Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Zvr»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 411: Рядок 411:
   
 
подам позов про переслідування якщо не знайдещ іншого місця де тихцем кадити --[[Користувач:Леонід Панасюк|Л. Панасюк]] ([[Обговорення користувача:Леонід Панасюк|обговорення]]) 17:56, 26 травня 2020 (UTC)
 
подам позов про переслідування якщо не знайдещ іншого місця де тихцем кадити --[[Користувач:Леонід Панасюк|Л. Панасюк]] ([[Обговорення користувача:Леонід Панасюк|обговорення]]) 17:56, 26 травня 2020 (UTC)
  +
  +
:Подавай, до речі, ти медаль Золота Звезда "Герой ДНР" вже отримав? Чи є затримка із доставкою з Москви?--[[Користувач:Zvr|Zvr]] ([[Обговорення користувача:Zvr|обговорення]]) 18:08, 26 травня 2020 (UTC)

Версія за 18:08, 26 травня 2020


Архіви

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Блокування від 20 грудня 2018

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви вже діставали блокування #Блокування від 14 грудня 2018, проте продовжили війну редагувань у Шаблон:Аеропорти України. Ви дістаєте блокування на 12 годин. --VoidWanderer (обговорення) 19:42, 20 грудня 2018 (UTC)

Московські топоніми

Вітаю! Хочеться подякувати Вам за інтерес до транспорту Москви і наполегливу роботу зі створення статей, присвячених цій темі. Але маю деякі зауваження. Спостеріг певну безсистемність у передачі російських назв: чи калькування (Червоний Будівельник, Південна), чи транслітерація (Цвєтний бульвар), чи навіть просто збереження оригінального написання (Северянин). Я думаю, треба додерживатися якоїсь системи. У цілому, більшість московських назв можна адаптувати до української мови, оскільки більшість коренів спільні. Відповідно до § 109. 1. чинного правопису «в географічних назвах, що мають у російській мові форму, спільну з відповідною українською, таке е передається через і: Арабатська Стрілка, Біла, оз. Біле, Біловезька Пуща, Вітка, Лісна, Негоріле, Піщане, Сінне, Сірий мис, Цілиноград і под.». Отже, Северянин пропоную передати як «Сіверянин» (пор. плем'я сіверяни), Цветной бульвар — «Цвітний бульвар» (бо є слово цвіт). Складніше з назвами Сретенка, Чистопрудный бульвар і Краснопресненская. Першу навряд чи доречно передавати як «Стрітенка», бо розрізняються населені пункти Сретенка і Стретенка. Чистопрудный бульвар доведеться залишити як в оригіналі. Назву Краснопресненская, хоча і походить від Красная Пресня («Червона Прісня»), ми теж мусимо залишити як в оригіналі, тільки з адаптацією закінчення. Залишається питання з кореневою голосною в слові Пресня: оскільки дореформене написання Прѣсня, то згідно з правилами правопису в українській передачі має бути «Прісня» чи «Прєсня», а відповідно «Краснопрєсненська». Я не обговорюю це питання в мовній консультації, бо побоююся, що нікому, окрім нас, ця тема не цікава. Пропоную висловити свї думки. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:57, 23 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня! Дякую за Ваш внесок в упорядкування укрвікі, але я намагаюсь не лізти до української орфографії, бо послідовності там точно немає. Найпростіший приклад, за дарі п'ять — pʌnˈdʒ, але передається на українську: Пенджаб, Панджшерська ущелина, Пянджкент та П'яндж. Те саме Червона площа (за СРСР вона для українців саме так називалася), то вона червона, красива чи південна (Червона Хорватія)? З ятями (ѣ) взагалі, щось окреме, хто як їх вимовляє то відповідно є хорват чи серб. У східних слов'ян я завжди згадую колір бѣлий, (білий, бєлий, бялий), то згідно логіки має бути має бути Червонопрісненська, але мова і логіка дві різні речі. Ще один цікавий приклад: Місто де складають КАМАЗи за татарською зветься Яр Чали (теж чому прикметник йде після іменника?), за українською іменують Набережні Човни, хоч якщо перекласти буде Рудий Берег...Де немає логіки, я пас, тому якщо є слушна пропозиція, я без зайвих питань погоджуюсь. Ще раз — дякую!--Zvr (обговорення) 16:03, 23 грудня 2018 (UTC)
Назва Красна площа підтверджується УРЕ, і це правильно, бо давня назва означає Гарна, а не Червона. У розмовному мовленні її могли звати «Червоною», машинально перекладаючи рос. Красная. Щодо Набережних Човнів виявив цікавий факт: цей варіант жодним джерелом, окрім Вікіпедії, не підтверджується (див. правопис). Сумнів викликає і транслітерація Фільовська лінія. Якщо назва лінії утворена від слова «Філі», природно її адаптувати як «Філівська». Варіант «Фільовська» був би беззаперечним, якби вона була названа на честь людини з прізвищем Фільов. З Краснопресненская складніше, треба шукати джерела. --В.Галушко (обговорення) 16:50, 23 грудня 2018 (UTC)
Щодо Червоної площі, цікаво подивитися інтервікі... Щось тут не так...--Zvr (обговорення) 17:06, 23 грудня 2018 (UTC)
Інтервікі я дивився. У більшості мов — помилкова калька, бо слово «красний» у його давньому значенні, здається, зберегла тільки українська. Щодо Набережних Челнів розпочав обговорення. --В.Галушко (обговорення) 17:12, 23 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Нант (аеропорт)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нант (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:23, 8 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:49, 15 березня 2019 (UTC)

Термохалінна циркуляія

Вже існує стаття Термохалінна циркуляція, прошу вас перенести свій внесок туди, щоб уникнути дублювання. --Nina Shenturk (обговорення) 09:38, 27 квітня 2019 (UTC)

Дякую, вже побачив--Zvr (обговорення) 09:39, 27 квітня 2019 (UTC)

== Сторінку Ханенко Святослав Святославович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Ханенко Святослав Святославович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 квітня 2019. Що ще можна зробити? Pulsbeat (обговорення) 10:32, 27 квітня 2019 (UTC) ==

Добрый день, данную статью номинировано на удаление. Ханенко Святослав - первый и пока единственный доктор, открывший в Украине клинику биохакинга и регулярно предствляющий Украину как единственный представитель на международных биохакер саммитах. Клинике осенью исполнится 3 года. Помогите, пожалуйста, советом как подтвердить его значимость, если по факту он первый, кто это сделал, является инноватором своей сфере.

Салам! Ознайомтесь із посиланням [1] і доповніть статтю згідно наведених критеріїв--Zvr (обговорення) 10:57, 27 квітня 2019 (UTC)

Пяндж

Доброго дня! Заборона редагувати статтю Пяндж було знято у зв'язку з наявним консенсусом назви статті. Віднині Ви можете її редагувати. Дякую Вам за внесок! --『 』 Обг. 23:20, 2 травня 2019 (UTC)

Курсив у шаблонах lang

Вітаю. Хочу Вас повідомити що шаблони lang мають властивість ставити курсив на текст який обгортають, і тому не можна обгортати цим шаблоном вже курсивний текс або обгортати курсивом сам шаблон, інакше відтворюється помилка в результаті чого курсив зникає (див. ред.№ 23348499). Прошу взяти це до уваги, дякую. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 09:50, 10 червня 2019 (UTC)

Печиво для вас!

Choco chip cookie.png Хочу подякувати, від себе, від простого Користувача...

Дякую, що ставите на видалення невідповідні статті! Особливо зараз, приходить якийсь користувач і найперше, неознайомившись з правилами, робить статтю, та щей БІО, просто жах! Але Дякую за вашу працю! Анатолій (обговорення) 18:18, 19 червня 2019 (UTC)

Номінація на вилучення сторінки "Дмитро Івахнюк"

Доброго вечора! Я створила ту сторінку і не зовсім розумію ваших зауваг. Поясніть, будь ласка, що б я змогла покращити в створеній сторінці і вона могла лишитися. 21:24 26.06.2019

Салам! Ознайомтесь будь ласка з Вікіпедія:Критерії значимості/Особи#Особи сьогодення і якщо у статті доведете (ВП:АД) значимість згідно цих пунктів, номінація буде закрита--Zvr (обговорення) 18:29, 26 червня 2019 (UTC)

Етикет

Вітаю! Хочу звернутись із проханням бути стриманішим у своїх висловах, особливо в номінаціях на вилучення. Дуже гарно, що Ви намагаєтесь відстоювати свою позицію, але робіть це, будь ласка, з дотриманням норм етикету. Ви висловлюєте свою думку, таке саме право мають інші користувачі, але кидатись із мечем на кожну репліку не варто. Сподіваюсь на розуміння. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 06:20, 5 липня 2019 (UTC)

Сторінка Лілеєв Сергій Вікторович

Відповідає пункту 4. Керівники і найактивніші в публічній діяльності представники достатньо впливових політичних партій і рухів різних країн (впливовість політичної організації визначається як регулярною участю у виборах, так і активною та систематичною позапарламентською діяльністю: організацією демонстрацій і маніфестацій, законодавчими ініціативами і т. д.). Та 7. Інші політичні діячі міжнародного, державного і муніципального рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу.

Шаблон Пишу у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:15, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінка Таршин Станіслав Іванович номінована на вилучення

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Мною були додані джерела та посилання на статті у ЗМІ про цю людину. Підкажіть, що ще потрібно доопрацювати. Дякую Користувач:Vichkagon

Сторінка Коропецький Михайло Мафтейович номінована на вилучення

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Я дещо доповнила статтю "свіжою" інформацією. Що ще потрібно зробити щоб позбутися номінації на вилучення. Дякую.

Щодо перейменування Patagotitan

Добридень! Звертаюсь до вас, як до головного дописувача даної статті. Чи не вважаєте ви, що більш прийнятна назва у заголовку цієї статті була б українською Патаготитан, замість наразі латинської. За аналогією, наприклад статті Тиранозавр. Мені здається, що для українських користувачів, відшукувати цю статтю в інтернеті та читати Патаготитан — було б зручніше. Якщо ви погоджуєтесь з моєю думкою, тоді перейменуйте статтю будь ласка. :) --Iskatelb (обговорення) 08:20, 26 липня 2019 (UTC)

Сіудад-де-ла-Пас

Вітаю! А може таки «Сьюдад-де-ла-Пас», іспанська мова саме так транслітерується, наприклад «Сьюдад-Хуарес». --Yukh68 (обговорення) 16:24, 2 серпня 2019 (UTC)

Якщо впевнені, сміливо перейменуйте, від мене протидії не буде--Zvr (обговорення) 16:27, 2 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Абдул-Рашид Дустум

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Абдул-Рашид Дустум був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:58, 15 серпня 2019 (UTC)

«Я маю право!»

Вітаю. Gov.ua тепер під CC BY за законодавством України. Тому там нема порушення АП. Також нагадую, що швидке відкочування призначено для боротьби з вандалізмом чи власними помилками, а не для війни редагувань з іншими користувачами. --Brunei (обговорення) 20:47, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Невелике запитання

Вітаю! Цікаво, а чому ви вилучили фразу "глибокого закладення" зі статей Луб'янка (станція метро), Чисті пруди (станція метро)?

Пілонні станції бувають лише глибокого закладення, тобто уточнення зайве--Zvr (обговорення) 00:12, 29 серпня 2019 (UTC)

Попередження щодо етикету

Вітаю.

У своєму дописі ред.№ 26014138 ви припустилися персонального випаду на адресу іншого користувача. Настанова ВП:Етикет говорить:

Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.

Це означає, що ви маєте обговорювати саме аспекти певної статті, а не особистість користувача. І те, що користувач, імовірно, має статтю про себе, не означає що ви можете обговорювати і оцінювати його релігійні погляди ред.№ 24950954.

Повторні персональні випади на адресу користувачів можуть вилитися у застосування блокування щодо вас.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:00, 31 серпня 2019 (UTC)

Щодо статті Титули стародавнього Риму

Авторські права цієї статті не були порушені тому що було створенні шляхом збору інформації про титули в статтях Української Вікіпедії! --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 14:09, 31 серпня 2019 (UTC)

Адміни розберуться, якщо все гаразд, то стаття незабаром буде відновлена--Zvr (обговорення) 15:18, 31 серпня 2019 (UTC)

Г​айдайчук Сергій Анатолійович

Привіт. Допоможіть правильно створити сторінку Гайдайчук Сергій Анатолійович. Ось частина посилань на авторитетні джерела

Для початку приберіть ВСІ джерела що є у статті і натомість поставте приведені тільки-но джерела на цій сторінці, далі адміни розберуться--Zvr (обговорення) 13:43, 2 вересня 2019 (UTC)

Чи дового ще чекати?

@Zvr:, мої прохання на відновлення статтей про Титули стародавнього Риму та Принципи війни вже певний час без уваги знаходяться у списку статтей на відновлення. Ці заявки ніхто непереглядав. Чи можу я дізнатись коли це буде? І взагалі я вважаю що Ви з невідомих причин заблокували Титули стародавнього Риму і посилалися на якесь невідоме мені джерело. Це неправильно бо статтю я зробив виключно з інформації що була у Вікіпедії. З повагою, --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 11:22, 7 вересня 2019 (UTC)

Для прискорення розгляду на відповідність вільності тексту, з аналогічним запитом зверніться ВП:Запити до адміністраторів--Zvr (обговорення) 15:13, 7 вересня 2019 (UTC)

На тему ШВ сторінки Оля (персонаж)

Слухайте мене уважно.Шо за кашу Ви хочете зроьити? Можете обґрунтувати мені моменти спаму чи реклами? Про Олю багаторазово писали у нд, і Ви кажете що це реклама?! Ніякої реклами там немає. Вона присутня в персонажах сторінки мультсеріалу у рувікі [2]. Та й самі бачите що я працюю над статтею. Обґрунтовуйте свої номінації, ще й на ШВ. А то як на конвеєрі. --DestroyedShu Обг 05:37, 22 вересня 2019 (UTC)

Рандомне оголошення контенту сторінки рекламою

Прохання відповідальніше виставляти мітки про рекламний харакетр контенту сторінок. Якщо сторінка не містить закликів, комерційних пропозицій, а лише факти із посиланням на значимі ресурси, то не варто ставити мітки про спам і оголошувати сторінки рекламними.

