Відмінності між версіями «Обговорення користувача:YarikUkraine»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Архив: нова тема)
Рядок 155: Рядок 155:
 
== Архив ==
 
== Архив ==
   
Добрый день! Могу ли я посмотреть ваш архив? Ссылка нужна--[[Користувач:Станислав Савченко|Станислав Савченко]] ([[Обговорення користувача:Станислав Савченко|обговорення]]) 19:48, 1 грудня 2018 (UTC)
+
Добрый день! Дайте ссылку ваш архив, пожалуйста--[[Користувач:Станислав Савченко|Станислав Савченко]] ([[Обговорення користувача:Станислав Савченко|обговорення]]) 19:48, 1 грудня 2018 (UTC)

Версія за 05:30, 2 грудня 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Оголошення

YarikUkraine вітаю, краще все ж завтра, хіп-хоп взагалі зазделегіть помістили, тим більше де-факто він вже триває. І список спостереження теж. Зазделегіть дякую.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 18 вересня 2018 (UTC)
Як скажете, завтра ввечері додам. --YarikUkraine (обговорення) 17:39, 18 вересня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Додав. І у мене є зворотнє прохання, оскільки Ви маєте плашки, що цікавитесь геологією і іншими суміжними науками, то може б змогли допомогти. Суть така: було створено дві автоперекладені статті — Агаханянц Окмір Егішевич і Юсуфбеков Худоер Юсуфбекович, які я трохи підчистив і повиправляв очевидні помилки. Втім я дуже далекий від цієї теми і хотів би щоб ще довиправив хтось більш фаховий, після чого відпатрулював статтю. Чи не можете Ви це зробити?--YarikUkraine (обговорення) 21:08, 19 вересня 2018 (UTC)
YarikUkraine дякую, проте щодо вашої пропозиції, наразі я повністю занурений у фантастичний тематичник, причому навіть на свій внесок майже не вистачає часу, бо весь іде на заохочення, організаційні питання та підчищання створеного та поліпшеного, а ще й вічно щось політичне, культурне чи спортивне виповзає. А про цих науковців на відміну від згадуваного в одній зі статей Гвоздецького я на жаль вперше чую, тож зараз ніяк, бо стільки з запланованого та більш цікавого залишається нереалізованим. А науки про Землю я поки відсунув на п'ятий план, адже все не охопиш. Першу одним оком продивився - на перший погляд ніби великих проблем не бачу.--Yasnodark (обговорення) 12:18, 20 вересня 2018 (UTC)
В будь-якому разі дякую ) --YarikUkraine (обговорення) 13:22, 20 вересня 2018 (UTC)

Статьи 4

Сделайте статью, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 19:35, 3 липня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу

Вітаю! Я підбив підсумок обговорення щодо прав адміністратора інтерфейсу. Обговорення показує консенсус у тому, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Оскільки бюрократи також не мають дефолтних прав редагування сторінок інтерфейсу, було б логічно, якби ми дотрималися загальної процедури із короткого обґрунтування потреби прапорця адміністратора інтерфейсу і підтвердження вжиття заходів із захисту свого аккаунту. Для зголошення я створив створив сторінку Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів; будь ласка, підпишіться там, якщо вам потрібен цей прапорець. --Acedtalk 12:35, 30 серпня 2018 (UTC)

@Aced: Дякую за інформацію, втім навряд мені цей прапорець знадобиться. Якщо не зраджує пам'ять, то жодного разу у тій сфері не робив правок. А ви написали біля свого зголошення що це приклад. То я не дуже зрозумів Вам надати той статус чи ви теж вирішили обійтись і просто іншим показали як варто подавати заявки? --YarikUkraine (обговорення) 14:44, 30 серпня 2018 (UTC)
Насправді я теж не збираюся його отримувати, просто вказав як приклад того, як має виглядати зголошення. --Acedtalk 15:02, 30 серпня 2018 (UTC)

