дякую. --FarCryMan 17:23, 18 червня 2019 (UTC)

FarCryMan, порушення авторських прав мають вилучатися без обговорень. Тобто спершу вилучення, а потім обговорення. Інтерфейс програми не є життєво необхідним для ілюстрації статті про неї, особливо якщо графічна складова цієї програми навіть наближено не є головним функціоналом програми. Дещо інакше ситуація складається з Мікрософт Блокнотом, хоча там теж ілюстрація виглядає надмірною. Раджу вам замість цього розпочати обговорення у ВП:Кнайпа (авторське право). Якщо там дійдуть зворотнього консенсусу — що для будь-якої програми можна використати скріншот в рамках ВП:КДВ, файли будуть відновлені. --VoidWanderer (обговорення) 17:41, 18 червня 2019 (UTC)
Файл був завантажений в рамках ВП:ДК з шаблоном {{Fairuse in|}}, то який пункт ВП:КДВ він порушував?(Якщо ви вже написали, що порушує авторські права). Добре, розпочну обговорення в Кнайпі. --FarCryMan 18:08, 18 червня 2019 (UTC)
Шаблоном {{Fairuse in|}} не можна виправдати будь-яке завантаження. Вимоги ВП:КДВ містять таке:

Значущість. Матеріал повинен відповідати критерію значущості для відповідної статті — наприклад, ідентифікувати її основний об'єкт, або специфічно ілюструвати важливі її пункти або розділи, і не повинен застосовуватися в декоративних цілях. Використання невільних матеріалів у списках, галереях зображень, елементах інтерфейсу зазвичай розцінюється як декоративне.

У статті Garena є логотип, отже додаткові ілюстрації повинні мати дуже детальне обґрунтвання. Також, сама програма не зосереджується на графічній складовій, вона реалізує зовсім інший функціонал — організацію з'єднання гравців у мережі. Отже, ілюструвати її статтю інтерфейсом програми не несе жодної значущості для Вікіпедії. --VoidWanderer (обговорення) 18:46, 18 червня 2019 (UTC)
Графічний інтерфейс програми має достатнє значення, часто йому приділяється більше уваги ніж продуктивності самої програми. Тому маю сумніви, щодо доцільності використання вами цього пункту, як обгрунтування.
Що ж до значущості для даної статті і для Вікіпедії: дана програма має інтерфейс не просто так, якби було інакше, вона б була на рівні командного рядка чи щось подібне. Програма крім самого з'єднання гравців (з чим би справився й просто VPN) в самому інтерфейсі відображається рейтинг гравця, рівень, програма також реалізує систему чату в самій програмі, можливість ставити фонове зображення і зображення користувача. До цього всього важливим залишається UX, і якщо для мене розташування кнопок чи якісь дії є нетиповими, можливо я перестану чи зовсім не буду користуватись даним ПЗ. В цьому і криється значимість для Вікіпдії --FarCryMan 19:23, 18 червня 2019 (UTC)
Те, що у програми є графічний інтерфейс, відмінний від командного рядка, не означає, що він чимось значимий для Вікіпедії. Майже все, що ви перерахували — це абсолютно другорядний функціонал: так звані бантики. --VoidWanderer (обговорення) 19:27, 18 червня 2019 (UTC)
Чомусь в англвікі та рувікі ці бантики вважаються значимими. Але то таке, я Вас зрозумів --FarCryMan 19:58, 18 червня 2019 (UTC)

Шаблон:Єпархії КПЦ

Користувач вносить неконсенсусні зміни, уникаючи обговорення. Прошу захистити шаблон у версії 25451250 для уникнення подальших війн редагувань.--Анатолій (обг.) 16:23, 19 червня 2019 (UTC)

Facepalm3.svg

Див. історію ВП:ПЗВ116. Можливо, ви до нього достукаєтесь--DiMon2711 09:36, 20 червня 2019 (UTC)

знову

Вікіпедія:Перейменування статей/Леопольд Грунвальд → Леопольд Ґрундвальд. Пам'ятаєте, коли ви мене блокували за переслідування Бучач-Львів? Я після цього зменшив (значно зменшив) спілкування з ним. Тут проблема в іншому. Користувач постійно провокує мене на конфлікт. Як хочете переконатися - ВП:Запити на арбітраж/Mykola Swarnyk, де два досвідчених користувачі наголосили на його деструктивній діяльності. Його вже неодноразово блокували та попереджували за перкслідування мене. З повагою--DiMon2711 09:15, 21 червня 2019 (UTC)

ви ж самі писали

що адмін повинен реагувати на всі, навіть найбезглуздіші звернення. Куди ця позиція ділася?--DiMon2711 16:51, 21 червня 2019 (UTC)

Ви маєте на увазі ось це ваше звернення ред.№ 25467923, де ви пінгували порядка 20 адміністраторів? Моя позиція не зазнала змін — якщо ви піднімете контекст, в якому я говорив про обов'язок реагувати, то там малося на увазі реакція на особисті звернення до адміна. А реагувати на всі потокові події у спільноті іноді просто немає часу. --VoidWanderer (обговорення) 16:59, 21 червня 2019 (UTC)
а як же звернення вище?--DiMon2711 17:00, 21 червня 2019 (UTC)
А, справді. Моя неуважність — банально відволікся і забув про нього. Тут проблема в тому, що справа не в одному Грунвальді. Це треба сісти і починати розбір поведінки вашої, реакції пана Mykola Swarnyk, а це процес довгий. Якщо коротко, то я вам ще дуже давно давав добру пораду не підбивати підсумкуів: постійна версія № 24040124#Про підбиття підсумків на ВП:ПС. Ви її проігнорували. На ваші помилки тепер реагують, іноді — доволі агресивно, аж із порушенням правил. Тобто справа має дві сторони.
В ідеалі, ви маєте прислухатися до порад, які вам дають, а панові Mykola Swarnyk — дотримуватися правил і настанов Вікі щодо спілкування, коли він критикує ваші дії. --VoidWanderer (обговорення) 17:09, 21 червня 2019 (UTC)
коли критика від того самого користувача постійна та систематична, ще й із порушенням правил - це переслідування. За ВП:НПК, ви повинні були вже давно його блокувати, адже я проект покидав (хоча не надовго) через нього. Мене ви заблокували, а з ним панькаєтесь. Тим паче, що в тому гореоскарженні аргументів та зауважень не було, лише власна трактовка правил, які пишуть "не бажано", а він пише "не в праві". Вимагаю негайного блокування, ще й враховуючи запит користувача Jphwra на ВП:ЗА--DiMon2711 17:16, 21 червня 2019 (UTC)
Я не панькаюсь. Для вироблення зваженого рішення мені особисто потрібен час, якого я на вирішення цього питання поки маю. --VoidWanderer (обговорення) 17:18, 21 червня 2019 (UTC)

вікі-друже, VoidWanderer, наступним Вашим ессе, повинно стати ЗАПОБІГАННЯ ВІКІ-ШАНТАЖУ!!! і воно буде менш полемічним та швидко дійдете консенсусу. Наснаги...--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 12:33, 23 червня 2019 (UTC)

василий грицак

пiрiвирити! --109.184.115.245 10:41, 24 червня 2019 (UTC)

Перенаправлення

Вибачте за те що дістаю, просто є люди від яких нічого не сподіваєшся, а від вас очікується чогось більшого. Наприклад того що правила (навіть такі які треба виправити) переважатимуть тимчасову доцільність. Було б також гарною звичкою видаляючи перенаправлення виправляти ті сторінки які на нього посилаються. І дякую за повернення обговорення в спокійне русло, бо я на його початку дуже розсердився. --Буник (обговорення) 11:11, 27 червня 2019 (UTC)

