Обговорення шаблону:Населені пункти Донецької області

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 17:23, 26 червня 2006, створена Yakudza (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Як на мене, то дещо завеликий розмір шаблону. Може обмежитись містами обласного підпорядкування та районами? Або тільки містами. Дуже велика область і забагато смт. Мені взагалі не дуже подобаються шаблони в яких більше 5 рядків. Також, як на мене, не дуже гарно виглядає, коли шаблон або шаблони перевищують за розміром статтю. --Yakudza -พูดคุย 15:27, 26 червня 2006 (UTC) Мені сподобався шаблон в російській вікі. --Yakudza -พูดคุย 15:30, 26 червня 2006 (UTC)

Чому інтервікі на шаблон не ставити (це до речі, Yakudza стосується, який казав що це пару хвилин:)--Albedo @ 15:48, 26 червня 2006 (UTC)
То що видалити. Хоча співрозмір із статею не аргумент. Надіюсь з часом зміниться:)Kamelot 16:03, 26 червня 2006 (UTC)
Можна ще пообговорювати, щоб знайти якісь загальні підходи для всіх регіонів України. Особисто я вважаю шаблон за додаток до гарної статті. Хоча останнім часом змінив свою думку щодо інфобоксів (карток) регіонів. Зараз вважаю, що вони потрібні для кожного населеного пункта, незалежно від розміру статті, але якось треба зробити їх лаконічнішими. Щодо статей про райони для переліку населених пунктів краще лишити список в алфавітному порядку - його краще так переглядати. --Yakudza -พูดคุย 17:23, 26 червня 2006 (UTC)