Шаблон:Конкурс краси

Доброго дня! Бачу, що Ви плануєте стати арбітром укрвікі. Перед тим як я віддам свій голос за чи проти Вас, прошу Вашої допомоги із шаблоном Конкурс краси. Постарався перекласти цого на українську і нічого не вийшло. Подивіться і виправте, будь ласка. Дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога) 11:03, 2 вересня 2018 (UTC)

Добридень. Тільки відразу прохання не приплітати арбітраж до шаблону. Між цими речами нема жодного зв'язку. З приводу шаблону — то Ви його нормально зробили, лише трохи підправив. Він працює, просто його ж ще й заповнювати треба. Заповнив на Mrs Globe і тепер він працює. --YarikUkraine (обговорення) 15:27, 2 вересня 2018 (UTC)
Дякую! Доречі, я не приплітаю сюди арбітраж, просто перевіряю Вашу роботу пред тим як проголосувати.--Діма (обговорення, внесок, допомога) 16:27, 2 вересня 2018 (UTC)
Втім робота арбітром ніяким чином не пов'язана з редагуванням шаблоні. --YarikUkraine (обговорення) 16:23, 3 вересня 2018 (UTC)

Відкіт

Привіт. Правлю з телефону, тому таке в мене на жаль трапляється. Твоя правку повернув назад. --Jphwra (обговорення) 04:55, 6 вересня 2018 (UTC)

Нема проблем ) --YarikUkraine (обговорення) 12:01, 6 вересня 2018 (UTC)

Зріст/вага

Добрго дня. Відкинув Ваші правки до шаблону {{Футболіст}}, оскільки після них у статтях, де ці параметри зазначені вручну, пішло задвоєне відображення см см та кг кг. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 06:17, 6 вересня 2018 (UTC)

@Thevolodymyr: Не помітив, переглядав, ніби все було нормально. Не могли б Ви вказати де саме Ви бачили задвоєне відображення при занесенні параметру вручну, може там одне «см» було внесене користувачем вручну? Інакшої причини подвоєння я не бачу. Тобто варто просто писати цифру, наприклад «180», а «см» шаблон доставить сам. Якщо ж написати «180 см», то і вийде подвоєння, бо шаблон додасть ще одне. Тому я не дуже зрозумів причину скасування правки, бо Ваш відкіт нічого не дає, тепер «см см» йде по всіх статтях, де дані перенесені з вікідати. Там виправляти треба, а не відкочувати. Як варіант можу прибрати це шаблонівське додавання «см», але тоді у статтях де в ручному режимі не дописані «см», буде просто гола цифра. --YarikUkraine (обговорення) 12:01, 6 вересня 2018 (UTC)
Доброго дня. Не знайшов, на якому етапі до шаблону було додано підтримку вікідати, але це було щонайменше два роки тому і саме в такому вигляді, до якого я відкотив Вашу правку. Чомусь за цей час я не помічав подвоєнь, мабуть статей, де підтягувалися відомості з Вікідати було не багато. Взагалі видалив оті см/кг із шаблону. Ви маєте рацію, подвоєння при використанні Вашої версії шаблону виникало при зазначенні ХХ кг та ХХХ см у картці, але ж це саме формат параметру, використання якого зазначене у документації шаблону і який використовувався у тисячах статей, зокрема й Ваших ). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 13:51, 6 вересня 2018 (UTC)
Добрий день. Так, відомості про вагу і зріст з вікідати була зроблено ще дуже давно, майже два роки тому, але завжди працювало нормально, бо переносилась лише цифра, а останніми днями чогось стало переноситись і уточнення «см» та «кг». Тому і виникла ця проблема. Напевно дійсно видалити ці уточнення із шаблону найкращий варіант і вручну до цифр доставляли буквенний параметр, дякую що зробили. --YarikUkraine (обговорення) 14:56, 6 вересня 2018 (UTC)

