Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Yakudza»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Повідомлення: про позов)
Рядок 103: Рядок 103:
 
::Та я уявляю собі щось зовсім простеньке, наприклад таке [[Вікіпедія:Перевірка редагувань анонімів]]. Можна так: хтось наступний перевірить — просто переписує той запис --[[Користувач:AS|<font face="Symbol">'''AS'''</font>]] 13:11, 21 листопада 2009 (UTC)
 
::Та я уявляю собі щось зовсім простеньке, наприклад таке [[Вікіпедія:Перевірка редагувань анонімів]]. Можна так: хтось наступний перевірить — просто переписує той запис --[[Користувач:AS|<font face="Symbol">'''AS'''</font>]] 13:11, 21 листопада 2009 (UTC)
 
:::Мені сподобалось, хіба що дату UTC варто ставити. Може навіть спробувати не переписувати, а дописувати - з'явиться певний елемент відповідальності. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] [[Обговорення користувача:Yakudza|''พูดคุย'']] 00:33, 29 листопада 2009 (UTC)
 
:::Мені сподобалось, хіба що дату UTC варто ставити. Може навіть спробувати не переписувати, а дописувати - з'явиться певний елемент відповідальності. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] [[Обговорення користувача:Yakudza|''พูดคุย'']] 00:33, 29 листопада 2009 (UTC)
  +
  +
==Повідомлення==
  +
Проти всіх адміністратори української Вікіпедії, в тому числі і вас мною подано позов: [[Вікіпедія:Запити на арбітраж/Адміністратори української Вікіпедії]].--[[Користувач:Ink|Ink]] 12:34, 1 грудня 2009 (UTC)

Версія за 12:34, 1 грудня 2009

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7

Служба громадських зв’язків

Доброго дня! Ми колись працювали разом на створенням повідомлень для преси. Зараз організовується постійна прес-служба УкрВікі. Запрошую вас приєднатися, ваша допомога буде дуже корисною! --Shulha 08:23, 3 жовтня 2009 (UTC)

до 100 річчя Богдана-Ігора Антонича

Здоровенькі були, шановний Yakudza, в мене доця на Вікітеці вписує твори цього нерозкритого Таланту України, я хтів якось підрядитися та помогти її з дописом по Антоничу, тай побчив, доволі змістовний матеріал в загальній Укр-вікі, акий саме Ви опрацьовували. Тому вирішив до Вас звернутися, в таку круглу дату помогти й доопрацювати сей матеріал (а то хтось закинув туди цілу простиню апологета дуполизання й не вєм що з тотим робити - мож взагалі видалити). Самому якось рука не підіймається чужу працю крамсати, а якщо щось найду цікавеньке скину туди, мож нам вдасться хоч таким чином вшанувати сего визначного Українця. Зичу успіхів, хороших творчих доробків--Когутяк Зенко 21:26, 2 жовтня 2009 (UTC)Слава Україні!!!

Прибрав ті шматки тексту... Я досить спокійно ставлюсь до крамсання написаного мною, стаття зараз доволі куца, варто доробити, а вільного часу мало. Був би вам дуже вдячний, якщо трохи допишете. --yakudza พูดคุย 06:49, 5 жовтня 2009 (UTC)

прохання

Прохання ТЕРМІНОВО відкинути всі вандальні редагування у вибраній статті Вибори до Тернопільської обласної ради 2009, забанити ублюдків, що це зробили і захистити статтю від анонімів і нових користувачів! --Vasyl` Babych 14:18, 4 жовтня 2009 (UTC)

не встиг... --yakudza พูดคุย 05:53, 5 жовтня 2009 (UTC)

Оздоровчий туризм

Схоже, що ця стаття перекладена з російської Вікіпедії.--Білецький В.С. 11:02, 7 жовтня 2009 (UTC)

Вилучення

Вилучіть, будь-ласка, ці два файли: Файл:Герб Сковородінської області.gif Файл:Прапор Сковородінської області.gif. Причина: Помилка у назві (не області, а району). --Олійник П.Т. (talk·contributions) 13:44, 9 жовтня 2009 (UTC)

Зробив, наступного разу ставте щаблон {{db|причина}} --yakudza พูดคุย 13:48, 9 жовтня 2009 (UTC)

Про блокування Райдера

Ви впевнені на рахунок доцільності цього блокування і його терміну? --AS 09:00, 11 жовтня 2009 (UTC)

