Відмінності між версіями «Обговорення користувачки:UaMarianne»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (→‎Сезон 6 Хауса: доповнення)
Рядок 130: Рядок 130:
 
Щиро, [[Користувач:Артем В. Коновалов|Артем В. Коновалов]] 08:06, 4 травня 2010 (UTC)
 
Щиро, [[Користувач:Артем В. Коновалов|Артем В. Коновалов]] 08:06, 4 травня 2010 (UTC)
 
: Статтю створила, назви залишила Ваші. Якщо щось буде не так завжди можна перейменувати :) . Дякую за оновлення шаблона {{усмішка}}! --[[Користувач:UaMarianne|UaMarianne]] 18:21, 4 травня 2010 (UTC)
 
: Статтю створила, назви залишила Ваші. Якщо щось буде не так завжди можна перейменувати :) . Дякую за оновлення шаблона {{усмішка}}! --[[Користувач:UaMarianne|UaMarianne]] 18:21, 4 травня 2010 (UTC)
  +
  +
== Пропозиція ==
  +
Доброго дня! Я хочу провести тиждень присвячений українській селекції (тварини, рослини, заклади, науковці). Ну це буде пізніше, я на стадії обмізковування. Чи не хотіли б Ви прийняти участь в цьому заході (написати статті про українські породи собак або ж покращити [[Український левкой|українського левкоя]] чи створити щось про селекцію Вашу улюбленої картоплі:)? [[Користувач:Вуйко|Вуйко]]

Версія за 11:10, 7 травня 2010

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Сучасна енциклопедія любителя кішок

Я б порадив для "Сучасна енциклопедія любителя кішок ISBN 966-548-910-0" зробити шаблон, як в Категорія:Шаблони:Посилання на джерело і вказати видавництво тощо --AS 20:18, 14 грудня 2009 (UTC)

Добренько ). --UaMarianne 20:25, 14 грудня 2009 (UTC)
Я так розумію, вона російською мовою? Тоді необхідно добавити {{ref-ru}} і назву писати в оригіналі. Якщо енциклопедія значима, то про неї варто написати статтю --Tomahiv 00:01, 15 грудня 2009 (UTC)
Мені здається, але я не впевнена, що оригінал писався на російській. Проте я купувала книжку на українській. Чи це щось змінює? --UaMarianne 06:27, 15 грудня 2009 (UTC)
додавайте, будь ласка, джерело унизу статті. І в описі ISBN.--Albedo 21:33, 27 грудня 2009 (UTC)

Поздравление

Созданная Вами статья "Кiт свiйський" имеет значение для миллионов Украинцев, которые подружились с этим удивительным "братом нашим меньшим". Happy New Year! Галактион 09:39, 31 грудня 2009 (UTC)

Дякую), мне дуже приємно. І вас з Новим Роком. --UaMarianne 10:34, 31 грудня 2009 (UTC)

Сара Брайтман

Хочу вам запропонувати тему, яку вважаю значимою. Це лежить в полі ваших інтересів, наскільки я розумію, іншим (мені) теж було б цікаво. --Дядько Ігор 20:41, 19 січня 2010 (UTC)

Доброго вечора! Чула про цю співачку і навіть слухала два альбоми (якщо не помиляюсь «Dive» і «Fly»). Наразі весь мій вільний час зайнятий Леоною і «Доктором Хаусом», але у вихідні я спробую перекласти деякий матеріал з англійської Вікі про Сару... Приємно знати, що на теперішній час люди ще захоплюються оперою.
Сара — не зовсім опера --Ілля 17:57, 22 січня 2010 (UTC)

справи котячі

Прошу прийняти участь в обговоренні на ВП:ДС. Таку справу треба дотягнути до вибраної! --А1 17:37, 22 січня 2010 (UTC)

кіт у чоботях

ru:Кот_в_сапогах --Ілля 17:05, 24 січня 2010 (UTC)