Залізничний термін

Вітаю! Спостеріг, що в багатьох статтях про станції є термінологічна помилка: «обіг поїздів/потягів» замість «оборот поїздів/потягів». У мене нема часу все виправити, тому просьба при виявленні заміняти хибне сполучення на правильне. Можливо, варто перекласти з російської статті Оборот локомотива й Оборот вагона. З повагою --В.Галушко (обговорення) 23:50, 29 вересня 2019 (UTC)

Видалення статті про Митницю

Доброго дня! Ви знищили контент статті Митниця в Україні з посиланням на те, що його було скопійовано з якогось сайту. Це не відповідає дійсності. Ця стаття - переробка та вікіфікація багатьох стате вікіпедії:

Якщо ви помітили якийсь фрагмент, який свідчить про копіювання, це може означати або те, що або якийсь сайт скопіював статтю з Вікіпедії, або те, що якась з перелічений вище статей містить порушення.


Відкочую вашу правку в очікуванні пояснень --Vanuan (обговорення) 18:33, 2 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Об'єднана церква Канади

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Об'єднана церква Канади був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 10 днів. — KrBot (обговорення) 22:53, 6 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Назви станцій Санкт-Петербурзького метрополітену

Вітаю! Маю певні сумніви щодо доцільності перейменування Рибацьке (станція метро) → Рибальське. Річ у тім, що назви повинні передаватися якомога ближче до оригіналу, а слово «рибацький» в українських словниках засвідчене (існує і село Рибацьке в Донецькій області). Думаю, що Василеострівна (станція метро) теж слід перейменувати на Василеострівська. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:13, 26 жовтня 2019 (UTC)

Салам! Вельми проблематичне питання — наче слов'янські акроніми мають перекладатись на українську, я маю таку позицію: якщо це історично вживана назва то залишати як є — Рибацьке, якщо новодєл — перекладати, у Вас попереду ще одна делема з Пітерського метро — Старе Село, назву залишати українську (перекладену не точно, бо рос. деревня — присілок), зробити російську, або перекласти точно — присілок. Як на мене, саме в цьому випадку, — не буди лихо, доки спить тихо.--Zvr (обговорення) 13:23, 26 жовтня 2019 (UTC)
Слово «рибацький» вживалося українськими класиками, тому можна залишити Рибацьке. Зі Старая Деревня — складніше. Оскільки це усталена назва району, можна було і зберегти оригінальне написання. Присілок і рос. деревня не є точними відповідниками. Українське присілок означає маленьке село поруч великого, а рос. деревня — маленьке село без церкви (в українській мові окремих назв для цих населених пунктів нема). Щодо «Василеострівський» — саме таке написання трапляється в україномовних ЗМІ. --В.Галушко (обговорення) 14:18, 26 жовтня 2019 (UTC)
Як на мене — це русифікація укр.вікі. Рибацьке та Старе Село не є усталенами акронімами української мови. В україномовних ЗМІ майже не є редакторів (цензорів) вільно володіючих укр мовою (Хтів би побачити їх атестацію з укр мови!), тому це не АД. Або робимо укр. вікі — або повна русифікація її. Я наполягаю на поверненні назв Василестрівська та Рибальське та обговорення спільнотою перейменувань--Zvr (обговорення) 14:30, 26 жовтня 2019 (UTC)

Щуріков Микола Олександрович

Zvr, Ви запропонували до швидкого вилучення сторінку Щуріков Микола Олександрович зазначивши причину "ідентична копія раніше вилученої сторінки". Вказана причина не відповідає дійсності! Вашу правку мною скасовано, про що повідомлено на сторінці обговорення. Прошу утриматись від неконструктивних змін у статті, тим більше вона перебуває в процесі створення (редагування), про що зазначено відповідний шаблон. --Zapadenec (обговорення) 17:43, 26 жовтня 2019 (UTC)