Необхідно бачити статті на належному українською мовою

Добрго дня! Шановний колего необхідно Ваша допомога, будь ласка внесіть статті: Агаханянц Окмір Егішевич і Юсуфбеков Худоер Юсуфбекович (хотілося бачити статті на належному українською мовою). Заздалегідь вдячний Khurshed.yusufbekov (обговорення) 08:07, 15 вересня 2018 (UTC)

Добридень, YesТак Зроблено. Втім маю до Вас прохання утриматись від написання подібних великих статей. Варто розпочинати зі статей невеликих розмірів, якщо Ви не маєте достатнього рівня знань з української мови. --YarikUkraine (обговорення) 17:39, 15 вересня 2018 (UTC)
Добрий день! YesТак Спасибі велике за зроблене — за Ваші побажання, врахую на майбутнє, думаю після Ваших правок більш немає необхідності в попередження: "Поточна версія (що робити?)", обумовлений на початку преамбули статті - прошу видалити попередження. З вдячністю Khurshed.yusufbekov (обговорення) 21:04, 17 вересня 2018 (UTC)
Прошу вибачення, втім я не великий знавець цієї теми і затвердити незрозумілу мені інформацію не можу. Думаю Вам варто звернутись до знавців теми. --YarikUkraine (обговорення) 17:38, 18 вересня 2018 (UTC)
Привіт YarikUkraine! На жаль, у мене (я з Таджикистану) таких можливостей як у Вас, статус - адміністратор Української Вікіпедії, готовий допомогти новачкам, аж до залучення знавців теми немає, Ви наділені найбільш компетентним статусом-вирішенням питань, в статті все приведено відповідно до авторитетних джерел (прозорих, доступних в інтернеті Дійсні члени (академіки) АН Республіки Таджикистан. Персональний склад з 1951 р, За растениями по горам Средней Азии [За рослинами по горах Середньої Азії (ru). Москва: Мысль. с. 158. «Середньоазіатським ботаніків, почвоведам, геологам, археологам (про Худоере Юсуфбекова см. С. 32—36) присвячується»] і т.д), аж до вказівка сторінок подробиць (витримки, цитати і т.д.), особливо з рідних доступних Вам українських джерел, до речі буде при СРСР значимість героя статті першим визнали в Києві — Бабин, Т. П.; Коханова, Л.Л.; Костюк, Г.Г. (1984). У Серков, Ф. Н. Биологи: биографический справочник [Біологи: біографічний довідник] (ru). Київ: Наукова думка. с. 814. «Анотація Єдиний біографічний довідник по біологам світу. Вміщено короткі відомості про життя і наукової діяльності понад 1600 вчених, які внесли значний вклад в розвиток біологічних наук ... ('Х. Ю. Юсуфбеков С. 734)» ); в Харкові — Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Юсуфбеков Xудоер Юсуфбековіч. Знамениті, великі, геніальні люди. Найцікавіше про них! (uk). written at Ukraine: Com.ua.  і т.д),], герой статті (вчений) прожив, працював в радянську епоху, його роботи, інформація про нього, все на тодішньому державному - доступному слов'янською мовою[ru], все Ваших руках:), Ви Українець! З повагою -- Khurshed.yusufbekov (обговорення) 06:48, 19 вересня 2018 (UTC)
Не проблема. Попросив підправити статтю людині, що розбирається у цій темі. --YarikUkraine (обговорення) 21:10, 19 вересня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено, Відпатрулював статті --YarikUkraine (обговорення) 13:23, 20 вересня 2018 (UTC)

Арбітраж

Balanced scales.svg Вітаю!
Ви стали новим арбітром української вікіпедії! Діма (обговорення, внесок, допомога) 20:59, 28 вересня 2018 (UTC)
Щиро дякую усім, хто проголосував. Особисто я не очікував таких результатів. --YarikUkraine (обговорення) 15:35, 29 вересня 2018 (UTC)

ru:Питмэн, Бретт

Накидайте стаб, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 22:14, 4 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 07:33, 5 жовтня 2018 (UTC)

