Оберштурмбанфюрер: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (робот додав: et:Obersturmbannführer)
(wrong article)
Рядок 30: Рядок 30:
[[cs:Obersturmbannführer]]
[[cs:Obersturmbannführer]]
[[da:Obersturmbannführer]]
[[da:Obersturmbannführer]]
[[de:SS-Ehren- und Rangführer]]
[[en:Obersturmbannführer]]
[[en:Obersturmbannführer]]
[[es:Obersturmbannführer]]
[[es:Obersturmbannführer]]

Версія за 15:23, 18 квітня 2010

Оберштурмбанфю́рер (нім. SS-Obersturmbannführer) — звання СС (нім. Schutzstaffel) та СА (нім. Sturmabteilung) відповідало званню підполковника.

З 19 травня 1933 року введено в структуру СС, як звання керівників територіальних підрозділів СС Штурмбан (нім. SS Sturmbann).

Звання штурмбанфюрера введене спочатку в систему СА в 1921 році. З 1928 р. звання штурмбанфюрера вводиться також в структуру СС як звання керівників. Потім з 1933 р. використовувалося як звання заступників керівників територіальних підрозділів СС — штурмбанів (нім. SS Sturmbann). У штурмбан входили чотири невеликі підрозділи — штурмі (нім. SS Sturme), приблизно рівних за чисельним складом армійській роті (від 54 до 180 чіл.), один медичний підрозділ, рівний за чисельністю армійському взводу (нім. Sanitaetsstaffel) і оркестр (нім. Spielmannzug). Чисельність штурмбану доходила до 500—800 чоловік.

З 1936 року, після створення Ваффен-СС, відповідало званню підполковника (оберстлейтенанта) Вермахту та посаді командира батальйону, заступника командира полку.

Молодше звання
Штурмбанфюрер
Оберштурмбанфюрер Старше звання
Штандартенфюрер

Література

Дивись також