Попередження

Звертаю увагу на неприпустимість реплік, подібних до тих, що Ви їх вживаєте тут. Не забувайте, будь ласка про ВП:Е та ВП:НО. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 13:18, 3 листопада 2019 (UTC)

@Mcoffsky: ¿¿Які саме?? Конкретно? А щодо висловлювань Панасюка?--Zvr (обговорення) 13:22, 3 листопада 2019 (UTC)
На його СО. Якщо Ви з Вашим досвідом не розумієте призначення сторінок, де відбувається обговорення статей, номінованих на вилучення, то спробую пояснити: вони призначені для обговорення статей, номінованих на вилучення (вибачте за таку тавтологію), й аж ніяк не для взаємних образ між користувачами. Лише аргументи по суті. --Mcoffsky (обговорення) 13:26, 3 листопада 2019 (UTC)

Остапчук Андрій Володимирович

Доброго дня! Ви номінували мою статтю на вилучення. Я врахував ваші зауваження і переробив сторінку. Прибрав рекламу і малозначущі факти, додав посилання на українські ЗМІ, де висвітлюються результати діяльності Остапчука, як блогера. Доповнив, кого Остапчук інтерв'ював. Скажіть будь ласка, як я можу ще доопрацювати статтю, щоб вона була знята з вилучення? Дуже дякую! Çelebicihan (обговорення) 12:52, 7 листопада 2019 (UTC)

Зловживання масовим видаленням статей

Вітаю, друже! Є розмова. Набери як буде зручно 0506010734 , bodiadub@gmail.com -- Bodiadub (обговорення) 13:22, 8 листопада 2019 (UTC)

Печиво для вас!

Choco chip cookie.png Дякую! Academia of USA (обговорення) 17:42, 9 листопада 2019 (UTC)

Опаліха

Вітаю! Маю сумнів щодо передачі російської назви Опалиха як Опаліха. Оскільки в Україні існує річка Опалиха, може, є сенс узгодити назву з цим гідронімом. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:37, 9 листопада 2019 (UTC)

Салам! Я не проти.--Zvr (обговорення) 18:46, 9 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Міжнародна зона Танжер

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міжнародна зона Танжер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:58, 11 листопада 2019 (UTC)

Статтю Урочище Сагайдачне помічено на видалення.

Щось не так із статтею? Щось потрібно доповнити, змінити? Vasyl.Yevtushenko (обговорення) 08:13, 21 листопада 2019 (UTC)

Додайте джерел, категорії та енциклопедичності--Zvr (обговорення) 08:20, 21 листопада 2019 (UTC)

Добре, за пару днів виправлю. Vasyl.Yevtushenko

Пленті (затока)

Вітаю! Підкажіть причину номінації, бо Ви її не вказали в шаблоні. --Mcoffsky (обговорення) 18:55, 23 листопада 2019 (UTC)

Салам! Бей-оф-Пленті — стаття про регіон, з часом треба буде створити статтю про затоку (Пленті (затока)), окремо від статті про регіон.--Zvr (обговорення) 19:06, 23 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Єллоустон (гаряча точка)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єллоустон (гаряча точка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:50, 26 листопада 2019 (UTC)

Вікіпедія:Не доводьте до абсурду

Шановний, Zvr! Своєю дією не доводьте до абсурду --Андрій Гриценко (обговорення) 19:49, 26 листопада 2019 (UTC)

@Андрій Гриценко:, я вже декілька раз писав: хоч на довічне блокування--Zvr (обговорення) 19:52, 26 листопада 2019 (UTC)
Дякую! Ми з Вами ще не спілкувались. Це, до речі - перший діалог! Буду радий співпраці! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:00, 26 листопада 2019 (UTC)

Меморіал жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні

Текст видалила, залишила посилання на статтю, хоча, це не є плагіатом, автори статті є ініціаторами створення Меморіалу... пізніше дооформлю, дякую за зауваження. VitaVD (обговорення) 22:50, 26 листопада 2019 (UTC)

Попередження ВП:НО та ВП:Е

ред.№ 26616074 Відповідно до ВП:НО п.2 та ВП:Е. Ви повинні розуміти, що такі провокативні питання і твердження не йдуть ніяким чином з етикетом. Такі заяви повинні бути обґрунтовані і мати докази, а не Ваші думки чи припущення. Будь-ласка утримайтесь від таких коментарів.

Також зауважу, що на ВП:ВИЛ потрібно «Обговорюйти не авторів, а зміст статей».

П.С. Для усього іншого є сторінки як ВП:ЗА, адмінкнайпа, включаючи такі й ВП:ЗЧ та листи адміністратору для вирішення чутливих питань. Також я не бачу на СО користувача згадок про ПІБ, а це може бути порушення ВП:РПД, тож ознайомтесь з проєктом. --Fosufofiraito Обг. 11:49, 27 листопада 2019 (UTC)

П.С №2: Вибачте, диф не той був вказаний. Виправлено. --Fosufofiraito Обг. 06:10, 28 листопада 2019 (UTC)

Персональне обмеження

Вітаю. Відповідно до рішення АК і обговорення у Кнайпі адміністраторів на вас накладено обмеження на редагування сторінок вилучення статей на 1 тиждень. --yakudza 09:11, 29 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Єрмак Лариса Миколаївна

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єрмак Лариса Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:35, 30 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Серро-Галан

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Серро-Галан був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:58, 7 грудня 2019 (UTC)

Назва

Вітаю. Чому ГЕС Чикамоге, а не ГЕС Чикамога? Blast furnace chip worker (обговорення) 08:42, 2 лютого 2020 (UTC)

Салам! Перейменовуйте, я не проти--Zvr (обговорення) 09:03, 2 лютого 2020 (UTC)
Прийнято. Blast furnace chip worker (обговорення) 16:17, 4 лютого 2020 (UTC)

про Вікімарафон

привіт! чи можна поставити відповідний шаблон на со Ваших статей, що були створені під час Вікімарафону? --Anntinomyобг 18:07, 6 лютого 2020 (UTC)

Салам! Я не проти.--Zvr (обговорення) 04:00, 7 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Ірану 2020

Вітаю! Помітив сьогодні, що Ви створили 2 статті на Іранську тематику. То випадково співпало, чи може запишетесь до нашої когорти )? Разом веселіше, був би радий Вас бачити серед учасників. З повагою, — Шиманський હાય! 18:55, 10 лютого 2020 (UTC)

Дотримання ВП:Е

Звертаю Вашу увагу на необхідність дотримання вимог ВП:Е. --Юрко (обговорення) 14:41, 12 лютого 2020 (UTC)

Оскарження підсумків обговорень щодо вилучення статей

Вітаю, колего. Де у ВП:ВИЛ взагалі про процедуру оскарження підсумку? Що це за «відсєбятина» ? Давайте прописувати це правилом. --IgorTurzh (обговорення) 13:12, 18 лютого 2020 (UTC)

Салам! Діючий адмін не має розпочинати війну редагувань, а має виносити суперечливі питання на обговорення спільноти. Ймовірно досвідчені адміни нададуть точну інфу, щодо процедури оскарження підсумку--Zvr (обговорення) 13:23, 18 лютого 2020 (UTC)
Шановний Zvr, я дуже ціную Вас як дописувача, але Ви не відповіли на питання. Наразі, якщо процедура оскарження підсумків, як така, не прописана, саме це оскарження і вважатиметься початком війни редагувань. З приводу ж саме цієї статті (багатостраждальний Маленко) - навіть той, хто виставив статтю, визнав, що вона годяща після дописання. --IgorTurzh (обговорення) 13:37, 18 лютого 2020 (UTC)
В укрвікі, за ті роки що вона існує, є система прописаних і не прописаних правил, і тому я маю право вимагати іншого адміна для підбиття підсумків, ніж чиє рішення було оскаржено--Zvr (обговорення) 13:53, 18 лютого 2020 (UTC)
Мене дивують Ваші тон і лексика («вимагати»), а головне зміст того, що Ви пишете - адже є офіційні правила Вікіпедії, неписані правила (традиція) не є правилом. Сподіваюсь, Ви згодні. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 14:02, 18 лютого 2020 (UTC)

Попередження

Вітаю. Оце - дуже погана практика. У нас тут був один користувач, який вибірково виставляв на вилученння статті тих, хто, як йому здавалося, його образив. Такі дії іноді йдуть на користь статтям, але підривають нормальне функціонування Вікіпедії. Не робіть такого більше ніколи. Сподіваюсь на розуміння.--Brunei (обговорення) 19:06, 19 лютого 2020 (UTC)

Який відсоток з усіх статей що виставляю на вилучення статей є авторства Панасюка?--Zvr (обговорення) 17:20, 20 лютого 2020 (UTC)
Процент ролі не грає, у співтоваристві редакторів української Вікіпедії склався негласний консенсус щодо невиставлення на вилучення нагороджений учасників російсько-української війни, оскількі ці статті все-одно будуть доповнюватися і розширюватися зацікавленими користувачами, і щодо цих людей є великий суспільний резонанс. У поляків значими є всі учасники Варшавського повстання, постійно при перегляді їх статей знаходжу часто короткі статті, і їх ніхто не вилучає, бо для поляків вони значимі. Так і тут — для нас значимими є учасники російсько-української війни. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 17:39, 20 лютого 2020 (UTC)
Якщо це стаття на кшталт Салітра Володимир Богданович, Сорочинський Анатолій Ярославович, Кондратюк Максим Володимирович то питань не є. Героям слава! Якщо взагалі не є інформації крім наказу про нагородження, навіщо створювати статтю?--Zvr (обговорення) 17:57, 20 лютого 2020 (UTC)
Мова не про діяльність того користувача й не про Ваші номінації на вилучення. Мова про конкретну ситуацію: образливий діалог - і наступним редагуванням номінація. Навіть якщо Ви випадково натрапили на неякісну, на Вашу думку, статтю, Вам варто було відкласти номінацію на пізніше, чи попрохати когось, щоб номінували замість Вас. Бо інакше це виглядає як недружній жест. --Brunei (обговорення) 18:12, 20 лютого 2020 (UTC)
Ок. Працюймо далі.--Zvr (обговорення) 18:13, 20 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті АЕС Дул

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті АЕС Дул був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 12:12, 2 березня 2020 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2019
У 2019 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 18:45, 5 березня 2020 (UTC)

Попередження

Доброго дня. Будь ласка, зверніть увагу, що такі коментарі в тексті статті неприпустимі та розцінюються як вандалізм. Якою б не була ваша незгода з використанням джерела, коментарю « Московський сайт Вконтакте АД? Панасюк жжет!» не місце в тексті статті. Йому не надто місце і на сторінці обговорення (бо порушує ВП:Е), але в тексті статті таке точно неприпустиме. В разі повторення вами таких коментарів у текстах статей до вас може бути застосоване блокування — NickK (обг.) 16:23, 7 березня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Джидда (аеропорт)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джидда (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 13:32, 15 березня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії

--Sakateka (обговорення) 11:45, 18 березня 2020 (UTC)

Прохання від IgorTurzh

Я вас не кривдив. Попросив би і Вас цього не робити. Тим більше Ваші твердження голослівні. --IgorTurzh (обговорення) 22:49, 19 березня 2020 (UTC)

Я особисто виставляв Ваші рекламні статті на видалення. Перевір з чого у нас розпочалось свара.--Zvr (обговорення) 22:57, 19 березня 2020 (UTC)
Я Вам не тикаю, і «свари» з Вами не маю. Свої думки про Вас я теж тримаю при собі, тому, будь ласка, не хаміть. Вікіпедія - це вільні знання, а не простір, де один користувач визначає, чому бути, а чому ні, плюючи на думку решти Спільноти. За великим рахунком, на мою думку, українському і україномовному читачеві важливіше і цікавіше прочитати про львівського оператора мувінгу, ніж про якийсь аеропорт у Меріленді чи кірібатського бігуна, але це, повторюю, моя думка. … Ми з Вами не знайомі, давайте на цьому і зупинимось. Успіхів! --IgorTurzh (обговорення) 23:10, 19 березня 2020 (UTC)
З Ігорем Туржинським у мене не було непорозумінь, після того як декілька разів зломали його акаунт, з'явились не порозуміння. Вважаєте за непотріб статті з транспорту, знайдіть мужність — виставте на видалення. Людина що почала зі злому чужого акаунту, і честь це дві різні речі.--Zvr (обговорення) 23:14, 19 березня 2020 (UTC)
Ну Ви даєте! По-перше, я не Туржинський, а Туржанський - хоча Ви й знаєте, що це конфіденційність. По-друге, це круте звинувачення. Але й сміховинне, як на те. Слухайте, якщо я й зламав екаунт, сам свій же, то аж 2009 року, адже в Коммонзі є мої фото, датовані тим часом, і є я нинішній, хоч і стрункіший, але таки я. Причому член Правління Вікімедіа Україна, достатньо відкритий і гордий за свій внесок, як і користувач Turzh - той пароль я, дійсно, втратив. Гордий за весь внесок - від перших тувинців до УРА! Переїзд. Ви дарма мене ображаєте. --IgorTurzh (обговорення) 23:28, 19 березня 2020 (UTC)
Будь-який криміналіст знайде різницю між роботами Туржа за 2007 та 2020, а то що Ви виправдовуєтесь що власноруч зломали власний акаунт — перевірте історію перейменувань Туржа та аргументацію--Zvr (обговорення) 23:33, 19 березня 2020 (UTC)
Ну навіщо ж так грубо?! Ще й криміналіста приплели :)) Я не маю Вам доводити, що я це я. А перевіряти історію перейменувань свого екаунта мені немає потреб. У мене їх 2 - Turzh - із втраченим паролем (ще не було, здається, електронки (або принаймні тої адреси в мене точно немає), і IgorTurzh з об'єднаним IgorT. До речі, я розділяю Вашу думку, що в УкрВікі багато що не на краще в порівнянні зі «старими» часами. Втім, не самим замовним контентом, і не лише автоперекладами… --IgorTurzh (обговорення) 23:49, 19 березня 2020 (UTC)