Створіть новий

Привіт, YarikUkraine, чи можете ви допомогти мені зробити українську сторінку цього гравця.[1] Спасибі - Mraslat (обговорення) 21:30, 19 жовтня 2018 (UTC)

Добридень. YesТак Зроблено Моханад Алі --YarikUkraine (обговорення) 20:07, 20 жовтня 2018 (UTC)

Новая страница

Доработайте (сделайие стаб), пожалуйста Користувач:Станислав Савченко/Чернетка. Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 21:03, 20 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, YarikUkraine!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:22, 21 жовтня 2018 (UTC)
Щиро дякую ) --YarikUkraine (обговорення) 19:04, 21 жовтня 2018 (UTC)

ФК «Парана»

Вітаю! Давно вже до Вас не звертався, але тут вже бех цього звернення не обійтися. Щойно завершив роботу над вище вказаною статтею. Прошу Вас, коли матимете час, переглянути цю статтю та за потреби підчистити її (якщо візьметеся на розділ «Історія» у Вас повний картбланш — робіть з ним все, що вважаєте за потрібним: трохи відправляйте, докорінно міняйте, а, якщо треба, то й взагалі скорочуйте). З повагою, --Дми88 (обговорення) 6:51, 29 жовтня 2018 (UTC)

Я не великий знавець бразильського футболу і португальської мови, тому трохи повиправляв помилки де побачив. Дякую за велику і якісну статтю ) --YarikUkraine (обговорення) 19:34, 30 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую за запрошення та інформацію. --YarikUkraine (обговорення) 19:39, 1 листопада 2018 (UTC)

Джейсон Віттен

Вітаю! Будь ласка, коли з'явиться можливість підчистіть вище вказану статтю. З повагою, --Дми88 (обговорення) 14:11, 15 листопада 2018 (UTC)

@Дми88: Добридень. О ні, вибачте, почав читати статтю і зрозумів що зовсім не мій профіль. Що за тачдауни, чи є таке поняття як прийомний ярд чи тайт-енд, або як перекласти неперекладені Вами Receiving чи Fumbles? Це все мені зовсім незрозуміло, на мою думку варто було б цю статтю дати тому, хто в цьому розбирається. Вибачте. --YarikUkraine (обговорення) 19:04, 16 листопада 2018 (UTC)
Доброго веора! До Вас звертався як до автора цієї статті. Ні той й ні! Завтра відкотю до початкового варіанту, от і всі проблеми. З повагою, --Дми88 (обговорення) 19:42, 16 листопада 2018 (UTC)
@Дми88: Та чого Ви такий агресивний? Не треба нічого відкочувати. Я той стаб створив лише тому, що попросив там якийсь один його створити, та й усе. Я в тому виді спорту зовсім не орієнтуюсь. Чесно, я здивований Вашою реакцією.--YarikUkraine (обговорення) 22:15, 16 листопада 2018 (UTC)
Це не агресія, просто розуміння того, що ця стаття виходить нікому не потрібна. Чесно кажучи не знаю навіть до кого звернутися, адже в нас ніхто фактично не пише про американський футбол. Думав звернутися до користувача Chris Kyrzyk, але в нього пожиттєве блокування. З повагою, --Дми88 (обговорення) 4:38, 17 листопада 2018 (UTC)
Вона потрібна читачам, для них це і пишеться. Прочитає любитель американського футболу і виправить, якщо там є недоліки ). Тому нічого страшного нема. --YarikUkraine (обговорення) 13:39, 17 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:08, 15 листопада 2018 (UTC)

Доповнення до статті

Д.Д. Ярославе, добрий день. Я працюю в УПЛ і з великою радістю побачив Вашу статтю Нагороди найкращих футболістів та тренерів української Прем'єр-ліги. Її треба доповнити. Справа в тому, що опитування Тренер туру і Футболіст туру почали проводитися зразу з початком сезону 2016/17 років. Просто за наслідком певних причин ця інформація не приникала -- або не цілком проникала -- в Інет.