Я також переконаний, що треба докладати зусиль для затвердження правил. Не знаю, чи стежите ви за всім що відбувається у спільноті, чи ні, але я останнім часом був якраз залучений до пари таких процесів, і вони у мене відбирають доволі багато часу. Тому я був би справді вдячний, якби розробку і затвердження правил ще хтось конструктивно штовхав, вкладаючись у це своєю енергією. Бо я б може і хотів ще й перенаправлення довести до ума, але рук не вистачає. Пам'ятаю про покинутий на півдорозі проект:
відчуваю відповідальність за нього. Але, повторюся, зараз не знайду на нього час.
ПС. Я знаю, що ви вболіваєте за зв'язність — я й сам за нею вболіваю, — тому будьте рішучими: ред.№ 25545316. --VoidWanderer (обговорення) 20:00, 27 червня 2019 (UTC)

8 серпня

Добридень! Ви почали обговорення на ВП:ВИЛ, але я не можу прочитати Ваші думки. Чи можете зробити перехід до стадії закінчення та підбиття підсумку? --『  』 Обг. 12:33, 27 червня 2019 (UTC)

Добре, я закрию той день. --VoidWanderer (обговорення) 20:02, 27 червня 2019 (UTC)

Прохання

Доброго дня. Я допустив конфуз на Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного, втавивши коментар не щодо того користувача, якого хотів прокоментувати. Прошу вилучити чи приховати із історії моє редагування.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 12:40, 29 червня 2019 (UTC)

  • YesТак Зроблено. Зауважу тільки, що для загальних запитів — а це загальний запит, — краще звертатися до всього адмінкорпусу у ВП:ЗА. --VoidWanderer (обговорення) 12:52, 29 червня 2019 (UTC)

Прохання захистити від багаторічного переслідування

Вітаю VoidWanderer! Прохання захистити мене від багаторічного особистого переслідування Yasnodark мене. Я вже неодноразово звертався щодо цього до адмін корпусу у травні 2019 на ВП:ЗА (де я детально описав переслідування мене користувачем Yasnodark з 2016 по сьогодні]), але жодної реакції адмінів так і не було. Постійне переслідування користувач Yasnodark мене та його намагання деанонімізувати мене (розкрити країну проживання, інші персональні дані) є прямим (багаторічним) порушенням Yasnodark'ом ВП:НО та ВП:НПК. Останні дії користувача (наприклад тут diff користувач продовжив своє переслідування мене та спроб деаномізації заявивши, окрім іншого, та країна його проживання зовсім не Україна, а та сама чудова країна за Уральським хребтом. Чому в ангвікі спроба деанонімізації - це один з найгірших порушень, за який (у випадку повторюваності, вже після попередження) відразу слідує довічне блокування, а в укрвікі користувач Yasnodark робить особисті атаки та спроби деанонімізації проти мене з 2016 - і жодної реакції від адмін корпусу? Прохання втрутитися.--piznajko (обговорення) 00:48, 2 липня 2019 (UTC)

Я пам'ятаю про цей конфлікт, але мені нині дуже бракує часу на його розгляд. Сподіваюся, за кілька тижнів чи місяць розгребуся зі справами, і було б добре посприяти його вирішенню. --VoidWanderer (обговорення) 19:38, 2 липня 2019 (UTC)
Дякую за відповідь. Абсолютно розумію зайнятьсьті, єдине що обговорюся - остання персональна атака та спроба деанонімізації відбулася 26 червня 2019 тобто всього пару днів тому, тому вважаю що реакція від адмінів має бути щвидкою (але звичайно краще хоч коли-небудь, ніж ніколи). В любому випдаку дяки за відповідь!--piznajko (обговорення) 20:54, 2 липня 2019 (UTC)

АС-12

ru:АС-12 https://informnapalm.org/blog/14-zgorily-na-loshariku/ --93.126.95.15 15:59, 2 липня 2019 (UTC)

Так, варто створити статтю. --VoidWanderer (обговорення) 19:35, 2 липня 2019 (UTC)

Питання: чи адміни укрвікі "enforce'ають" правила щодо WP:FORUM?