Щодо порушень етики

Звертаю Вашу увагу на неприпустимість порушень ВП:Е, як це зробили Ви тут. Дякую. --Юрко (обговорення) 16:22, 20 березня 2020 (UTC)

Блокування від 20 березня 2020

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Будь ласка, не ставтеся до обговорень на ВП:ВИЛ як чогось надважливого в житті. В будь-якому разі, особисті випади в обговореннях на кшталт цього чи того ред.№ 27500157 не мають виправдання. Вас попереджали вище на цій сторінці щодо неетичних висловів, Ви досвідчений користувач і знаєте, що так робити не можна. Сподіваюся, що надалі й не будете.--Brunei (обговорення) 17:49, 20 березня 2020 (UTC)

 • До вищесказаного додам ще зауваження щодо недопустимості таких (ред.№ 27528869) неетичних висловлювань та дій, які носять ознаки переслідування. yakudza 00:06, 24 березня 2020 (UTC)

Тюргеський каганат

Не забувайте проставляти категорії в статтях. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 10:38, 25 березня 2020 (UTC)

Кшиштоф Пендерецький - сучасний чи ні

Доброго дня. У словнику української мови (академічному тлумачному слованику) http://sum.in.ua/s/suchasnyj серед визначень слова "сучасний" є й таке: "який стосується теперішнього часу, нинішньої епохи; нинішній, теперішній. ... З сучасних українських письменників мені більше подобаються Стефаник, Франка, Мирний, Кобилянська, Леся Українка, Самійленко... (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 287)..." Кшиштоф Пендерецький творив у нашій епосі, тому вважаю, що його цілком можна називати "сучасним". Yuri Kaminski (обговорення) 03:07, 1 квітня 2020 (UTC)

Файл Файл:Platov Airport Logo.jpg номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Platov Airport Logo.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за The file available in Commons. c:File:Platov International Airport logo.svg. Що ще можна зробити? ToprakM (обговорення) 00:14, 4 квітня 2020 (UTC)

Блокування від 12 квітня 2020

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вислови, подібні до тих, що Ви собі дозволили на ВП:ЗА, не можуть бути виправдані нічим. Пропоную Вам охолонути. --Mcoffsky (обговорення) 17:44, 12 квітня 2020 (UTC)

Оскільки блокування накладається на людину, а не на обліковий запис чи IP-адресу, а ви спочатку обійшли блокування з IP-адреси Спеціальна:Внесок/78.108.180.118, отримали блокування на неї, а потім обійшли блокування IP-адреси з цього облікового запису, ваш обліковий запис переблокований на 3 дні разом з IP-адресою. Звертаю увагу, що в разі подальших обходів блокувань термін блокування може бути збільшений — NickK (обг.) 14:36, 14 квітня 2020 (UTC)
NickK тільки одне питання — чому Mcoffsky не заблокував ФАШИСТА, а тільки мене?--Zvr (обговорення) 15:01, 14 квітня 2020 (UTC)
Перезапускаю блокування і продовжую до 4 днів з забороною редагування сторінки обговорення, оскільки ви продовжуєте. Я розумію ваші емоції та що саме їх спричинило, але ні тим словам, які вжив ваш опонент, ні тим словам, які вжили ви, не місце в енциклопедії. Будь ласка, взаємно відійдіть від уживання таких слів. Я розумію, чому ви так дієте (хоча ваш опонент, мабуть, цього не розуміє), але будьте мудрішим з двох у цьому конфлікті. Дякую — NickK (обг.) 08:28, 15 квітня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Джон Пердью

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джон Пердью був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:02, 19 квітня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Кувейт (затока)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кувейт (затока) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:02, 19 квітня 2020 (UTC)

Обмеження до простору Вікіпедія

Оскільки Ви не відреагували на попередження у ВП:ЗА і продовжили образи, Вам обмежений доступ до простору Вікіпедія на один день. --Submajstro (обговорення) 18:34, 21 травня 2020 (UTC)

перестань вандалити.

подам позов про переслідування якщо не знайдещ іншого місця де тихцем кадити --Л. Панасюк (обговорення) 17:56, 26 травня 2020 (UTC)

Подавай, до речі, ти медаль Золота Звезда "Герой ДНР" вже отримав? Чи є затримка із доставкою з Москви?--Zvr (обговорення) 18:08, 26 травня 2020 (UTC)