Ще про котів

Також спробуйте якось акуратніше оформити розділ Анатомія. Усі інші розділи оформлені нормально. У цьому ж щось варто придумати із зображеннями — мождиво краще схеми помістити внизу галереєю, або навпаки — зображення галереєю. --Tomahiv 06:19, 6 лютого 2010 (UTC)

Дякую за зауваження. Схемки залишила, а зображення подала внизу у виді галереї... Виникла одна проблемка з посиланнями на джерела. Чи можна в джерелі написати так: «<ref>Сучасна енциклопедія любителя кішок: зі сторінки 172, третій абзац, восьме речення</ref>» (чи щось в цьому стилі)? Бо взялась шукати джерела в Інтернеті, а виявилось, що це набагато складніше ніж я думала. Дякую за допомогу ) --UaMarianne 06:50, 6 лютого 2010 (UTC)
Можна. Але варто взяти до уваги: Якщо ви посилаєтеся на статтю в тій енциклопедії якогось конкретного автора, тоді необхдідно це зазначити у форматі <ref>Автор статті. Назва статті // Енциклопедія кішок. — Місто: видавництво, рік, сторінка така-то</ref> 2). абзаци і рядки не потрібно вказувати, дотримуйтеся того ж формату, що описав попередньо (після двох рисок //) 3). Але якщо весь розділ буде посилатися на одну ту енциклопедію, це також не дуже добре. Старайтесь залучити якогомога більше джерел.
Розділ про анатомію виглядає краще. Дякую! Успіхів! --Tomahiv 06:59, 6 лютого 2010 (UTC)
Дякую, ви мені дуже допомогли. Якщо можна:), останнє питання... Чому не можна в одному розділі вікіфікувати одне слово три або більше разів? --UaMarianne 07:16, 6 лютого 2010 (UTC)
Як на мене, то це зайве. У статтях з розміром до 100 кілобайт (не стосується кота свійського) узагалі, на мою думку, не варто вікіфіковувати слова другий раз. Мабуть найбільше через те, що читача не варто утруднювати лишніми посиланнями. Повторна вікіфікація може розглядатися як посилання уже на якусь іншу статтю. Бо не тільки у Вікіпедії, але й узагалі в Інтернеті не прийнято повторяти посилання. Це у деякій мірі можна порівняти із тавтологією. --Tomahiv 07:25, 6 лютого 2010 (UTC)
Буду знати, дякую! --UaMarianne 07:28, 6 лютого 2010 (UTC)

Зауваження про котів

Хочу написати вам особисто щодо статті про котів та голосування на добру. Одразу хочу зазначити, що реальні стандарти добрих статей у нас виключно низькі, і навіть якщо ви нічого не будете робити щодо цієї статті, її все одно оберуть (авансом, за об'єм, через те що тема подобається тощо), хоча вона і близько не задовольняє формальним стандартам не те що доброї, але й середньої статті. Тому пишу лише в надії, що ви намагаєтесь покращити вікіпедію загалом та цю статтю особливо, а не отримати «власну» добру статтю. Загалом надання статусу доброї в більшості випадків консервує статтю в тому стані, в якому вона була обрана, і на покращення цікавої для вас теми можна буде й не сподіватися, тобто «заради котів» варто її не обирати. З іншого боку, якщо обрана недостатньо досконала стаття, це знижує довіру до проекту загалом. Оскільки ви відносний новачок, спробую пояснити деякі принципи написання якісної статті. По-перше дуже прошу в першу чергу звертати увагу та відповідати на критику, а не на підтримку, бо лише критика допомагає покращити статтю, а подяка голосуючим «за» тільки стимулює непов'язані з якістю статті голоси (і фактично каже, що ви сприймаєте голоси як послугу особисто вам, а не спробу покращити вікіпедію). Дуже сподіваюсь, що мої поради допоможуть і вам писати якісніше, а вікіпедії отримати кращі статті. А зараз щодо конкретних питань:

  • Щодо вікіфікації, подумайте спочатку, навіщо вона загалом потрібна. Головною метою є те, що людина, що не знає певних термінів, може прочитати про них, а також щоб читач міг знайти додаткову інформацію. Тому важливість вікіфікації терміну «хвіст» чи «зуби» не дуже велика — скоріш за все читач їх вже знає, а ось специфічні власне для цієї статті (наприклад імена Гамбермель, Гемер) — ні, тому останні мають бути вікіфіковані обов'язково. Крім того, слід поглянути й з іншого боку, на статті про явища, що мають відношення, але не згадані прямо, слід навмисно створити посилання, інакше читач не здогадається про наявність додаткової інформації. Наприклад, якщо вважаєте доцільним існування статті про здичавілих кішок, слід послатися на цей термін. Або стосовно «максимальної тривалості життя» в розділі про вік — це не дуже тривіальний термін, про нього є стаття — тобто має бути і посилання. А ось чому не слід посилатися багато разів — зазвичай ці посилання будуть на один й теж термін, тому інші, важливіші, посилання буде важко помітити серед синього тексту (іншими словами, посилання слід використовувати також як підкреслення терміну та ознаку про його важливість для теми). І останнє, перевіряйте посилання, наприклад згадується річка Урал, а посилання на гори, згадується Китай як стародавня цивілізація, а посилання на disambig.
  • Щодо джерел. Джерела, проставлені в кінці, важко помітити, тим більш, читач не знає, з якого саме був взятий кожний конкретний факт. Може навіть згадку про нього вставив інший автор пізніше (на відміну від паперових енциклопедій, де випадкових вставок не може бути). Тому кожний більш-менш тривіальний факт має містити посилання на джерела у вигляді виносок, бажано такі, щоб можна було простежити до першоджерел (в цьому випадку наукова стаття краща за велику книгу), крім того, посилання має містити й кожний розділ, щоб можна було простежити, звідки він взятий.
  • Ну й останнє, багато інформації не має відношення до котів. Аудиторія ж читачів досить різна, хтось знає додаткову інформацію, хтось ні, хтось хоче прочитати все, хтось лише коротко. Коли ж є інформація про все, це робить статтю дуже довгою і незручною для багатьох. Набагато краще уникати зайвої інформації, бо її можна прочитати в окремих статтях (на які мають бути вікіпосилання). Зараз в статті багато загальних визначень з генетики, дієтології, анатомії та інших областей. Також це важливо тому, що ви не могли витратити багато часу для того, щоб стати фахівцем у цих областях, а книжки про кішку, що ви використовували, в деяких питаннях застарілі або занадто спрощені. Тому одна людина не може гарантувати якість всієї цієї інформації, але це набагато легше зробити, коли ця інформація в окремих статтях, які скоріш за все буде редагувати людина, що краще знається на темі. Тому я б дуже порадив істотно скоротити статтю за рахунок інформації, що не має прямого відношення до кішки (але впевнитися у наявності вікіпосилань).—Oleksii0
+1 до слів Oleksii0, лише зазначу, що і хвіст і зуби — принципові поняття, і вони мають мати вікі-посилання. Але зловживати ними (надміру), як зазначив Oleksii0 — не варто.--Albedo

Патрульний

Ви знаєте що таке патрульні і які вони мають обов'язки? Чи погодились б ви, якби я висунув вашу кандидатуру на патрульного? --Tomahiv 19:40, 12 лютого 2010 (UTC)

По-перше дякую за довіру:). Я здогадуюсь обов'язки патрульного, але не підходжу на цю кандидатуру. Через проблеми зі здоров'ям я не маю багато вільного часу, до того ж комп'ютер, з якого я виходжу до інтернету не мій, а брата (він працює на ньому, а я не хочу його відволікати). Тому, я поки що не готова до патрульного. --UaMarianne 20:22, 12 лютого 2010 (UTC)

Вітаннєчко

щасти Вам

Має моя дружина кілька квіткових мазинчиків, тому взяв собі за звичку в сей день дарувати квіти.