Вітаю! Цікавить наступне: якщо один з користувачів укрвікі протягом 2-3 років займається діями які суперечать ВП:Чим не є Вікіпедія, зокрема WP:FORUM, цитую

do not use Wikipedia for any of the following: Discussion forums. Please try to stay on the task of creating an encyclopedia. You can chat with people about Wikipedia-related topics on their user talk pages, and should resolve problems with articles on the relevant talk pages, but please do not take discussion into articles. In addition, bear in mind that article talk pages exist solely to discuss how to improve articles; they are not for general discussion about the subject of the article, nor are they a help desk for obtaining instructions or technical assistance. Material unsuitable for talk pages may be subject to removal per the talk page guidelines. If you wish to ask a specific question on a topic, Wikipedia has a Reference desk; questions should be asked there rather than on talk pages.
як повиннні реагувати адміни укрвікі на це? Щоб бути більш конкретним: якщо ви чи інший адмін дізнаєтесь що один з коирстувачів укрвікі використовує її для створення "Опитування вікіпедистів укрвікі щодо їхньої позиції щодо попкультурної-теми-XYZ" й робе це останні 3 роки, щоб ви зробите в такому випадку? Наприклад якби ви дізналися що користувач вже розмістив це опитування на СО сотні користувачів? Яку були б ваші дії? Прохання бути конкретним: 1) чи очікує на такого користувача просте попередження 2) чи очікує на такого користувача (в разі відмови припинити такі дії) блокування? Дякую за відповідь.--piznajko (обговорення) 16:57, 13 липня 2019 (UTC)
Якщо користувач справді переслідує мету поговорити про поп-культуру на сторінках Вікі, і робить це систематично, то, згідно ВП:БЛОК, на перший раз дістане попередження про неприпустимість подібної поведінки. Якщо продовжить, це буде підставою для більш серйозних дій. Але якщо ж у нього була інша мета, треба ситуацію розглядати окремо.
Рекомендую не говорити загадками і оформити звернення на ВП:ЗА, якщо справді є порушення. --VoidWanderer (обговорення) 17:19, 13 липня 2019 (UTC)
Я намагаюся уникнути ВП:ЗА та зрозуміти чи справді є порушення - бо вже туди збирався по цьому випадку у 2018 році й реакції було 0. В англвікі це було б звичайно порушенням, але там би адміни ще 3 роки тому на це прореагували. Але оскільки адміни укрвікі на це не реагують вже 3 роки, назріває висновок що в укрвікі WP:FORUM в принципі дозволяється - й саме у цьому я хотів у вас поспитатися.
Щоб бути більш конкретним: тут випадок користувача Yasnodark який у період між 2016 та 2019 роками розмістив сотні повідомлень на СО різних користувачів щодо "Анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів укрвікі (список з 50 найкращих жанрових романів)":
приклад на СО користувача Xsandriel,
приклад на СО користувача I,
приклад на СО користувача MaxSolo,
приклад на СО користувача Rina.sl,
приклад на СО користувача В.Галушко,
приклад на СО користувача Yukh68,
приклад на СО користувача Иван Дулин,
приклад на СО користувача Slovolyub,
приклад на СО користувача Andrew-CHRom,
приклад на СО користувача Olga Loboda 0806,
приклад на СО користувача Lxlalexlxl,
приклад на СО користувача DonDrakon,
приклад на СО користувача Розум,
приклад на СО користувача Anne Vinci,
а також на СО сотні інших користувачів між 2016-2019 рр. (але з них поки що відгукнулися лише 37 редакторів які додали свої варіанти в "список улюблених фантастичних романів редакторів укрвікі" з варіантів Yasnodarka
