Парламентське видавництво

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
Парламентське видавництво
Повна назва: Державне підприємство —

Видавництво Верховної Ради України
(Парламентське видавництво)

Дата створення: 27 січня 1997 року
Засновник: Верховна Рада України
Адреса видавництва:

Несторівський пров., 4, м. Київ, 04053

Керівник видавництва – Кисляк Володимир Григорович
Сайт http://radabook.com/


Парламентське видавництво — це державне підприємство створене 1997 року за ініціативи Верховної Ради України. Підприємство забезпечує Апарат Верховної Ради України редакційно-видавничими послугами, допомагає комітетам Верховної Ради України з підготовки, організації випуску та поширення матеріалів з питань парламентської діяльності, займається виданням нормативно-правових актів, офіційних текстів законів та постанов, прийнятих Верховною Радою України, а також виготовленням іншої друкованої продукції за профілем видавництва.

Парламентське видавництво випускає періодичні та книжкові видання.

До періодичних видань належать:
1) щотижневий нормативний бюлетень «Відомості Верховної Ради України» (52 випуски на рік) та додаток до нього «Відомості Верховної Ради України» (зі змінами);
2) «Серія Закони України» (12 номерів на рік) — публікуються закони України зі змінами на дату виходу у світ видання.

Всі періодичні видання видавництва можна передплатити на місяць/квартал/рік. Деталі про передплату можна дізнатись безпосередньо на сайті Парламентського видавництва в розділі ПЕРЕДПЛАТА.

Серед книжкових видань є значна кількість офіційних, громадсько-політичних, наукових, довідкових та навчальних.
Чільне місце з-поміж них займає Конституція України, яка стала першою книгою, випущеною одразу після створення видавництва та пізніше неодноразово перевидавалась.

Посилання: