Обговорення користувачки:Zlir'a

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Конкурс логотипів Вікіконференції 2017

Вітання! Запрошую взяти участь у конкурсі логотипів Вікіконференції 2017. Перейти на сторінку>>>. Будемо вдячні за Ваші пропозиції логотипу. З повагою, --Нестеренко Оля (обговорення) 10:25, 11 липня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії!

Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Zlir'a!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Подяка (отака вона, з затримкою)

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

Так, ця подяка не дуже така собі вчасна, працює як пошта в "Going postal" до реформ, але працює же ж, а подяка — це завжди не завадить :) --Helixitta (t.) 18:17, 20 лютого 2018 (UTC)

Питання

Вітаю Zlir'a прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:58, 20 червня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

banana - тамтам

В Перетворення Берроуза-Вілера ви використали тамтам замість banana. У рисунку до суфіксне дерево я використав прабаба, ну, це майже, лише одна додаткова літера спереду. Українською знайшов лише один повний відповідник до banana - це макака. Хотілось би щось більш несхоже на інші мови, але поки тільки так. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:41, 28 червня 2019 (UTC)

@Igor Yalovecky:, Ви це до того, що добре би було мати один відповідник banana і всюди його використовувати? Можу замінити у статті про BWT на прабабу, то, мабуть, найнормальніше. Пошукала регулярним виразом у словнику, нічого ліпшого не знайшлося, крім макаки ще рококо, і всякі прикметники типу рачача, качача і дієслова мололо, кололо, хололо, хилили. Але це все не підходить. Zlir'a (обговорення) 21:38, 2 липня 2019 (UTC)

#ПишуВікіпедію й WIKI бібліотека

Запрошую ) (субота, 27 липня, WIKI бібліотека). --Юрій Булка (обговорення) 22:37, 24 липня 2019 (UTC)