Я гадаю, що будь-який Проект може успішно розвиватись, якщо мета всіх його учасників більш, менш співпадає. Метою Вікіпедії не є будь-які соціальні та психологічні експерименти, не є перевірка як та чи інша провокація вплине на атмосферу у Вікіпедії. Метою Вікіпедії не є експеримент із вирощування тролів. Я переконаний, що якщо українська Вікіпедія не позбавиться парочки тролів (або не створить умови, коли їх деструктивна діяльність стане неможливою), її нормальний розвиток буде під серйозною загрозою. Діяльність Рейдера у Вікіпедії із самого початку носила провокативний характер, це і постійні немотивовані образи в бік різних користувачів, у т.ч. новачків, постійне ігнорування думки спільноти, постійне розпалювання і провокація конфліктів. Такий самий характер прийняла останнім часом діяльність користувача Ink. Тут хтось каже, що в українській Вікіпедії сваволя адміністраторів, я ж вважаю, що сьогодні в ній свавілля тролів. Саме вони є в центрі всіх подій, вони вказують що робити іншим, вони видумують нові правила, які суперечать фундаментальним правилам Вікіпедії і намагаються всіх заставити існувати по цим правилам. У проекті, яким керують тролі мені знаходитись нецікаво, я принципово не ходжу на немодеровані форуми, бо вони максимально затролені, я практично припинив заходити в російську Вікіпедію також через цю причину, і якщо ситуація в укрвікі буде такою й надалі, я також припиню в ній участь, як це одного разу зробив Яків. Тим більше, що як багато хто вважає, користі від мене все одно ніякої, статей зараз майже не пишу, АК майже не діє... Безумовно, в тому що сталась така ситуація є вина й адміністраторів, і моя в тому числі, і через те, що не втримували очевидних порушників в рамках, інколи й самі не стримували емоцій, інколи годували тролів, або якимись діями розбурхували конфлікти. Але я вважаю, що ситуація в укрвікі дійшла до певної межі, і потрібно нам всім зупинитись і задуматись, що робити далі, чи поринути в хаос і розбрат чи спробувати налагодити конструктивні стосунки у спільноті. Якщо останнє, то я переконаний, що одніє з умов для цього може бути припинення деструктивної діяльності цих двох користувачів. Що стосується Рейдера, то я не маю ніяких іллюзій, що він може змінити звичний стиль, і виступатиму за його безстрокове блокування, стосовно в мене Інка певна, хоч і невелика, надія є. Стосовно формальної сторони, то я не вважаю, що цим блокуванням порушив ПБ, бо хоч я і був у конфлікті із Рейдером, але якщо глянути його лог блокування, то видно що він у конфлікті більше ніж із трьома адміністраторами, і у такому випадку дане обмеження не діє. --yakudza พูดคุย 21:31, 11 жовтня 2009 (UTC)
Як на мене то від чого користі точно ніякої, так це від тимчасових блокувань Рейдера. Деяке бажання створювати й покращувати в нього є, а жахливо поводить себе він періодично. Користь може бути або дійсно від безстрокового блокування, або від зміни для нього планки блокувань, тобто просто не звертати увагу, бо всі звикли, а ті хто не звик звикне, може йому тоді навіть набридне. --Drundia [ˈd̺r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 05:53, 13 жовтня 2009 (UTC)
Є люди які не живуть у Вікіпедії і не знають хто такий Рейдер. Приходять і пишуть якісні статті, отримують купу лайки на свою адресу від тих звик говорити все що хоче (це не тільки Рейдер) і йдуть геть. --Ілля 07:38, 13 жовтня 2009 (UTC)
і не всім хочеться чути (не тільки від Рейдера) про таке себе --Ілля 07:47, 13 жовтня 2009 (UTC)
Рейдер устигає з ними перетнутися раніше ніж люди про нього дізнаються? Навіть якщо так з його сторінки не видно його особливі риси? У нас є люди дуже чуттєві й до інших питань, не пов’язаних з образами. --Drundia [ˈd̺r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 08:52, 13 жовтня 2009 (UTC)
це невірний шлях сподіватися, що люди мають знайти якусь інформацію на сторінці користувача і поставитися зі співчуттям до проблем — його і Вікіпедії --Ілля 09:30, 13 жовтня 2009 (UTC)
Але тимчасові блокування на нього ніяк не впливають. Між деякими іншими користувачами теж відбуваються подібні обміни люб’язностями, але ніхто нікого не блокує. Тобто не один Рейдер псує загальну атмосферу. А скільки людей він пішов? Питання дуже просте: Чи є бодай якась користь із тимчасових блокувань Рейдера? --Drundia [ˈd̺r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 10:39, 13 жовтня 2009 (UTC)
я вище писав, що не тільки Рейдера. Користувачі які заявили про неприйнятну атмосферу і пішли є. --Ілля 11:28, 13 жовтня 2009 (UTC)