Я вже пробував робити запит щодо цьго на ВП:ЗА у 2018 року - але реакція адмінів була нульовою (ну окрім того що NickK після цього створив обговорення щодо доцільності введення правила ВП:Канвасінґ яке б забороняло канвасінґ інших користувачів, але ІМХО Канвасінґ абсолютно відрізняється від WP:FORUM який забороняє "ведення поза-вікіпедійних обговорень на сторінках Вікі, які не стосуються відповідної теми статті", зокрема WP:FORUM забороняє "Обговорення поп-культурних ініціатив, у цьому випадку науково-фантастичних романів".--piznajko (обговорення) 19:30, 13 липня 2019 (UTC)
Цю ситуацію бажано розглянути в окремій кнайпі (ВП:Кнайпа (різне)). Треба з'ясувати кінцеву мету, яку переслідував користувач, і порадаити як її краще досягти. --VoidWanderer (обговорення) 19:56, 14 липня 2019 (UTC)
Ну у нас існує правило ВП:Чим не є Вікіпедія, і там є підпункт ВП - Не дискусійний клуб. Тож якщо редактор влаштував дискусійний клуб - це завдання адмінів припинити дискусійний клуб. Я не збираюся виносити це на ВП:Кнайпа (різне), бо це не моя робота слідкувати чи всі дотримуються правил ВП - це робота адмінів. Прохання чітко повідомити що ви не вважаєте що є порушення ВП:Чим не є Вікіпедія, і я більше не буду піднімати цю тему - якщо це не порушення правил укрвікі, то хай продовжується й далі.--piznajko (обговорення) 23:24, 14 липня 2019 (UTC)
Вітаю ще раз @VoidWanderer:, чекаю на відповідь бо ціквить ваша інтерпретація ВП:Чим не є Вікіпедія дозволеності чи не-дозволеності дій по веденню "Дискусійного клубу". Дякую.--piznajko (обговорення) 13:00, 16 липня 2019 (UTC)
Здається, недостатньо ясно пояснив раніше. Правило діє. Але я не до кінця впевнений, що це користувач діяв саме з метою поспілкуватися про книжки. Схоже, це якась підготовка до того, які статті варто поліпшувати в першу чергу. Саме через цю неясність, ситуацію бажано розглянути окремо — або у кнайпі, або у користувача на СО, — щоб з'ясувати подробиці і вже потім приймати рішення. --VoidWanderer (обговорення) 13:05, 16 липня 2019 (UTC)
Хмм, дуже дивно. Оскільки редактор за 3 роки між 2016-2019 роками залишив повідомлення на сотнях СО редакторів і жодне з цих повідомлень не згадало нічого про цитоване вами "підготовку до того, які статті [про книжки науково-фантастичного спрямування] варто поліпшувати в першу чергу", єдине що згадується це "список найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів". Ось приклад повного повідомлення з СО Xsandriel від 21 травня 2019:
хотів би вам запропонувати також прийняти участь в опитуванні, яке я вже тривалий час проводжу серед вікіспільноти з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб і ви у вільний час також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних чи прослуханих вами. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок стандартного формату та окремі менші твори, проте лише у випадку, якщо вони названі романами при виданні чи в АД. Сподіваюсь на вашу згоду і що у ви також згадаєте певну кількість достойних прочитаних фантастичних романів та знайдеться час та бажання. [...] та створювати на цій сторінці подібно до цієї або цієї сторінки. Під час відповіді прошу пінгувати. Ваша згода дуже допоможе підвищити репрезентативність узагальненого списку.
. Тобто у вас є 200+ повідомлень на СО користувачів де жодним чином не згадується цитоване вами "підготовку до того, які статті [про книжки науково-фантастичного спрямування] варто поліпшувати в першу чергу". Тому я трохи спантеличений--piznajko (обговорення) 14:25, 16 липня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Не зважайте на перевіреність версії

