Одіссея 5

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Одіссея 5
Odyssey 5
250px
Жанр Наукова фантастика
Тривалість серії 44 хв.
Ідея Менні Кото
У головних ролях Пітер Уелер
Крістофер Горам
Себастьян Рош
Леслі Сілва
Тамара Крейг Томас
Країна-виробник Канада
Перший показ 21 червня 2002 — 15 жовтня 2002

«Одіссея 5» (англ. Odyssey 5) - канадський науково-фантастичний телесеріал 2002 року, який вперше демонструвався у телемережі Showtime (США) і на телеканалі Space (Канада).

Команда астронавтів на космічному шатлі стає свідками загибелі Землі. Врятовані таємничим кіберрозумом, вони дізнаються, що всі галактичні цивілізації спіткала та ж доля. Але у астронавтів є шанс врятувати світ. Для цього вони повинні відправитися в минуле і з'ясувати, що послужило причиною вибуху.

У пошуках відгадки на це питання керівнику експедиції Чаку Таггарту та іншим учасникам команди «Одіссея 5» доведеться зіткнутися з дивною штучною істотою, яка має розумові здібності - Левіафаном і його численними втіленнями. Спроби друзів змінити майбутнє не завжди закінчуються успішно - іноді буває досить одного невірного кроку, щоб зробити велику помилку. Тоді замість того, щоб врятувати світ, вони ризикують потрапити в пастку невразливих синтетичних людей чи опинитися в полоні власної пам'яті.

Телесеріал транслювався по Cadena 3 ((Мексика), Sci Fi Channel (США) в США, extreme tv в Португалії, Mega Channe (Греція), ТВ 3 в Естонії і AXN Sci Fi в Румунії, Польщі та Болгарії.

Одіссея 5 є дітищем Менні Кото, який був сценаристом та виконавчим продюсером під час серії перспективі. Через свій веб-сайт та у інтерв'ю Кото висловив зацікавленість у поверненні серіалу, проте остаточно цього не сталося.

Серіал був знятий у Торонто, Онтаріо, Канада.

Посилання