Офіс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 12:05, 19 лютого 2021, створена NickK (обговорення | внесок) (Скасування редагування № 30768381 користувача 95.158.41.37 (обговорення) це не картка, і це не різновиди)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Офіс

О́фіс (англ. office від лат. officium— обов'язок, служба) — нежитлове приміщення, яке належить суб'єкту господарювання, де міститься його виконавчий орган і яке має певну адресу, через яку можна здійснювати поштовий зв'язок. В офісі міститься штаб-квартира, де перебуває керівництво та офіційне представництво фірми.

Складається з двох частин: «фронт-офісу», де розміщуються зона очікування, приймальня, кабінет керівника, кімната для переговорів і таке інше, та «бек-офісу» — «робочої зони», де розташовуються підрозділи, що забезпечують аналітичну, фінансову, інформаційну та іншу роботу фірми.

Офіси поділяються на п'ять класів залежно від їхньої якості. Західна класифікація включає три типи: офіси класу A (найвищої якості), офіси класу B, офіси класу C (низької якості); українська класифікація додає до них офіси класу D та офіси класу E (ще гіршої якості).

В травні 2019 року в Україні дозволили будувати 150-метрові хмарочоси, ці будівлі можуть мати більше 50 поверхів. В чинних раніше будівельних нормах (ДБН) максимальна висота висотних житлових та громадських будівель, становила 100 м.

Джерела та посилання[ред. | ред. код]