Ось, будь ласка, прогляньте це посилання:

https://upl.ua/ua/news/view/1968

Чому на сайті УПЛ цього немає (ну, є, але не повністю)? Бо в березні 2017-го ми змінювали адресу сайта, й тоді у нас "злетіло" кілька десятків матеріалів, а всю інформацію за 2008--2015 роки "ліквідували". Тобто все це залишилося на старій версії сайта, котра вже не існує, й не перейшло не нову. Чомусь. Думаю, така ж ситуація на сайті Всеукраїнського обєднання тренерів із футболу. Він періодично збоїть. Ось і сьогодні не працює, бо, як стало відомо, забули проплатити хостінг.

Дякую за увагу.--Volodymyr VB (обговорення) 15:20, 26 листопада 2018 (UTC)

Дякую за інформацію, зараз доповню статтю. --YarikUkraine (обговорення) 15:26, 26 листопада 2018 (UTC)
YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 16:14, 26 листопада 2018 (UTC)
Дуже дякую! Був шокований оперативністю! Зараз виправлю вступ до статті.--Volodymyr VB (обговорення) 19:01, 26 листопада 2018 (UTC)
Ось підтвердження -- те, що зберіглося зі старої версії сайта.

Два посилання: https://upl.ua/ua/news/view/485 https://upl.ua/ua/news/view/476

До приходу Парі-Матч нагорода просто мала іншу назву -- Герой туру. Оце й уся відмінність.--Volodymyr VB (обговорення) 19:21, 26 листопада 2018 (UTC)

Ясно, додав посилання до статті. Дякую за допомогу у статті. --YarikUkraine (обговорення) 21:12, 26 листопада 2018 (UTC)
Д.Д. Сьогодні на сайті УПЛ доповнив інфо про конкурс на Гравця місяця. Ось посилання: https://upl.ua/ua/news/view/2621. Дякую за увагу.
Дякую, доповнив статтю. --YarikUkraine (обговорення) 12:36, 29 листопада 2018 (UTC)
Дуже дякую! Якщо дозволите, маленьке пояснення: чому конкурси УПЛ -- Гравець туру і Гравець місяця -- проводяться лише третій сезон? Справа в тому, що це так чи інакше повязано з моєю появою в прес-службі. От і все. Мені дуже жаль, що ці конкурси -- важливі, на мою думку, -- не проводилися раніше офіційно. Неофіційно -- так, було: у першій половині 1990-х їх проводив "Український футбол", опісля майже 20 років газета "Команда". Від усієї душі сподіваюся, що колись зявиться відчайдух, яких збере все воєдино. У мене, думаю, руки ніколи не дійдуть.--Volodymyr VB (обговорення) 13:22, 29 листопада 2018 (UTC)
Не думаю що неофіційні конкурси різних газет потрібно сюди додавати. То лише суб'єктивна думка сторонньої газети, а тут рішення організації, що проводить змагання. Ну не проводилось раніше то значить так і буде, все колись починалось. Головне аби надалі проводилось і не було проблем з висвітленням, як з номінантами 2016 року. А ще краще якби неіснуючі статті зі старої версії за 2008-2016 роки все ж перенесли на новий сайт, бо багато інформації втрачено і нема можливості її використати, ніби взагалі футболу в Україні не існувало. На мій погляд це величезна помилка. --YarikUkraine (обговорення) 14:52, 29 листопада 2018 (UTC)
Це публічний ресурс, тому я не можу сказати всього, що знаю. Скажу лише, що відновлення старої версії неможливе. На жаль.--Volodymyr VB (обговорення) 17:49, 29 листопада 2018 (UTC)

Архив

Добрый день! Дайте ссылку ваш архив, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 19:48, 1 грудня 2018 (UTC)