Привіт. Побачив, що останнє редагування на тій сторінці робили Ви, тому вирішив обговорити це питання з Вами (а крім того ще й тому, що практично більше ніхто за таке не береться). Тут така річ — недавно розробники змінили вигляд повідомлень про стан перевірки (патрулювання) окремої сторінки у Вікіпедії. У нас для зареєстрованих користувачів вони виглядають так як виглядають — широка синя смужка для перевірених сторінок, які мають неперевірені версії, і широка сіра смужка для тих сторінок, які взагалі ще ніхто не перевіряв. Це — більше для редакторів Вікіпедії.

Для читачів же (тобто в основному незареєстрованих користувачів) ці повідомлення мають зовсім інший вигляд — так, наче вирішили імплементувати те, що ми обговорювали на ВП:К-А (про «службову інформацію у верхній частині статті»). Тобто ті повідомлення дуже мінімізовані — якщо сторінка перевірена, але має неперевірені зміни, то читачі бачать стабільну (перевірену) версію такої сторінки, а справа вгорі — маленьку іконку у вигляді ока, яка, якщо навести на неї мишку, видає випадне повідомлення про те, що «це — стабільна версія, перевірена тоді-то, і стільки-то змін очікують на перевірку». Тоді як повідомлення про те, що сторінка неперевірена взагалі — є трохи ширшим (але теж мінімальним — щось на кшталт того, що зробив був Alex Khimich раніше), і відрізняється від того, що бачать зареєстровані користувачі. Воно має два посилання: «неперевірена сторінка» (веде на ВП:ПАТ) і в дужках — «що робити?» (веде на сторінку в заголовку цього розділу).

Можливо, варто ту сторінку якось розширити, надавши більш детальні пояснення? Крім того, мені здається, що назва тієї сторінки вводить читачів в оману — на перевіреність версії таки зазвичай варто звертати увагу — там може бути і недостовірна інформація, і якась містифікація, і оригінальне дослідження, і навіть вандалізм. Крім того, я думаю, що варто було б якось скористатися з цієї можливості, і прописати на цій сторінці якесь звернення до читачів — пропозицію зареєструватися, набути досвіду й самим стати патрульними та перевіряти відповідні сторінки. Якось пояснити, що ми всі тут — волонтери, які не отримують грошей за свою роботу. А також — дати посилання на Довідка:Ознайомлення, або й ще якийсь більш конкретний посібник, щоб потенційні нові редактори могли одразу взяти до уваги найбільш базові речі, які стосуються роботи у Вікіпедії, та швидко влитися в спільноту. Я ще не всі посібники переклав, але думаю, що зможу якось змобілізуватись і довершити почате. І вже давно думав, куди можна втулити таке посилання — посібники справді дуже зручні й корисні (я сам із них дечого навчився), тож думаю, що та сторінка може бути якраз таким зручним місцем для розміщення відповідного посилання.

Прошу прокоментувати. Я б переписав цю сторінку самотужки, але не впевнений щодо формулювань, і може Ви маєте якісь кращі ідеї (можливо, якесь гарне візуальне оформлення ще застосувати, чи щось типу того — те посилання навряд чи клацатимуть користувачі, яким нецікавий розвиток української Вікіпедії, тож цим варто скористатись для залучення нових редакторів)--Piramidion 11:44, 16 липня 2019 (UTC)

Зміни у вигляді інтерфейсу для незареєстрованих користувачів — це хороші новини. Подивився як воно виглядає — ненав'язливо, лаконічно й акуратно. Те що треба. До речі, це причина і нам переглянути формальні вимоги до патрулювання. Наразі вони за своєю буквою гарантують лише мінімальний поріг якості, хоча спільнота сприймає патрулювання як значно більш вимогливий процес.
Так, я з вами згоден, що сторінку Вікіпедія:Не зважайте на перевіреність версії варто поліпшити, вона мене давно дивувала якоюсь своєю непевністю. Потрібен заклик до дії і прості, ясні пояснення для новачка. Але конкретних ідей щодо неї не маю, тому покладаюся на ваші пропозиції. Може, в процесі щось народиться. --VoidWanderer (обговорення) 14:05, 16 липня 2019 (UTC)
Дякую. В такому разі я спробую знайти трохи часу відредагувати ту сторінку так, як вважатиму за потрібне, а Ви вже мою версію підкоригуєте та/або якось доповните. Може ще пізніше AlexKozur запросимо, щоб зробити якесь гарне оформлення, якщо це буде доцільно. Щодо патрулювання — я не проти. А також я не проти надавати права автопатрульного досвідченим користувачам, але мені потрібен список таких користувачів (я маю на увазі таких, що є конструктивними і загалом дотримуються ВП:ПАТ, але не хочуть подавати заявку на ВП:ЗПП) — я можу з ними попрацювати, «підігнавши» їхні редакторські навички до вимог ВП:ПАТ і надати їм права автопатрульного без зайвих балачок на ВП:ЗПП. Можливо, варто започаткувати якийсь такий запит до спільноти в Кнайпі. Бо автоматична стабілізація на перевіреній версії сторінки створює деякі проблеми для читачів, оскільки вони не бачать нових змін, якщо ті зроблені не патрульними, тому оновлення застарілої інформації ускладнюється.--Piramidion 14:52, 16 липня 2019 (UTC)

