Відмінності між версіями «Онлайнова служба знайомств»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
м (Sneeuwschaap перейменував сторінку з Онлайн служба знайомств на Онлайнова служба знайомств: що це?)
(правопис)
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Он-лайн служба знайомств''', також '''Сайт знайомств''' — [[інтернет]]-ресурс, користувачі якого мають змогу знайомитись та [[спілкування|спілкуватись]] один з одним. У кожного користувача сайту знайомств є [[анкета]], куди він вносить [[інформація|інформацію]]. За цими параметрами інші користувачі мають змогу відфільтровувати сприйнятну для себе категорію людей при пошуку.
+
'''Онлайнова служба знайомств''', або '''сайт знайомств''' — [[інтернет]]-ресурс, користувачі якого мають змогу знайомитись та [[спілкування|спілкуватись]] один з одним. У кожного користувача сайту знайомств є [[анкета]], куди він вносить [[інформація|інформацію]]. За цими параметрами інші користувачі мають змогу відфільтровувати сприйнятну для себе категорію людей при пошуку.
   
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==

Поточна версія на 18:34, 16 березня 2020

Онлайнова служба знайомств, або сайт знайомств — інтернет-ресурс, користувачі якого мають змогу знайомитись та спілкуватись один з одним. У кожного користувача сайту знайомств є анкета, куди він вносить інформацію. За цими параметрами інші користувачі мають змогу відфільтровувати сприйнятну для себе категорію людей при пошуку.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]