Захист ВП:ЗА

Анатолію, я зняв захист ВП:ЗА як очевидно надмірний захід безпеки. Те, що дехто намагається обійти блокування дописами туди, аж ніяк не може служити підставою для захисту сторінки від анонімів, оскільки аноніми та новачки також повинні мати змогу звертатися до адміністраторів. Хоч такі чи такі редагування і не є ідеалом, але ж новачки мусять мати якийсь спосіб звернутися до адміністраторів... Захист на день — це ще нормально, але безстроковий захист сторінки для звернень неприпустимий — NickK 21:02, 11 жовтня 2009 (UTC)

Загалом, є і інші сторінки для звернень, крім цієї. Я думаю, що варто встановити короткотривалий захит, бо це виглядає очевидним непорозумінням, коли починається обговорення реплік, користувачів, що обходять блокування, замість їх простого вилучення. Тобто, тролізм з анонімних ай-пі потрібно зупиняти --yakudza พูดคุย 21:35, 11 жовтня 2009 (UTC)

Копілефт

На сайті стоїть копілефт на фото, яку ліцензію використовувати?--Kamelot 02:56, 16 жовтня 2009 (UTC)

Поки що їх не можна використовувати тут через наявність ось цього значка Cc-nc white.svg на сайті, бо у Вікіпедії заборонено використовувати зображення з некомерційною ліцензією. Якщо автор погодиться прибрати цей значок із свого сайту, або дасть дозвіл на використання, наприклад, під ліцензією commons:Template:Cc-by-nc-sa-2.0-dual чи commons:Template:FAL or cc-by-nc-nd то тоді можна буде. --yakudza พูดคุย 10:44, 16 жовтня 2009 (UTC)
Автор дав дозвіл на використання без обмежень. Якщо потібно, можу надіслати копію листа. Тільки для кооммонз не підійде із-за вітсутності свободи панопрами, буду вантажити сюди--Kamelot 12:53, 16 жовтня 2009 (UTC)
Так, краще надіслати копію листа у ВП:ОТРС (там є Агонк, він може розлядати листи українською), бо значок на сайті лишився. --yakudza พูดคุย 17:44, 25 жовтня 2009 (UTC)

Об'єднання Німеччини

Зробив стаб (переклав з російської). Але там якась "капуста" в зображенні залишається. Може подивитеся - в чому там річ?--Білецький В.С. 17:16, 25 жовтня 2009 (UTC)

Справа, напевне, в шаблоні {{Image label}}. Треба детальніше розбиратись як він працює. --yakudza พูดคุย 17:25, 25 жовтня 2009 (UTC)
Здається виправив. --yakudza พูดคุย 17:37, 25 жовтня 2009 (UTC)

АК

Дуже прошу звернути увагу сюди та сюди та якомога швидше відреагувати — NickK 11:03, 2 листопада 2009 (UTC)

лишилося півдня (0,008% відведеного часу), а розгляд ще не починався :) --Ілля 12:22, 2 листопада 2009 (UTC)
Так саме про це там і написано. P.S. Не 0,008%, а 0,8% — NickK 12:26, 2 листопада 2009 (UTC)
Проект рішення [1] --Gutsul 14:30, 2 листопада 2009 (UTC)

Гексаметилентрипероксиддіамін

Там методика, як зварити вибухівку. Таке треба у вікіпедії? --Adnyre 13:12, 3 листопада 2009 (UTC)

Гадаю можна вилучати без обговорення, згідно з ВП:ЧНЄВ. --yakudza พูดคุย 16:00, 3 листопада 2009 (UTC)
Описана вибухова речовина. Загляньте у статтю - нормальний матеріал, десь з 15 інтервікі. Які причини Вашого "вилучення без обговорення"? Ви ЩО?--Білецький В.С. 13:10, 4 листопада 2009 (UTC)
Ні, я лише прибрав сумнівну методику отримання небезпечної вибухової речовини в домашніх умовах із підручних матеріалів, використання якої може закінчитись тим, що будуть або відірвані пальці чи вибиті очі. --yakudza พูดคุย 20:48, 4 листопада 2009 (UTC)

Місія Сереніті (фільм)

Вітаю. Не те щоб я вам не вірив, але все ж киньте в мене посиланням на серіал з такою ж назвою, бо щось на IMDB я такого не знаходжу.--セルギイОбг. 16:26, 13 листопада 2009 (UTC)

В руках я цей диск тримав, здається 16 серій - один сезон. Зараз погуглю. --yakudza พูดคุย 16:28, 13 листопада 2009 (UTC)
То напевне під такою назвою видали Світлячок на піратському диску. --yakudza พูดคุย 16:37, 13 листопада 2009 (UTC)
Ну знаєте, пірати то ж для нас не авторитет. Під такою назвою на українському телебаченні випустили саме фільм. Так може перейменуємо назад?--セルギイОбг. 16:56, 13 листопада 2009 (UTC)
Без проблем. --yakudza พูดคุย 17:54, 13 листопада 2009 (UTC)

