Пам'ять століть

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 19:17, 21 травня 2018, створена Andriy.vBot (обговорення | внесок) (виконання завдання на ВП:ЗДР: заміна слова "Часописи" на "Журнали" в категоріях)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
журнал «Пам'ять століть»
Тематика історія, література
Засновник МОН, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв, Історичний клуб «Планета»
Засновано 1996

«Пам'ять століть» — історичний науковий та літературний журнал. Виходить з липня 1996 року. Засновники: Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв, Історичний клуб «Планета».

Журнал зареєстровано ВАК України як фахове видання за спеціальністю «Історичні науки» (1999 р.). Основні рубрики: «Наші публікації», «До джерел», «Історія та філософія педагогічної освіти», «Дослідження. Розвідки», «Культурологія», «Політичний дискурс», «Історія науки і техніки», «Поезія. Проза. Есе», «Постаті часу», «Документи», «Критика. Бібліографія. Звідомлення», «Зафіксована мить» та ін.