Озеро «Синичне» (Полонське л-во)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Озеро «Синичне» — гідрологічна пам'ятка природи на території Шепетівського лісгоспзагу (Полонське лісництво, квадрат 21) на Хмельниччині. Була оголошена рішенням Хмельницького облвиконкому № 7 від 25.10.1992 року[1].

Опис[ред. | ред. код]

Мальвничий куточок з озером чистої води.

Площа — 12 га.

Скасування[ред. | ред. код]

Станом на 01.01.2016 року об'єкт не міститься в офіційних переліках територій та об'єктів природно-заповідного фонду, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних http://data.gov.ua/. Проте ні в Міністерстві екології та природних ресурсів України, ні у Департаменті екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації відсутня інформація про те, коли і яким саме рішенням було скасовано даний об'єкт природно-заповідного фонду[2].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Вся інформація про створення об'єкту взята з текстів, зазначених у статті рішень обласної ради, що надані Державним управлянням екології та природних ресурсів Хмельницької області Всеукраїнській громадській організації «Національний екологічний центр України».
  2. Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України № 9-04/18-16 від 11.01.2016 року «Щодо надання роз'яснення», з якого слідує, що вся інформація про установи природно-заповідного фонду є відкритою.