До Вашого відома

Шановний пане Yakudza, підозрюю, що моя думка Вам байдужа, але мушу таки повідомити, що в останньому випадку з шановним Raider’ом Ви знову вчинили негарно. Одночасно маю підкреслити, що в усьому іншому я й надалі ставлюся до Вас із повагою та симпатією.— See-Saw Itch 00:23, 14 листопада 2009 (UTC)

Чому байдужа? Я хотів би вам дати деяку інформацію для роздумів, і попрохати дати також оцінку дій Рейдера та дати якийсь свій варіант вирішення тієї ситуації. 8 жовтня Ілля виніс на голосування пропозицію щодо зміни в правила: Обговорення Вікіпедії:Адміністратори#Послаблення кількості голосів для позбавлення. В обговоренні висловилось 15 користувачів (а якщо не рахувати тих, хто утимався, то 12). Загалом, як видно, жодна з пропозицій на набрала кваліфікованої (і навіть простої) більшості. За пропозицію 60% висловився лише один користувач. Була спроба підвести підсумок і прийняти варіант, який набрав менше 10%, Обговорення Вікіпедії:Адміністратори#попередній підсумок але проти такого підведденя висловилось четверо користувачів, у т.ч. троє адміністраторів. Незваючи на це, користувач Рейдер вносить наступні редагування [2], його дії викликали активне заперечення у інших користувачів (Агонк, Зенко Когутяк та я) але Рейдер декілька разів відкочує правки інших [3] [4], наполягаючи на своїй версії і даючи досить абсурдні і неправдиві коментарі [5] [6], бо попереднє правило було прийнято майже одноголосно (12 з 14) Обговорення Вікіпедії:Адміністратори/Архів2007#Відкликання адміністратора: кількість необхідних голосів. --yakudza พูดคุย 13:44, 16 листопада 2009 (UTC)
У [7] він таки правий, нинішні 49% в тому обговоренні не підтримав ніхто, такий варіянт навіть не пропонувався, і ніхто на це звенув уваги. Ну що поробиш, останнім часом у Вікіпедії не можуть знайти часто не лише консенсус, але й консенсус щодо консенсусу. Але ж тижневе блокування це якось багатенько. За підсумок у 60% висловилося приблизно стільки ж користувачів, скільки й за «відсутність консенсусу». У [8] він також правий, бо ті хто відкочували зміни таки не брали участі в обговоренні. Отже не було навіть абсурдних і неправдивих коментарів, з іншого боку була чергова невеличка перестрілка редагувань, та він знайшов консенсус де його не було, але ж не тиждень. Я чесно кажучи сподівався що цей конфлікт обійдеться якось без шести днів вікі-відпустки. --Drundia [ˈd̺r̠ʲʊɲ̟ɟ̟ɐ] 00:41, 17 листопада 2009 (UTC)

Повідомлення

Оскільки мені судилося вчитися на власних помилках, то подаю на тебе, враже, позов до АК. Перевіримо чи зможе мертвий негр грати в баскетбол. --Рейдер з нікчемного лісу 17:49, 17 листопада 2009 (UTC)

перейменування Зоря і заграва

я не бачу обговорення, певно не ви були ініціатором перейменування. Але нмд зоря не є первісним позначенням для зорі, це загалом відбиток світла на небі будь-якої природи. Тому я перейменую статті, зокрема і для того щоб не було розірваних перенаправлень--Deineka 22:53, 19 листопада 2009 (UTC)

Так, я лише виправив наслідки перейменування копіпейстом. --yakudza พูดคุย 23:04, 19 листопада 2009 (UTC)

Перевірка редагувань анонімів

Може завести сторінку-журнал, щоб записувати хто коли робив "погроми анонімів"? --AS 17:02, 20 листопада 2009 (UTC)

Думаю, варто спробувати - головне, щоб була зручна для заповнення форма. --yakudza พูดคุย 21:46, 20 листопада 2009 (UTC)
Та я уявляю собі щось зовсім простеньке, наприклад таке Вікіпедія:Перевірка редагувань анонімів. Можна так: хтось наступний перевірить — просто переписує той запис --AS 13:11, 21 листопада 2009 (UTC)
Мені сподобалось, хіба що дату UTC варто ставити. Може навіть спробувати не переписувати, а дописувати - з'явиться певний елемент відповідальності. --yakudza พูดคุย 00:33, 29 листопада 2009 (UTC)

Повідомлення

Проти всіх адміністратори української Вікіпедії, в тому числі і вас мною подано позов: Вікіпедія:Запити на арбітраж/Адміністратори української Вікіпедії.--Ink 12:34, 1 грудня 2009 (UTC)