  • Шанована UaMarianne, сей оберемок квітів, Вам від закоханих в Вашу творчість вікі-друзів, хай сі ромашки зігріют Вас літнім сонцем в зимову днину. Зичу здоров'я й файного котика-амура, котрий стрілєтиме не очима й не стрілами, а бу́кетами квітів!!! --Когутяк Зенко 11:32, 14 лютого 2010 (UTC) Слава Уккраїні, Слава її Жінкам! (моїй доці дуже подобаються Ваші статті - натхнення Вам!!!!)
Мені дуже, дуже приємненько ). Велике дякуньочки Вам, вашій дружині, вашій доці і всім вікі-друзям! --UaMarianne 12:50, 14 лютого 2010 (UTC)

Доктор Хаус

Для зручності навігації по всіх епізодах серіалу зробив шаблон {{Епізоди серіалу «Доктор Хаус»}} (що можна редагувати по мірі створення статей 1-2 і наступних сезонів), який уже проставив у Ваші гарні доробки. Завжди радий допомогти Вам у такій справі, щиро Артем В. Коновалов 14:19, 19 лютого 2010 (UTC)

Дякую ), тепер з цим шаблоном стало набагато зручніше! --UaMarianne 14:52, 19 лютого 2010 (UTC)

Актори серіалу Доктор Хаус

Якийсь анонім постворював дуже сумнівні сторінки про акторів серіалу Доктор Хаус: Пітер Якобсон, Роберт Шон Леонард, Джессі Спенсер, Дженніфер Моррісон. Я додав інтервікі та шаблон серіалу. Якщо Вам цікаво долучатися, прошу, щиро Артем В. Коновалов 18:16, 4 березня 2010 (UTC)

Подяка за працю над Хаусом

Zguschene moloko.png
Згущівка
Вдячний Вам за створення та розвиток у україномовному сегменті Вікіпедії статей про Хауса. Бажаю достойних внесків і наснаги. Щиро, Артем В. Коновалов 19:41, 6 березня 2010 (UTC)
Велике дякую! Чесно кажучи дивуюсь, тому що вважаю, що моя робота майже нічого не коштує... На жаль, зараз не можу приділити багато уваги любій Вікі :(, сподіваюсь, в найближчий час зможу знову повернутись до корисної роботи :). Ще раз дякую ). --UaMarianne 20:53, 6 березня 2010 (UTC)

Бажаю наснаги та сил, кохання та щастя

Сподіваємося на гарні внески,
із повагою Артем В. Коновалов 07:49, 8 березня 2010 (UTC)
Дякую, дуже гарна квіточка! Але, чесно кажучи, я не схвалює це свято... Проте, мені приємно за привітання ). --UaMarianne 08:31, 8 березня 2010 (UTC)

StrelitziaKyivBotGarden.jpg

Дякую пане Ilya за незвичайну квіточку!:) --UaMarianne 13:17, 8 березня 2010 (UTC)

Прохання висловитися на голосуванні стосовно кандидата в вибрані списки

На голосуванні стосовно кандидатів у вибрані списки виставлено статтю Уряд Миколи Азарова. Щире прохання висловити своє відношення до номінації. З повагою, Артем В. Коновалов 17:19, 4 квітня 2010 (UTC)

Руслана

Добрий день! Ви створили вже 4 статті про альбоми Руслани :)) Чи не хотіли б Ви створити статтю Дискографія Руслани. З повагою --А. Погодин 07:46, 5 квітня 2010 (UTC)

Добрий! Так, звісно це входить в мої плани :) --UaMarianne 08:12, 5 квітня 2010 (UTC)

Авіакатастрофа під Смоленськом 10 квітня 2010 року

Через страшну трагедію створено шаблон {{Користувач пам'ятає авіакатастрофу під Смоленськом}}. Щиро, Артем В. Коновалов 21:08, 10 квітня 2010 (UTC)