Питання

Скажіть будь ласка, чи є тут (якщо знесли, то тут) оригінальне дослідження? --Perfect Mask (обговорення) 10:20, 20 липня 2019 (UTC)

Ви даєте посилання на достатньо великий розділ статті, який я ніколи не вивчав. Якщо у вас (чи у когось) є якісь конкретні претензії щодо певних моментів у розділі, вкажіть на них. Так буде швидше. --VoidWanderer (обговорення) 10:25, 20 липня 2019 (UTC)
«В ЗМІ також була інформація ніби прокуратура сама визнала книжку такою, що розпалює міжнаціональну ворожнечу[1], а Олеся винним. Хоча за законодавством, визнавати когось винним може тільки суд[2]. Олег Шинкаренко на «громадському радіо» згадував про те, що суд був[3], але як зазначено вище, справу було закрито.» ось це. --Perfect Mask (обговорення) 10:36, 20 липня 2019 (UTC)
Ось цей пасаж: «Хоча за законодавством, визнавати когось винним може тільки суд», з посиланням на законодавство України — очевидне оригінальне дослідження. Ми не даємо своїх оцінок — достатньо сухої констатації того, що прокуратура щось визнала. Якщо потрібні заперечення — шукайте вторинні незалежні джерела, які говорили б безпосередньо на тему книжки та її оцінки / класифікації / кваліфікації. --VoidWanderer (обговорення) 10:51, 20 липня 2019 (UTC)
Дякую. І ще одне. Я так розумію, що я можу пінгувати адмінів до посиніння, але результату не буде оскільки ніхто не захоче вивчати проблему?
Бо розумієте як, інтерес до теми є тільки в двох адмінів. Це Goo3 та Yakudza. Але перший занадто політично упереджений. Я вже наводив дифи, які це іллюструють. А другий поводить себе дивно. На повірку з'ясовується, що ті джерела, які він наводить, доводять саме мою правоту. Про що я йому пояснював не раз. Але при цьому він на кожному кутку розповідає, що саме мої аргументи були спростовані, а не навпаки.
Я ж зараз роблю правки на свій страх і ризик. Для мене не буде сюрпризом навіть довічний бан. Але як інакше діяти в цій ситуації я не розумію. --Perfect Mask (обговорення) 11:17, 20 липня 2019 (UTC)
Perfect Mask, адміни — не посередники у вирішенні конфліктів. Хоча деякі беруться за це — за своїм бажанням, якщо бачать необхідність. Якщо ви бачите порушення правил — сповістіть про це на ВП:ЗА із посиланням на те, де порушено правило, і яке саме. На порушення правил адміни мають реагувати. Тому, якщо хтось із згаданих вами користувачів припустився порушення правил у своїх редагуваннях — адміни будуть зобов'язані розглянути цей випадок. А якщо ні, то тією ситуацією будуть опікуватися лише небайдужі. --VoidWanderer (обговорення) 11:36, 20 липня 2019 (UTC)
Чи є дії Yakudza порушенням? --Perfect Mask (обговорення) 11:58, 20 липня 2019 (UTC)
Покажіть конкретну правку, будемо аналізувати. --VoidWanderer (обговорення) 11:59, 20 липня 2019 (UTC)
Я мав на увазі те, що він ігнорує всі аргументи. Хоча не важливо, я вже два запити робив. Фактично обидва проігноровано. --Perfect Mask (обговорення) 12:11, 20 липня 2019 (UTC)
«Ігнорує аргументи» — це не порушення. Якщо користувач зробив правку, яка порушує правила Вікіпедії (до прикладу, ВП:НТЗ, ВП:НАД, ВП:Стиль, ВП:КОНС) — то питання можна розглядати. Якщо ж користувач діяв в рамках правил — можна лише йому подякувати. Тому, ще раз: якщо є порушення, вкажіть на них. --VoidWanderer (обговорення) 12:15, 20 липня 2019 (UTC)

