Панарін Валерій Федорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 14:56, 8 серпня 2012, створена BaseBot (обговорення | внесок) (Автоматична перекатегоризація (за запитом на ВП:ЗДР))
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Панарін Валерій Федорович — український актор.

Народ. 25 липня 1939 р. у м. Жданові в родині службовців. Закінчив акторський факультет Всесоюзного державного інституту кінематографії (1961). З 1961 р. — актор Київської кіностудії ім. О. П. Довженка.

Знявся у стрічках: «Хлоп'ята з нашого двору» (Сергій), «Сейм виходить з берегів» (Володя Бусла-єв), «Дочка Стратіона» (розвідник), «Ракети не повинні злетіти» (Болеслав), «Зірка балету» (Митін), «Над нами Південний Хрест» (радист), «Гадюка» (Потапов), «Сон» (Брюллов), «Прощай» (офіцер), «Акваланги на дні» (Суходоля), «їх знали тільки в обличчя» (Альфо Прадо), «Туманність Андромеди» (Холм), «Втікач з Янтарного» (студент), «Розвідники» (Селезньов), «Чекайте нас на світанку» (Дьомін, «Молдова-філм»), «Та сама ніч» (Єгоров), «Захар Беркут» (боярин), «Софія Грушко» (Мелешко), «Тільки ти» (старпом), «Казка про гучний барабан» (комісар), в епізодах фільмів: «У тридев'ятому царстві», «Не плач, дівчино!», «Тачанка з півдня», "Бунтівний «Оріон», «Алтунін приймає рішення», «Польоти уві сні та наяву», «Заручники страху» та ін. Член Національної Спілки кінематографістів України.

Література

  • Спілка кінематографістів України. К., 1985. — С.120.