Дякую за шаблон. Чесно кажучи новина про авіакатастрофу з Лехом та Марією Качинськими і польськими політиками дуже зачепила мене... --UaMarianne 05:10, 11 квітня 2010 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень пам'яті жертв авіакатастрофи під Смоленськом

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень пам'яті жертв авіакатастрофи під Смоленськом Прошу звернути увагу.--Romanbibwiss 09:56, 12 квітня 2010 (UTC)

Тематику тижня розширено: Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Польський тиждень--Romanbibwiss 08:54, 13 квітня 2010 (UTC)

Пробачте, але мені не дуже приємно писати про цей сумний випадок... Сподіваюсь, що інші користувачі допоможуть проектові --UaMarianne 19:20, 13 квітня 2010 (UTC)

Інтервікі до Ваших статей

Вітаю! Багато Ваших статей не мають інтервікі (The Getaway, ...). Може будуть корисними категорії pl:Kategoria:Single Hilary Duff, pt:Categoria:Singles de Hilary Duff та подібні. Бажаю успіхів --Rar 07:14, 13 квітня 2010 (UTC)

Дякую за посилання! "Статті" (які дуже складно назвати статтями) про пісні я писала ще у минулому році, але потім забула і знайшла тільки вчора вечором. Хотіла взяти з англ. Вікі інтервіки, а виявилось, що там у них з цими статтями деякі проблеми. --UaMarianne 19:14, 13 квітня 2010 (UTC)


Обґрунтування

невільні файли мають мати обґрунтування--Albedo 19:01, 30 квітня 2010 (UTC)

Сезон 6 Хауса

У шаблоні {{Епізоди серіалу «Доктор Хаус»}} додав перелік епізодів 6 сезону: 1-2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22. Хочу обговорити з Вами переклад назв. Щиро, Артем В. Коновалов 13:09, 3 травня 2010 (UTC)

…Особливо назви 12, 16-19 епізодів (20-22 в очікуванні виходу), бо українського прокату серіалу очікувати наразі не варто. Тож переклад або з оригіналу, або з професійного перекладу на російську студії «LostFilm»…

[[Зломлений (Доктор Хаус)|1-2]]
[[Повний провал (Доктор Хаус)|3]]
[[Тиран (Доктор Хаус)|4]]
[[Карма в дії (Доктор Хаус)|5]]
[[Хоробре серце (Доктор Хаус)|6]]
[[Відомі невідомості (Доктор Хаус)|7]]
[[Командна гра (Доктор Хаус)|8]]
[[Щастя в невіданні (Доктор Хаус)|9]]
[[Вілсон (Доктор Хаус)|10]]
[[Під прикриттям (Доктор Хаус)|11]]
[[Каяття (Доктор Хаус)|12]]
[[На новий рубіж (Доктор Хаус)|13]]
[[З п'ятої до дев'ятої (Доктор Хаус)|14]]
[[Приватне життя (Доктор Хаус)|15]]
[[Чорна діра (Доктор Хаус)|16]]
[[Під вартою (Доктор Хаус)|17]]
[[Падіння лицаря (Доктор Хаус)|18]]
[[Воля на годину (Доктор Хаус)|19]]
[[Вибір (Доктор Хаус)|20]]
[[Багаж (Доктор Хаус)|21]]
[[Допоможи мені (Доктор Хаус)|22]]

Щиро, Артем В. Коновалов 08:06, 4 травня 2010 (UTC)

Статтю створила, назви залишила Ваші. Якщо щось буде не так завжди можна перейменувати :) . Дякую за оновлення шаблона )! --UaMarianne 18:21, 4 травня 2010 (UTC)

Пропозиція

Доброго дня! Я хочу провести тиждень присвячений українській селекції (тварини, рослини, заклади, науковці). Ну це буде пізніше, я на стадії обмізковування. Чи не хотіли б Ви прийняти участь в цьому заході (написати статті про українські породи собак або ж покращити українського левкоя чи створити щось про селекцію Вашу улюбленої картоплі:)? Вуйко