Примітки

Анонім 188.230.55.111

заблокуй його на добу. Три правки (Перша світова війна + 2 статті з футбольної тематики) і всі повз каси. --Jphwra (обговорення) 11:15, 20 липня 2019 (UTC)

Драпатий Михайло Васильович

Що не працює? Якщо дата вручення, то вона присутня у підписах, які спливають, крім Ордена «Народний Герой України». В інші шаблони також можна внести зміни. І чому ви видалили шаблон {{Іменна вогнепальна зброя}}? --ValeriySh (обговорення) 12:13, 30 липня 2019 (UTC)

ValeriySh, одразу перепрошую за іменну зброю — не звернув увагу, що її не було раніше у статті. Це, вочевидь, помилкова дія.
А тепер щодо шаблонів по типу Шаблон:Орден Богдана Хмельницького II ступеня (Україна). Наскільки я бачу, ви тільки сьогодні додали новий аргумент на вхід, який тепер додає певний функціонал — при наведенні курсором, на спливаючому елементі нагороди тепер відображається рік. Не буду давати оцінки чи потрібен такий функціонал чи зайвий, хочу тільки зауважити, що у шаблоні Шаблон:Медаль Захиснику Вітчизни передача аргументу таким чином змінює вигляд генерованої картинки. Якщо ви будете вносити зміни у той шаблон — це корисно мати на увазі, щоб не відмінити вже реалізований функціонал. Свої правки у статті Драпатий Михайло Васильович скасую. --VoidWanderer (обговорення) 12:26, 30 липня 2019 (UTC)
Дякую. --ValeriySh (обговорення) 12:32, 30 липня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Політика

Добрий день. Вибачте що турбую, але цей проект усе ще в дії? Я приєднався, й дуже хочу допомогти з його розвиненням. І ще дещо, можете допомогти із статтею Президентство Леоніда Кравчука? --DestroyedShu Обг 17:30, 3 серпня 2019 (UTC)

DestroyedShu, всі проекти діють до тих пір, поки там пишуть. Нині той проект практично неактивний — і це дуже велика проблема з огляду на те, що у цілій низці статей на політичну тематику тривають суперечки. Замість того, щоб домовитися про те, якими конкретними критеріями і підходами мають керуватися дописувачі, пишучи про політику, у нашій спільноті чомусь або воюють редагуваннями, або перебувають у стані апатії.
Але то я відволікся. На жаль, не зможу допомогти саме у написанні статті Президентство Леоніда Кравчука, бо поставив перед собою задачу доопрацювати деякі інші статті. І цей список — довгий. Але якщо у вас є якесь питання про статтю (проблеми у ній, слабкі сторони, тощо), то я радо спробував би допомогти. --VoidWanderer (обговорення) 19:45, 3 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Гриценко Ганна Валентинівна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Гриценко Ганна Валентинівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 серпня 2019. Що ще можна зробити? --yakudza 09:16, 7 серпня 2019 (UTC)

Прохання заблокувати вандала

Щодо Вікіпедія:Перейменування статей/Мангеттен → Манхеттен

Вітаю. В першу чергу хочу Вам подякувати за підсумок на тій сторінці, приємно що крім Piramidion'а зявився ще один адміністратор, який взявся хоробрості і підбив підсумок в дуже непростому обговоренні. Жаль тільки те що виявляється це існують тільки 2 таких адміни з 44-х. Також хотів би щоби Ви дещо виправили у своєму підсумку, як наприклад те що мій підсумок не оскаржував Maksym Ye, там він тільки просив мене переглянути свій підсумок, його оскаржив Dzyadyk цим редагуванням ред.№ 22124223.--Andriy.v (обговорення) 16:47, 15 серпня 2019 (UTC)

Дякую за зауваження, уточнив. --VoidWanderer (обговорення) 17:21, 15 серпня 2019 (UTC)